Esileht Pereelu ja suhted naise raha=meie raha, mehe raha=ainult mehe raha

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: naise raha=meie raha, mehe raha=ainult mehe raha

Postitas:

Selline mure on juba väga suureks kasvanud, nimelt kulutab mees enda teenitud raha ainult isiklikele maksudele ja hobidele aga nüüd ei suuda mees iseennastki enam ülal pidada. Mõned aastad tagasi otsisime koos korteri, mehe tingimus oli, et kõik läheb ainult tema nimele, sest kui lahku läheme, ei kavatse ta minuga korterit jagama hakata. Seega otsustas ta isegi asukoha, millega ma siiani leppida ei suuda.Loogiline on, et sellisel juhul maksab ainult omale kuuluva korteri laenu ka mees aga nüüd ootab ta selleks juba minu käest raha, et elame ju koos. Samas võiks ju ta ise aru saada, et kui tahab ainult oma korterit, kust võib mind iga kell välja visata, siis ei saa minu käest laenuraha nõuda. Niigi maksan kõik enda kulud ise ja ostan söögi, ka oma auto pean viimse sendi ja liigutuseni ise ülal, lapsegi jaoks pole plaanis raha küsida aga paistab, et sellest ka veel ei piisa. Naine siis ei saagi endale midagi lubada, sest peab toimetuleku eest muretsema kui mees peab saama alkoholiga lõõgastuda, trennis käia, tervislikult toituda, hobivahendeid muretseda ja oma isikliku korteri eest laenu maksma.Nüüd ei tule ta enam oma laenu maksmisegagi toime.Olen pakkunud, et tehku korter meie mõlema nimele ja ma hakkan poolt ise maksma aga selle peale vihastab ja lõugab – MINU OMA, mis vahet on, kes maksab! Tüli kestab nii kaua, kuni mina murdun, kuid olen ise võlgades ja ei suuda raha krediitkaartile tagasi panna kuna kõik aina kallineb?Mida teie minu olukorras teeksite, kas ma olen isekas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.02 12:36; 09.02 13:52; 09.02 17:02; 10.02 11:00; 10.02 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt, lõpetaks sellise lasteaia mängimise ära ja alustaks oma elu! Milleks sulle selline egoistlik mees veel koormaks kaela vaja kui saad ka ise hakkama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata, kõik need suhted, kus üks osapool arvab, et ta saab teise arvelt rikastuda, saavad kesta ainult niikaua, kui see pool, kelle arvelt rikastutakse, on kas silmini armunud või muidu sundseisus.

Suhetes, kus osapooli ühendavaks jõuks on armastus, mitte saamahimu, pannakse ka varalised suhted õiglaselt paika. Kui ikka ühel osapoolel on kõik kestev (nt. eluase) minu-minu ja kõik kuluv (nt. söök ja kommunaalid) teise maksta, siis võiks varare¸iim ka ühine olla. Kui pole, läheb ülbus ükshetk niisuureks, et hakatakse pidama veel armukest, kellele samuti raha kulub ja siis nõutakse teiselt veelgi enam \”ühiste\” kulude katmist.

Kuna oled niigi end juba võlgadesse mässinud (krediitkaardid jm. värk) siis soovitan mehega maha istuda ja talle selgitada, et sinu sissetulekute juures sa rohkem kulutusi katta ei suuda. Hakaku oma lapse kasvatamisse samuti rahaliselt panustama. Kui tüüp vihastab, siis teatadki rahulikult, et kui vahet pole, kes maksab, siis las maksab tema. Võid ka vabalt öelda, et kuna elamispind on tema oma, siis kogud sina enesele tagavara, et lahkumineku korral lapsega mitte kuuse alla kolida.

