Esileht Pereelu ja suhted naised (45-55) kes praegu tinderdavad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 110 )

Teema: naised (45-55) kes praegu tinderdavad

Postitas:

jagage kogemusi kuidas läheb.

minu kogemused:

eesti mehi on, aga nad pole kuigi atraktiivsed. kes on kenam, tundub ülbevõitu.

megalt palju on soome mehi, mõni isegi väga kena, kes otsivad eestist naist.

igasugu eestis elavaid välismaalasi on ka massiliselt. Refi loosung “palju seksikaid mehi” on realiseerunud.

kuna liiklus on seal väga aktiivne, siis tundub, et suhtlemine jääb kuidagi pealiskaudseks. või on see ainult minu esialgne arvamus?

+8
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

jagage kogemusi kuidas läheb.

minu kogemused:

eesti mehi on, aga nad pole kuigi atraktiivsed. kes on kenam, tundub ülbevõitu.

megalt palju on soome mehi, mõni isegi väga kena, kes otsivad eestist naist.

igasugu eestis elavaid välismaalasi on ka massiliselt. Refi loosung “palju seksikaid mehi” on realiseerunud.

kuna liiklus on seal väga aktiivne, siis tundub, et suhtlemine jääb kuidagi pealiskaudseks. või on see ainult minu esialgne arvamus?

Äkki 55a naine võiks juba osata kirjutada normaalselt, näiteks kasutada suuri algustähti lause alguses?

 

+16
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa targutad, Huviline. Internetis kasutatav keel on kõnekeel ja siin ei ole asjad nii ranged.

+21
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa targutad, Huviline. Internetis kasutatav keel on kõnekeel ja siin ei ole asjad nii ranged.

Ah lõpeta! Enamus normaalseid mehi kaotab ka Tinderis huvi, kui naine nagu viimane retard kirjutab.

+23
-29
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

jagage kogemusi kuidas läheb.

minu kogemused:

eesti mehi on, aga nad pole kuigi atraktiivsed. kes on kenam, tundub ülbevõitu.

megalt palju on soome mehi, mõni isegi väga kena, kes otsivad eestist naist.

igasugu eestis elavaid välismaalasi on ka massiliselt. Refi loosung “palju seksikaid mehi” on realiseerunud.

kuna liiklus on seal väga aktiivne, siis tundub, et suhtlemine jääb kuidagi pealiskaudseks. või on see ainult minu esialgne arvamus?

No kui sa ise oled pealiskaudsuse otsinguil(keskendud välimusele ja seksikusele), siis muidugi jääbki su suhtlus seal pealiskaudseks…

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah lõpeta! Enamus normaalseid mehi kaotab ka Tinderis huvi, kui naine nagu viimane retard kirjutab.

Ega nad vist ise ka väga kirjutada ei oska. Lisaks siis ongi hea välismaalastega suhelda, need ei saa nii kiiresti aru, et oled loll.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuulge, rääkige asjast keegi!

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kunagi otsisin meest ja lõpuks leidsin ka. Aga see tähendas enne ikka väga pikka kohtingute perioodi, igasugu imelikke suhtlusi jne. Kõva tööd on vaja, et normaalne mees leida, aga see on täiesti võimalik. Suurem osa muidugi otsibki sealt pealiskaudset seksi või armukest, eks see tuleb siis kohe selgeks teha. Õnneks neid varjajaid ei ole palju, enamus ütleb selle kohe ka välja. Kui ei sobi, saab edasi liikuda. Välismaa mehi mina ei välistaks, endal ongi välismaa mees.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõva tööd on vaja, et normaalne mees leida, aga see on täiesti võimalik.

Ka mul on sama mulje jäänud, et pmst on võimalik leida – aga tööd ei tohi siis karta 😀 Tuttav (2 last, lahkuläinud) leidis. Aga karm tädi igasugu imelike väljapraakimise suhtes ja valmis pikalt ootama tuleb siis olla.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust see, et neid Soome mehi seal palju, tuleneb sellest, et kui paned nt vahemaa 150 km, siis laieneb otsing ka Soome (kui oled ise Harjumaal).  Neil ju tekst üldiselt ka Soome keeles, seega ei usu, et suurem osa neist just Eesti naist otsib.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mul on sama mulje jäänud, et pmst on võimalik leida – aga tööd ei tohi siis karta ???? Tuttav (2 last, lahkuläinud) leidis. Aga karm tädi igasugu imelike väljapraakimise suhtes ja valmis pikalt ootama tuleb siis olla.

