Esileht Pereelu ja suhted Naise tuuninguelementide ja hariduse/harituse seos

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Teema: Naise tuuninguelementide ja hariduse/harituse seos

Postitas:

Mis seos on naiste haridustasemel ja kunstripsmete pikkusel/suurusel?
Tõenäoliselt selline, et mida lollim ja vähe haritum isend, seda rämedamad ripsmed.

Mis seos on geelküüntel ja haridusel? Vähem haritumad panevad rohkem silmatorkavaid ja pikemaid kunstküüsi – sest haridustase ei võimalda tunda hea maitse piiri.

+26
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tunned end nüüd Nobeli teaduspreemia väärilisena?

+22
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 16:33; 03.12 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on täna kohe eriline tarkuseterade puistamise päev, ma vaatan!
Mida veel ennekuulmatult huvitavat me täna sinult õpime ilma ja inimeste kohta…?

sest haridustase ei võimalda tunda hea maitse piiri.

Räägi sellest veidi lähemalt, oo tarkpea, kuidas haridustase mõjutab head maitset?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 16:39; 05.12 14:46; 19.12 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku ju nii on.
Õpetaja ei pane omale meetriseid ripsmeid ja küüsi, aga kassapidaja kipub seda tegema.

+20
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.12 16:40; 03.12 17:13; 03.12 19:35; 03.12 20:45; 03.12 23:06; 04.12 00:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun, et see pole siiski täiesti pöördvõrdeline sirge, vaid väikese kaarja konksukesega. Nimelt ma olen märganud, et kui jätta võltselemendid kõrvale, siis madala haridusega ja lihttööd tegevate naiste seas on ka seltskond selliseid, kes üldse enda eest ei hoolitse. Paraku ilmselt on seal suureks põhjuseks ka rahapuudus. Neil on värvimata hallisegused juuksed, meiki pole, vaevalt nad kätekreemigi kasutavad. Rinnahoidjal on kadunud igasugune elastsus, samahäst võiks seda seljas ka mitte olla. Ega ei teagi, võib-olla polegi? Kõige olulisem, puuduvad hambad.
Enamuses asjades vist on mõõdukus kõige parem. Ma ei pea ka oma välimusele täielikku käegalöömist õigeks.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontori ja koolide töötajad ei julge naiselikud välja paista. Nad arvavad, et naiselik on rumal. Ok, maitsekusel ja maitsetusel on ka piir, aga tänapäeva maailmas peetakse naiselikkust rumalaks. Samas ka kontoris, kui tuleks väga naiselik naine, siis mehed ei suudaks tööd teha. Parem on selline tavahiir või hipster olla.

+4
-28
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.12 16:44; 03.12 20:33; 03.12 21:43; 04.12 07:40; 04.12 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis seos on naiste haridustasemel ja kunstripsmete pikkusel/suurusel?

Tõenäoliselt selline, et mida lollim ja vähe haritum isend, seda rämedamad ripsmed.

Mis seos on geelküüntel ja haridusel? Vähem haritumad panevad rohkem silmatorkavaid ja pikemaid kunstküüsi – sest haridustase ei võimalda tunda hea maitse piiri.

Madala haridustasemega naiste eneseväljendusviis seisneb välimuses. Väga visalt kaduv mõtlemine sealjuures.
Aga tõesti, haritud naisele pole enese määratlemine välimuse kaude nii oluline, kui hariduseta naisele.

+23
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 16:47; 03.12 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis seos on naiste haridustasemel ja kunstripsmete pikkusel/suurusel?

Tõenäoliselt selline, et mida lollim ja vähe haritum isend, seda rämedamad ripsmed.

Mis seos on geelküüntel ja haridusel? Vähem haritumad panevad rohkem silmatorkavaid ja pikemaid kunstküüsi – sest haridustase ei võimalda tunda hea maitse piiri.