No ja kui tüüp ikka ei taipa, siis tulebki ära kolida. Elatise lased välja mõista ja parasiit on sunnitud enesele uue peremeesorganimi leidma 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on veel taolisse karusselli lõksu jäänud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.02 12:36; 09.02 13:52; 09.02 17:02; 10.02 11:00; 10.02 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole teemasse, aga mul selline kogemus. Mitu aastat tagasi kohtusin ühe mehega, kutsus mind enda poole elama. Sain siis ka linna töökoha. Alguses minu käest ei küsinud midagi, hiljem siis kui oli nii 2-3kuud tööl olnud, hakkas raha küsima. Küsis 1500eek, söök+ kom. eest. Olin nõus, imelik oleks ju teise inimese kulul elada.
Suvel, käisin vanematel külas ja tulin linna tagasi. Esimene küsimus oli härra poolt selline:\”Tead, ma mõtlesin, et sa võiksid järgmisest kuust mulle 2000 maksta\”..see pani mind ahhetama ja ohhetama, 2000? mille eest, pole ju kütet ja kom.maksud pole tõusnudki. Koju ostsime söögi koos, TÖÖLE PIDIN ENDALE ISE OSTMA!!! Tuli välja, et mees oli grupi peal ja elas minu kulul. Kogus jaanipäevaks raha, et seda siis hea ja parema peale laristada. Jaanipäeval jõi ennast nii täis, käes oli õllepudel ja see tudises nagu vanal joodikul. Veel sõimas mind ebainimlike sõnadega. Igastahes peale jaani kolisin välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline olukord nii sama ei lahene, kui lükkad edasi lahendust siis järjest hullemaks läheb. Kui lahingut ei soovi siis lihtsalt ütle et Sul raha pole ja võimalus maksta puudub ja ongi kõik. Vaata mis saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keeruline, väga keeruline. Ja eriti veel kui lapsed mängus, siis päris nii ka ei saa, et \”saada see mees kukele\”… Kui mees on selline jonnipunn, et temaga mahaistumine ja rääkimine ei aita, siis nagu ei oskakski midagi teha. Öelda siiski lihtsalt, et kallis inimene, mul ei ole sulle seda raha anda. Kes kommunaalid maksab, kas sina või mees? Muideks tean, et tegelikult on võimalik hea tahtmise korral lahkumineku puhul tõestada, et ka sina oled panustanud korterisse. Eestis on selliseid juhtumeidolnud, kus korter on ühe osapoole nimel, aga korteriga seotud kulud on läinud teise rahakotist ning siis peab nn.korteri omanik need kulud tagantjärgi kinni maksma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sry aga loll oled kui talle järele annad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paku mehele varianti, et las kirjutab siis osa kinnisvarast vähemalt oma laste nimele, kui oma laste ema heaks on nii kahju sellist liigutust teha.

kui ta oma laste nimele ka ei ole nõus kirjutama, siis võin ennustada sinu tulevikku… see saab olema kuuse all niipea, kui sa lõpetad mehe teenimise ja tema meeleheaks seksiteenuse pakkumise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 15:33; 09.02 15:39; 09.02 15:50; 09.02 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga esita talle arve söögi, korterikoristamise ja muud kulud, pluss lapse ülevalpidamise toetus ja tehke tasaarveldus. On hulgaliselt inimesi, kelle egoism on nii suur, et nad ei näegi teist inimest. Noo tee end ometi nähtavaks. Valmista teema ette ja lao talle paberipeal kõik ette.
Antud juhul ei ole tegemist perekonnaga, vaid 2 inimest jagavad korterit. Suhte olemasolu antud näidete abil tuvastada pole võimalik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes oled SINA isekas, kui sinu kõrval elab mingi täismõõduline egoist ja ärakasutaja? Kes alustab suhet teadaandega, et sinul pole siit midagi saada? Kes pressib sinult enda kinnisvara jaoks raha välja, ja kui laen tasutud, jõuab kätte ka see päev, kus sind enam majapidamisse vaja ei ole? Tule mõistusele, naine, sind kasutatakse igal viisil ära ja lõpuks lendad sealt välja nagu tühjakspigistatud sidrun. Pane ise trump lauale, ja teata, et sa ei saa nii kallist lõbu endale lubada, lähed mujale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga esita talle arve söögi, korterikoristamise ja muud kulud, pluss lapse ülevalpidamise toetus ja tehke tasaarveldus. On hulgaliselt inimesi, kelle egoism on nii suur, et nad ei näegi teist inimest. Noo tee end ometi nähtavaks. Valmista teema ette ja lao talle paberipeal kõik ette.
Antud juhul ei ole tegemist perekonnaga, vaid 2 inimest jagavad korterit. Suhte olemasolu antud näidete abil tuvastada pole võimalik[/tsitaat]

