Esileht Pereelu ja suhted Naine, kes ei soovi abielluda

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 116 )

Teema: Naine, kes ei soovi abielluda

Postitas:

Jäi siin ühes teemas silma lausejupp, et kõik naised ei soovigi abielluda. Kas mõni naine siit oskab nimetada mõne konkreetse põhjuse, mis abiellumise tema jaoks vastumeelseks muudab?

Küsin seepärast, et ma ei ole oma elus kohanud veel ühtegi naisterahvast, kes abielluda ei soovi. Meesterahvaid, tõsi küll, hulgim.


PS! Ei ole etteheite-teema. Ütleks pigem, et silmaringi ja maailmapildi avardamiseks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.10 19:31; 08.10 20:39; 10.10 08:49; 10.10 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole siiani leidnud head põhjust, miks see hea oleks (17 aastat kooselu). Pidu ei tahaks kindlasti. Ei meeldi ka, kui olen tähelepanu keskpunktis (keegi peab kõnet, notari juures jne). Kui oleks hea põhjus, siis e-abielu oleks võimeline sõlmima, kui see oleks umbes nagu EHICu taotlemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks on alateadlik sisetunne, et see pole ikka päris õige mees. Lisaks on nii palju oidu, et niisama prestiiži mõttes abielunaise staatusesse ei trügi. Aga niisama koos olla on tore. Lahku minnes vähem jamasid. Ja abielluda jõuab ju alati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütleks pigem, et silmaringi ja maailmapildi avardamiseks

Avarda siis oma pisikest maailmapilti: kõik ei soovi ükskõik, kellega abielluda, vaid otsivad seda õiget meest.
Kuni teda pole kohatud, siis abiellumise pärast, nagu sina, abielluda ei soovigi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avarda siis oma pisikest maailmapilti: kõik ei soovi ükskõik, kellega abielluda, vaid otsivad seda õiget meest.
Kuni teda pole kohatud, siis abiellumise pärast, nagu sina, abielluda ei soovigi.

