Esileht Pereelu ja suhted naised (45-55) kes praegu tinderdavad

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 110 )

Teema: naised (45-55) kes praegu tinderdavad

Postitas:
Kägu

Vastan siis teemasse. Olen pea 2 aastat seal hooti neid mehi vaadanud. Mitte kellegagi kohtunud pole. Juttu ajanud kyll ja veel erinevatega aga ikkagi minu poolt kuidagi asi soigu jäänud. Ju siis pole mul piisavalt huvi tekkinud ja vägisi ei näe mõtete suhet oma ellu ka punnitada.

Mis aga silma jäänud:

1) enamus tõesti soomlased (ei ole nende vastu midagi aga ma ise ei viitsi välismaalasega suhtes olla)

2) mehed on kohutavalt vormist väljas. Seda on lausa kurb vaadata ja ahvatlust ei tekida.

3) jessus, kuidas häirivad mehed, kes toovad välja, milline naine täpselt olema peab/milline olla ei tohi.

4) yks tyyp kirjutab avalikult oma profiilis, et naised on saatanast ???? ahah. Thnks! Next pliis.

5) kohutavalt palju on skorpioni mehi seal. See on silma hakanud.

6) ja siis kummaline on see, et meestel on hirmus huvi panna pilte, kus nad kuskil jahi vms peal kylitavad. Ei saa aru, miks selliseid poosetamisi on vaja elus kuvada

Aga ajaviiteks tore ikka. Ise pigem ikkagi eelistan tutvumist laivis ????

hahaa, tõesti on skorpione palju.

Ei imesta, konkurentsitult kõige sitema iseloomuga inimesed.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millegipärast on neid päris palju, kes soovivad tutvuda. Ilus naine on ilus naine ka küpsemas eas.

Aaa ilus on ainult asi. Nagu kodutehnikateema kodunurgas: välimus ja parameetrid peavad olema. Muu ei ole oluline. Eks mehe aju töötab sama loogikaga. Noor, välimus ja parameetrid. Küpsemas eas oled elamis- ja kulumisjälgedega. Meeste kehad samuti. Kõigi kehad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millegipärast on neid päris palju, kes soovivad tutvuda. Ilus naine on ilus naine ka küpsemas eas.

Aaa ilus on ainult asi. Nagu kodutehnikateema kodunurgas: välimus ja parameetrid peavad olema. Muu ei ole oluline. Eks mehe aju töötab sama loogikaga. Noor, välimus ja parameetrid. Küpsemas eas oled elamis- ja kulumisjälgedega. Meeste kehad samuti. Kõigi kehad.

Nad on femcelid vist, uurisin selle kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastan siis teemasse. Olen pea 2 aastat seal hooti neid mehi vaadanud. Mitte kellegagi kohtunud pole. Juttu ajanud kyll ja veel erinevatega aga ikkagi minu poolt kuidagi asi soigu jäänud. Ju siis pole mul piisavalt huvi tekkinud ja vägisi ei näe mõtete suhet oma ellu ka punnitada.

Mis aga silma jäänud:

1) enamus tõesti soomlased (ei ole nende vastu midagi aga ma ise ei viitsi välismaalasega suhtes olla)

2) mehed on kohutavalt vormist väljas. Seda on lausa kurb vaadata ja ahvatlust ei tekida.

3) jessus, kuidas häirivad mehed, kes toovad välja, milline naine täpselt olema peab/milline olla ei tohi.

4) yks tyyp kirjutab avalikult oma profiilis, et naised on saatanast ???? ahah. Thnks! Next pliis.

5) kohutavalt palju on skorpioni mehi seal. See on silma hakanud.

6) ja siis kummaline on see, et meestel on hirmus huvi panna pilte, kus nad kuskil jahi vms peal kylitavad. Ei saa aru, miks selliseid poosetamisi on vaja elus kuvada

Aga ajaviiteks tore ikka. Ise pigem ikkagi eelistan tutvumist laivis ????

hahaa, tõesti on skorpione palju.

Ei imesta, konkurentsitult kõige sitema iseloomuga inimesed.

Tähtkujud on ju müüt või ei?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskmine 45a naine näeb tunduvalt parem välja kui 45a mees. Meeste seas on vaatepilt oluliselt trööstitum kui naiste seas ja seda juba 30ndate alguses.