ma ise tunnen ka sama. kui ikka käib selline saagimine raha üle ja kus ilmselgelt üks osapool on teisest jõuga üle sõitnud, siis mina naisena tunnen, et ma ei seksiks mitte üht korda ka sellise idioodiga, ammugi ei teeks sellisega lapsi. milline peab olema küll sellise mehe ajuehitus, kes ei soovi oma laste emale pakkuda turvatunnet? siin ei saa olla tegemist suhtega, siin on vaid teenija-arvete maksja-seksiteenuse osutaja ja mees, kes seda kõike tasuta kätte saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 15:33; 09.02 15:39; 09.02 15:50; 09.02 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma räägin sulle ühe oma tuttavate loo ka. neil ka samamoodi. mehe päralt on kinnisvara ja autod, naise päralt jooksvad kulud. abielus muidugi ei olda, sest mees kardab kaotada vara ja naine muidugi ei soovi seda ka enam, sest praeguses suhete staadiumis saaks ta vaid sõimu mehelt. oleme tuttavatega sellele naisele rääkinud korduvalt, kuidas enda eest seista, aga naine ei tee seda. ja võin öelda, et aasta-aastalt vajub see naine alandlikkuse sohu aina sügavamale. laste, mehe ja kodu teenimine on nüüdseks tema ainus võimalus säilitada omale ulualune. samuti on süvenenud mehe omanditunne – kodu peab otse loomulikult alati korras olema, söök laual ja seksi peab ta ka saama siis, kui temal on vaja, see, mis naine asjast arvab, ei ole enam ammu kõnelemist väärt teema. ja naine teeb seda kõike täis-töökoha kõrvalt. päris ausalt öeldes ei tunne ma ka enam sellele naisele kaasa – igaüks saab täpselt nii nagu ise soovib. mõni vajabki sellises koguses alandusi oma elus. asi on neil isegi niikaugele läinud, et mees ei ole nõus isegi mitte oma kinnisvara omaenda laste nimele isegi mitte osaliselt kirjutama, sest nii saab ju naine lahkumineku korral ka endale õiguse kasutada sama kinnisvara, kuni lapsed täisealiseks saavad… mul läheb süda pahaks isegi seda olukorda kirjeldades.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 15:33; 09.02 15:39; 09.02 15:50; 09.02 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise elukorraldusega nagu teemaalgatjal ei lepiks iialgi.

Meil on mehega koguaeg (väga pikki aastaid) olnud üks rahakott. Raha ühel arvel, mille juures on mõlemal pangakaardid.
See on kõige ideaalsem ja ausam variant.
Raha teemal pole meil mitte iialgi ühtegi tüli olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeva ühiskonnas vist ongi meestel kõik õigused ja naistel ainult kohustused.Kogu meie elu sõltub endist, kuid kuna enne on lahkuminek kerge olnud (eriti esimest last oodates), kedagi teist ei süüdistagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.02 12:36; 09.02 13:52; 09.02 17:02; 10.02 11:00; 10.02 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tänapäeva ühiskonnas vist ongi meestel kõik õigused ja naistel ainult kohustused.[/tsitaat]

imelik arusaamine. naised, kes ei nõua mehelt eelnevalt midagi ja kohe on nõus nendega lapsi saama, peavadki selliseid jamasid läbima. miks peakski mees pingutama naise nimel, kui saab niigi kõik temalt. abielu võib olla paljudele ainult paberileht ja igand, aga see paneb paratamatult inimesi rohkem mõtlema tulevikule ja kohustustele – nagu näha, antud juhul ei ole sellist eeltööd tehtud ja kohe on hakatud seksima ja lapsi saama, lootes, et kodu mängimine tuleb nagu muuseas iseenesest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 15:33; 09.02 15:39; 09.02 15:50; 09.02 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on naise raha-minu raha.
mehe raha-meie raha.
mina tahaks veel kutsuda meest mõistusele, et ta oma raha, mis on ju meie raha, mõistlikult kasutaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu raha on minu raha ja mehe raha on meie raha. See lihtsalt on nii kujunenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

