Esileht Pereelu ja suhted Naise tuuninguelementide ja hariduse/harituse seos

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: Naise tuuninguelementide ja hariduse/harituse seos

Postitas:

Ma ei värvi ega lisa endale absoluutselt mitte midagi ja ikkagi leian, et ma hoolitsen enda eest. aga – ma hoolitsen enda eest teisel moel – korralik toit ja hea hulk trenni, alkoholi ei tarbi ja suitsu ei tee. Ma ei ole sellest kunagi aru saanud, miks huulepulka ja kunstküüsi-ripsmeid enda eest hoolitsemiseks peetakse.

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 23:29; 04.12 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole sellest kunagi aru saanud, miks huulepulka ja kunstküüsi-ripsmeid enda eest hoolitsemiseks peetakse.

Ilmselt konkurentsitult kõige odavamad ilutooted.
Mine proovi trennis higistada, see on palju raskem kui küüned lasta panna.

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.12 16:40; 03.12 17:13; 03.12 19:35; 03.12 20:45; 03.12 23:06; 04.12 00:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontori ja koolide töötajad ei julge naiselikud välja paista. Nad arvavad, et naiselik on rumal.

Minule mehena meeldivad küll võimalikult naturaalsed naised. On palju toredam kui hommikul peale ärkamist vaatab vastu tuttav nägu mitte “appi, äravaata, ma olen veel meikimata!!!” tulnukas

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole sellest kunagi aru saanud, miks huulepulka ja kunstküüsi-ripsmeid enda eest hoolitsemiseks peetakse.

Ilmselt konkurentsitult kõige odavamad ilutooted.

Mine proovi trennis higistada, see on palju raskem kui küüned lasta panna.

Küüned ja muu tuleb veel trennile lisaks. Tegelikult, mul pole kunstküüsi, ega ripsmeid hetkel. Aga mulle meeldib, kui ma ei pea maniküüri pärast muretsema, käed on korras. Samuti lasen vahel teha näole vitamiini süste, sest kreemid ei mõju nii. Samuti loomulikud ripsmepikendused on aja kokkuhoid. Eriti hea vihma-lörtsi perioodil. Välimus korras, miski ei lähe laiali. Kusjuures, tõesti, las igaüks olla selline nagu on. Kes tunneb ennast vanas pesus hästi, andke minna. Kellele meeldib sära, andke minna. Lihtsalt jätke teised rahule.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.12 16:44; 03.12 20:33; 03.12 21:43; 04.12 07:40; 04.12 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas sa endasuguse naisega seksida tahaksid, kui sa oleksid mees? Ma ei leia, et see on asi, millega uhkustada. Eriti, kui raha on.

Ma pakun, et targema otsa mehed pigem tahavad. Siis on pärast seksi millestki rääkida ka.

Selle tibinaga, kelle link on eelmises postis – vaevalt.

Ma ei mõelnud seda. Miks tark mees peaks leppima naisega, kes endast ei hooli. Kui raha on, võiks väheke, kasvõi rinnahoidjasse investeerida. Ja miks sa arvad, et hoolitsetud naisega ei ole millestki rääkida. Ilu ei ole rumal, see on ilus. Räpakus näitab hoolimatust, endast mitte lugupidamist. Sellise naisega ei ole muud teha, kui füüsikast rääkida, aga füüsilist tõmmet ei ole, jääb kuiv teooria.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.12 16:44; 03.12 20:33; 03.12 21:43; 04.12 07:40; 04.12 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ju ainult kaks äärmust – kas kõik kunstvidinad maailmas või räpakas ja hoolitsemata.
Minule on kuhja odavate külge laotud ja võimalikult sädelevate vidinatega ka pigem madala haridusega inimesed silma jäänud.
Haritud ja headel kohtadel naisterahvad on ka hoolitsetud aga seda tihti hoopis kvaliteetsemalt, märkamatult ja rafineeritumalt.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis seos on naiste haridustasemel ja kunstripsmete pikkusel/suurusel?

Tõenäoliselt selline, et mida lollim ja vähe haritum isend, seda rämedamad ripsmed.

