Esileht Pereelu ja suhted Naised 40+ kus leidsite armukese

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Naised 40+ kus leidsite armukese

Postitas:

Naised 40+, kus olete leidnud armukese? Praegu on ööklubid kinni vist, kontori kollektiiv on väike. Mis variandid veel?

+5
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 20:11; 07.10 20:29; 26.10 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See juba korralik vanus. Välimust ja oskusi peab olema siis mingisugune võimalus vast veel on. Valida eriti ei saa, tuleb võtta kust annab.

+8
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See juba korralik vanus. Välimust ja oskusi peab olema siis mingisugune võimalus vast veel on. Valida eriti ei saa, tuleb võtta kust annab.

Hea nali.

+18
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 20:11; 07.10 20:29; 26.10 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iha.ee

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

perekool.ee 😀

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

perekool.ee ????

Kus need kuulutused siin on? Ma ei näe.

Tõutäkk

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 21:24; 11.10 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa teed ihasse konto, siis pakkumisi tuleb laviinina

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

perekool.ee ????

Kus need kuulutused siin on? Ma ei näe.

Tõutäkk

Tal on nüüd ju naine olemas ja kaks pisikest last.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal on nüüd ju naine olemas ja kaks pisikest last.

Millal see teda takistanud on. Naine ju ei seksi piisavalt. Juba otsis armukest.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.10 12:06; 09.10 08:11; 11.10 05:23; 11.10 14:45; 27.10 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma leidsin armukese juba siis kui 31.a olin, praegu olen 44 ja meie suhe kestab siiani.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, mis küsimus. Perekoolikad on ju isegi 60-aastaselt pikkade, paksude ja tagumikuni ulatuvate meeblondide juustega, nende näonahk on nii veatu, et veega loputamisest ja supermarketist leitud suvalisest kreemist piisab enam kui veel, lisaks nii vapustava figuuri ja toonusega, mida isegi 20-aastased üle ei trumpa. Austajaid on neil jalaga segada.

+19
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tinderist leiad armukese juba õhtuks. Ja kõige vahvam on, et kui üks muutub igavaks, siis võid lausa mitut pidada samal ajal või uue võtta. Edu!

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 15:53; 08.10 21:43; 09.10 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kiim on nii tähtis elus? Eriti veel nii soliidses vanuses.

+3
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 21:21; 08.10 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kiim on nii tähtis elus? Eriti veel nii soliidses vanuses.

Sina nimetad seda kiimaks, kuid mõnele lihtsalt meeldib seks. Mina olen ka neljakümnene lahutaud naine, kes väga soovib head suhet mehega, kuid ei ole uuesti õnn naeratanud, mistõttu ei hakka mina küll kedagi kritiseerima, et kui otsitakse armukest. Milleks tigetseda Perekoolis ja anda hinnanguid kiimasuse osas, kui võiks lihtsalt armukesega aega veeta ja seksida. ????

+14
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 15:53; 08.10 21:43; 09.10 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kiim on nii tähtis elus? Eriti veel nii soliidses vanuses.

Sina nimetad seda kiimaks, kuid mõnele lihtsalt meeldib seks. Mina olen ka neljakümnene lahutaud naine, kes väga soovib head suhet mehega, kuid ei ole uuesti õnn naeratanud, mistõttu ei hakka mina küll kedagi kritiseerima, et kui otsitakse armukest. Milleks tigetseda Perekoolis ja anda hinnanguid kiimasuse osas, kui võiks lihtsalt armukesega aega veeta ja seksida. ????

Mis seal neljakümneste omavahelises nühkimises ikka erutavat on?

+5
-23
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 21:21; 08.10 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähed välja lantima. Kolad facebookis, sõprade sõbrad vaatad üle ja nende sõbrad ka, saadad ilusatele sõbrakutse, kammid telefoni läbi, “soojendad” suhteid. Teed tinderi ja iha. Kui siis ka ei näkka, jäädki üksi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähed välja lantima. Kolad facebookis, sõprade sõbrad vaatad üle ja nende sõbrad ka, saadad ilusatele sõbrakutse, kammid telefoni läbi, “soojendad” suhteid. Teed tinderi ja iha. Kui siis ka ei näkka, jäädki üksi.

