Esileht Pereelu ja suhted naine nägi oma eksi ja läks väga närvi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: naine nägi oma eksi ja läks väga närvi

Postitas:

Naine nägi kohvikus kaugelt oma eksi (koos prutaga), kellest läks aastaid tagasi lahku (kuna mees olevat olnud lihtsalt üks mõttetu ülbik), läks jube närvi, ostis suitsu, kuigi on suitsetamise ammu maha jätnud, on pinges ja tõre olnud mitu päeva (siiani).
Mis see peaks tähendama? Naisel ikka veel eksi vastu tunded?
Naisel eksi pildid albumis alles ja tema sõbrannadele see eks meeldis rohkem kui mina, kuna kutil on motikas ja ta on selline tüüpiline \”alfaisane\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 17.06 15:50; 17.06 23:14; 17.06 23:52; 18.06 16:22; 18.06 23:03; 21.06 04:05; 21.06 20:12; 21.06 20:57; 21.06 21:35; 21.06 21:42; 22.06 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnnitlen, mees. Su naine on selline oportunistlik libu, kes reedaks su kohe, kui see alfaisane sooviks perset kõigutada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 16:04; 20.06 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kutil motikas- kasvage suureks, enne kui kodu mängima hakkate

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahustan teemaalgatajat, et ei pruugi olla tundeid . Ise jooksin punase tulega peaaegu auto alla kui oma exi kogemata nägin aastaid hiljem. Lihtsalt paanika tuli peale,ei tahtnud teda näha. Tundeid mul ta vastu polnud juba suhte ajalgi. Lihtsalt lahkuminek oli meil kuidagi nõme ja jäid negatiivsed mälestused vist. Selle eest vist püüdsingi põgeneda. Ise ka imestasin oma reaktsiooni tegelikult hiljem , et nii tormiliselt suhtusin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahu! Minu eelmine elukaaslane oli Mölakas suure algustähega, meie lahkuminek oli samuti väga kole. Ja kui aastaid hiljem praeguse abikaasaga see eks ja meie lahkuminek mingil hetkel jutuks tuli, läksin nii närvi, et käed hakkasid värisema! Ma ei pidanud oma eksi isegi nägema, et täiesti endast välja minna! Kuigi muidu olen väga rahulik ja tasakaalukas inimene.

Küsid, kas naisel võivad veel eksi vastu tunded olla. No minul ilmselt veel olid- viha ja põlgus nimelt, kuigi ise seda aktiivselt endale ei teadvustanud. Ja see jutuajamine tõi nad kusagil sügavalt hingesopist välja. Ja tõesti, veel mitu päeva ketras peas, miks ma seda eelmist suhet varem ei lõpetanud, mida ma teisiti teha või ütlema oleks pidanud jne. Sinu naisel võib olla samamoodi. Mina küll oma mehega tõre polnud, aga eks inimesed ole erinevad. Nii et kindlasti ei pruugi see reaktsioon tähendada, et su naine eksi vastu veel mingeid õrnu tundeid hellitab, teda tagasi tahav vms, mille pärast sa muretsema peaksid.

Aga see motikaga alfaisese jutt oli küll naljakas :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin ka kinnitada, et see närv või paanika moodi tunne tuleb jah peale, kuigi tunded on täiesti 0. Mul möödas lahutusest 3a, ise lõpetasin abielu, kuid ikkagi on pool päeva pärast nägemist imelik. Tunnete tundmisega pole miskit pistmist, ei teagi mis see on. Mingi kaitsereakstsioon või midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujutan ette – tahad mehega kohvikus mõnusasti ja muretult aega veeta, aga siis juhtub midagi, mis su plaanidesse ei sobi – kohtad eksi! Esile kerkivad minevikus olnud suured tunded ja ka see suur pettumus, et ta osutus mölakaks ja et ta polnudki see õige… Häbi, et olid oma suuri tundeid raisanud inimese peale, kes neid ei väärinud. Hirm, et äkki segab eks end su praegusesse suhtesse ja vussib selle ära. Alaväärsus – miks ta oli minuga tõbras, aga selle uuega paistab nii hoolitsev? Võeh! Pole just tõesti maailma parim kohvikuskäik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga millegipärast on tal peopildid, kus ta selle kutiga kallistab ja kaelakuti poseerib, ikka veel albumis. Kui ta teda vihkaks, oleks ta need pildid ära visanud või ära peitnud. Mulle ütleb, et las olla, ega nad ei sega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 17.06 15:50; 17.06 23:14; 17.06 23:52; 18.06 16:22; 18.06 23:03; 21.06 04:05; 21.06 20:12; 21.06 20:57; 21.06 21:35; 21.06 21:42; 22.06 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga millegipärast on tal peopildid, kus ta selle kutiga kallistab ja kaelakuti poseerib, ikka veel albumis. Kui ta teda vihkaks, oleks ta need pildid ära visanud või ära peitnud. Mulle ütleb, et las olla, ega nad ei sega. [/tsitaat]