imelik arusaamine. naised, kes ei nõua mehelt eelnevalt midagi ja kohe on nõus nendega lapsi saama, peavadki selliseid jamasid läbima. miks peakski mees pingutama naise nimel, kui saab niigi kõik temalt. abielu võib olla paljudele ainult paberileht ja igand, aga see paneb paratamatult inimesi rohkem mõtlema tulevikule ja kohustustele – nagu näha, antud juhul ei ole sellist eeltööd tehtud ja kohe on hakatud seksima ja lapsi saama, lootes, et kodu mängimine tuleb nagu muuseas iseenesest.[/tsitaat]
Imelik arusaamine on sul endal. Minu meelest on imelik nõuda teiselt inimeselt seda, mida ise enesestmõistetavaks pead. Et sind ära ei kasutataks, et sind ei pekstaks, et sind ei tapetaks, et sulle ei murtaks truudust, et sinu järgi ei valetataks või sinult ei varastataks?
Normaalsele inimele lihtsalt ei tule pähe, et selliseid asju peab NÕUDMA. Normaalne inimene eeldab, et tema armastatud inimene lihtsalt ei tee alguses head nägu, vaid ongi selline.
Kõige labasemalt rumal on väide, et naoine peab kogu aeg midagi nõudma ja kui ta seda ei ole teinud, siis on ise kõiges süüdi, mis temaga tehakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kubujuss,
sa saad valesti aru. naine ei pea midagi kogu aeg nõudma, aga ta peab esimese tema väärikust ja tundeid solvava repliigi-käitumise peale selgelt mõista andma, et selline asi ei ole soovitav. inimesed ja nende taktitunne on väga erinevad, samuti on erinev inimeste taluvuspiir. ega muidu inimest tundma ei õpi, kui ta sulle ei ütle, mis on ok ja mis ei ole.

tallatakse seda, kes laseb end tallata. austatakse seda, kes on austust väärt. armastatakse seda, kes iseennastki armastab.

teemaalgataja,
rahakotirauad lukku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul suht sama seis. Mees oli aasta töötu ja mina pidasin teda üleval. Ausalt öelda, ma kohe ei tulnud selle pealegi, et ta tööd ei otsigi…
Vaikselt hakkas mulle olukord kohale jõudma ja aitasin vägisi tal töö leida, sest ta oleks edasi mõnulenud. Aga ikkagi olin mina edaspidi see, kes maksis KÕIK kulud. Ise arvasin, et ega ta palju teeni kohe alguses ja kui vahel süüa tõi ja bensiini autosse võttis oli ok. Siis selgus, et ta siiski teenis suht normaalselt, ainult mina ei näinud sellest sentigi. Olin ise ka suht võlgades juba selleks ajaks, sest mu palk pole nii suur, et rahulikult peret ülal pidada. Täna olukord selline, et olen samuti lapseootel ja palusin, et kandku suurem osa palgast mulle, sest ma pean tema pärast võetud võlgu maksma ja tasun ka üüri jm eluks vajalikke kulusid, samuti vaja lapsele hakata asju ostma. Raha ta annab aga kindlasti mitte piisavalt, samas ta ise ei oska üldse rahaga ümber käia- nagu kaotaks tänaval ära lihtsalt. Tülid sel teemal on suht igapäevased ja hetkel olen äraootaval seisukohal- kui ta ei hakka panustama meie kooselusse ja lapsesse, siis peab ta ilma meieta hakkama saama. Kurb muidugi laps isata jätta ja ka rahaliselt oleks kokkuvõttes raskem aga raha pärast igapäevast skandaali teha ja mingit panust tema poolt ootama jäädagi ka ei kavatse. Eluase meil üürikas- seega lahku minnes oleme teoreetiliselt mõlemad \”tänaval\”.
Mina tunnen, et tema raha on tema isiklik ja minu teenitu on meie raha. Ta ise teadlikult nii ei mõtle ja südamest meelega mind ka ära ei kasuta aga ega ta probleemi olemust ka ei mõista.
Äkki peaks mingi mingi väljamõeldud olukorra tekitama, mis paneks mehe justkui rahaliselt ainuvastutajaks pere eest?! Ma arvan, et kui asjad juba nii hullud on, siis pole ükski trikk liiast enne kui asju pakkima hakata…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Tüli kestab nii kaua, kuni mina murdun, kuid olen ise võlgades ja ei suuda raha krediitkaartile tagasi panna kuna kõik aina kallineb?Mida teie minu olukorras teeksite, kas ma olen isekas?[/tsitaat]
ära murdu ja jää endale kindlaks. selline asi ei parane, vaid läheb hullemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kubujuss,
sa saad valesti aru. naine ei pea midagi kogu aeg nõudma, aga ta peab esimese tema väärikust ja tundeid solvava repliigi-käitumise peale selgelt mõista andma, et selline asi ei ole soovitav. inimesed ja nende taktitunne on väga erinevad, samuti on erinev inimeste taluvuspiir. ega muidu inimest tundma ei õpi, kui ta sulle ei ütle, mis on ok ja mis ei ole.