Miks ei peaks näkkama? Naistel on ju lihtne seksi leida/saada.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kiim on nii tähtis elus? Eriti veel nii soliidses vanuses.

Sina nimetad seda kiimaks, kuid mõnele lihtsalt meeldib seks. Mina olen ka neljakümnene lahutaud naine, kes väga soovib head suhet mehega, kuid ei ole uuesti õnn naeratanud, mistõttu ei hakka mina küll kedagi kritiseerima, et kui otsitakse armukest. Milleks tigetseda Perekoolis ja anda hinnanguid kiimasuse osas, kui võiks lihtsalt armukesega aega veeta ja seksida. ????

Mis seal neljakümneste omavahelises nühkimises ikka erutavat on?

Ei pea ema käest enam üüriraha nuiama?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haigused saagu sulle osaks ja häbi sind matku õnnetused saavad osaks armukestele.

+3
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mis seal neljakümneste omavahelises nühkimises ikka erutavat on?

Kas sind kutsuti pealtvaatajaks või mis probleem on? Miks see sinu jaoks erutav peaks olema? Mingi pervo oled või? Mis see kahekümneste omavaheline nühkimine peaks erutavam olema.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.10 12:06; 09.10 08:11; 11.10 05:23; 11.10 14:45; 27.10 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haigused saagu sulle osaks ja häbi sind matku õnnetused saavad osaks armukestele.

No see on otse keskaja puritaani suust. Sa võiks veel ähvardada rattale tõmbamisega ja nõiaks tembeldamisega. ????

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 15:53; 08.10 21:43; 09.10 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kiim on nii tähtis elus? Eriti veel nii soliidses vanuses.

Kummaline, et veel praegugi leidub inimesi, kelle jaoks 40+ on “soliidne vanus”. Masendav. 20ndates oled ju veel ebaküps ja lapsik, 30ndates rahmeldad laste ja kõige muuga ning siis 40ndates, kui võiks täiel rinnal elada ja lõbutseda, oled järsku “soliidne” ja seksida nagu ei sobikski. Väga masendav elukäsitlus, tõepoolest pigem keskaega sobiv.

+25
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks on 40+ vabu naisi väga palju. Alles oli siin teema – et virisev taat tuleb maha jätta, siis alles on hea elu, aga tegelikkuses  leiavad need taadid ruttu endale uue (noorema) naise, aga naine täidab oma elu lugemise, reisimise ja keelte õppimisega.

Endalgi sõbranna läks täiesti normaalsest mehest lahku, ei sobinud see ega teine, nüüd on juba 8 aastat üksi, kurdab et normaalseid mehi ei ole, mees aga lõi aasta hiljem uue pere, tal on ka väike laps.

 

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 09:00; 11.10 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iha-st leidsin, aga peaks ühe veel otsima. Vanus ikka 40+, peaks lisaks olemasolevale sama vanale veel ühe noorema sebima.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks on 40+ vabu naisi väga palju. Alles oli siin teema – et virisev taat tuleb maha jätta, siis alles on hea elu, aga tegelikkuses leiavad need taadid ruttu endale uue (noorema) naise, aga naine täidab oma elu lugemise, reisimise ja keelte õppimisega.

Endalgi sõbranna läks täiesti normaalsest mehest lahku, ei sobinud see ega teine, nüüd on juba 8 aastat üksi, kurdab et normaalseid mehi ei ole, mees aga lõi aasta hiljem uue pere, tal on ka väike laps.

Miks ei tohi lugeda, reisida ja keeli õppida? Palju mõnusamad tegevused kui meest iga õhtu “teenindada”!!!

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endalgi sõbranna läks täiesti normaalsest mehest lahku, ei sobinud see ega teine, nüüd on juba 8 aastat üksi, kurdab et normaalseid mehi ei ole, mees aga lõi aasta hiljem uue pere, tal on ka väike laps.