Mis seos on geelküüntel ja haridusel? Vähem haritumad panevad rohkem silmatorkavaid ja pikemaid kunstküüsi – sest haridustase ei võimalda tunda hea maitse piiri.

Ripsmete ja hariduse vahel pole ma sidet leidnud. Lihtsalt koledad kunstripsmed on kergelt opakatel.

Geelküüntel ja haridusel on kindel seos. Pikad värvilised geelküüned on kuskilt Annelinna, Mustamäe või Õismäe keskkoolidest pärit keskharidusega müüjatel, administraatoritel, sekretäridel, dispetšeritel.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 11:28; 04.12 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas sa endasuguse naisega seksida tahaksid, kui sa oleksid mees? Ma ei leia, et see on asi, millega uhkustada. Eriti, kui raha on.

Ma pakun, et targema otsa mehed pigem tahavad. Siis on pärast seksi millestki rääkida ka.

Selle tibinaga, kelle link on eelmises postis – vaevalt.

Ma ei mõelnud seda. Miks tark mees peaks leppima naisega, kes endast ei hooli. Kui raha on, võiks väheke, kasvõi rinnahoidjasse investeerida. Ja miks sa arvad, et hoolitsetud naisega ei ole millestki rääkida. Ilu ei ole rumal, see on ilus. Räpakus näitab hoolimatust, endast mitte lugupidamist. Sellise naisega ei ole muud teha, kui füüsikast rääkida, aga füüsilist tõmmet ei ole, jääb kuiv teooria.

Mis foobia sul selle tarkusega on? Targad naised, targad mehed, sinu kommentaaridest kuvab läbi mingi tohutu alaväärsuskompleks. Targad tahavad jumalikke asju?

Tark mees on ajuliselt tark, aga ta on siiski mees ja naine võiks ikka naine olla. Mitte mingi ilmetu välimusega, nibud karvased nagu mehel… Nii tobe lugeda, kuidas tark naine peaks investeerima rinnahoidjasse, what? Tahad osta endale kasvõi kullast tisserid või käi üldse ilma, see on sinu enda otsus. Kui mehele sobib, siis on fine. Kui ei sobi, leiad sina uue mehe ja tema uue naise.

Räpakuse jutt, naised on 10 korda räpakam kui mehed, siristate isegi oma vetsud täis. Püüdke olla viisakad ja vähem räpakad xDDDDDDDDDD

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.12 16:55; 03.12 19:09; 03.12 19:10; 03.12 19:15; 03.12 19:39; 04.12 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis seos on naiste haridustasemel ja kunstripsmete pikkusel/suurusel?

Tõenäoliselt selline, et mida lollim ja vähe haritum isend, seda rämedamad ripsmed.

Mis seos on geelküüntel ja haridusel? Vähem haritumad panevad rohkem silmatorkavaid ja pikemaid kunstküüsi – sest haridustase ei võimalda tunda hea maitse piiri.

Ripsmete ja hariduse vahel pole ma sidet leidnud. Lihtsalt koledad kunstripsmed on kergelt opakatel.

Geelküüntel ja haridusel on kindel seos. Pikad värvilised geelküüned on kuskilt Annelinna, Mustamäe või Õismäe keskkoolidest pärit keskharidusega müüjatel, administraatoritel, sekretäridel, dispetšeritel.

on olemas ka lühikesed geelküüned.
kui küüntest midagi ei tea, siis kõrvalt aru ei saa kas see küüs on enda oma või geel. geel + lühike kunstküüs püsib kauem ilus ja seda kannavad paljud.
aga tõsi – teatud arenguetapist on see küüs lühemapoolne ja ilma kritallide ja silmatorkavate maalinguteta.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osade inimeste arvates on enese eest hoolitsemine siis libuvälimus? Et see on ilus, hoolitsetud naine, kel pluus läbipaistav, rinnahoidja viimase peal kallis välja paistmas, kunstküüned sellised, et kätega midagi muud teha ei saa kui kõverdatud sõrmedega nuppe vajutada? Siis jah, olen minagi ja kogu mu tutvusringkond on hoolitsemata naised.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 19:53; 04.12 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mulle meeldib, kui ma ei pea maniküüri pärast muretsema, käed on korras. Samuti lasen vahel teha näole vitamiini süste, sest kreemid ei mõju nii. Samuti loomulikud ripsmepikendused on aja kokkuhoid. Eriti hea vihma-lörtsi perioodil. Välimus korras, miski ei lähe laiali.

