Esileht Pereelu ja suhted Naise perekond vihkab mind.

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Naise perekond vihkab mind.

Postitas:

räägi naisega ja ütledki, et kuna laste kuuldes räägiti sinust halbvasti,s isi laspi sinna ei vii ja punkt. Vastu võid saata selelsama vennanaise kirja, et näete, siin on põhjus, miks lapsi vanavanemate juurde ei lubata. tahavad näha, siis pingutagu ise. Kui kõlbad naisele, pead ka suguvõsale kõlbama, nii ongi.

Kui ma saaks teada,a et minu laste kuuldes minu väärtuse või väärtusetuse õle arutletakse, siis nende inimeste seltskonda minu lapsed enam ei läheks.

Ma olen isegi selle peale moelnud, aga ma ei tahaks oma lastega sedasi manipuleerida ja vanemate inimeste naotutesse intriigidesse segada. Oleksin siis samasugune idikas kui pohjuseta vaenajad. Seda enam, et lapsed tahavad ise samuti sinna minna.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 15.06 15:12; 15.06 17:28; 15.06 17:29; 15.06 17:31; 15.06 17:39; 15.06 23:32; 16.06 23:35; 18.06 01:21; 18.06 13:49; 23.06 02:48; 19.08 01:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt, teemaalgataja: mida su naine sellest kõigest arvab? Mida ta arvab sellest, et sind niimoodi maha tehakse? Kas ta kaitseb sind, astub sinu eest välja?

Tegelikult on abielus ikka nii, et kumbki pool peab oma suguvõsa talitsema. Nii moraalselt kui strateegiliselt (psühholoogiliselt) on vale jätta abikaasa teise abikaasa suguvõsaga maid jagama – sellest ei tule mitte kunagi midagi head. Sinu naise kohus on oma suguvõsa paika panna. Mida ta sellest arvab?

Mida tähendab “naine tahaks minna”? Kas ta tahab minna ise oma temale armsa perekonna pärast (mis on täiesit loomulik ja mida tuleb toetada), või ta tahab tingimata et sinna läheksid ka lapsed … ja sina? Millega ta seda põhjendab? Kuidas vastab ta ise küsimusele, et kuidas sa saad sinna minna kui sinusse nii halvasti suhtutakse? Näiteks mina vastaval juhul pakuks kindlasti mehele, et ma lähen üksinda, isegi lapsi kaasa ei võta, sest kui mu meest ei aktsepteerita siis ei too ma kohale ka meie lapsi.

Muide seda, et naine oma perekonnaga selle konflikti pärast lausa suhted katkestaks, ei ole õige nõuda ega ka teha. Inimesel peavad säilima suhted perekonnaga, kui ta seda ise tahab. See ei ole reetmine.

Mina pakuks välja niisuguse variandi. Kõige parem oleks, kui naine läheks ise üksinda, ja sina seda igati ja siiralt toetaksid. Kui laste kojujäämine ei tuleks kõne alla (tuumaplahvatus perekonnas), siis läheksite kõik koos, aga sina ja lapsed peatuksid hotellis ja sõitaksite 3-7 päeva pärast (olenevalt kui kauge maaga on tegu ja kui palju lapsed seal ise olla tahavad) koos lastega tagasi koju, naine jääks siis sinna nii kauaks kui tahaks. Hundid söönud, lambad terved, sina oled paariks tunniks üle läve astunud, lapsed on ära nähtud, aga ainuke, kellel sellest külaskäigust tõesti rõõmu oleks – ehk sinu naine – saaks siis vanematega vabalt aega viita kauem.

Minu jäoks jääb ikkagi küsimus püsti, kas sinu naine sind oma pere eest kaitseb ja mida üldse olukorrast arvab? Kas ta tahab minna ise või tõüesti pärast niisugust solvamist tahab, et sina ka sinna läheksid, ja lapsed? Kas lapsed oskavad vanavanematega üldse ühte keelt, et neile õnnestuks sind maha teha?