tallatakse seda, kes laseb end tallata. austatakse seda, kes on austust väärt. armastatakse seda, kes iseennastki armastab.

teemaalgataja,
rahakotirauad lukku.[/tsitaat]
Mutsamamma, sa ise ei saa aru. Oled ilmselt üks sellistest inimestest, kes ise pole asjaga kokku puutunud ja teoorias jube \”tugev\”.
Selgitan siis. Inimene (mees) kes nii käitub, ei ole meie mõistes normaalne inimene. Ta oskab suurepäraselt alguses oma egoismi ja enesekesksust varjata, sest see on talle vajalik. Ta ei ole absoluutselt rumal. Kindlustab oma tagalat, teeseldes suurepärast meest. Kõik see muutub, kui naine on saanud lapse(d) ja niiöelda mehe käpa all. Siis ei tehta naisest enam välja, naine võib ju kasvõi iga päev oma arvamust ja suhtlemist avaldada, psühhopaadi omadustega mees ei tee sellest absoluutselt välja. Või vastupidi – ta süüdistab enese eest seisvat naist egoismis ja enesekesksuses (ehk siis just omaenda vigades). Selline mees on ka üliosav manipulaator, kes suudab isegi väga iseteadliku naise enesekindlust kõigutada, mis siis veel keskpärase vastupanuvõimega naisest rääkida.
Jutte, et \”austatakse seda, kes on austust väärt\” kehtib ühesuguste inimeste omavahelise suhtluse puhul. Kui üks on enesest lugupidav ja sama ka teiselt eeldav inimene, aga teine on hoopis vastutustundetu psühhopaat või nartsissist, kellele läheb korda ainult tema ise, ta EI OLE SUUTELINE kedagi teist armastama või austama – siis ei ole naise eneseaustusest ja -armastusest mingit tolku. Aitab vaid lahkumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olin ka sellises suhtes…tulin ära – raske oli kuid jääda ma ka ei suutnud. Võtsin lapse kaenlasse ja tulin. elu palju ilusa – raha palju rohkem 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina tulin samasuguse mehe juurest ära oma lastega (üks tema oma). Lisaks veel pettis ka. Täiesti mõttetu on kakelda kogu aeg. Üksi nii hea rahulik. Saame hakkama – raskem pole, kuna toetanud ju mees meid pole – sama seis.
Kubujuss räägib õiget juttu. Selline mees on tõesti psühhopaat. Ta oskab nii suurepäraselt inimestega manipuleerida, et ise ka ei saa aru, kuidas teda lõpuks igas mõttes orjad. No mind tõid petmised maa peale….
Igal võimalusel üritas minult välja pigistada rahalisi kulutusi kus aga andis. Kui midagi vahest mulle ostis, siis nägid, kuidas mitmekordselt üritas tagasi saada. Isegi kõnesid tegi vastamata, et mina maksaks. Nii nõme…
Siin rääkimine ei aita – sellisel on mõtlemine teistsugune – rääkimine lõppes meil alati tüliga – võimatu oli teineteist mõista.
Soomes teenis väga norm raha, aga beebi riided pidin kõik kaltsukatest ostma – tal lihtsalt ei jätkunud meie toetamiseks. Oluline oli vaid tema enda ja auto tuuning ja peod ja naised. Aga jutt oli küll nii nummi, et armastab ja hoolib jne. Isegi pisarad jooksid kui lahku minek. Nii kallid talle jutu järgi – tegudes ainult ei olnud seda kuidagi näha 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small][/small]