Kus sina alles vahutad. Milleks nii mürgiselt? Tabasin kuidagi hella kohta?
Jutt ei käi sellest, kuidas ei soovita mõne mehega abielluda ja mõne teisega soovitakse.
Postitus oli naisterahvastest, kes üldse abielluda ei soovi, kellel ongi selline põhimõte.
Mina, muuseas, olen täiesti vallaline /kuid ei ole põhimõtteline abielu vastaline/, nii et ei tasu neid sapiseid meelevaldseid järeldusi, stiilis “siis abiellumise pärast, nagu sina, abielluda ei soovigi” teha.
Üritasid vist oma arust ära panna, aga paraku teostus oli nagu tavaliselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.10 19:31; 08.10 20:39; 10.10 08:49; 10.10 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tahtsin abielluda oma laste isaga ja abiellusingi.
lihtsalt, et oleks sama perekonnanimi ja igasugu asjaajamine oleks lihtsam. lootus oli ka, et see on igaveseks. naiivne muidugi:) praeguse pikaajalise elukaaslasega ei näe ühtegi põhjust miks abielluda. meil on mõlemil omad lapsed, laenud ja kinnisvara.mis põhjusel abielluda, see ei muuda meie tundeid suuremaks ega kooselu pikemaks. abielluda selleks et sõbrannasid kadedaks ajada tundub ka tobe:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina abiellusin mehe soovil, kuna pani põlve maha ja ulatas kihlasõrmuse. miks ma ei pidanud abielu oluliseks, oli see -et olin oma valikus kindel ja õnnelik, ei vajanud mingit paberit selle kinnitamiseks. Lisaks jäime nagunii erinevatele perekonnanimedele. Vara osas olime nagu kaasomanikud, seega ei muutunud ka siin midagi. Kuna mehe soov oli abielluda – siis nõustusin. oleme abielus 20 a, koos 22.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei taha abielluda. Ma lihtsalt ei näe ühtegi põhjust miks ma peaks. Õnnelikus kooselus oleme olnud 9 aastat. Meil on 7aastased kaksikud. Mõlemad oleme ettevõtjad, meil on mõlemal oma korterid, mida välja üürime. Koos oleme ostnud laenuga maja ja minu perekonna poolt on saadud mõnus suvila. Meil on viimased 9 aastat väga hästi sujunud, mis see abielu paremaks või halvemaks teeks? Ei näe vajadust 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näe ka nagu põhjust. Esiteks, mees on juba korra lahutatud. Ehk läheb paremini mitteabielludes?:) Meil on juba mitmes ühine kinnisvara, lapsi me ei soovi. Imelik oleks keset aastaid ühist kulgemist kuhugi seda kinnitama minna. Meie sugulased-sõbrad teavad niigi, et oleme koos ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 21:24; 09.10 13:45; 09.10 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lihtsalt ei pea abielu mitte kui millekski.
ja ma ei tee asju, mida ei pea mitte kui millekski.
nii ongi, enam lihtsamalt ei oska seletada, ja mul totaalselt savi, kas keegi kägu siin on abielus või kooselus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 21:28; 09.10 02:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kaht sorti “ei soovi”. Üks tähendab “ei taha”, teine “ei oma soovi, ei ole mulle oluline”. Seal on vahe vahel. Ma usun, et pigem on vähe naisi, kes on raudselt abiellumise vastu, kuid on palju naisi, kes ei pea abiellumist oluliseks. Ka nemad ütlevad, et neil pole soovi abielluda.
Kuulun sellesse teise gruppi – see pole minu jaoks eriti tähtis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.10 23:46; 09.10 08:54; 09.10 18:29; 09.10 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei taha abielluda, mis on samal ajal konfliktis sooviga olla abielus.
Abielus sooviks oma mehega olla, kuna mees tegelikult tahab seda ja mina ka tunnen, et temaga tulgu või veeuputus. Ta on inimene, keda usaldan rohkem kui kedagi teist.
Miks ma siis ei soovi abiellumist kui sellist?
Mul on seljataga üks abielu ja olemas lapsed. Praeguse elukaaslasega oleme juba aastaid koos, seega lapsed leiavad et peaksime abielluma, see on iseäranis ühe lapse suur soov. Aga kui me tõesti abielluksime nii nagu mina tahan, lihtsalt abielus olemise, mitte aga peo pärast, siis laps pettuks. Tema unistab olla lilleneiu pulmas, kus palju külalisi.
Et kogu sellest mõttetööst, kuidas abielluda, pääseda, siis sellepärast me polegi abiellunud.
Lisaks mul on üks iluviga, mis teeb mind endast tehtud fotode suhtes ülitundlikuks ja vanust ka juba 40+ ja kohe üldse ei soovi olla tähelepanu keskpunktis kus kõik minust ja mehest pilte klõpsavad. Ja see massiivne pildistamine toimuks ka siis kui abielluksime vaid emade-isade ja õdede-vendade seltsis. Ja kui me nende seltsis ei abiellu, siis jällegi emad solvuvad. Seda on nad isegi ette öelnud, et palun ärge tulge uudisega et olete isekeskis abiellunud – hea abieluõnne tagavat ikka publiku olemasolu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lihtsalt ei pea abielu mitte kui millekski.
ja ma ei tee asju, mida ei pea mitte kui millekski.
nii ongi, enam lihtsamalt ei oska seletada, ja mul totaalselt savi, kas keegi kägu siin on abielus või kooselus.

kõik räägivad nagu ei ole oluline kuni kohtavad seda õiget ja järsku muutub oluliseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna võimatu uskuda, et sa pole kunagi kohanud naist, kes ei taha abielluda. Kas üldse oled selle teema üles võtnud kõikide oma sõbrannade, töökaaslaste ja meestuttavate naistega? Naistel võivad täpselt samad põhjused abielu vastu olla, mis meestelgi! 1. Juriidilised (vara, tehingute tegemine). 2. Vastumeelsus pulmapeo ja sugulaste tähelepanu suhtes. (Kahekesti abiellumise puhul sugulaste negatiivne tähelepanu ja näägutamine.) 3. On pealt nähtud või ise kogetud valusaid abielulahutusi ja enam ei soovi seda institutsiooni au sees pidada. 4. Ei usuta igavesse armastusse, soovitakse kaaslasega koos olla ajutiselt nii kaua kuni on hea koos olla, mitte tõotada surmani jääda. 5. Pessimistlik ja pragmaatiline maailmavaade. 6. Soovitakse säilitada iseseisvust. 7. Romantiline põhjus: Soovitakse endale tõestada, et suhe püsib armastusel, mitte paberitel ja koos ei hoia kohustus, vaid tahe. 8. Religioossed põhjused mitte viia läbi kristliku taustaga tava.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lihtsalt ei pea abielu mitte kui millekski.
ja ma ei tee asju, mida ei pea mitte kui millekski.
nii ongi, enam lihtsamalt ei oska seletada, ja mul totaalselt savi, kas keegi kägu siin on abielus või kooselus.