Normaalne inimene ei loobi vanu fotosid minema, see on pigem mingi psühhide teema. Samuti on psühhid need inimesed, kes käsivad oma partneritel seda teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 23:31; 18.06 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polegi käskinud. Aga samas, kui mees oli selline vastik, miks temast ilusat mälestust alles hoida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 17.06 15:50; 17.06 23:14; 17.06 23:52; 18.06 16:22; 18.06 23:03; 21.06 04:05; 21.06 20:12; 21.06 20:57; 21.06 21:35; 21.06 21:42; 22.06 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et teda HÄIRIB, et eks ei nutagi teda taga, vaid et tal on motikas ja pruut ja nii nad tuiskavad päikeseloojangule vastu, on vabad ja muretud. ja eks ei mõtlegi kurbusega enam sinu naisest.
see võiks olla väga häiriv, kui näed, et teisel läheb hästi 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen alati oma eksi kogemata kuskil nähes infarkti äärel, no lihtsalt nii vastik on teda näha.
Mina ei usu, et tegu on tunnetega. Või noh – tegemist on ebameeldivate tunnetega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tundeid pole, siis miks ikkagi need kallistamis-musitamispildid alles hoida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 17.06 15:50; 17.06 23:14; 17.06 23:52; 18.06 16:22; 18.06 23:03; 21.06 04:05; 21.06 20:12; 21.06 20:57; 21.06 21:35; 21.06 21:42; 22.06 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui tundeid pole, siis miks ikkagi need kallistamis-musitamispildid alles hoida? [/tsitaat]

Kle sa oled nagu rumal teismeline plika oma piltidega. Miks ja miks – mul on ka vanad pildid k6ik alles, ehkki mu eluteed on mitmete nende pildil olnud inimestega lahku l2inud, nende meeste vastu ammu enam tundeid pole jne. See oli lihtsalt osa minu elust, kohati t2itsa ilus osa. Ei saa ju kogu eelnenud elu olematuks kuulutada ja k6iki seda meenutavaid asju-esemeid minema loopida. Kes ytleb, et sina oled oma naise jaoks nyyd see igavene ja l6plik ja et sinust kord ajalugu ei saa? Kas siis naine peaks yhel hetkel vanaduses avastama, et tal pole eelnenud elust yldse pilte – sest iga j2rgnev kavaler on n6udnud, et eelnenud elu j2ljed h2vitatakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 23:31; 18.06 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei taha, et kui ma suure vihkamisega naisest lahku lähen, siis minust mingid pildid tema albumisse jäävad. Et ta saaks näidata igaühele, et näe, see mees on igavene siga.

Ega need pildid mind niiväga varem ei huvitanudki, kui nüüd, kui ta seda kutti nägi ja nüüd nii närvis on, et ei taha minuga sõnakestki rääkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 17.06 15:50; 17.06 23:14; 17.06 23:52; 18.06 16:22; 18.06 23:03; 21.06 04:05; 21.06 20:12; 21.06 20:57; 21.06 21:35; 21.06 21:42; 22.06 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina küll ei taha, et kui ma suure vihkamisega naisest lahku lähen, siis minust mingid pildid tema albumisse jäävad. Et ta saaks näidata igaühele, et näe, see mees on igavene siga.