Madala haridustasemega naiste eneseväljendusviis seisneb välimuses. Väga visalt kaduv mõtlemine sealjuures.

Aga tõesti, haritud naisele pole enese määratlemine välimuse kaude nii oluline, kui hariduseta naisele.

Vaidlen vastu, naine peab end müüma, oma välimust. Pole vahet milline on naise haridus, enda välimust müüb ta ikkagi. Soome naised enam välimusele rõhku ei pane, aga nad on kaotanud ka igasuguse naiselikuse, nad on nagu poolmehed juba.

Geelküüned on rõvedad, aga suured ripsmed on kenad ja peaasi kui meestele meeldib.
Mainiks seda ka, mida rumalam naine, seda rohkem rõhutab haridust. Sest haridus on haridus või raamatutarkus, reaalses elus seda haridust ei kasutata ära.

+1
-40
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.12 16:55; 03.12 19:09; 03.12 19:10; 03.12 19:15; 03.12 19:39; 04.12 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Geelküüned on rõvedad, aga suured ripsmed on kenad ja peaasi kui meestele meeldib.

Meestele???

Mehed ei tee vahetki tavalisel hoolitsetud küünel ja geelküünel ja neil on savi.
Pigem kannavad naised neid asju ikka selleks, et üksteisele ära panna.
Ja seda siis põhjendatakse mingi pehmema maandumisega, et “enda enesetunde pärast kannan”

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.12 16:40; 03.12 17:13; 03.12 19:35; 03.12 20:45; 03.12 23:06; 04.12 00:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpetaja ei pane omale meetriseid ripsmeid ja küüsi, aga kassapidaja kipub seda tegema.

On ka erandeid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest haridus on haridus või raamatutarkus, reaalses elus seda haridust ei kasutata ära.

Kuidas palun? Ma kasutan oma haridust raha teenimiseks. Mille muu jaoks ma seal koolis siis käisin?

+26
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 18:29; 03.12 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku ju nii on.

Õpetaja ei pane omale meetriseid ripsmeid ja küüsi, aga kassapidaja kipub seda tegema.

Sa pole vist tänapäeva õpetajaid näinud ega kassapidajaid …

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Geelküüned on rõvedad, aga suured ripsmed on kenad ja peaasi kui meestele meeldib.

Meestele???

Mehed ei tee vahetki tavalisel hoolitsetud küünel ja geelküünel ja neil on savi.

Pigem kannavad naised neid asju ikka selleks, et üksteisele ära panna.

Ja seda siis põhjendatakse mingi pehmema maandumisega, et “enda enesetunde pärast kannan”

Kuidas teil siis see elu nii vildakaks on kiskunud? Teise naise arvamus on olulisem kui mehe kellele kavatsed külge lüüa? Mehed ei tee millelgi vahet, sa pole vist meest mujal kohanud kui raamatutest. Kuidas nii eluvõõras saab olla, aga astu perekoolist välja, tutvu meestega ja küsi mida nad seksiks peavad. Äkki oled terve elu valesti elanud?

Aga tee test, tuuni end ära, pane kenad rippuvad kõrvarõngad, ripsmed, juuksepikendused, värvi silmad ja mine tänavale, vaata kas mehed jäävad sind vaatama.
Teisel päeval võta kõik kulinad maha, ära isegi nina puuderda ja kas siis ka mehed vaatavad.

Siis saad teada mida mehed naise välimusest arvavad.

NB! ennast ilusaks tehes sinu haridustase ei lange ega tõuse, seda sa ei pea häbenema! XO

+5
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.12 16:55; 03.12 19:09; 03.12 19:10; 03.12 19:15; 03.12 19:39; 04.12 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest haridus on haridus või raamatutarkus, reaalses elus seda haridust ei kasutata ära.

Kuidas palun? Ma kasutan oma haridust raha teenimiseks. Mille muu jaoks ma seal koolis siis käisin?