Mu naist vaevab see. Ta teab, et mitte kunagi mitte keegi ei hakka tema suguvosast minuga neid suhteid sirgeks ajama, sest minu kaest voib vastuvaiteid kuulda. Selles perekonnas on harjutud tegema nii, nagu “oige on”. Ta on olnud selle viimase 15 aasta jooksul ainus, kes selle all kannatanud ja mul on kahju sellest. Ta ei astu minu eest valja, sest ta eelistab koike kuuulata ja kannatada ja loodab vist, et need asjad kuidagi ise lahenevad. Ma ei

saa oma laste suhtlemit vanavanemate ja lahisugulastega piirata ainult seeparast, et nad minu vastu on. See poleks oige.

Agajah, mu naine ei kaitse mind oma perekonna eest, sest ta sai alles peale minuga tutvumist teada, et on yldse elu peale 200 kilomeetrit peale synnikodu ja austus oma agressiivsete lahisugulaste vastu ei pea kestma igavesti.

Ahjaa, vanematekodu vastu on austus igavene ja ma ei moista seda ka hukka moista

mitte keegi ei tee midagi, sest kõiki pereliikmeid on õpetatud *paati mitte raputama*.

Ma ei tea kes, aga selles suguvõsas on üks konkreetne nartsissist, kes on tige, et te tema jalgade ees ei kummarda.

Süüdistused, et enne sind oli parem on klassikaline näide sellest, et *me kõik oleme ahistamisega harjunud, kui sina vastu hakkad, meie oleme halvas valguses”.

Kui vähgi inglist jagad https://www.reddit.com/r/JUSTNOMIL/comments/77pxpo/dont_rock_the_boat/ see on sinu elu hetkel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt, teemaalgataja: mida su naine sellest kõigest arvab? Mida ta arvab sellest, et sind niimoodi maha tehakse? Kas ta kaitseb sind, astub sinu eest välja?

Tegelikult on abielus ikka nii, et kumbki pool peab oma suguvõsa talitsema. Nii moraalselt kui strateegiliselt (psühholoogiliselt) on vale jätta abikaasa teise abikaasa suguvõsaga maid jagama – sellest ei tule mitte kunagi midagi head. Sinu naise kohus on oma suguvõsa paika panna. Mida ta sellest arvab?

Mida tähendab “naine tahaks minna”? Kas ta tahab minna ise oma temale armsa perekonna pärast (mis on täiesit loomulik ja mida tuleb toetada), või ta tahab tingimata et sinna läheksid ka lapsed … ja sina? Millega ta seda põhjendab? Kuidas vastab ta ise küsimusele, et kuidas sa saad sinna minna kui sinusse nii halvasti suhtutakse? Näiteks mina vastaval juhul pakuks kindlasti mehele, et ma lähen üksinda, isegi lapsi kaasa ei võta, sest kui mu meest ei aktsepteerita siis ei too ma kohale ka meie lapsi.

Muide seda, et naine oma perekonnaga selle konflikti pärast lausa suhted katkestaks, ei ole õige nõuda ega ka teha. Inimesel peavad säilima suhted perekonnaga, kui ta seda ise tahab. See ei ole reetmine.

Mina pakuks välja niisuguse variandi. Kõige parem oleks, kui naine läheks ise üksinda, ja sina seda igati ja siiralt toetaksid. Kui laste kojujäämine ei tuleks kõne alla (tuumaplahvatus perekonnas), siis läheksite kõik koos, aga sina ja lapsed peatuksid hotellis ja sõitaksite 3-7 päeva pärast (olenevalt kui kauge maaga on tegu ja kui palju lapsed seal ise olla tahavad) koos lastega tagasi koju, naine jääks siis sinna nii kauaks kui tahaks. Hundid söönud, lambad terved, sina oled paariks tunniks üle läve astunud, lapsed on ära nähtud, aga ainuke, kellel sellest külaskäigust tõesti rõõmu oleks – ehk sinu naine – saaks siis vanematega vabalt aega viita kauem.

Minu jäoks jääb ikkagi küsimus püsti, kas sinu naine sind oma pere eest kaitseb ja mida üldse olukorrast arvab? Kas ta tahab minna ise või tõüesti pärast niisugust solvamist tahab, et sina ka sinna läheksid, ja lapsed? Kas lapsed oskavad vanavanematega üldse ühte keelt, et neile õnnestuks sind maha teha?