Ma ka ei pea maniküüri pärast muretsema, käed on korras – oman küüneviili ja nagu öeldud, toitun korralikult, seega on mul täiseti isiklikud lühikesed, korras küüned. Kreeme ei kasuta mitte mingisuguseid, süste ammugi mitte. Mille arvelt need ripsmepikendused aega kokku hoiavad?

*Vabandust, valetasin – päikesekaitsekreemi kasutan tõesti vajadusel.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 23:29; 04.12 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

on olemas ka lühikesed geelküüned.

Ma tean. Seepärast ma oma postituses rõhutasingi, et räägin pikkadest geelküüntest.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 11:28; 04.12 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole sellest kunagi aru saanud, miks huulepulka ja kunstküüsi-ripsmeid enda eest hoolitsemiseks peetakse.

Ilmselt konkurentsitult kõige odavamad ilutooted.

Mine proovi trennis higistada, see on palju raskem kui küüned lasta panna.

Ma ei tea, kui palju geelküüned maksavad, aga spordiklubi kuumakse on umbes 50 eurot täispakett, kas need küüned koos hooldusega on sellest tõesti odavamad?

Mis iseenesest ei anna muidugi alust mingiteks üldistusteks, olen spordiklubis ka paljude pikendustega ja heas füüsilises vormis naisi näinud.

Rumalust näitab pigem see, kui keegi peab küüne-, ripsme- ja juuksepikenduste ning meigi puudumist räpakuseks. Minu jaoks on meik räpakus. Mul on füüsiliselt halb, kui mul on puudreid ja värve näo peal. Tean, olen proovinud, lasknud professionaalil endale proovimeigi teha. Ei suuda. Must ja vastik tunne tuleb. Nägu ei või puudutada ega niisama lihtsalt värskendamiseks veega niisutada, sest meik läheb laiali. Väga tüütu.
Teiste inimeste meik mind ei sega, kui on huvitavalt tehtud, siis lausa meeldib. Suudan aktsepteerida, et inimesed on erinevad.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaidlen vastu, naine peab end müüma, oma välimust.

Geelküüned on rõvedad, aga suured ripsmed on kenad ja peaasi kui meestele meeldib.
Mainiks seda ka, mida rumalam naine, seda rohkem rõhutab haridust.

Ülaltsiteeritud jutus on kuhjatud üks rumalus teise otsa. Loodan, et autor on mõni šovinistist mees, sest väga kurb oleks, kui u naised veel nii stereotüüpselt – ja alla surutult – mõtleksid. No et naine peab end välimuse kaudu müüma ning eelkõige meestele meele järgi olema. Ja siis muidugi see hariduse halvustamine… Olid tõesti ajad, kui naised astusid ülikooli peaasjalikult selleks, et sealt abikaasa leida, aga khm-khm meil on praegu ikkagi 21. sajand!!! Ja see on vist küll esimene kord, kui kuulen kedagi arvavat, et kõrget haridustaset peaks häbenema. Hapud viinamarjad?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen hetkel Tartu Ülikoolis omandamas teist magistrikraadi. Mul on “silikoonrinnad”, geelküüned, igakuised juuksuris, pediküüris ja kosmeetikus käimised ning viimasel aastal ka ilusüstid. Olen 40+ ja sõprade-tuttavate hinnangul ilus naine. Käin igapäevaselt tööl, olen juht, mul on 4 last, suur maja ja aed. Millel põhineb teemaalgataja arvamus, et tuunitud naised on madala haridustasemega? Palun uurimust, mis seda tõestab.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas päriselt peaks naine oma eneseuhkuse selle peale rajama et kas mehed tahavad temaga seksida?
No ja ühel päeval olen ma 60 ja ülekaaluline. Ja ka sel päeval olen ma midagi väärt. Ka tsölibaadis elades.

