Esileht Pereelu ja suhted Naine sai peksa

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Naine sai peksa

Postitas:
Kägu

Kurb lugu. Millegipärast ei kirjutata, et järjekordne mees sai peksa oma naise käest. Ikka on naised need, keda tümitatakse. Õnneks leidub naisi, kes julgevad tuua probleemi avalikkuse ette, mitte ei kaitse vägivallatsejat, kuigi käeluud on pooleks murtud.

https://elu24.postimees.ee/7547183/kihlus-labi-beebilousta-kallim-esimest-korda-laks-suhe-fuusiliselt-vagivaldseks-kui-olime-koos-olnud-uheksa-kuud

+3
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millegipärast ei kirjutata, et järjekordne mees sai peksa oma naise käest.

Et kui seda ei juhtu, siis ikka peaks kirjutama? Füüsiliselt tavaliselt on siiski mees naisest tugevam ja kui ka naine tahaks meest peksta, siis see eriti ei õnnestu. Kui naine on suhtes vägivaldne pool, siis neil on teised meetodid kui toore rusika jõud. Ja sellest ikka kirjutatakse ka küll.

Kui on jutt ühest vägivallast, siis ei ole vaja alati unnata sel teemal, et miks küll vastupidiseid jutte ei ole ja vaesed mehed ikka ka väga kannatavad. See on algse teema, milleks selles artiklis on naistevastane vägivald, pisendamine. Justkui see muudaks tolle naise kannatusi väiksemaks või olematuks kui kuskil on mingi mees, keda tema naine on peksnud.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millegipärast ei kirjutata, et järjekordne mees sai peksa oma naise käest.

Meeste vastu suunatud perevägivald on siiski sagedamini vaimne. Pigem pole see peks, vaid alandamine, luuramine, karjumine, isegi nutmine võib seda olla, keelamine, ähvardamine, sõimamine, mõnitamine naiste poolt. Ning neid lugusid on küll saanud lugeda ajalehtedest ja ka siin perekoolis.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tundus olevat paras paar, kus mõlemad pooled vägivaldsed. Õnneks tuli naisel õigel ajal mõistus pähe, et vähemalt last sellisest suhtlemisviisist säästa.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üldse ei huvitu nendest isikutest. Ja sedalaadi muusika ei ole mitte kunagi minu eelistus. Aga kuna koguaeg presenteeritakse seda härrat ajakirjanduses, siis lihtsalt olen sunnitud teadma, et sellised isikud on olemas.

Sorri, aga sellele mehele on ju tugevalt näkku kirjutatud, et ta on vägivaldne ja ülihalb inimene. Koguaeg mõtlesin, et kuidas ükski naine soovib sellise isikuga suhelda. Aga nüüd tuleb välja, et keegi soovis temaga isegi pere luua. No, ja see leidis on täiesti loomuliku ja loogilise lõpu.

Naine oli vägivaldne? No muidugi, kui naine lööki kaitseb või sellele vihahoos vastu annab, siis nimetame teda vägivaldseks…

Lihtsalt imestan, et inimesed/naised on nii eluvõõrad ja sinisilmsed, et ei tunne vägivaldurit ära ja loovad sellisega pere.

+6
-3
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Naine sai peksa