Esileht Pereelu ja suhted Naine ässitab koguaeg midagi tegema

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Naine ässitab koguaeg midagi tegema

Postitas:

Tee seda tee teist, no ei viitsi koguaeg sahmida. Tahan rahus õlut juua.

Kas panna naine fakti ette?

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lükka talle õlu ette jah

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne naine: õllega jääd enne õhtut kiiremini magama ja seksi ei taha.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee seda tee teist, no ei viitsi koguaeg sahmida. Tahan rahus õlut juua.

Kas panna naine fakti ette?

Kuna sa teenid ju piisavalt, et õlut osta, siis on sul ka raha osta töömehe teenust. On ju mõnus, kui naine suhtleb koguaeg mingi võõra mehega, kes täidab kõik ta soovid. Seda sinu raha eest. Ja sina jood rahulikult õlut.

+21
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahuta!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised ongi sellised.

Kas su naine ise ka teeb pidevalt midagi? Miskipärast ei usu. Ja kui ka teeb, siis talle nii meeldib ja sobib. Sinu asi on oma naisele selgeks teha, et tahad vahel ka niisama olla. Muidu ei saagi ju inimene puhata kui koguaeg tee ja tee midagi.

Ma ise olin ka selline, nii kui vaba päev, siis muuudkui teeme/tee seda ja toda. Kuni ükskord mees tegigi selgeks mulle, et ta ei taha koguaeg midagi teha. Sellest hetkest kõik ka muutus. Nüüdsest nv tehakse asju siiski siis, kui on soovi ja tahtmist. Kui on tahtmist niisama lebotada, TV vaadata või arvutis mängida ja sinna juurde drinki teha, siis nii ongi. Kui on tahtmist midagi teha, siis tehaksegi, vastavalt igaühe tujule ja tundele, mitte enam sunnitööna. Kuna mees varem oma soove ei väljendanud, siis arvasin, et talle sobis see pidevalt tegutsema kamandamine.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees ütleb ka et ega kogu aeg pea midagi tegema.
See kogu aeg on selge liialdus. Ja mulle meeldib asju koos teha. Muidu ma pean üksi tegema.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 04:47; 22.06 07:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise kuumaga tuleb ennas hoida, sest eesti mees elab kaheksa aastat vähem kui soome mees ning üksteist aastat vähem kui rootsi mees. Eesti mees elab ka umbes kaks aastat vähem kui leedu mees ja neli aastat vähem kui poola mees.

Üldjuhul elab eesti naine viimased kaksteist aastat lesena. Eesti meeste eluiga on väike ning suhtumine tervisesse on imelik.

Mehed, kes jätavad puhkamata, surevad 32 protsenti tõenäolisemalt südameinfarkti kui need mehed, kes töölt puhkust võtavad.

Pidev sebimine on halb, aga ainult lebamine ja õlle libistamine on tegelikult veel hullem. Niiet tuleb leida kesktee.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naine ei kannata vaatepilti, kus mees ei tee midagi, mees peab koguaeg rakkes olema ja teda teenima

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kubjasetüüpi

kupjatüüpi

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu eksmees ka rääkis, et ma koguaeg kamandavat teda tegema asju, mida ta ei taha teha.

Et kui tema ei taha remonti teha, siis ma vahetagu ise seda tapeeti või pahteldagu seina. teda see auk seal ei sega. Teda ei sega, et laps viriseb ja juua tahab. Teda ei sega, et suuremad lapsed jäävad kooli hiljaks. Ise tahtsid lapsi – no eks vea nüüd kooli,lasteaeda ka – mida sa meest kamandad eks!

Poes käia või süüa teha või kodu korras hoida – mida sa inised naine!

Ja eks ma siis muudkui tegingi ja pingutsin ise. Aga ükskord mul ikkagi viskas kaane pealt, kui mees küllatulnud sõpradele seletas, et siit augu täitsin kipsi ja pahtli seguga ja tapeedi vahetasin ära.   Ma mõtlesin, et mis sa seletad seal…. sa polnud koduski kui seda auku täideti ja tepeeti vahetati.

Pärast oli mu peale tige – et sõpru ei huvita ju KES tegi, vaid KUIDAS  ja MIDA tehti. Et miks ma ärritun, kui tema sõpradele räägib.

Siis ma muutusin lõpuks, noh kibestunuks. Ma hakkasin tegema omi asju ja siis kui tahtsin ja viitsisin. Kui süüa teha ei viitsinud, siis ei teinudki – lastele keerasin midagi kokku ikka,  makarone jms – aga mingi “õigete meeste” toiduga jahmerdada ei viitsinud.  Pesu pesin siis kui omal vaja oli, mitte pesukorvi täitumise järgi. Ei käinud meest lunimas “kas sul musta pesu ka on”. Eks ta siis avastas, et mõni ese vajab pesemist ja viis selle pesukorvi ja järgmisel päeval siis küsis, et kas on pestud. Kui ütlesin, et ega ma ei ole ju viimastel päevadel pesu pesnud, et ju siis ikka must on – siis mossitas. Üldse mossitas, kui ma tema asjade eest hoolitsemise järgi jätsin.

Igavesti nõmedaks läks asi. Kui mu lähisugulased tulid külla ja palusin abi madratsi tõstmiseks, siis nähvitses, et temal pole vaja.  Ja kui siis tema õepere 6 lapsega tuli – teate, ma läksin lihtsalt kodust ära vanemate juurde suvitama.  Siis oli mees vihane, et ma ei hooli ja ei aita voodipesudega ja koristamise ja söögi tegemisega, et miks tema peab…  Ütlesin, et ega ei peagi kui ei taha…

 

ja nii ta läks

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olen ainus, kelle meelest sõna “ässitab” (hassetab) asemel peaks siin olema sõna “utsitab”…

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise kuumaga tuleb ennas hoida, sest eesti mees elab kaheksa aastat vähem kui soome mees ning üksteist aastat vähem kui rootsi mees. Eesti mees elab ka umbes kaks aastat vähem kui leedu mees ja neli aastat vähem kui poola mees.

Üldjuhul elab eesti naine viimased kaksteist aastat lesena. Eesti meeste eluiga on väike ning suhtumine tervisesse on imelik.

Mehed, kes jätavad puhkamata, surevad 32 protsenti tõenäolisemalt südameinfarkti kui need mehed, kes töölt puhkust võtavad.

Pidev sebimine on halb, aga ainult lebamine ja õlle libistamine on tegelikult veel hullem. Niiet tuleb leida kesktee.

Siia see koer maetud ongi! Eesti naine tunnetab alateadlikult, et peab mehel ora perses hoidma, et see enne oma enneaegset surma võimalikult palju asju ära jõuaks teha. Lesepõlve tahaks ju enamvähem remonditud kodus pidada….

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas remont on nii suur koormus et võib viia enneaegse surmani? Kas kodutööd ikka on nii suur surma põhjustaja. Ja naisel on vaja need ikka ära teha, kui mees ei tee.

Mina käin palju trennis. Mu sõbrad ei viitsi. Nad ei pea seda tühikargamist millekski. Nad ütlevad et nende sport on kodutööd ja aiatööd.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 04:47; 22.06 07:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Naine ässitab koguaeg midagi tegema