No huuli ja silmi ikka värvid? Milleks siis kui sul on haridus xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.12 16:55; 03.12 19:09; 03.12 19:10; 03.12 19:15; 03.12 19:39; 04.12 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis seos on naiste haridustasemel ja kunstripsmete pikkusel/suurusel?

Tõenäoliselt selline, et mida lollim ja vähe haritum isend, seda rämedamad ripsmed.

Mis seos on geelküüntel ja haridusel? Vähem haritumad panevad rohkem silmatorkavaid ja pikemaid kunstküüsi – sest haridustase ei võimalda tunda hea maitse piiri.

Madala haridustasemega naiste eneseväljendusviis seisneb välimuses. Väga visalt kaduv mõtlemine sealjuures.

Aga tõesti, haritud naisele pole enese määratlemine välimuse kaude nii oluline, kui hariduseta naisele.

Vaidlen vastu, naine peab end müüma, oma välimust. Pole vahet milline on naise haridus, enda välimust müüb ta ikkagi. Soome naised enam välimusele rõhku ei pane, aga nad on kaotanud ka igasuguse naiselikuse, nad on nagu poolmehed juba.

Geelküüned on rõvedad, aga suured ripsmed on kenad ja peaasi kui meestele meeldib.

Mainiks seda ka, mida rumalam naine, seda rohkem rõhutab haridust. Sest haridus on haridus või raamatutarkus, reaalses elus seda haridust ei kasutata ära.

Naine peab ennast müüma.. see on tõeline perekooli VAU!!!!
Ilmselt puudub sul kokkupuude naistega, kellel on olemas välimus ja mõistus.
/Müün oma teadmisi ja oskusi, mille tänu haridustele saanud olen/

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 16:47; 03.12 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine peab ennast müüma.. see on tõeline perekooli VAU!!!!

Ilmselt puudub sul kokkupuude naistega, kellel on olemas välimus ja mõistus.

/Müün oma teadmisi ja oskusi, mille tänu haridustele saanud olen/

Jah muidugi iccccc
Miks sa nii negatiivne oled, halvustad teisi naisi mingite ripsmete pärast kuna sul on haridus?
Oehhhhhhhhhh

+1
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.12 16:55; 03.12 19:09; 03.12 19:10; 03.12 19:15; 03.12 19:39; 04.12 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah muidugi iccccc
Miks sa nii negatiivne oled, halvustad teisi naisi mingite ripsmete pärast kuna sul on haridus?
Oehhhhhhhhhh

Praegu saaks vist kirjutada valemi, mis on selline:
geelküüs + ripsmed = Pr. Iccccc
Sest pole vist kahtlust, miks see teema sind erutuma ja ämbrites kolistama pani.

P.S. Ma ei saa end siiski kahjuks “ilusaks teha”, sest Eesti pole veel valmis mukitud meesooks.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.12 16:40; 03.12 17:13; 03.12 19:35; 03.12 20:45; 03.12 23:06; 04.12 00:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah muidugi iccccc

Miks sa nii negatiivne oled, halvustad teisi naisi mingite ripsmete pärast kuna sul on haridus?

Oehhhhhhhhhh

Praegu saaks vist kirjutada valemi, mis on selline:

geelküüs + ripsmed = Pr. Iccccc

Sest pole vist kahtlust, miks see teema sind erutuma ja ämbrites kolistama pani.

P.S. Ma ei saa end siiski kahjuks “ilusaks teha”, sest Eesti pole veel valmis mukitud meesooks.

Mehejuttu sa nüüd küll ei aja, puhas naise jutt.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.12 16:55; 03.12 19:09; 03.12 19:10; 03.12 19:15; 03.12 19:39; 04.12 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehejuttu sa nüüd küll ei aja, puhas naise jutt.

