Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naine ostab autot :) Poolautomaat?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Naine ostab autot :) Poolautomaat?

Postitas:
Kägu

Olen valimas automaatkäigukastiga autot. Silma jäi poolautomaat. Mida see tähendab? Kõlab nagu peaaegu rase 🙂 Aga kui ilma naljata, siis mis on vahe automaadil ja poolautomaadil? Olen vaadanud Toyota Corollat (2007a), Honda Civikut (ka 2007) ja Opel Astrat (2007). kas tasub osta poolautomaati? Või polegi vahet?

Ette tänades,

Naine

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Naine ostab autot :) Poolautomaat?

Ja miks sa oma sugu siin rõhutama pead? Kõik pole nii rumalad ega oskamatud nagu sina, kuid sellise rõhuasetuse pärast jääb jälle selline mulje… Siit need eelarvamused tulevadki naisautojuhtide suhtes!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja miks sa oma sugu siin rõhutama pead? Kõik pole nii rumalad ega oskamatud nagu sina, kuid sellise rõhuasetuse pärast jääb jälle selline mulje… Siit need eelarvamused tulevadki naisautojuhtide suhtes![/tsitaat]

Kui tead, siis vasta. Kui ei tea, ära targuta. Fakt on see, et mingis meestefoorumis oleks keegi selle aja peale ehk juba vastata osanud. Autojuhtimisoskus ja auto ehituse tundmine on kaks eri asja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See vist nii, et 1-3 käik käivad automaatselt aga sealt edasi kuni 6 käiguni peab manuaalselt käike vahetama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?tid=120247

Please wait...
Postitas:
Kägu

heh nagu näha keegi ei tea, mis loom see poolautomaat on. Mul oli kunagi Civic väidetavalt poolautomaadiga. Ainus vahe täisautomaadiga oli see, et käiguvahetus ei olnud päris sama sujuv, andis rohkem tunda, et nüüd kast vahetas käiku. Aga sellega harjus päris kiiresti ära. Muidu oli kõik sama mis automaadilgi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

meil on poolautomaat corolla. ainus vahe minujaoks on see, et parkimiskäiku ei ole- muidu kõik sama automaatkäigukastiga

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen mees ja ka ei tea, mis täpselt on poolautomaat. 24a sõitnud manuaaliga ja ei viitsi eraldi netist ka uurida selle kohta.

Please wait...
Postitas:
mirku

Meil se Corolla poolautomaat.Pole mingit erilist vahet jah. Käike vahetab automaatselt. Lihsalt tunda on see käiguvahetus rohkem. Harjumist vajab natuke, muud midagi 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paistab,et mingi mõtetu värk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mine ja proovi. Minu meelest üks kõige mõttetumaid asju, mis välja mõeldud. Miks ma peaks ära harjuma sellega, et auto käiguvahetuse ajal on turvavöö kohustuslik? See käiguvahetus oli ikka väga tuntav.

Please wait...
Postitas:
kaisutiiger

Turvavöö on ju sõidu ajal niikuinii kohustuslik 😀

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naine ostab autot :) Poolautomaat?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.