Braavo!!! Väga õige!!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei värvi ega lisa endale absoluutselt mitte midagi ja ikkagi leian, et ma hoolitsen enda eest. aga – ma hoolitsen enda eest teisel moel – korralik toit ja hea hulk trenni, alkoholi ei tarbi ja suitsu ei tee. Ma ei ole sellest kunagi aru saanud, miks huulepulka ja kunstküüsi-ripsmeid enda eest hoolitsemiseks peetakse.

Nii õige! Samas üks ei välista teist. Minu õel on ripsmepikendused ja pikad geelküüned, samas on ta tõeline trennihunt. Mina jälle, vastupidi, olen pigem selline naturaalsema välimuse pooldaja (kuigi ripsmeid-kulme ikka värvin), aga trenniskäimist vihkan. Pigem proovin end veenda, et ka igapäevatoimetused lähevad trenni alla… ????

Mind häirib pigem see, et päris noored tüdrukud on tihtipeale äärmuseni tuunitud. See tundub kuidagi vale. Mina lapsevanemana sooviksin, et mu tütar õpiks kõigepealt oma küünte ja ripsmete eest ise hoolitsema, mitte ei läheks kohe kergema – ja n-ö kunstlikuma – vastupanu teed. Sest ma mõtlen ikka vahest, et kui juba teismeline leiab, et ilma erinevate pikendusteta on ta eemaletõukav või liiga ilmetu, siis mis saab näiteks keskeas? Kuidas õpib naine iseennast sel juhul üldse tõeliselt armastama?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas ei ole see väide ikkagi tõesti kaugel.
Targal naisel on ümbritsevatele mulje avaldamiseks võimalik kasutada lisaks välimusele ajusid. Seega ei pea tema mukkima (pesemisest-kammimisest see siiski ei päästa, ole nii tark kui tahes 🙂 , kuid me räägime siin teemas ju ületuunimisest, mitte hügieenist, niiet räpakusele pole mõtet teemat viia, see on kõigil nõutav). Paljudel ametikohtadel on ka /tagasihoidliku meigi jms/ välimuse suhtes kas kirjutatud või kirjutamata reeglid.
Aga väheharitud naisel ongi mulje avaldamiseks välimus. Eks ajudest tuleb suurel määral ka see, missugust muljet ta avaldada tahab ja kuidas see tegelikkuses välja paistab.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 16:39; 05.12 14:46; 19.12 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulasin paar päeva tagasi ühe tippjuristi ettekannet. Noor naine, nägi välja tüüpiline hall kontorihiireke- ei kosmeetikat, küüsi, juuksevärvi, soeng ka äärmiselt lihtne. Tagasihoidlik, ei mingit muljet. Iga kell oleksin temast mööda kõndinud. Ja kui ta suu lahti tegi.. Jäin imetlusega kuulama- täpne sõnastus, selge mõttekäik, lihtne ja konkreetne. Tundsin, et ma tahaksin temasugune olla, et mind ümbritses rohkem selliseid inimesi. Kahjuks on neid vähe. Jah, välimusega lood esmamulje kuid olulisem on see, mis on sinu sees. (olen naine)

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kôik, mida saab külge riputada. Kôik, mida saab ülikoolis ôppida. Kôik, mida saab materiaalselt omada. Aga vana olen – seda muuta ei saa… Kôik vahetaksin välja, kui saaks algusse tagasi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi soovitas mul rinnahoidjate investeerida. Käisin ükspäev BonBoni poes. Seal maksab üks pesukomplekt keskmiselt 150 eurot. Minu arvates on rumalus sellist raha panna paari riideriba ja nööride alla. Asi pole rahas, raha on mul piisavalt. Ma olen liiga praktilise mõtlemisega, et ei suuda sellist summat olematule kaubale kulutada. See on justkui raha ahju ajamine. Pigem annetan selle raha loomade varjupaigale (seda teen juba niigi).
Kuigi mul on New Yorkeri pesud, on need alati puhtad. Seega, ei saa mulle räpakust ette heita. Duši all käin iga päev.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 21:10; 18.12 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav kas instagrami ilusad naised on siis haritud või pigem mitte?Juuksed ja küüned ju on, ripsmed samuti
Toon suvalise näite mis instagramis ringi vaadates silma hakkas,väga palju followere ja ka ettevõtja vist,olen kusagil reklaami näinud,ilmselt läheb hästi,ei ole ju siin palju rõhutatud kassapidaja:)

