Esileht Pereelu ja suhted Naine muutus järsku süngeks.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Naine muutus järsku süngeks.

Postitas:

Oleme 30-ndate keskpaigas paar, koos üle 10 aasta, lapsed jne. Viimasel ajal on naine sünges meeleolus, vaatab tõsisel ilmel kaugusse, ärritub kergesti, seksi ei taha ja kui olemegi vahekorras, siis ta ilmselgelt ei naudi seda. Pigem eelistab Facebookis öö läbi klõbistamist. Kui küsin, milles probleem, siis vihastab hirmsasti ja norib tüli. Miski ei aita, ei lõbustamised, üritused, mõnus kodusistumine, ei miski.
Meil on olnud igasuguseid aegu aga see on küll uus situatsioon. Mis värk on, oskab keegi öelda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.03 10:25; 26.03 12:51; 27.03 09:41; 27.03 11:23; 28.03 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oleme 30-ndate keskpaigas paar, koos üle 10 aasta, lapsed jne. Viimasel ajal on naine sünges meeleolus, vaatab tõsisel ilmel kaugusse, ärritub kergesti, seksi ei taha ja kui olemegi vahekorras, siis ta ilmselgelt ei naudi seda. Pigem eelistab Facebookis öö läbi klõbistamist. Kui küsin, milles probleem, siis vihastab hirmsasti ja norib tüli. Miski ei aita, ei lõbustamised, üritused, mõnus kodusistumine, ei miski.
Meil on olnud igasuguseid aegu aga see on küll uus situatsioon. Mis värk on, oskab keegi öelda? [/tsitaat]Värk on see, et nikub mingi võõra jorsiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 10:27; 26.03 11:17; 26.03 15:01; 28.03 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endalgi see etapp üle elatud ja põhjus väga lihtne – olin kõrvuni arminud. Mees sai teada, algul vihastas, kuid siis sai maha istutud ja asjad selgeks räägitud ja õnneks oli ta nii mõistev ja sai aru, et oli minu tähelepanuta jätnud. Tänaseks on mul tagasi see mees, kellesse kunagi armusin ja see vahepealne teema ammu ununenud 🙂 ja olen õnnelik, et selline etapp mu elus oli, sest nüüd olen tõeliselt õnnelik (oma mehega)
NB! naine ei pea selleks sind füüsiliselt petma ja võibolla naudib lihtsalt ilusaid sõnu, mida ta seal FB-s saab ja äkki kodus ei saa…..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Endalgi see etapp üle elatud ja põhjus väga lihtne – olin kõrvuni arminud. Mees sai teada, algul vihastas, kuid siis sai maha istutud ja asjad selgeks räägitud ja õnneks oli ta nii mõistev ja sai aru, et oli minu tähelepanuta jätnud. Tänaseks on mul tagasi see mees, kellesse kunagi armusin ja see vahepealne teema ammu ununenud 🙂 ja olen õnnelik, et selline etapp mu elus oli, sest nüüd olen tõeliselt õnnelik (oma mehega)
NB! naine ei pea selleks sind füüsiliselt petma ja võibolla naudib lihtsalt ilusaid sõnu, mida ta seal FB-s saab ja äkki kodus ei saa…..[/tsitaat]Tõenäolisem on siiski, et nikutakse päriselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 10:27; 26.03 11:17; 26.03 15:01; 28.03 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armumine ei tee süngeks, ärrituvaks ja vihaseks. Aga miks sa ei küsi oma naise käest milles probleem? Vbl on tal mingi tervisemure või on ta sinu peale vihane millegi pärast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kordi olen küsinud, vastused iga kord erinevad (tavaliselt mingi argimure vms) ja alati on ta küsimise peale ärritunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.03 10:25; 26.03 12:51; 27.03 09:41; 27.03 11:23; 28.03 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal on kõige tavalisem stress. Mingitv armukest selliste sümptomite puhul naisel küll ei esine.
Ta peaks kindlasti abi otsima. Aita oma kallimat enne kui hilja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli nii, siis olin armunud ja oma mehest olin tülgastuseni tüdinenud. Isegi mehe hingamine häiris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka mees selline, aga no kellesse ta saab armunud olla- tööl neil naisi pole, töölt tuleb otse koju, öösiti on kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem eelistab Facebookis keskööni klõbistamist

