Esileht Pereelu ja suhted Naine ei lähe ära .

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Naine ei lähe ära .

Postitas:

Oleks võinud ikka 10 last ära teha enne kui mõistus koju tuli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas tõesti on olemas selliseid supernaisi, kes iga jumala õhtu nii palju teevadki???? Ma ise ei tunne ühtegi taolist täiskohaga töötavat naist. Keegi ei korista igal õhtul tube, toit ostetakse võimalikult poolfabrikaadina, et kiiresti valmis saaks või üldse valmistoit. Nõud peseb masin ja üht sukkpüksipaari vms ei hakka ka keegi käsitsi nühkima, läheb mustapesukorvi ootele ja puhtad jalga/selga. Ok, laste koolitükke ehk mõni kontrollib, aga enamuses peredes mängivad lapsed omavahel, mitte ema-isaga. Unejutu lugemine võtab viis minutit, magama jäävad lapsed ikka ise mitte ei passi keegi juures ega \”pane\” magama. Pesu ei triigi ka tänapäeval enam keegi, enamus asju nagunii mittekortsuvast materjalist.
Tulevad naised-mehed töölt, söövad kõhu täis ja vaatavad telekat, on arvutis, loevad raamatut jne ehk siis veedavad mõnusalt aega, mitte ei kuku teist tööpäeva tegema.
Kas sa selle loeteluga üle ei pingutanud?[/tsitaat]
Mina olen kahjuks selline naine. Kõiki neid töid igal õhtul korraga ei tee, aga järjekorras teen neid kõiki. Valmistoitu põhimõtteliselt poest ei osta, nõudepesumasin olen ka ise, vahel laps, sukapüksid üldjuhul pesengi käsitsi, majapidajannat mul ka pole. Kõiki asju teen täpselt nii paluju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Kodumasin ma siiski pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 09:41; 30.01 10:20; 31.01 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas tõesti on olemas selliseid supernaisi, kes iga jumala õhtu nii palju teevadki???? Ma ise ei tunne ühtegi taolist täiskohaga töötavat naist. Keegi ei korista igal õhtul tube, toit ostetakse võimalikult poolfabrikaadina, et kiiresti valmis saaks või üldse valmistoit. Nõud peseb masin ja üht sukkpüksipaari vms ei hakka ka keegi käsitsi nühkima, läheb mustapesukorvi ootele ja puhtad jalga/selga. Ok, laste koolitükke ehk mõni kontrollib, aga enamuses peredes mängivad lapsed omavahel, mitte ema-isaga. Unejutu lugemine võtab viis minutit, magama jäävad lapsed ikka ise mitte ei passi keegi juures ega \”pane\” magama. Pesu ei triigi ka tänapäeval enam keegi, enamus asju nagunii mittekortsuvast materjalist.
Tulevad naised-mehed töölt, söövad kõhu täis ja vaatavad telekat, on arvutis, loevad raamatut jne ehk siis veedavad mõnusalt aega, mitte ei kuku teist tööpäeva tegema.
Kas sa selle loeteluga üle ei pingutanud?[/tsitaat]

No mina olen selline naine, lisaks teen üsna hästi veel päevatööd ka ja tegelen hobidega. Teleka ees lösutamise aega jääb ainult väheseks. Jah triikimist harrastan ma üsna harva, kõik muu teen küll. Ja mul on palju tuttavaid naisi, kes teevad sama. Muuseas, selle kõrvalt jõuan veel lugeda ka. Aga paras tamp on kogu aeg peal küll. Aga mul mees ka üsn virk ja väga ei loruta, kuna meil maamaja, siis kahjuks nn. \”naistetõid\” ta palju teha ei jõua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohus ei võta emalt hooldusõigust ära, kui ema ei ole just narkomaan või alkohoolik või kuidagi lapsele ohtlik.
See, et ta mingi ülbe on ja vingub jne see ei ole mingi näitaja.
Ja, kui vanad lapsed on- mingis vanuses juba laste käest küsitakse kellega nad olla tahaks.
Ja üle üldse mina ei tea ühtegi naist kes hakkaks kasvatama kellegi võõraid lapsi..
Mina ei hakkaks :). Omagagi raske …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina soovitaks nõuda naiselt seksi vahetpidamata, aga eriti siis, kui tal on silmanähtavalt halb tuju või mõni kodutöö parajasti pooleli. Ja ei mingit elementaarset viisakust ega romantikat.
Ühes teemas siin mees kirjeldas, kuidas ta sel ajal kui naine nõusid peseb naist rindadest krabab ja seksiliigutusi teeb, aga naine millegipärast pole üldse seksist huvitatud.
Selline käitumine paneb naise üsna kiiresti lahkumineku peale mõtlema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Naine ei lähe ära .

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.