Ega need pildid mind niiväga varem ei huvitanudki, kui nüüd, kui ta seda kutti nägi ja nüüd nii närvis on, et ei taha minuga sõnakestki rääkida. [/tsitaat]

:)) Sa oled ju täiega armukade! Las need pildid olla. Ära torgi. Normaalne, et inimene hoiab oma pilte alles. Tegelikult normaalsed inimesed isegi suudavad oma eksidega suhelda peale lahkuminekut. Ei ole nii et inimene, kes on sinu elus mingit rolli mänginud, visatakse prügikasti, mingi mälestus on ju igati ok.

Ja ära torgi naist mõned päevad, küll ta maha rahuneb – väga vähe tõenäoline, et tal armastus selle ‘mölaka’ vastu. Lihtsalt vanad haavad rebiti lahti. See on tema ajalugu, sina oled olevik… kui sa oma pinnimistega muidugi asja tuksi ei kavatse keerata!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Polegi käskinud. Aga samas, kui mees oli selline vastik, miks temast ilusat mälestust alles hoida?[/tsitaat] No näiteks seepärast, et seal olen mina ju ka ja see oli osa minu elust. Minu jaoks oli enamik kooliskäimise aega vastik. Aga ma ei loobi oma koolipilte prügikasti. Vahel on kasulik ka halbu aegu meenutada, õppetunni mõttes kas või.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga millegipärast on tal peopildid, kus ta selle kutiga kallistab ja kaelakuti poseerib, ikka veel albumis. Kui ta teda vihkaks, oleks ta need pildid ära visanud või ära peitnud. Mulle ütleb, et las olla, ega nad ei sega. [/tsitaat]
noh, see juba enam ei klapi tõesti.
Kui oleks \”las nad olla, ega nad ei sega\” teema, siis poleks naine eksi nähes närvi läinud. Kui oleks vihkamise ja põlguse teema, oleks naine küll närvi läinud, aga pilte poleks enam albumis.
Ma ei tea, räägi temaga. Rahulikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisimas see naine ei hooli sinust, vaid on emotsionaalselt eksides kinni ja sina oled suss ja lohv, et lased eksmeestel ta fotoalbumis olla.

Kui oled mees – siis täida ise tema fotoalbum oma piltidega. Niikaua kui seal on võõra mehe pildid , oled sa lohv.

Minu soovitus – osta fotoaparaat ja tee pilte ning söö eks albumist välja ja kui teinekord see gepard ilmub välja ja su naine on endast väljas, siis lase see eks lihtsalt maha Männikul.

Ok, viimast ära tee, aga ole KA MEES, tee A kategooria load ära ja lõpeta virisemine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 16:04; 20.06 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul tuleb samasugune närv sisse, kui oma eksi näen. põhjus on lihtne- ta oli luuser ja jobu. oma lapse eest ei hoolitse, mind emotsionaalselt ahistas jne. kui maha jätsin, siis ei jätnud rahule, nõudis õigusi, aga kohustusi ei täitnud. lihtsalt viha on sees. armastusest on asi ikka väga kaugel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et topin tema albumi vägisi omi pilte täis — taga paremaks.
Viimase postitaja kohta oletan siiski, et pildid temaga eksiga musitamas on ehk hämaramas kohas, mitte albumis, mida sõpradele tuttavatele näidatakse.

Üldiselt jõmmi-ätituud mulle ei sobi aga naisel tuli vist selle järele nostalgia peale. Rääkinud pole me õieti juba üle nädala.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 17.06 15:50; 17.06 23:14; 17.06 23:52; 18.06 16:22; 18.06 23:03; 21.06 04:05; 21.06 20:12; 21.06 20:57; 21.06 21:35; 21.06 21:42; 22.06 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Normaalne inimene ei loobi vanu fotosid minema, see on pigem mingi psühhide teema. Samuti on psühhid need inimesed, kes käsivad oma partneritel seda teha.[/tsitaat]
Normaalne inimene,kes eluga edasi läheb ja hingega oma uue elu juures püsib VISKAB OMA EKSIDE PILDID ära! Elementaarsest austusest praeguse kaasa vastu minevikku kaasa ei tarita!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Normaalne inimene,kes eluga edasi läheb ja hingega oma uue elu juures püsib VISKAB OMA EKSIDE PILDID ära! Elementaarsest austusest praeguse kaasa vastu minevikku kaasa ei tarita![/tsitaat]