sina teda enam ei huvita !!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 13:37; 26.03 15:14;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Armumine ei tee süngeks, ärrituvaks ja vihaseks. [/tsitaat]Teeb küll, kui ei saa armumise objektiga koos olla. Armunud jah on su naine, või kui pole veel armunud, siis on vähemalt mingi kompenseeriv suhe.
Ära topi end, aga ole mõistev ja oota natuke. Kui üle ei lähe, siis mine ja räägi otse, mida tunned.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 13:54; 27.03 10:43; 27.03 12:31; 28.03 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et sinu naisel on FB sõltuvus. Töö juures palju arvutis päeval?
Õhtul ei saa oma FB-annust no ja siis muutubki tigedaks nagu sõltlased ikka, kes doosi ei saa.
Armumine vaevalt, kui ta ennast just ei ehi ja palju väljas ei käi.
Su naine on sõltlane. Netisõltlane. Saada võõrutusele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 14:34; 27.03 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekkis pähe lihtsalt küsimus, et kumb teeks mehele rohkem haiget või haavaks ta ego. Et kui ta naine FB-s ilusaid sõnu kuulab ja armunud on või teisega reaalselt magab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lits on lits, vahet pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 10:27; 26.03 11:17; 26.03 15:01; 28.03 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja kui on armunud siis jääb pimedaks
ning tal suva kodust lastest jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 13:37; 26.03 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina arvan, et sinu naisel on FB sõltuvus. Töö juures palju arvutis päeval?
Õhtul ei saa oma FB-annust no ja siis muutubki tigedaks nagu sõltlased ikka, kes doosi ei saa.
Armumine vaevalt, kui ta ennast just ei ehi ja palju väljas ei käi.
Su naine on sõltlane. Netisõltlane. Saada võõrutusele.[/tsitaat]