Nii ta on. Peakski võtma asja nii, et tegu on sotsiaalse eksperimendiga ja ei tasu imelikke kogemusi liiga südamesse võtta. Võib vabalt juhtuda, et kohtingukaaslane praagib sind välja (ja demonstreerib seda ka ülimalt ebaviisakalt), mängib mingeid külm-kuum mänge, osutub mingiks pätiks või kaabakaks jne, jne. Ma võiks raamatu kirjutada sellest kohe. Selliseid on ikka hulgaliselt, et oodatakse mingit miss universumit ja ollakse pettunud, kui tegemist on tavalise keskmiselt kena naisega, kuigi ise ollakse ikka alla igasugust arvestust. Suurem osa on siiski selliseid, kes on igati toredad inimesed, ei midagi erilist ega ka midagi hullu, aga lihtsalt sädet pole. Siis tulebki see õige üles leida, kuigi aega võib kuluda. Tagantjärele meenutan seda perioodi ikkagi positiivselt, igav vähemalt küll ei olnud.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välismaa mehi mina ei välistaks, endal ongi välismaa mees.

Piret005-le minu poolt tervituseks laul “Välismaa mees”:))

https://www.youtube.com/watch?v=NPTeltpD2fc

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välismaa mehi mina ei välistaks, endal ongi välismaa mees.

Piret005-le minu poolt tervituseks laul “Välismaa mees”:))

https://www.youtube.com/watch?v=NPTeltpD2fc

Ma tänan 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

megalt palju on soome mehi, mõni isegi väga kena, kes otsivad eestist naist.

Soome tinderis on jällegi massiliselt eesti mehi, kel kodumaal naine ja lapsed olemas.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kunagi otsisin meest ja lõpuks leidsin ka. Aga see tähendas enne ikka väga pikka kohtingute perioodi, igasugu imelikke suhtlusi jne. Kõva tööd on vaja, et normaalne mees leida, aga see on täiesti võimalik. Suurem osa muidugi otsibki sealt pealiskaudset seksi või armukest, eks see tuleb siis kohe selgeks teha. Õnneks neid varjajaid ei ole palju, enamus ütleb selle kohe ka välja. Kui ei sobi, saab edasi liikuda. Välismaa mehi mina ei välistaks, endal ongi välismaa mees.

Ma 30ndates ja mitu aastat tinderdanud. Kahjuks see mingit normaalset ja püsivat meest pole toonud. Mõned väga lühikesed suhted. Seal on hästi pinnapealne jah. Vestlused katkevad, vajuvad ära ja eks alati võib olla kuskil ilusam, noorem ja huvitavam. Enamus jah pigem seal ei taha päris suhet, vaid ongi seksi ja uudsuse otsingul. Ise olen seisus, kus tundub et on võimatu sealt endaga sobivat ja suhtekandidaati leida. Kellega päriselt olekski aastaid püsisuhtes. Eks õnne küsimus ka. Mul pole seda õnne üldse olnud, kuigi üle 10a noorem.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välismaa mehi mina ei välistaks, endal ongi välismaa mees.

Minul on välismaa telefon.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa targutad, Huviline. Internetis kasutatav keel on kõnekeel ja siin ei ole asjad nii ranged.

Ah lõpeta! Enamus normaalseid mehi kaotab ka Tinderis huvi, kui naine nagu viimane retard kirjutab.

tase on muidugi kellegi kirjutamisoskust kritiseerida, kui ise inglise keelse ja ingliskeelses kultuuriruumis taunitava sõna sisse pikid.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma 60  ,kahe kuu pärast kõigi arstide ennustuste kohselt lesk.Miks mul peaks olema põhjust uuesti mingit moori koju otsida?

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma 60  ,kahe kuu pärast kõigi arstide ennustuste kohselt lesk.Miks mul peaks olema põhjust uuesti mingit moori koju otsida?

Mis paneb sind arvama, et peaks ja peaks seda ka siin jagama.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan siis teemasse. Olen pea 2 aastat seal hooti neid mehi vaadanud. Mitte kellegagi kohtunud pole. Juttu ajanud kyll ja veel erinevatega aga ikkagi minu poolt kuidagi asi soigu jäänud. Ju siis pole mul piisavalt huvi tekkinud ja vägisi ei näe mõtete suhet oma ellu ka punnitada.
Mis aga silma jäänud:
1) enamus tõesti soomlased (ei ole nende vastu midagi aga ma ise ei viitsi välismaalasega suhtes olla)
2) mehed on kohutavalt vormist väljas. Seda on lausa kurb vaadata ja ahvatlust ei tekida.
3) jessus, kuidas häirivad mehed, kes toovad välja, milline naine täpselt olema peab/milline olla ei tohi.
4) yks tyyp kirjutab avalikult oma profiilis, et naised on saatanast ???? ahah. Thnks! Next pliis.
5) kohutavalt palju on skorpioni mehi seal. See on silma hakanud.
6) ja siis kummaline on see, et meestel on hirmus huvi panna pilte, kus nad kuskil jahi vms peal kylitavad. Ei saa aru, miks selliseid poosetamisi on vaja elus kuvada

Aga ajaviiteks tore ikka. Ise pigem ikkagi eelistan tutvumist laivis 🙂

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma 60 ,kahe kuu pärast kõigi arstide ennustuste kohselt lesk.Miks mul peaks olema põhjust uuesti mingit moori koju otsida?