https://instagram.com/lisannateas?igshid=150tck56oyyaw

Et klosetipidaja on parem kui kassapidaja?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis seos on naiste haridustasemel ja kunstripsmete pikkusel/suurusel?
Tõenäoliselt selline, et mida lollim ja vähe haritum isend, seda rämedamad ripsmed.

Mu õde on kõrgharidusega ja töötab juhtival kohal. Aga ta peab isiklikke ripsmeid nirudeks ja käib ripsmetehniku juures. Omad ripsmed pole tal tõesti mitte kõige lopsakamad (liigse stressi mõju?). Aga see ripsmetehnik, vist tõesti maksimaalselt keskharidusega, kleebib talle ripsmeid oma äranägemise järgi. Õde palub panna lühikesed ja tagasihoidlikud. Tema siis vaatab, võrdleb enda omadega ja paneb natuke lühemad. Mina aga imestan, et miks õel küll sellised lehvikud on. Õel pole aega neid ümber tegemas ka käia ja ongi kuni järgmise korrani nii, siis ehk mainib, et siiski veel tagasihoidlikumaid tahaks. Aga ripsmetehnikul ununeb see soov varsti jälle ära.

Pikki geelküüsi pole mu õel kunagi olnud ja praegu on ta täiesti naturaalsete küüntega.

Mul on ka üks geelküünte ja kunstripsmetega tuttav – reaalainete õpetaja, magistrikraadiga. Ripsmed polegi tal väga võimsad, aga küüned on küll sellised ehtsad küünised ja tundub, et talle just sellised meeldivad. Võibolla on need pahasti käituvate õpilaste hirmutamiseks kasulikud?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need võltsripsmed on koledad ja kunstküüned ka. Samuti on koledad süsimustad, kollakasblondid ja oranzhpunased juuksed.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahahaa, jube hea teema! Olen juba pikemat aega tundnud seletamatut tülgastust. See ülemine kunstripsmete rida, kui on paksult tehtud, jube! Kas nende ripsmetega naised ise ei näe, kui ühte nägu nad kõik lähevad, olgu blond või brünett ja muu kõik ok, aga ma ei saa sinna midagi parata, ma jään alati neid võltsimast võltsimaid ripsmeid vaatama. Pange naised, ripsmeid, aga laske loomulikumad panna, mõned pikendused, mitte et see terve ülemine silmakaar on punnis. Tegelikult ka, seda on päris õudne juba vaadata. Telekas ka mõnes saates, ma ei suuda isegi sellist naist eriti vaadata, hakkan naerma. Hoolitsetud küüned mulle meeldivad, aga kui on üle pingutatud, eriti jubedad on need kulli tüüpi terava otsaga, nii nagu vaataks vastu konks. Kunstrinnad, kui on muu kehaga proportsioonis, ka täiesti sobib, aga kui on ülimalt kõhn naine ja siis on kaks kõva punni pandud, nii et on jooned näha, no ei ole atraktiivne.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi selle valemi puhul tuleb arvetsada, et 1. haridus ei võrdu haritus/intelligentsus
2. mõjutavad ka lapsepõlves saadud kompleksid jmt

Mul oli kolleeg, kõrgharitud jurist. Ripsmed olid meetripkkused. Kunstjuuksed koledad. Loll oli ka nagu lauajalg. Rõhk sõnal, OLI.

Samas siiski pean tunnustama, et töökollektiivis väga ei ole meil selliseid võltsvälimusega inimesi. Enamus naisi, ka noroemaid, suudavad isegi jumestuskreemi mittekasutada või seda väga normaalselt kasutada ning ka võltspäevitust jmt karjuvat tuuningut ei paista. Enamsu piirdub ikka hea maitsega.