Mis seal siis nii kiiduväärset on. Lapsel papi isaks. Täna pidin kell kuus hommikul ühte kohta minema ja nägin mitut kiilakat papit beebiga õues jalutamas. Sellised peavad noore naise meele järgi olema ja poole öö ajal beebiga ringi kütma, et naine magada saaks. Ilmselt oma esimese ringi ajal nad seda ei teinud, sellepärast lahkuminek oligi. Nüüd siis vanaduses lakuvad taldu. Aga vaene laps, kes siis sellise papiga peab eluaeg leppima. Nii lasteaias kui koolis on mingi pensionär vastas pluss sureb veel maha enne kui laps täisealiseks saab.

+5
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.10 12:06; 09.10 08:11; 11.10 05:23; 11.10 14:45; 27.10 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endalgi sõbranna läks täiesti normaalsest mehest lahku, ei sobinud see ega teine, nüüd on juba 8 aastat üksi, kurdab et normaalseid mehi ei ole, mees aga lõi aasta hiljem uue pere, tal on ka väike laps.

Mis seal siis nii kiiduväärset on. Lapsel papi isaks. Täna pidin kell kuus hommikul ühte kohta minema ja nägin mitut kiilakat papit beebiga õues jalutamas. Sellised peavad noore naise meele järgi olema ja poole öö ajal beebiga ringi kütma, et naine magada saaks. Ilmselt oma esimese ringi ajal nad seda ei teinud, sellepärast lahkuminek oligi. Nüüd siis vanaduses lakuvad taldu. Aga vaene laps, kes siis sellise papiga peab eluaeg leppima. Nii lasteaias kui koolis on mingi pensionär vastas pluss sureb veel maha enne kui laps täisealiseks saab.

Kiilakaks lähevad mehed juba üsna noorelt. Võta siis vanem mees, kel kiilakaks minemise soodumust pole. Mina olen 52 ja kusagilt otsast pole näha, et ma kiilaneksin. Lapsed on detsembris poole aastaseks ja 2 aastaseks saavad. Pensioniiga läheb ka ju eest ära ja kui 15 aasta pärast pensioniiga 70 peale on tõusnud, siis on lastel kool ka läbi, enne kui mina pensioniikka jõuan.

PS. Tõutäkk olen.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 07:53; 11.10 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähed välja lantima. Kolad facebookis, sõprade sõbrad vaatad üle ja nende sõbrad ka, saadad ilusatele sõbrakutse, kammid telefoni läbi, “soojendad” suhteid. Teed tinderi ja iha. Kui siis ka ei näkka, jäädki üksi.

Miks ei peaks näkkama? Naistel on ju lihtne seksi leida/saada.

Teoreetiliselt on lihtne, aga praktikas isegi raskem kui mehel. Neid teste on ju tehtud küll ja küll kus kena naine üritab meest kutsuda seksima ja mehed järjest löövad kõhklema ja ütlevad ei. Mehed üldiselt peavad naist ise jahtima, siis nad visualiseerivad naise endale seksikaks, aga naine seda teeb, siis mees mõtleb mida see naine temast tahab. Parem karta… Naistel on ka raskem üle elada korvi saamist, mehed on sellega harjunud maast madalast. Kui ikka naine lööb mehele külge ja mees ütleb EI, siis on terve meessugu maapõhja neetud…

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 21:24; 11.10 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiilakaks lähevad mehed juba üsna noorelt. Võta siis vanem mees, kel kiilakaks minemise soodumust pole. Mina olen 52 ja kusagilt otsast pole näha, et ma kiilaneksin. Lapsed on detsembris poole aastaseks ja 2 aastaseks saavad. Pensioniiga läheb ka ju eest ära ja kui 15 aasta pärast pensioniiga 70 peale on tõusnud, siis on lastel kool ka läbi, enne kui mina pensioniikka jõuan.

No sinu lapsed on ju ühed õnnetusehunnikud, keda sokutatakse ära sinna ja tänna, mis sinul siin üldse sõna võtta on.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.10 12:06; 09.10 08:11; 11.10 05:23; 11.10 14:45; 27.10 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See juba korralik vanus. Välimust ja oskusi peab olema siis mingisugune võimalus vast veel on. Valida eriti ei saa, tuleb võtta kust annab.

Hea nali.

See ei ole nali! SEE ON ELU!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Naised 40+ kus leidsite armukese