õigus, SUL pole tõesti vähimatki põhjust, ela edasi…..

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma 60 ,kahe kuu pärast kõigi arstide ennustuste kohselt lesk.Miks mul peaks olema põhjust uuesti mingit moori koju otsida?

Miks sa arvad, et keegi üldse tahaks su juurde tulla?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastan siis teemasse. Olen pea 2 aastat seal hooti neid mehi vaadanud. Mitte kellegagi kohtunud pole. Juttu ajanud kyll ja veel erinevatega aga ikkagi minu poolt kuidagi asi soigu jäänud. Ju siis pole mul piisavalt huvi tekkinud ja vägisi ei näe mõtete suhet oma ellu ka punnitada.

Mis aga silma jäänud:

1) enamus tõesti soomlased (ei ole nende vastu midagi aga ma ise ei viitsi välismaalasega suhtes olla)

2) mehed on kohutavalt vormist väljas. Seda on lausa kurb vaadata ja ahvatlust ei tekida.

3) jessus, kuidas häirivad mehed, kes toovad välja, milline naine täpselt olema peab/milline olla ei tohi.

4) yks tyyp kirjutab avalikult oma profiilis, et naised on saatanast ???? ahah. Thnks! Next pliis.

5) kohutavalt palju on skorpioni mehi seal. See on silma hakanud.

6) ja siis kummaline on see, et meestel on hirmus huvi panna pilte, kus nad kuskil jahi vms peal kylitavad. Ei saa aru, miks selliseid poosetamisi on vaja elus kuvada

Aga ajaviiteks tore ikka. Ise pigem ikkagi eelistan tutvumist laivis ????

hahaa, tõesti on skorpione palju.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eesti mehi on, aga nad pole kuigi atraktiivsed

Vaata peeglisse, 45+ on ise mis? Mis teil viga on inimesed? ainult üks suur koini tegemise jutt, muud ei midagi! Vastik kui mingi mees räägiks 45+ naise tutist kui mitte atraktiivsest, teame kõik, et seda see tegelikult on. Miks peaks mõni mees soovima tutvust 45+ naisega?

+6
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma 60  ,kahe kuu pärast kõigi arstide ennustuste kohselt lesk.Miks mul peaks olema põhjust uuesti mingit moori koju otsida?

No sa saa kõigepealt eelmisest “moorist” lahti jah, vaata ette, mõned veel elavad arstide ennustusest hoolimata aastaid! Jumal, kui nõme annab üks mees olla.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No sa saa kõigepealt eelmisest “moorist” lahti jah, vaata ette, mõned veel elavad arstide ennustusest hoolimata aastaid! Jumal, kui nõme annab üks mees olla.

Kui erinevalt võivad inimesed aru saada. Mina jälle lugesin välja, et inimene on leinas või kurnatud, teie loete välja, et tahab uut naist kõrvale. Eks põhjust teab muidugi ise. Inimestele tundubki elu üks fun ja pillerkaar, sest tegelikkuses pole muid probleeme kui ainult meheotsing. See aga pole mingi probleem ju. Keegi ütles ka uuel aastal, et mida ootate uuelt aastalt (jaanuari 1. või 2. päeval), et tal on pankreasevähk. Huvitav, kuidas tal läheb.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui te parastate, et elab kaua veel, siis mik ise jätta maha mehi õllekõhu või impotentsuse pärast? Mis loogika see veel on? Ega mees saab ka lahutada, kui tahab, kuigi öeldakse ju et nii heas kui halvas.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eesti mehi on, aga nad pole kuigi atraktiivsed

Vaata peeglisse, 45+ on ise mis? Mis teil viga on inimesed? ainult üks suur koini tegemise jutt, muud ei midagi! Vastik kui mingi mees räägiks 45+ naise tutist kui mitte atraktiivsest, teame kõik, et seda see tegelikult on. Miks peaks mõni mees soovima tutvust 45+ naisega?

Keskmine 45a naine näeb tunduvalt parem välja kui 45a mees. Meeste seas on vaatepilt oluliselt trööstitum kui naiste seas ja seda juba 30ndate alguses.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskmine 45a naine näeb tunduvalt parem välja kui 45a mees. Meeste seas on vaatepilt oluliselt trööstitum kui naiste seas ja seda juba 30ndate alguses.

Küsimus ei ole ju selles. Küsimus on selles, mis siin elus üldse on tähtis! Mis atraktiivsust inimene selles vanuses enam taga ajab. Millal mõistus pähe tuleb.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks mõni mees soovima tutvust 45+ naisega?

Millegipärast on neid päris palju, kes soovivad tutvuda. Ilus naine on ilus naine ka küpsemas eas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 110 )


Esileht Pereelu ja suhted naised (45-55) kes praegu tinderdavad