Muide kõrvalsuhteks ei pea palju väljas käima ja kui naine muidu ka ilus siis ei ole mingit lisaehtimist. Kui siis ainult vähe seksikamad riided – samas tööle minnes üle ka ei saa pingutada. Kõrvalsuhtes inimesed on VÄGA leidlikud ning need sümptomid, mida sa kirjeldad, vastavad just kõrvalsuhtele. Kodus on naine kergelt ärrituv, eriti küsimuste küsimisel – ta kardab vastata kuna kardab ennast sisse rääkida. Lihtsam on riidu kiskuda ja küsimus ununeb. Kõik mis oma mees teeb, on valesti, naisel tuju halb jne. Kõik viitab ju.
Mina sinu asemel hakkaksin maailma parimaks meheks, et naisel oleks lihtsalt häbi nii hea mehe kõrval kõrvalsuhet pidada. Too lilli, tee mingi väike kingitus teinekord, abista kodutöödes rohkem jne. Vii reisile kui võimalik. Näita kui hea mees sa oled, et teine ununeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kordi olen küsinud, vastused iga kord erinevad (tavaliselt mingi argimure vms) ja alati on ta küsimise peale ärritunud. [/tsitaat]
ma olen niimoodi vist käitunud, kui mehe peale olen pahane olnud ja siis mees veel süütult tuleb küsima, et mis lahti, siis teeb tigedaks, et ta isegi ei saa aru, mis ta on valesti teinud, nt. kui olen hirmus väsinud, aga tegemist on nii palju, mees ei tule aga selle pealegi, et aidata. tean, et köige aluseks oleks rääkimine jne. aga vahel lihtsalt hakkab närima. see periood on ka olnud, et ööni arvutis istunud, lihtsalt tahtsin oma mötted kodust eemale saada, tuju läks heaks jne. nt kui möni tore foorum, kus lobiseda vms. muusikat kuulata, mingit teatud filmi vaadata ja siis nende näitlejate kohta uurida, intervjuusid vaadata jne. armunud polnud ja meest ei petnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on küll väga huvitav nõuanne, et mees, kes avastab, et naine teda petab lihtsalt ise hakkab nii heaks meheks, et naisel hakkab piinlik või nii. Minu teada inimesed, kes lähevad kõrvalushte libeda peale, satuvad nii hasarti, et neid oma mehe käitumine huvitab kõige vähem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.03 10:25; 26.03 12:51; 27.03 09:41; 27.03 11:23; 28.03 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka just mõtlesin, et kui siin foorumis räägitakse, et mees petab, öeldakse naisele, et ta on narts ja mida kõike veel, aga seda pole veel näinud, et keegi soovitaks naisel sellises olukorras mehe pärast rohkem pingutama hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ka just mõtlesin, et kui siin foorumis räägitakse, et mees petab, öeldakse naisele, et ta on narts ja mida kõike veel, aga seda pole veel näinud, et keegi soovitaks naisel sellises olukorras mehe pärast rohkem pingutama hakata.[/tsitaat]No mina olen küll ka naisele sedasama soovitanud. Valikute küsimus, kas soovid säilitada kaasat või uhkust. Heade asjade nimel tuleb võidelda ja kuidas muul moel võidelda kui parem kaasa olles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 13:54; 27.03 10:43; 27.03 12:31; 28.03 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest ei ole see naisele tüüpiline armumise-käitumine. Mehe puhul küll, jah, aga naised pigem õitsevad kodus nagu lillekesed, kui keegi teine mees pähe pugenud on. Pakuksin hoopis mured-üle-pea-aga-mees-niikuinii-ei-mõista situatsiooni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen näinud pealt, kuidas naine on olnud teisest mehest sisse võetud. Ei õitsenud ta kodus midagi, pigem üritas kodust igal võimalusel välja hiilida ning muidu noris tüli. Kui mees hakkas taipama ja üritas naisele ise rohkelt tähelepanu pöörata, siis naine vihastas ja ütles mees, va loll, üritab kõike ilusat ära rikkuda. Kokku see paar siiski kuidagimoodi jäi, kuna abielumees võttis naise silmarõõmuga kurjal toonil ühendust ja see tõmbas selle peale uttu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.03 10:25; 26.03 12:51; 27.03 09:41; 27.03 11:23; 28.03 19:11;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu meelest ei ole see naisele tüüpiline armumise-käitumine. Mehe puhul küll, jah, aga naised pigem õitsevad kodus nagu lillekesed, kui keegi teine mees pähe pugenud on. Pakuksin hoopis mured-üle-pea-aga-mees-niikuinii-ei-mõista situatsiooni.[/tsitaat]Õitsevad niikaua, kui pole veel midagi varjata. Kui juba mõistus aru saab, et on varjata, siis muutub armunud inimene väga osavaks konspiraatoriks. Olen ise kogenud :(.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 13:54; 27.03 10:43; 27.03 12:31; 28.03 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas peab kohe kõige halvemat kahtlustama? Kuigi, igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel.
Inimestel võib ka muid olulisi mõtteaineid kui mingi armuke.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 14:34; 27.03 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt minu naise käitumine kui ta mind pettis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan ka, et tegemist võib olla kõrvalsuhtega. Olukord on vägagi tuttav, sellepärast arvangi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lits on lits, vahet pole. [/tsitaat]

Isegi lastele õpetatakse viisakat ja teistest lugupidavat suhtlemist internetis…Ehk võtaksid ka õppust???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Isegi lastele õpetatakse viisakat ja teistest lugupidavat suhtlemist internetis…Ehk võtaksid ka õppust???[/tsitaat]Ma ei pea litsist lugu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 10:27; 26.03 11:17; 26.03 15:01; 28.03 09:26;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas peab kohe kõige halvemat kahtlustama? Kuigi, igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel.
Inimestel võib ka muid olulisi mõtteaineid kui mingi armuke.[/tsitaat]Kui oled kogenud mõlemat – nii armukest kui sinu nimetatud \”muid mõtteaineid\”, siis teed vahet. Muu mõtteaine ei tee närviliseks mehe kui segaja suhtes. See on sõltuvussuhe millestki keelatust ja netis ilmselt ei saa muust sõltuda kui suhtlemisest kellegagi – kui ta just ei mängi või mingites tõsisemates skeemides (kihlveod vms) ei osale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 13:54; 27.03 10:43; 27.03 12:31; 28.03 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A võib-olla sai teada sinu kõrvalsuhtest ja sinust nüüd poogen?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Naine muutus järsku süngeks.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.