Küsimus ei ole ju selles. Küsimus on selles, mis siin elus üldse on tähtis! Mis atraktiivsust inimene selles vanuses enam taga ajab. Millal mõistus pähe tuleb.

Mitte atraktiivse inimesega ei suuda lähedane olla, seksida ega suudelda jne. Tõenäoliselt ei teki ka romantisi tundeid. Nii on. Loomulikult on tähtsaim isiksus, aga välimus peab olema meeldiv.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastan siis teemasse. Olen pea 2 aastat seal hooti neid mehi vaadanud. Mitte kellegagi kohtunud pole. Juttu ajanud kyll ja veel erinevatega aga ikkagi minu poolt kuidagi asi soigu jäänud. Ju siis pole mul piisavalt huvi tekkinud ja vägisi ei näe mõtete suhet oma ellu ka punnitada.

Mis aga silma jäänud:

1) enamus tõesti soomlased (ei ole nende vastu midagi aga ma ise ei viitsi välismaalasega suhtes olla)

2) mehed on kohutavalt vormist väljas. Seda on lausa kurb vaadata ja ahvatlust ei tekida.

3) jessus, kuidas häirivad mehed, kes toovad välja, milline naine täpselt olema peab/milline olla ei tohi.

4) yks tyyp kirjutab avalikult oma profiilis, et naised on saatanast ???? ahah. Thnks! Next pliis.

5) kohutavalt palju on skorpioni mehi seal. See on silma hakanud.

6) ja siis kummaline on see, et meestel on hirmus huvi panna pilte, kus nad kuskil jahi vms peal kylitavad. Ei saa aru, miks selliseid poosetamisi on vaja elus kuvada

Aga ajaviiteks tore ikka. Ise pigem ikkagi eelistan tutvumist laivis ????

hahaa, tõesti on skorpione palju.

Ei imesta, konkurentsitult kõige sitema iseloomuga inimesed.

Tähtkujud on ju müüt või ei?

Ise Skorpion ja mitu aastat tinderdanud, Pole veel kordagi sellist asja märganud, et palju skoropine. Kes on maininud oma tähtkuju, siis enamus ikka millestki muust.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise Skorpion ja mitu aastat tinderdanud, Pole veel kordagi sellist asja märganud, et palju skoropine. Kes on maininud oma tähtkuju, siis enamus ikka millestki muust.

Enamik mehi peab tähtkujundust juraks ja kui sellele keskenduda, siis ei leiagi kedagi. Mina vaatasin, et skorpion on sündinud oktoobris-novembris. No mida see ütlema peaks?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise Skorpion ja mitu aastat tinderdanud, Pole veel kordagi sellist asja märganud, et palju skoropine. Kes on maininud oma tähtkuju, siis enamus ikka millestki muust.

Enamik mehi peab tähtkujundust juraks ja kui sellele keskenduda, siis ei leiagi kedagi. Mina vaatasin, et skorpion on sündinud oktoobris-novembris. No mida see ütlema peaks?

Seda, et suhe sellise inimesega on ülikeeruline.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise Skorpion ja mitu aastat tinderdanud, Pole veel kordagi sellist asja märganud, et palju skoropine. Kes on maininud oma tähtkuju, siis enamus ikka millestki muust.

Enamik mehi peab tähtkujundust juraks ja kui sellele keskenduda, siis ei leiagi kedagi. Mina vaatasin, et skorpion on sündinud oktoobris-novembris. No mida see ütlema peaks?

Seda, et suhe sellise inimesega on ülikeeruline.

Minu mees on ka skorpion. Ise sai ta sellest teada nii, et tema vanaema kinkis meile tähtkuju piltidega tassid, igaühele oma tähtkuju. Väga lihtne ja mõnus on temaga abiellus olla. Loodetavasti ta kunagi ei avasta, et skorpionid peavad keerulised olema.

Ise olen saanud ühe kolleegi käest nahutada, et kuidas on võimalik, et ma ei tea, mis tähtkujust mu laps on. Ta reageeris sellele u nii nagu ma ei teaks, mis lapse nimi on või mis värvi ta juuksed on. Vaat sellise inimesega on küll keeruline suhelda. Sildistab ja omab eelarvamusi kõigi teiste kohta nende sünnipäeva põhjal.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda, et suhe sellise inimesega on ülikeeruline.