Mu naist vaevab see. Ta teab, et mitte kunagi mitte keegi ei hakka tema suguvosast minuga neid suhteid sirgeks ajama, sest minu kaest voib vastuvaiteid kuulda. Selles perekonnas on harjutud tegema nii, nagu “oige on”. Ta on olnud selle viimase 15 aasta jooksul ainus, kes selle all kannatanud ja mul on kahju sellest. Ta ei astu minu eest valja, sest ta eelistab koike kuuulata ja kannatada ja loodab vist, et need asjad kuidagi ise lahenevad. Ma ei

saa oma laste suhtlemit vanavanemate ja lahisugulastega piirata ainult seeparast, et nad minu vastu on. See poleks oige.

Agajah, mu naine ei kaitse mind oma perekonna eest, sest ta sai alles peale minuga tutvumist teada, et on yldse elu peale 200 kilomeetrit peale synnikodu ja austus oma agressiivsete lahisugulaste vastu ei pea kestma igavesti.

Ahjaa, vanematekodu vastu on austus igavene ja ma ei moista seda ka hukka moista

mitte keegi ei tee midagi, sest kõiki pereliikmeid on õpetatud *paati mitte raputama*.

Ma ei tea kes, aga selles suguvõsas on üks konkreetne nartsissist, kes on tige, et te tema jalgade ees ei kummarda.

Süüdistused, et enne sind oli parem on klassikaline näide sellest, et *me kõik oleme ahistamisega harjunud, kui sina vastu hakkad, meie oleme halvas valguses”.

Kui vähgi inglist jagad https://www.reddit.com/r/JUSTNOMIL/comments/77pxpo/dont_rock_the_boat/ see on sinu elu hetkel.

Ohei, ma pole yldse kindel, et sinna paati astun. Ma pole selles paadis kunagi olnud ja mul on jaanud mulje, et ma pole sinna ka oodatud. Ei oska ka vaga puudust tunda. Minu pere- mu naine ja lapsed tahaksid seal aegajalt soita ja see ongi mu pisike probleem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 15.06 15:12; 15.06 17:28; 15.06 17:29; 15.06 17:31; 15.06 17:39; 15.06 23:32; 16.06 23:35; 18.06 01:21; 18.06 13:49; 23.06 02:48; 19.08 01:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

..aga mu naine ytles tana esimest korda peale 16 a kooselu, et ma voiks teda nyyd juustest sikutada ja vagisi votta. Noet, mitte raisata vaga pikalt aega prelyydile ja teha yks korralik vagistamine. Pisut ootamatu ja kas keski on veel selliseid ettepanekuid saanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 15.06 15:12; 15.06 17:28; 15.06 17:29; 15.06 17:31; 15.06 17:39; 15.06 23:32; 16.06 23:35; 18.06 01:21; 18.06 13:49; 23.06 02:48; 19.08 01:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ˇKähkukas ja vägistamine on kaks eri asja.
Ning jah, uskumatu küll. Sa said ilmselt millestki valesti aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asjaolude ja meeldivate kokkusattumuste tulemusel olen juba 15 aastat kaunis ja rahuldust pakkuvas abielus oma kena abikaasaga. Naine on minust 12 aastat noorem ja ta pole eestlane. Ta isegi pole mitte kunagi Eestis elanud. Aga see pole praegu oluline. Me ei ela eestis ja isegi mitte naise synnimaal. Nii on lainud.