kõik räägivad nagu ei ole oluline kuni kohtavad seda õiget ja järsku muutub oluliseks.

no sa nüpeldad JÄLLE seda vana kronu, no tõesti pole vaja teda surnuks peksta, jäta see totakas jutt vähemalt siinses teemas.
ei oska enam selgemalt väljenduda – ok, proovin – mul on totaalselt savi abielust. sinu abielust, tema abielust, teemaalgataja abielust – teie abielluge, teie usute abielusse, FAIN, mul savi! Mina pean abielu mitte kui millekski, kuidas sa inimeseloom sellest lihtsast lausest aru juba ei saa!?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 21:28; 09.10 02:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielus võidab vaesem pool ja kaotab varakam pool. Meie abielus olen selleks varakamaks pooleks mina, seega minu jaoks pole abiellumine kohe üldse oluline. Abielu on ülioluline ikka nendes maades, kus naised ei saa ise hakkama. Siis ongi põhieesmärk mehele saada, et keegi üleval peaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 41-aastane ja abielluda soovisin viimati 16-aastaselt oma esimese noorusarmastusega. Mul on olnud veel 2 kooselu (neist üks üle 10 aasta), kuid kummagi mehega ei soovinud ma abielluda, sest mu puudus suhtes olles tunne, et “tema on see, kellega ma tahan saada koos vanaks”. Mõte abielust tundus kui vabatahtlik vangikongi astumine, kuigi oma laste isaga püüdsin endale seda mõtet siiski maha müüa. Majanduslikult ei oleks abielu mulle mitte midagi juurde andnud, sest olen alati olnud majanduslikult kindlustatud ning elasime ka minu majas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõik räägivad nagu ei ole oluline kuni kohtavad seda õiget ja järsku muutub oluliseks.

Kes need kõik on? Mõnele on abielu tähtis, mõnele üldse mitte. Ja on ka neid, kellele muutub tähtsaks kas ajaga, laste sünniga, uue kaaslasega või mõnel muul põhjusel. Samas on ka neid, kelle jaoks abielu tähtsus mingil põhjusel kaob.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.10 08:31; 09.10 12:49; 09.10 13:57; 09.10 14:12; 09.10 14:27; 09.10 14:37; 09.10 15:23; 11.10 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on abielu eriti tähtis vaid homodele. Neile annab abielu kindluse ja õigused. Heterod aga küsivad abiellumise kohta, et aga miks peaks, ega paber paari pane, nimemuutus on tüütu või ei soovigi seda, pidu ei soovi või pole raha selleks jne eelkirjutajate toodud põhjused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no sa nüpeldad JÄLLE seda vana kronu, no tõesti pole vaja teda surnuks peksta, jäta see totakas jutt vähemalt siinses teemas.
ei oska enam selgemalt väljenduda – ok, proovin – mul on totaalselt savi abielust. sinu abielust, tema abielust, teemaalgataja abielust – teie abielluge, teie usute abielusse, FAIN, mul savi! Mina pean abielu mitte kui millekski, kuidas sa inimeseloom sellest lihtsast lausest aru juba ei saa!?