Inimesed tahavad külge mõelda põhjusi, miks üks või teine ei klapi nendega kokku. Kokku klappimine otseses mõttes. Puudub compatibility, mida jah, osad tähtkujudega põhjendavad. Võib ka nii olla, et ise ollakse ülikeeruliselt sobituv kindlate inimrühmadega ja sellest tähtkujust mehel on teistega suurepärane klapp. Juhuslikult on lihtsalt teatud kuudes rohkem sünde ja seetõttu rohkem inimesi ja mehi. Teatud kuudes jälle vähe sünde. Lisaks mõjutab meie kigemust eelnev kogemus ja kokkupuude skorpionidega. Klapi puudumist ei maksa häbeneda, see on hoopis normaalne.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamik mehi peab tähtkujundust juraks ja kui sellele keskenduda, siis ei leiagi kedagi. Mina vaatasin, et skorpion on sündinud oktoobris-novembris. No mida see ütlema peaks?

Et pimedas ja külmas veebruaris-märtsis pole mitte midagi muud teha kui lapsi 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda, et suhe sellise inimesega on ülikeeruline.

Inimesed tahavad külge mõelda põhjusi, miks üks või teine ei klapi nendega kokku. Kokku klappimine otseses mõttes. Puudub compatibility, mida jah, osad tähtkujudega põhjendavad. Võib ka nii olla, et ise ollakse ülikeeruliselt sobituv kindlate inimrühmadega ja sellest tähtkujust mehel on teistega suurepärane klapp. Juhuslikult on lihtsalt teatud kuudes rohkem sünde ja seetõttu rohkem inimesi ja mehi. Teatud kuudes jälle vähe sünde. Lisaks mõjutab meie kigemust eelnev kogemus ja kokkupuude skorpionidega. Klapi puudumist ei maksa häbeneda, see on hoopis normaalne.

Noh oktoobris ja novembris on ilmselt kõige vähem sünde, kõige ebameeldivam aeg beebit saada. Seega, kui neis kuudes on väga palju sündinud vastiku iseloomuga inimesi, siis võib vast üsna kindlalt väita, et skorpionid on kehva iseloomuga inimesed?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh oktoobris ja novembris on ilmselt kõige vähem sünde, kõige ebameeldivam aeg beebit saada. Seega, kui neis kuudes on väga palju sündinud vastiku iseloomuga inimesi, siis võib vast üsna kindlalt väita, et skorpionid on kehva iseloomuga inimesed?

Vaata üle, sa eksid. Kõige vähem sünde pidi olema dets ja jaanuar. Enamik ei planeeri kuud.
Kõige vastikuma iseloomuga on jaanuaris sündinud. Meeldivamad mais. Aga jällegi, see on minu kogemus nagu sinu kogemus on skorpioniga. Kogemused määravad.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamik mehi peab tähtkujundust juraks ja kui sellele keskenduda, siis ei leiagi kedagi. Mina vaatasin, et skorpion on sündinud oktoobris-novembris. No mida see ütlema peaks?

Et pimedas ja külmas veebruaris-märtsis pole mitte midagi muud teha kui lapsi ????

No ei ole enam nii pime. Jaanipäeva paiku pidi traditsioonide järgi kõige enam asjatatama.. ja kõige pikem öö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh oktoobris ja novembris on ilmselt kõige vähem sünde, kõige ebameeldivam aeg beebit saada. Seega, kui neis kuudes on väga palju sündinud vastiku iseloomuga inimesi, siis võib vast üsna kindlalt väita, et skorpionid on kehva iseloomuga inimesed?

Vaata üle, sa eksid. Kõige vähem sünde pidi olema dets ja jaanuar. Enamik ei planeeri kuud.

Kõige vastikuma iseloomuga on jaanuaris sündinud. Meeldivamad mais. Aga jällegi, see on minu kogemus nagu sinu kogemus on skorpioniga. Kogemused määravad.

Vaata ise üle, kõige vähem sünde on aasta kahel viimasel kuul. November on skorpionid.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh oktoobris ja novembris on ilmselt kõige vähem sünde, kõige ebameeldivam aeg beebit saada. Seega, kui neis kuudes on väga palju sündinud vastiku iseloomuga inimesi, siis võib vast üsna kindlalt väita, et skorpionid on kehva iseloomuga inimesed?