No ma ei tea, mul on siiani isegi kooliaegsete kallimate pildid albumis – selliste, kellega oli ainult käest kinni hoidmine ja ehk mõni põsemusi. Ühe \”päris\” eksiga, kellega sai ka aastakese jagu koos elatud, käin isegi vahepeal koos söömas. Mõnikord on tema uus naine ja/või minu mees kaasas, aga mitte alati, kuigi suhtleme perekonniti – lihtsalt saan temaga jätkuvalt hästi läbi ja suutsime normaalsete inimestena lahku minna, sest kumbki ei pannud siga, lihtsalt taipasime, et meil on üsna erinevad tulevikuvisioonid, nii et targem on lahku minna. Kui mu mees selle peale hüsteeritseks ja käsiks pilte minema viskama hakata, peaksin ma teda vist pooletoobiseks. Aga õnneks on mu mees enesekindel alfaisane, nii et temaga selliseid probleeme ei ole. Pigem avastasin just seda teemat lugedes, et ma ise peaksin väga mures olema, sest mehel on parajasti pooleli A-kategooria tegemine ja motikas juba välja valitud, nii et järelikult pole kaugel aeg, kui ta hakab valimatult teiste kohal oma perset kõigutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma jooksin aasta pärast lahku minekut suvalisse poodi, kui nägin eksi vastu tulemas ja värisesin seal. hiljem meie suhted paranesid ja praegu saame väga hästi läbi, käime kohvitamas, kui ta Eestis on. pildid on ka alles, sest fotod on ju ka minu elu ilusatest hetkedest. meil oli ikka väga toredaid aegu koos. kui fotod oleks meie suhte lõpust ja tülidest, siis neid vist alles ei hoiaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind hirmutavad RebaseMaie tüüpi külmad, kalgid ja pragmaatilised inimesed, kel pole mingeid emotsioone ega nõrkusi. Tavaliselt on targem sellistest kaugele eemale hoida, varem või hiljem üritavad sind ära kasutada või keeravad oma lõbuks siga.

Sellised täiesti ilma armukadeduseta mehed, keda ei koti miski, kes arutavad oma naisega hommikulaua taga üksteise armukesi on ka täiega imelikud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 17.06 15:50; 17.06 23:14; 17.06 23:52; 18.06 16:22; 18.06 23:03; 21.06 04:05; 21.06 20:12; 21.06 20:57; 21.06 21:35; 21.06 21:42; 22.06 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin siin ringi ja RebaseMaiega kahtlaselt sarnaseid väljendeid (\”perset kõigutama\”) kasutab üks Kägu, kes esineb mehena.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 17.06 15:50; 17.06 23:14; 17.06 23:52; 18.06 16:22; 18.06 23:03; 21.06 04:05; 21.06 20:12; 21.06 20:57; 21.06 21:35; 21.06 21:42; 22.06 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaatasin siin ringi ja RebaseMaiega kahtlaselt sarnaseid väljendeid (\”perset kõigutama\”) kasutab üks Kägu, kes esineb mehena.[/tsitaat]

Arvata võib, sest just tollele kommentaarile ma viitasingi ju, sest tema rääkis sellest, et kui mehel motikas on, kõigutab ta kindlasti kellegi kohal perset.