Mul on olnud ka eelnevalt kahtusi oma naisepoolse suguvosa siiruses minu suhtes, kuid eelmisel aastal peale suvepuhkusel vanaema-vanaisa juures kaies sai yht-teist selgemaks- nad vihkavad mind kogu hingest. Peale puhkust sai mu kallim oma vennanaise kaest megapika sonumi whattsappi, kus oli analyytiliselt pixeliteks lahti voetud kogu meie koos- ja pere-elu. Koos soovituste, suuniste ja diagnoosidega. Vaadeldi minu saamatust laste kasvatamisel, tooriistade kasitlemisel, raha teenimisel, alkoholi tarbimisel.. no koik, mis pahe tuli. Isegi meie laste kuuldes olla kainud arutelu minu vaaruste v oigemini vaartusetuse yle. Suures enamuses taiesti naeruvaarne jama, aga ma ei saa lahti tundest, et pean padruneid juurde ostma. Miks on nii, et inimestel on taielike valjamoeldiste ajel vaja sedasi teiste elu elada, ah? Kusjuures mu oma naisel on mulle 0 pretensiooni. Nyyd on suvi jalle kaes ja aeg vanema kylastada. Ma isegi ei taha oma lapsigi sinna lubada, raakimata sellest, et ise sinna lahen. Aga naine tahab minna. Oeh…teagi kohe

Tööriistade käsitlemine? kus riigis sa elad, et seda veel hinnatakse. 15 aastat abielus ja seni pole naise suguvõsaga üldse nagu kokku puutunud ? Sinu vanuses peaks olema üle selles “nemad vihkavad mind” suhtumusest”. Sinu elu, ela nagu tahad. Ja saa iseseisvaks, täiskasvanuks. NIi kaua kui teiste vingumine sinu elu veel segab, ega niikaua oled laps inimene ja võimalik et sugulastel on õiguski. Kasva suureks ütleks sellepeale. Teised väljendavad ennast, tahad väljenda ise ka, tahad ära väljenda. Aga suhtumine, miks nad nii teevad, noo see on lapsik. Teevad, sest tahavad ja väljendavad end. Miks nad ei peaks kui neile tundub, et nii on õige. Jäta neile see õigus ja leia üles enda õigus olla oma elus ise peremees. Kui oma naist armastad, siis toetad. Temal on ju veel raskem kui sinul. Sina näed enda raskust ,aga naise raskust näed?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 03:17; 19.08 08:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks on nii, et inimestel on taielike valjamoeldiste ajel vaja sedasi teiste elu elada, ah? Kusjuures mu oma naisel on mulle 0 pretensiooni.

Perekool sind küll aidata ei saa, et sa ei vasta oma naise vanemate nõuetele meeste suhtes. Täna nägin trammis, kuidas üks vene noormees võõrast last tuti-plutitas. Ei kujuta ette, et eesti mees reageeriks võõra lapse peale. Minu silm seda veel näinud ei ole. Mu kolleeg rääkis, et tema kodukandis vene perekonnad käivad laste ja naistega kogu aeg jalutamas jne. Veedavad perega koos aega. Eesti mehed sellist asja ei tee. Võrdle nüüd ennast ukraina mehega. Mõtle, kas veedad pere ja lapsega piisavalt aega?

Teemast mööda, aga siis tunned küll kehvemat sorti eesti mehi. Meie naabruses veedavad küll isad lastega ja perega palju aega ja vaid üks neist ei ole eestlane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen juba 15 aastat abielus … mu kallim oma vennanaise kaest sonumi

15a abielus ja kallim?

Vennanaine läks lolliks ja on uss ning tema ongi kogu “naise perekond”. Igas perekonnas on igasuguseid.

Hästi paned.

Aga harjuta veel…järgmine lookene ehk õnnestub usutavam.

Hmmm. Miks ma ei või oma abikaasat nimetada oma kallimaks? Teeme seda juba 23 aastat. Tema ütleb aegajalt minu kohta ka armastatu, aga mina pigem ei – minu suust oleks see imal.
Mul sinust veits kahju, kui sa oma mehele kallim pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

..aga mu naine ytles tana esimest korda peale 16 a kooselu, et ma voiks teda nyyd juustest sikutada ja vagisi votta. Noet, mitte raisata vaga pikalt aega prelyydile ja teha yks korralik vagistamine. Pisut ootamatu ja kas keski on veel selliseid ettepanekuid saanud?

Nii? Ja mida sa nüüd küsid? Loomulikult on paare, kes selliseid asju teevad, kui selline asi mõlemale meeldib. Nii et mõtle järgi, kas sulle meeldiks ja kui meeldib, siis katsetage ettevaatlikult. Ja kui ei meeldi, siis vägisi ennast sundida ei ole mõtet.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Naise perekond vihkab mind.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.