Vaata üle, sa eksid. Kõige vähem sünde pidi olema dets ja jaanuar. Enamik ei planeeri kuud.

Kõige vastikuma iseloomuga on jaanuaris sündinud. Meeldivamad mais. Aga jällegi, see on minu kogemus nagu sinu kogemus on skorpioniga. Kogemused määravad.

Vaata ise üle, kõige vähem sünde on aasta kahel viimasel kuul. November on skorpionid.

Eestis vb. Mina vaatasin teisi riike. Aga point on see, et kogemus määrab suhtumise ja mitte ainult. Inimene on ego ja proovib iga hinna eest kõigiga klappida automaatselt ja kuiautomaatselt ei kliki, on teised süüdi. Aga kuidas see õige ütusoli, et ma pole nii sitt mees, et vaenlasi poleks. Naiste kohta sama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh oktoobris ja novembris on ilmselt kõige vähem sünde, kõige ebameeldivam aeg beebit saada. Seega, kui neis kuudes on väga palju sündinud vastiku iseloomuga inimesi, siis võib vast üsna kindlalt väita, et skorpionid on kehva iseloomuga inimesed?

Vaata üle, sa eksid. Kõige vähem sünde pidi olema dets ja jaanuar. Enamik ei planeeri kuud.

Kõige vastikuma iseloomuga on jaanuaris sündinud. Meeldivamad mais. Aga jällegi, see on minu kogemus nagu sinu kogemus on skorpioniga. Kogemused määravad.

Vaata ise üle, kõige vähem sünde on aasta kahel viimasel kuul. November on skorpionid.

Eestis vb. Mina vaatasin teisi riike. Aga point on see, et kogemus määrab suhtumise ja mitte ainult. Inimene on ego ja proovib iga hinna eest kõigiga klappida automaatselt ja kuiautomaatselt ei kliki, on teised süüdi. Aga kuidas see õige ütusoli, et ma pole nii sitt mees, et vaenlasi poleks. Naiste kohta sama.

Ma pole küll see, kellega sa vaidled, aga ka mina väidan, et vastikumaid inimesi, kui skorpionid, pole olemas. See ei ole kokkusattumus.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh oktoobris ja novembris on ilmselt kõige vähem sünde, kõige ebameeldivam aeg beebit saada. Seega, kui neis kuudes on väga palju sündinud vastiku iseloomuga inimesi, siis võib vast üsna kindlalt väita, et skorpionid on kehva iseloomuga inimesed?

Vaata üle, sa eksid. Kõige vähem sünde pidi olema dets ja jaanuar. Enamik ei planeeri kuud.

Kõige vastikuma iseloomuga on jaanuaris sündinud. Meeldivamad mais. Aga jällegi, see on minu kogemus nagu sinu kogemus on skorpioniga. Kogemused määravad.

Vaata ise üle, kõige vähem sünde on aasta kahel viimasel kuul. November on skorpionid.

Eestis vb. Mina vaatasin teisi riike. Aga point on see, et kogemus määrab suhtumise ja mitte ainult. Inimene on ego ja proovib iga hinna eest kõigiga klappida automaatselt ja kuiautomaatselt ei kliki, on teised süüdi. Aga kuidas see õige ütusoli, et ma pole nii sitt mees, et vaenlasi poleks. Naiste kohta sama.

Ma pole küll see, kellega sa vaidled, aga ka mina väidan, et vastikumaid inimesi, kui skorpionid, pole olemas. See ei ole kokkusattumus.

Ok. Ma lihtsalt ei usu tähtkujudesse. Ja ma kusjuures ei tea mitte ainumastki novembris sündinut, seega mul pole midagi mängus siin, kui kaitsen. Küll aga oli noorena palju oktoobris sündinud lapsi, kellega oli normaalne ja isegi hea suhelda. Niiet, mina enam ei sekku.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll aga oli noorena palju oktoobris sündinud lapsi, kellega oli normaalne ja isegi hea suhelda.

Skorpion hakkab ju alles u 22 oktoobrist. Enne seda on kaalud, kellega pidavat kerge suhelda olema. Aga jah, skorpionid on küll kütkestavad ja head seltskonna inimesed, aga ka suured egoistid.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga jah, skorpionid on küll kütkestavad ja head seltskonna inimesed, aga ka suured egoistid.