Sellised teemad lähevad alati peksuks kätte ära. Tihti püstitab teemalgataja teema, milles küsib küll täiesti normaalselt “miks te nii teete”, aga ei suuda siis hakkama saada sellega, kui talle vastavadki inimesed, kelle arvamus on teistsugune kui tema oma. Seekord küll teemaalgataja on õnneks jäänud normaalseks. See aga ei päästa, sest ikka tulevad Käod, kellelt pole küsitud, väidetega, et nii pole võimalik ja niikuinii tegelikult kõik teised tahavad seda, mida tema, aga lihtsalt ei tunnista.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.10 23:46; 09.10 08:54; 09.10 18:29; 09.10 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen väga isiklikult vestelnud naistega, kes olid lihtsalt oma elukaaslastega kooselus, ja kõik tunnistasid, et tahaksid tegelikult olla abielus, aga mees ei võta vedu. Nüüdseks on nad kõik abiellunud lõpuks ometi. Mitmed töökaaslased on kooselus ja kiruvad oma mehi, miks need ei taha abielluda. Ainult üks sõbranna on, kes ütleb, et see pole tema jaoks tähtis, aga tema 12-aastaselt soovis väga abielluda, nüüd on tema elukaaslane selline, kes ei soovi ja sealt ka see meelemuutus. Ega ei peakski naise käest küsima, miks paar pole abielus, vaid mehelt – mees ikkagi otsustab ja võtab naise, naine kas ütleb jah või ei. Õige mees ei-öelnud naisega ei jätka. Naised võivad siin öelda, et nemad ei taha jne, aga see on tegelikult küsimus mehele. Naise käest võiks küsida ainult seda, miks su elukaaslane ei ole sind naiseks võtnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 09:10; 09.10 14:36; 10.10 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen abielus. Loodetavasti ikka lõpuni 🙂

Aga kui peaksin kunagi lahutama, siis uuesti abielluda ei taha. Ei näe mõtet. Ametlikult ainult riiklik hooldamiskohustus; mitte-ametlikult ei ole ju oluline.

Ma ei tunne, et vajaks enam tõestust, et mees minust ka PÄRISELT hoolib. Pisipere ka tehtud ja olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 09:11; 09.10 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme koos olnud üle 10 aasta, üks laps. Abielus pole ja ei pea seda ka absoluutselt oluliseks.
Paar korda olen mõelnud, et mis siis kui … aga pidu ei taha (olen see, kellele ei meeldi tähelepanu), valge kleidi unistust pole kunagi olnud (ei sobi mulle see värv), nime ei taha ka vahetada (ei meeldi slaavipärane perekonnanimi). Miks ma siis üldse peaksin? Ja leian, et ei peagi. Kohtusime ka juba 30+ vanuses ja oleme sellised praktilised? inimesed. Ei oska paremini seletada.
P.S. Mees on mul parim ja täpselt see õige, kellega soovin koos vananeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm… ma lugesin abieluseadust ega näe kusagil, et pidu, nimevahetus või ühine vara oleksid kohustuslikud. Võid jääda oma nime peale (pole vaja pabereid ringi teha), abielluda kahekesi kellelegi ütlemata, sõrmust kandma ei pea, sõlmida abieluvara lahususe lepingu…
Põhjus, miks mitte abielluda, võib olla see, et abielus kipuvad inimesed võtma sisemiselt mugavamat hoiakut ja suhte hoidmise nimel mitte pingutama, eeldusel, et abielustaatus iseenesest teeb kogu töö ära. Ehk kaldutakse ka kaaslast enam omandina võtma. Mitte et seda nii teadvustataks, aga sageli nii on.
Miks abielluda: teatud olukorras (mõnes välisriigis olles, mingit ühisvara omades, õnnetusjuhtumite korral teada saamiseks) võib see olla oluline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 09.10 10:16; 09.10 18:30; 09.10 19:26; 10.10 11:57; 10.10 21:46; 11.10 10:31; 11.10 14:44; 11.10 15:13; 11.10 20:17; 12.10 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem suhtun abielusse kui formaalsete dokumentide korrastamisse sinu tuleviku tarbeks.
Kujuta ette, et oled siiani koos elanud õnnelikult elukaaslasega aastaid. Mees on saanud päranduseks maja, elate seal rõõmsalt. Lapsi teil veel pole. Ning ühel kurval päeval juhtub mehega õnnetus, mees sureb.
Mis saab teie koosrajatud kodust? Või mehe nimel olevast autost või mis iganes. Õige vastus – selle pärivad mehe vanemad. Nende puudumisel mehe vennad/õed jne.
Ja nüüd oletame, et pole ka need ämma/äia suhted ka nii roosilised. Seega ei ole juriidiliselt sul mitte mingit õigust elada mehe majas, kuigi olete seal aastaid elanud õndsalt koos.

