Esileht Pereelu ja suhted Naise ja mehe vanemate vaheline suhtlemine

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Naise ja mehe vanemate vaheline suhtlemine

Postitas:
Kägu

Kas ja kui palju suhtlevad teie ja teie abikaasa vanemad omavahel? Kas on ehk selliseid peresidki, kus kummagi poole vanematest on sõbrad saanud?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ja kui palju suhtlevad teie ja teie abikaasa vanemad omavahel? Kas on ehk selliseid peresidki, kus kummagi poole vanematest on sõbrad saanud?

Vähe, sest nad elaavd Eesti eri otstes. Kohtuvad meie pere sü dmustel. Üksteist on kutsutud ümmargustele sünnipäevadele.
Sõpradeks saab saada ilmselt juhul juhul kui sama kandi inimestega tegemist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil samamoodi. Elavad erinevates Eesti otstes ja kohtuvad meie pere üritustel. Kui satuvad sinna kanti, kus teised elavad, siis lähevad ka külla. Saavad väga hästi läbi.
mul sõbranbal elavad vanemad ja ämm samas linnas. Nemad on küll juba 20 aastat väga head sõbrad.
Eks see oleneb inimestest, kas neist saavad sõbrad või mitte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on ainult ema ja ta minu mehe vanematega ei suhtle. Mu ema on minu ämma peale armukade ja mu ämm ei salli üldse mu ema. Ta küll kannatab ta ära ja on alati temaga viisakas, aga see on ka kõik.
Ma mõistan oma ämma, sest mu ema on nartsissist, kellega ongi ääretult raske suhelda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ema/ämm peavad üksteist sünnipäevadel meeles. Ka jõulud-aastavahetus helistavad. Lisaks vb ca 1-2x kvartalis helistab ämm mu emale niisama lobisemiseks. Saavad ok läbi. Vahemaa on liiga suur, et mingi aktiivsem külaskäimis-sõprus kujuneks.

Kindlasti on ämm aktiivsem kui mu ema – lihtsalt loomupäraselt iseloomud sellised. Me ise ka emaga väga tihti telefonis niisama tühjast-tähjast ei lobise, pole meist kumbki lihtsalt selline osav smalltalki inimene

Ma tahaks uskuda, et kõikidest mu ema tütarde ämmadest on mul kõike normaalsem. St mul ainsana on üldse normaalne inimene ämmaks???? Õdede ämmad on suht tüütud inimesed ja seda isegi siis, kui 1-2x aastas õdede laste sünnipäevadel kohtan.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ema ja ämma pere suhtlevad päris agarasti omavahel ja võib küll öelda, et nad on suured sõbrad. Kõikvõimalikel pidudel oleme niiehknaa koos. Elavad üksteisest ca 15 km kaugusel. Ämm elab maal ja minu ema käib neil abiks aiatöid tegemas, puid ladumas, korjab metsast seeni, marju jne. Enamgi veel, minu ema on saanud lähedaseks minu ämma õega, kes elab mitmesaja km kaugusel maakohas. Ema käib tal külas, samuti aitab marju korjata ja abistab talutöödes. Nii et ei saa siin kauget vahemaad küll ettekäändeks tuua.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õdede ämmad on suht tüütud inimesed ja seda isegi siis, kui 1-2x aastas õdede laste sünnipäevadel kohtan.

Tõenäoliselt tundud sina neile sama tüütu.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie vanemad helistavad omavahel niisama, kindlasti soovivad sünnipäevaks, jõuludeks jm. tähtpäevadeks sobivaid soove.

Päris niisama külas ei käi teineteisel, aga usun, et ka see poleks probleem. Lihtsalt kohtume teineteisega piisavalt tihti meil. Ämma juures käime ka koos minu emaga, kui on sünnipäev vms. Ämm usin korraldaja ja väga hea perenaine, minu ema eelistab restorani ja ümmargustele restoranisünnipäevadele on loomulikult ka minu ämm ja äi kutsutud.

Üldiselt on meil perekonniti väga hea komplekt 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel küll olen vallaline, aga eelmistest suhetest ei ole olnud paraku sellist ämma ega äia, kes minu vanematega võiks selliselt klappida, et nad lausa sõbra tasandil läbi käiks. Minu vanemad suhtlevad küll vajadusel viisakalt kõigiga, aga minu suguvõsa mõlema vanema poolt on kõrgelt haritud ja eks ridade vahelt lugedes on tunda, et mingisugune üleolek madalamalt haritud inimeste vastu on. Minu endised kaaslased on aga olnud pärit lihtsamatest peredest, endise mehe vanemad on mõlemad keskharidusega ja töötavad ka pigem lihtsamatel ametikohtadel. Iseenesest on nad väga toredad inimesed, aga ka ise ausalt tunnistades ei oleks minu vanematel nendega midagi ühist olnud, et päris niimoodi tihedalt suhelda.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamgi veel, minu ema on saanud lähedaseks minu ämma õega, kes elab mitmesaja km kaugusel maakohas. Ema käib tal külas, samuti aitab marju korjata ja abistab talutöödes. Nii et ei saa siin kauget vahemaad küll ettekäändeks tuua.

Mis “ettekäändeks”?
Elus võib ikka kohata nö oma inimesi kellega sõbraks saada.
Sinu ema ja ämma õde on juhuslikult sellised, see ei puutu vanemate omavahelisse läbikäimisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Naise ja mehe vanemate vaheline suhtlemine