Üleüldse tundub, et viimastel aastatel on see asi normaalsemaks läinud. Aga võibolla lihtsalt inimesed ümberringi saavad vanemaks ja mõistus tuleb pähe… Või ei liigu ma vastavas seltskonnas.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 10:06; 19.12 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahahaa, jube hea teema! Olen juba pikemat aega tundnud seletamatut tülgastust. See ülemine kunstripsmete rida, kui on paksult tehtud, jube! Kas nende ripsmetega naised ise ei näe, kui ühte nägu nad kõik lähevad, olgu blond või brünett ja muu kõik ok, aga ma ei saa sinna midagi parata, ma jään alati neid võltsimast võltsimaid ripsmeid vaatama. Pange naised, ripsmeid, aga laske loomulikumad panna, mõned pikendused, mitte et see terve ülemine silmakaar on punnis. Tegelikult ka, seda on päris õudne juba vaadata. Telekas ka mõnes saates, ma ei suuda isegi sellist naist eriti vaadata, hakkan naerma. Hoolitsetud küüned mulle meeldivad, aga kui on üle pingutatud, eriti jubedad on need kulli tüüpi terava otsaga, nii nagu vaataks vastu konks. Kunstrinnad, kui on muu kehaga proportsioonis, ka täiesti sobib, aga kui on ülimalt kõhn naine ja siis on kaks kõva punni pandud, nii et on jooned näha, no ei ole atraktiivne.

Minuarust pole ükski pikendus loomulik. Nad ei suuda neid ju lõigata nii lühikeseks, et oleks loomulik – mis tolku neist nii oleks. Ja kui pannakse nö hõredam rida, aga pikad ripsmed, näeb see sama naljakas välja – tavaliselt on need veel sassis ka. Pigem juba keemiliselt neid värvida, kui laiskuses on asi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 10:06; 19.12 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ülemine kunstripsmete rida, kui on paksult tehtud, jube! Kas nende ripsmetega naised ise ei näe, kui ühte nägu nad kõik lähevad, olgu blond või brünett ja muu kõik ok, aga ma ei saa sinna midagi parata, ma jään alati neid võltsimast võltsimaid ripsmeid vaatama.

Kusjuures ma ei saa sinna midagi parata, et ma jään neid ripsmeid lihtsalt vahtima, et kuidas VÕIB selliseid omada ja “miks?” kajab peas. Mulle ei jää isegi naise näojooned meelde, ainult see must pundar ülalau peal. Ilma kunstripsmeteta ma ei tunneks vist järgmisel korra mõnda äragi, sest siis paistab nägu ka välja.
Joonistatud kulmudest juba on omaette teema.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 16:39; 05.12 14:46; 19.12 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi soovitas mul rinnahoidjate investeerida. Käisin ükspäev BonBoni poes. Seal maksab üks pesukomplekt keskmiselt 150 eurot. Minu arvates on rumalus sellist raha panna paari riideriba ja nööride alla. Asi pole rahas, raha on mul piisavalt. Ma olen liiga praktilise mõtlemisega, et ei suuda sellist summat olematule kaubale kulutada. See on justkui raha ahju ajamine. Pigem annetan selle raha loomade varjupaigale (seda teen juba niigi).

Kuigi mul on New Yorkeri pesud, on need alati puhtad. Seega, ei saa mulle räpakust ette heita. Duši all käin iga päev.

kuidas see riietresse investeerimine üldse käib? kuidas selle tootlust arvutada? 🙂
okei, tööintervjuule viisakate riiete ostmne võib tuua tootluse, juhul kui kodus kapis tõesti pole viisakaid riideid.
aga aluspesu tootlus?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

haridustase ei võimalda tunda hea maitse piiri.

Mulle ei meenu, et ülikoolis oleks olnud aine “Hea maitse piiri tundmine”.

Nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid maitseid. Mis ühe jaoks on hea maitse, on teise jaoks kohutav.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Naise tuuninguelementide ja hariduse/harituse seos