Eks ma olen naise käest “küsinud”…:)-
Nagu mehe käest soovitasid ekslikult küsida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ilus teiste halvustamine, ütlen seda alati. Vahet pole, kas halvustab tark rumalaid või ilus inetuid või peenike pakse, ühtviisi on seda halb kuulata (lugeda) ikka. Las olla neil, kes seda soovivad, need kunstripsmed, silikoontissid ja miniseelikud kasvõi nabani, kui see neid õnnelikuks teeb. Meil on tõesti veel küllalt mehi, kes seda naiselikuks ja ilusaks peab, las siis käivad ja mõnulevad imetluse paistel, mis see meid, teisi, kes seda odavaks peavad, peaks segama?
Väärikalt vastas siin üks kirjutaja, et

haritud naisele pole enese määratlemine välimuse kaude nii oluline, kui hariduseta naisele.

Piisavalt tabavalt öeldud. Lisaksin veel, et väimuse kaudu määratlemine (liigne meik, liigkõrged kontsad jms) justkui alavääristab haritud naist, andes mõista, et vaja on kuidagi muudmoodi silma paista. Nüüd vist ikka halvustasin ise, seda tahtmata. Lihtsalt ei suuda viisakalt seda mõtet edasi öelda, miks haritud naised end iga päev ülemäära lille ei löö.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 19:53; 04.12 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun, et see pole siiski täiesti pöördvõrdeline sirge, vaid väikese kaarja konksukesega. Nimelt ma olen märganud, et kui jätta võltselemendid kõrvale, siis madala haridusega ja lihttööd tegevate naiste seas on ka seltskond selliseid, kes üldse enda eest ei hoolitse. Paraku ilmselt on seal suureks põhjuseks ka rahapuudus. Neil on värvimata hallisegused juuksed, meiki pole, vaevalt nad kätekreemigi kasutavad. Rinnahoidjal on kadunud igasugune elastsus, samahäst võiks seda seljas ka mitte olla. Ega ei teagi, võib-olla polegi? Kõige olulisem, puuduvad hambad.

Enamuses asjades vist on mõõdukus kõige parem. Ma ei pea ka oma välimusele täielikku käegalöömist õigeks.

On selliseid naisi ka kõrgharitute hulgas. Pakun, et teadustöö on nende jaoks olulisem, kui juuste värvimine või kätekreem.
Ja kes siin arvas, et õpetajad pole ilusad…te vist pole koolis ammu käinud? Enamus õpetajannasi näevad ilusad välja ja see tuuningu protsent on vahemikus 0 kuni väga palju. Maitsekuse küsimus samas on subjektiivne.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 16:33; 03.12 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest haridus on haridus või raamatutarkus, reaalses elus seda haridust ei kasutata ära.

Kuidas palun? Ma kasutan oma haridust raha teenimiseks. Mille muu jaoks ma seal koolis siis käisin?

No huuli ja silmi ikka värvid? Milleks siis kui sul on haridus xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Su teksti vaadates on täitsa arusaadav, miks see kooliharidus sul nii hinge peal on.
Tänan küsimast, ei värvi ripsmeid ega huuli, vähemalt mitte tööpäevadel.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 18:29; 03.12 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja eriti labased naised kannavad push-up rinnahoidjaid. Neil puudub ikka täiesti arusaam ilust. Miks nad opile ei lähe ja silikoone ei pane. Jumala rõve ju, läheb seksiks ja siis on rippuvad taksikõrvad tegelikult. Ma kindel, et Maxima töötajad kõik kannavad push-upi.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.12 16:44; 03.12 20:33; 03.12 21:43; 04.12 07:40; 04.12 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kes siin arvas, et õpetajad pole ilusad…te vist pole koolis ammu käinud?