Seega, elus tuleb ette igasuguseid olukordi. Pigem mõelda neil enne, kui hilja. Teha kasvõi vastastikune pärimisleping selliste olukordade vältimiseks.
Asja mõte pole see, et naine oleks mingi vaesur või rott, kes mehe kulul rikastuda tahaks. Minul on mehega hetkel sama olukord. Oleme koos elanud 13 aastat, mees ostis maa platsi, kuhu ehitasime maja. Laenu ei pidanud selleks pangast võtma, mehel oli pärandusega raha olemas, maja on mehe nimel. Ning nüüd kujuta ette olukorda, kui juhtub midagi. Õnneks saame hästi läbi mehe perekonnaga, kuid siiski, kunagi ei tea, mis elu teeb.
Ning oleme otsustanud samuti notari juures juriidilised asjad korda ajada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 10:16; 09.10 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mina palju veini lasknud verre voolata ja lugematuid armulugusid kuulnud, aga sellist naist, kes elaks koos armastatud mehega ja jookseks Ei-Ei hüüdes eest ära kui mees sooviks abielluda, pole mina veel kohanud.

On inimesi, kes nii käituvad. Mõnel on tõesti tugev psühholoogiline hirm enda sidumise ees teise inimesega, enamasti need küll pikema kooseluni oma armastatud kaaslasega ei jõua (põgenevadki oma tunnete eest), aga abieluettepaneku peale jookseks tõesti hirmunult minema. Pole muidugi asi, millega kiidelda 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 12:16; 09.10 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm… ma lugesin abieluseadust ega näe kusagil, et pidu, nimevahetus või ühine vara oleksid kohustuslikud. Võid jääda oma nime peale (pole vaja pabereid ringi teha), abielluda kahekesi kellelegi ütlemata, sõrmust kandma ei pea, sõlmida abieluvara lahususe lepingu…
Põhjus, miks mitte abielluda, võib olla see, et abielus kipuvad inimesed võtma sisemiselt mugavamat hoiakut ja suhte hoidmise nimel mitte pingutama, eeldusel, et abielustaatus iseenesest teeb kogu töö ära. Ehk kaldutakse ka kaaslast enam omandina võtma. Mitte et seda nii teadvustataks, aga sageli nii on.
Miks abielluda: teatud olukorras (mõnes välisriigis olles, mingit ühisvara omades, õnnetusjuhtumite korral teada saamiseks) võib see olla oluline.

Jah, nii oleks just õige, et jätad kõik emotsioonid kõrvale ja loed rahulikult perekonnaseaduse läbi ning mõtled, kas abielu pakub midagi vajalikku (on mõtet sõlmida) või mitte (ei ole mõtet sõlmida). Selles mõttes on teemaalgatus juba veider, umbes sama hea, kui küsida, kas leidub inimesi, kes tõesti ei tahagi oma firmat luua.
Enamasti inimeste argumendid nii abiellumise poolt kui ka vastu, nii meeste kui ka naiste omad, on aga puhtalt emotsionaalsed ja sageli irratsionaalsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 12:16; 09.10 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielus tahavad olla MINU ARVATES kolm teatud tüüpi naisi

Noored (naiivsed, elukogemuseta) naised, kellele ei ole veel välja kujunenudd tugevat minapilti. Soovitakse käituda “õigelt”, sest neil on irratsionaalne mõte, et naise eesmärk on olla õnnelikus ameerikalikus abielusuhtes. Sellised naised ei oska arvatagi, mida abielu tegelikult ette kujutab, mis võimalused ja kohustsued on. Nad arvavad, et kõik ongi just nii nagu filmist ja muinasjutust nähtud. Esimene ebakõla ajab nad paanikasse ja teisene-kolmas ebakõla viib lahutuseni, sest mees on paha, töökoht on paha, raha on paha, riigikord on paha jne— mis on ka arusaadav, sest ebaküps inimene ehmub alati iga asja peale, sest tal puudub reaalne elukogemus.