Mutsamamma, sa ise ei saa aru. Oled ilmselt üks sellistest inimestest, kes ise pole asjaga kokku puutunud ja teoorias jube \”tugev\”.
Selgitan siis. Inimene (mees) kes nii käitub, ei ole meie mõistes normaalne inimene. Ta oskab suurepäraselt alguses oma egoismi ja enesekesksust varjata, sest see on talle vajalik. Ta ei ole absoluutselt rumal. Kindlustab oma tagalat, teeseldes suurepärast meest. Kõik see muutub, kui naine on saanud lapse(d) ja niiöelda mehe käpa all. Siis ei tehta naisest enam välja, naine võib ju kasvõi iga päev oma arvamust ja suhtlemist avaldada, psühhopaadi omadustega mees ei tee sellest absoluutselt välja. Või vastupidi – ta süüdistab enese eest seisvat naist egoismis ja enesekesksuses (ehk siis just omaenda vigades). Selline mees on ka üliosav manipulaator, kes suudab isegi väga iseteadliku naise enesekindlust kõigutada, mis siis veel keskpärase vastupanuvõimega naisest rääkida.
Jutte, et \”austatakse seda, kes on austust väärt\” kehtib ühesuguste inimeste omavahelise suhtluse puhul. Kui üks on enesest lugupidav ja sama ka teiselt eeldav inimene, aga teine on hoopis vastutustundetu psühhopaat või nartsissist, kellele läheb korda ainult tema ise, ta EI OLE SUUTELINE kedagi teist armastama või austama – siis ei ole naise eneseaustusest ja -armastusest mingit tolku. Aitab vaid lahkumine.[/tsitaat]
jah, kui sa räägid meditsiinilise diagnoosi kandidaatidest, siis mul tõesti ei ole kogemusi. niisama ülbeks ja laisaks läinud kaasaga peaks küll hakkama saama (või siis enda närvide hoidmiseks lahku minema).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teeksin nii.
Esmalt teeksin endale selgeks, kas olen valmis lahkuminekuks, sest see on praeguses olukorras vägagi reaalne variant.
Teiseks, kui lahkud, siis uue eluaseme eest pead hakkama üüri maksma. Loeme, et see on sama suur, kui sinu praegune osa laenu maksmisel. Ehk siis võlg tekiks nii kui nii ka siis.
Siit edasi tähendaks see, et mehelt tuleb nõuda tema rahaline panus lapse kasvatamisse – sellise mehe puhul tõenäoliselt ainult kohtulikult, sest närvihaige mehega pole mõtet vaielda.
Enne kõike seda tutvustaksin mehele rahulikult ja ainult ÜHE KORRA seda plaani. Et tal on valikuvõimalus, kas maksab ise oma laenu tagasi või arvestab peagi lisanduva kulutusega – alimentidega+kommunaalid.

Nüüd ma küsin, kas sa oled selleks tegelikult valmis? Kõik see on tegelikult väga lihtne teha, aga mis on asja juures raske – see hetk, kui sa teed lõpliku otsuse, võtad ennast kokku ja jääd endale kindlaks. Ei lange enam vaidlusesse, vaid informeerid, annad järelemõtlemise aega, mõistliku perioodi loomulikult, mis antud juhul asjaolusid arvestades oleks päris lühike.

Olen Mutsamammaga mõnes osas nõus. Kohe esimese ohumärgi ilmumisel tuleb ennast maksma panna. Nüüd on seda väga raske teha. Seega soovitan tõsiselt valmistuda lahkuminekuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja. Lõugab, et korter on tema oma?
Istugu siis oma korteris ja saada ta kukele. Rahakotirauad pane kohe kinni ja kui küsib raha, valeta. Ütle, et ei ole ja lool lõpp. ISe vaata endale mõni odav väike hubane pesa ja koli selle tropi juurest minema. Äkki kunagi tulevikus saad veel normaalse mehe. Emapalka ikka hakkad saama normaalset?
Kõige hullem on koonrist mees. Seisab minu silmis alkohoolikuga ühe pulga peal, ei, isegi alkohoolik võib normaalsem olla aga koist mees on üks hullemaid asju mis naisega saab juhtuda. Tean, millest räägin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KOOS ostsite korteri?
Kas see tähendab, et teemaalgataja panustas sinna ka oma raha nt sissemaksu näol või mingil muul moel?

Üldiselt sellise manipulaatori \”raviks\” paneks ka rahakotirauad kinni. Ütled, et raha pole ja kõik. Süüa ostad minimaalselt. Ilmselt oleks siiski kergem oma teed minna… Eks ise otsustad, kui kaugele oled nõus suhte säilitamise nimel minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meil on naise raha-minu raha.
mehe raha-meie raha.
mina tahaks veel kutsuda meest mõistusele, et ta oma raha, mis on ju meie raha, mõistlikult kasutaks.[/tsitaat]

Meil ka täpselt nii 🙂 kuigi on olukordi kui kõik ka minu seljas lasub ja no ei kurda, yks pere ikkagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted naise raha=meie raha, mehe raha=ainult mehe raha

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.