Minu poeg on skorpion ja ütleks, et tal on oma ring inimesi, kelle jaoks annaks kõik. Kui samaga ei vastata, siis pettub ja viskab suhtlusringist välja. Aga mingi egoist ta kindlasti ei ole. Oma soovide eest seisab küll, aga lähedastega on väga lahke, egoismist pole juttugi. Väga sarnane minu kunagise koeraga, kes oli chow-chow tõugu. Võõrastega väga külm ja umbusklik, kangekaelse iseloomuga, aga oma perega ülikaitsev ja hell.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge palun solkige teemat oma tähtkujujuraga.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise Skorpion ja mitu aastat tinderdanud, Pole veel kordagi sellist asja märganud, et palju skoropine. Kes on maininud oma tähtkuju, siis enamus ikka millestki muust.

Enamik mehi peab tähtkujundust juraks ja kui sellele keskenduda, siis ei leiagi kedagi. Mina vaatasin, et skorpion on sündinud oktoobris-novembris. No mida see ütlema peaks?

Seda, et suhe sellise inimesega on ülikeeruline.

Suhe nii rumala inimesega, kes astroloogia põhjal nii põhjapanevaid järeldusi teeb, on ülikeeruline….Arvata, et 1/12 inimestest on kõik ühesugused – peab ikka ääretult rumal olema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise Skorpion ja mitu aastat tinderdanud, Pole veel kordagi sellist asja märganud, et palju skoropine. Kes on maininud oma tähtkuju, siis enamus ikka millestki muust.

Enamik mehi peab tähtkujundust juraks ja kui sellele keskenduda, siis ei leiagi kedagi. Mina vaatasin, et skorpion on sündinud oktoobris-novembris. No mida see ütlema peaks?

Seda, et suhe sellise inimesega on ülikeeruline.

Minu mees on ka skorpion. Ise sai ta sellest teada nii, et tema vanaema kinkis meile tähtkuju piltidega tassid, igaühele oma tähtkuju. Väga lihtne ja mõnus on temaga abiellus olla. Loodetavasti ta kunagi ei avasta, et skorpionid peavad keerulised olema.

Ise olen saanud ühe kolleegi käest nahutada, et kuidas on võimalik, et ma ei tea, mis tähtkujust mu laps on. Ta reageeris sellele u nii nagu ma ei teaks, mis lapse nimi on või mis värvi ta juuksed on. Vaat sellise inimesega on küll keeruline suhelda. Sildistab ja omab eelarvamusi kõigi teiste kohta nende sünnipäeva põhjal.

Nõustun. Ma ise natuke olen astroloogiast huvitunud ja üldkirjeldused mingis laias laastus on isegi päris paljude tuttavate kohta täppi läinud. Samas on ikkagi enamus kõik üsna erinevad inimesed. Võib lihtsalt olla, et jah Vähk ja Kalad näiteks emotsionaalsemad. Maamärgid praktilisemad. Sellises osas.

Aga jätab ääretult ebaintelligentse mulje, kui keegi hakkab pelgalt tähtkuju järgi eelarvamusi omama ja mingit nägemust teisest kujundama nagu see olekski tõde, ilma teist tegelikult tundmata.

Näiteks on tuttavad kurtnud, et oi, mul laps on ikka tõeline ambur/kaksikud/lõvi/kaljukits/jäär  vms. Siis mõttes ikka pööritan silmi. Ja siis kirjeldavad mingeid asju, mis tähtkuju üldkirjelduse järgi üldse selle märgi kohta ei kehtigi. Aga ise ütlevad, et näe “tüüpiline see ja too”.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole astroloogia-uhhuu ega -usku, aga olen ajaviiteks antud teemat uurinud ning imestan, et kui te tähtkujusid nii täpselt tähele panete, siis peaksite vast ka seda teadma, et astroloogia arvab, et iseloomu mõjutab päikesemärgi asemel suuresti hoopis kuu- ja tõusumärk.  Tasub uurida ka seda, kus asub sünnikaardil Veenus armusuhete jaoks ja mehe puhul uuriks ka Marssi. Seitsmes Maja on ka oluline, sest räägib partnersuhetest. Jah, Tinderis swipe’ides kellegi sünnikaarti vaevalt näeb, aga point on selles, et ainuüksi päikesemärgi teadmisest jääb väheks.