Ja mu mees on eestlase kohta isegi nii emotsionaalne, et kui me kunagi käima hakkasime, küsisin ta käest, kas ta on pooleldi välismaalane, aga väidetavalt pole suguvõsas isegi ühtki venelast olnud. Enda meelest pole ka mina \”külm ja kalk\”, lihtsalt olen valinud mehe, keda võib usaldada, nii et tülitseme me hoopis muude asjade pärast, kui vahel põhjust on. Hommikusöögilauas ega voodis ega teleka ees me üksteise armukestest ka ei räägi, aga oleme teadlikud, et kumbki ei olnud teineteisel esimene. Arvestades seda, et me polnud 16, kui käima hakkasime, on see ka loogiline, mis seal ikka armukadetseda. Ahjaa, eksmees on pakkunud mulle öömaja ja mu mehe eksnaine on talle öömaja pakkunud (erinevatel aegadel muidugi) ja sellest oleme mõlemad keeldunud, sest see oleks meie mõlema meelest sobimatu – ka siis, kui inimesed üksteist usaldavad, milleks üldse tekitada selliseid olukordi, kus pannakse kahekesi kokku inimesed, kes saavad hästi läbi, on kunagi seksinud (püsisuhtes olles on nad ilmselt selles aja jooksul vähemalt rahuldava taseme saavutanud), ilmselt joovad ka veidi veini jne. Kui kumbki meist oleks vastanud jaatavalt, oleks teine osapool ilmselt ka veidi armukadetsenud. Nii et ei ole meil mingit piirideta elu, lihtsalt vaated on sarnased ja seetõttu piirid üsna sarnase koha peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te saite üldse armukadetseda, sest mis armu saab olla inimeste vahel, kellel on erinevad \”tulevikuvisioonid\”. Ja kas seks on armastus? Ei ole ju (kui ma olen õieti aru saanud), mida siin armukadetseda. Seega ekside öömajast keeldumine on küll minu meelest üsnagi andestamatu stiiliviga.

Vabandust iroonia pärast. Mulle tulevikuvisioonide pärast armusuhte lõpetamine tundub väga pragmaatilise käiguna (saan aru kui nii lähevad lahku näiteks äripartnerid). Aga vist olen liiga vana. Tänapäeva inimesed kirjutavad enne suhte loomist vist projekti ja vaatavad selle järgi, kas on mõtet armastada või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 17.06 15:50; 17.06 23:14; 17.06 23:52; 18.06 16:22; 18.06 23:03; 21.06 04:05; 21.06 20:12; 21.06 20:57; 21.06 21:35; 21.06 21:42; 22.06 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ses mõttes oleksin sinu mehe asemel ettevaatlikum. Tulevikuvisioonide pärast lahku läinud paaridel peaksid ikka omavahel tunded alles olema (kui neid tundeid omal aja muidugi oli) ja kunagi ei tea, kuna tunnetest saavad teod.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 17.06 15:50; 17.06 23:14; 17.06 23:52; 18.06 16:22; 18.06 23:03; 21.06 04:05; 21.06 20:12; 21.06 20:57; 21.06 21:35; 21.06 21:42; 22.06 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Vabandust iroonia pärast. Mulle tulevikuvisioonide pärast armusuhte lõpetamine tundub väga pragmaatilise käiguna (saan aru kui nii lähevad lahku näiteks äripartnerid). Aga vist olen liiga vana. Tänapäeva inimesed kirjutavad enne suhte loomist vist projekti ja vaatavad selle järgi, kas on mõtet armastada või mitte. [/tsitaat]

Arvestades seda, kui väike Eesti on, ei taha ma lihtsalt foorumis asjadest liiga otsesõnu rääkida. Ütleme siis nii, et minu tulevikuvisioon eeldas seda, et ma veedan kaks aastat õppimas ühes Euroopa riigis. Sellest ma loobuda ei tahtnud, sest minu jaoks oli tegu unistuse täideviimisega. Üksteist oleksime saanud külastada ca kord kuus. Kui mees oleks olnud igas mõttes ideaalne, oleksin ehk olnud valmis sellest loobuma ja otsinud alternatiivseid variante (et veedan sealt näiteks juppide kaupa kokku aasta vms), aga kuna oli ka muid põhimõttelisi konflikte (näiteks tegi ta pidevalt rassistlikke märkusi ühe mu mustanahalise õppejõu pihta jms asju, mis tunduvad esimesel hetkel väikesed, aga tegelikult on ühel hetkel tegu juba täiesti erinevate maailmavaadetega), I decided to call it quits. Tema veits jonnis, aga leppis sellega. Samas sellega, et ma välismaale õppima läheksin, ei tahtnud ta üldse leppida, oli pigem nõus lahkuminekuga. Mina järeldan sellest, et ju siis ei olnud kummalgi osapoolel metsikut armastust, noored olime me ka, mis seal ikka. See ei tähenda, et seks ei oleks võinud omal ajal hea olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted naine nägi oma eksi ja läks väga närvi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.