Kui esimesest grupist võib aru saada, tegemist noorusrumaluse ja eluavastamisega, siis teine grupp naisi on tegelikult palju hullemad. Nimelt defineerivad nemad alati enda elu edukuse mehe järgi. Naise ainus kohustus siin ilmas on leida endale mees ja teha kõik, teha kõike et see niimoodi ka jääks. Sest meheta naine on nagu veeta kala. Selles suhtes on see grupp hullem, sest nad on nõus endaga laskama teha, mida iganes, peaasi, et ta saaks ütleda, et tal on mees. Selliseid naisi on äärmiselt palju, juleksin isegi huupi pakkuda, et enamik kuulub siia hulka.

Esimese ja teise grupi ühisnimetaja on elamine ühiskonna normide järgi. Mõlema grupi inimesed ei pea oluliseks, mida nemad tahavad, vaid seda, mida nad arvavad, et teised neist ootavad.

Ja kolmas grupp on iseseisva mõtlemisega naised, kes elavad mehega või meheta just seetõttu, et neile nii meeldib. Selliseid naisi on psühholoogide väitel maksimaalselt viiendik.

Ehk siis abieluga, nagu iga teisegi kunstliku institutsiooniga, kehtib 80-20 reegel — 80 protsenti teevad, sest nad on reeglite ja teiste järgijad, 20% ei tee, sest nad kehtestavad endale ise reeglid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mina palju veini lasknud verre voolata ja lugematuid armulugusid kuulnud, aga sellist naist, kes elaks koos armastatud mehega ja jookseks Ei-Ei hüüdes eest ära kui mees sooviks abielluda, pole mina veel kohanud. Nojah. Varem või hiljem ütlevad kõik need naised läikivate silmadega, et: “aga ta ei tee mulle ju ettepanekut. Mis mul üle jääb muud, kui veenda ennast ja teisi, et ma poleks nõuski ja ei tahagi.” Kõik taandub sellele, et mees ei taha ja noh, siis naine ka ei taha, sest mis tal üle jääb.

Äkki peaksite oma sõbrannadega alkoholi tarbimist natuke piirama? Muidu ei saagi mehele, kes neid joodikuid ikka naiseks palub. 😀

Mina usun küll, et on naisi, kes abielluda ei taha. Mis selles siis nii võimatut on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.10 08:31; 09.10 12:49; 09.10 13:57; 09.10 14:12; 09.10 14:27; 09.10 14:37; 09.10 15:23; 11.10 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peamine põhjus – riigil pole asja minu eraeluga. Riigi poolne toiming abiellumisel on aga otsene sekkumine minu eraellu. Kui me kahekesi kusagil hiies teineteisele abielutõotuse anname ja seejärel rohkem kui 10 aastat kenasti koos elame ja ühiseid lapsi kasvatame, siis seda miskipärast abieluks ei loeta, küll aga seda, kui perbüroos vastava avalduse täidame, abielu ametlikult registreerime ja siis lahutust ametlikult vormistamata aasta pärast lahku läheme. Taoline suhtumine on absurdne. Seega ametlik abiellumine on rohkem kui rumal ehk rumalate inimeste pärusmaa.
Olen ligi 20 aastat ühe ja sama mehega vabaabielus elanud naine – kui see aastate hulk ei ole kinnitus sellest, et me teineteisega sobime ja meie elu ongi olnud abielu, siis mis veel. Miks peaksin selle eest riigile maksma, et riik seda tunnistaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 09.10 12:55; 09.10 13:01; 09.10 13:05; 09.10 13:23; 09.10 14:02; 09.10 14:11; 09.10 14:15; 09.10 14:23; 10.10 10:02; 10.10 10:06; 10.10 10:14; 10.10 10:20; 10.10 10:38; 10.10 13:47; 11.10 10:10; 11.10 11:34; 11.10 11:37; 11.10 16:35; 12.10 12:12; 12.10 12:14; 12.10 12:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 116 )


Esileht Pereelu ja suhted Naine, kes ei soovi abielluda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.