Siin võiks vist öelda, et SINA pole ammu koolis käinud.
PISAST: Funktsionaalne lugemisoskus on kirjalike tekstide mõistmine, kasutamine ja kajastamine ning osadus kirjalike tekstidega selleks, et saavutada oma eesmärke, arendada oma teadmisi ja võimeid ning osaleda ühiskonna elus

Ehk siis õpetajad ei kasuta geelküüsi ja kunstripsmeid ei tähenda, et nad pole ilusad.
Sest nad seda niigi.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.12 16:40; 03.12 17:13; 03.12 19:35; 03.12 20:45; 03.12 23:06; 04.12 00:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei värvi juukseid, meigin end üliharva ja kasutan igapäevaselt vaid näo-ja silmakreemi. Rinnahoidjad ostan New Yorkerist ja kannan needki suht ribadeks(Asi pole raha puudumises). Siinsed käod liigitaks mu kassapidajaks, kuid tegelikult teenin 2x keskmist palka ja haridus magister.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 21:10; 18.12 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on nii geelküüned, silikoonrinnad kui ka kõrgharidus. Samuti meigin ennast igapäevaselt. Vahel oli isegi lõbus vaadata, kui koosolekutel, seminaridel või koolitustel oldi üllatunud, et lisaks välimusele on kupli all mõistust, professionaalsust ja erialaseid teadmisi ka. Tõsi, mu silikoonrinnad ei ole üleelusuurused ja mu geelküüned ei ole kuigi pikad, aga siiski. Tean veel vähemalt kahte silikoonrindadega naist, kes on haritud ja oma erialal tunnustatud. Kergemast tuuningust rääkimata.

Pigem, nagu òeldud, on lihtsalt tore stereotüüpe murda 🙂

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav kas instagrami ilusad naised on siis haritud või pigem mitte?Juuksed ja küüned ju on, ripsmed samuti
Toon suvalise näite mis instagramis ringi vaadates silma hakkas,väga palju followere ja ka ettevõtja vist,olen kusagil reklaami näinud,ilmselt läheb hästi,ei ole ju siin palju rõhutatud kassapidaja:)

https://instagram.com/lisannateas?igshid=150tck56oyyaw

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei värvi juukseid, meigin end üliharva ja kasutan igapäevaselt vaid näo-ja silmakreemi. Rinnahoidjad ostan New Yorkerist ja kannan needki suht ribadeks(Asi pole raha puudumises). Siinsed käod liigitaks mu kassapidajaks, kuid tegelikult teenin 2x keskmist palka ja haridus magister.

Aga kas sa endasuguse naisega seksida tahaksid, kui sa oleksid mees? Ma ei leia, et see on asi, millega uhkustada. Eriti, kui raha on.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.12 16:44; 03.12 20:33; 03.12 21:43; 04.12 07:40; 04.12 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas sa endasuguse naisega seksida tahaksid, kui sa oleksid mees? Ma ei leia, et see on asi, millega uhkustada. Eriti, kui raha on.

Ma pakun, et targema otsa mehed pigem tahavad. Siis on pärast seksi millestki rääkida ka.

Selle tibinaga, kelle link on eelmises postis – vaevalt.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.12 16:40; 03.12 17:13; 03.12 19:35; 03.12 20:45; 03.12 23:06; 04.12 00:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei värvi juukseid, meigin end üliharva ja kasutan igapäevaselt vaid näo-ja silmakreemi. Rinnahoidjad ostan New Yorkerist ja kannan needki suht ribadeks(Asi pole raha puudumises). Siinsed käod liigitaks mu kassapidajaks, kuid tegelikult teenin 2x keskmist palka ja haridus magister.

Aga kas sa endasuguse naisega seksida tahaksid, kui sa oleksid mees? Ma ei leia, et see on asi, millega uhkustada. Eriti, kui raha on.

Kas päriselt peaks naine oma eneseuhkuse selle peale rajama et kas mehed tahavad temaga seksida?
Alustuseks, mehed on nõus kumminuku ja poola prostituudiga seksima.
No ja ühel päeval olen ma 60 ja ülekaaluline. Ja ka sel päeval olen ma midagi väärt. Ka tsölibaadis elades.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Naise tuuninguelementide ja hariduse/harituse seos