Vabandan OTT eest, minu poolt on astroloogiajutt lõppenud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise Skorpion ja mitu aastat tinderdanud, Pole veel kordagi sellist asja märganud, et palju skoropine. Kes on maininud oma tähtkuju, siis enamus ikka millestki muust.

Enamik mehi peab tähtkujundust juraks ja kui sellele keskenduda, siis ei leiagi kedagi. Mina vaatasin, et skorpion on sündinud oktoobris-novembris. No mida see ütlema peaks?

Seda, et suhe sellise inimesega on ülikeeruline.

Minu mees on ka skorpion. Ise sai ta sellest teada nii, et tema vanaema kinkis meile tähtkuju piltidega tassid, igaühele oma tähtkuju. Väga lihtne ja mõnus on temaga abiellus olla. Loodetavasti ta kunagi ei avasta, et skorpionid peavad keerulised olema.

Ise olen saanud ühe kolleegi käest nahutada, et kuidas on võimalik, et ma ei tea, mis tähtkujust mu laps on. Ta reageeris sellele u nii nagu ma ei teaks, mis lapse nimi on või mis värvi ta juuksed on. Vaat sellise inimesega on küll keeruline suhelda. Sildistab ja omab eelarvamusi kõigi teiste kohta nende sünnipäeva põhjal.

Olgem ausad, aga see, et sa ei tea mis tähtkujust su laps, ongi rohkem kui veider. Sünnikuupäeva ikka tead?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgem ausad, aga see, et sa ei tea mis tähtkujust su laps, ongi rohkem kui veider. Sünnikuupäeva ikka tead?

Suurem osa inimesi muidugi teab, aga see on ju pigem folkloor, mitte mingisugune tõsiseltvõetav info inimese kohta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii, mina teemaalgataja, tulen teemasse tagasi.

nädal aega tinderdatud, laike ca 1900, matche ca 150, pooled neist on kas soomlased, rootslased või tallinnas töötavad välismaalased. kuna sooviks oma tulevasega (jah, olen püsisuhte otsingul) eesti keelt rääkida, siis välistan kõikvõimalikud muulased.

ca 50 mehega on vesteldud, 5 tk isegi FB kaasa võetud ning alates tänasest nädal aega igal õhtul deit. parimad palad panin nädalavahetuseks.

minu kriteeriumid – sportlik, juuksed peas, heas vormis, minust 15 km raadiuses, pikkus alates 188. minust max 3 a noorem v vanem.

eks näis, mis saama hakkab:)

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii, mina teemaalgataja, tulen teemasse tagasi.

nädal aega tinderdatud, laike ca 1900, matche ca 150, pooled neist on kas soomlased, rootslased või tallinnas töötavad välismaalased. kuna sooviks oma tulevasega (jah, olen püsisuhte otsingul) eesti keelt rääkida, siis välistan kõikvõimalikud muulased.

ca 50 mehega on vesteldud, 5 tk isegi FB kaasa võetud ning alates tänasest nädal aega igal õhtul deit. parimad palad panin nädalavahetuseks.

minu kriteeriumid – sportlik, juuksed peas, heas vormis, minust 15 km raadiuses, pikkus alates 188. minust max 3 a noorem v vanem.

eks näis, mis saama hakkab:)

Wow. Ma olen mitu aastat Tinderis olnud rohkem ja vähem aktiivsemalt, aga alati imestan, kuidas osad naised suudavad nii intensiivselt ja järjepidevalt seal olla. Kõigest nädala ajaga leida suhteliselt nõudlike parameetritega lausa igaks õhtuks erinev deit on küll rase mu meelest. Eriti selles vanuses.

Endal mul nii kriitilisi parameetreid päris pole. Olen 30ndate alguses ja olen küll pannud laike rohkelt meestele, kes on vormist väljas ja veidi ülekaalus, samuti lühemad kui 188cm. Üle 188cm heas vormis ja sportlikke mehi on seal raske leida ka 30ndate alguses. Ma ei tea, kuidas see nii kiiresti veel 40-50ndates meeste puhul õnnestub. Eriti kui ainult eestlased sobivad. 40+ on seal ikka ülivähe mehi kes sportlikud ja juustega, head välja näeksid.

Eks järjekindlus viib sihile aga ma ise pole julgenud kohtuda sedasi vaid lühikeste vestluste põhjal, kus inimesest mingit pilti ette päris ei saa. Tahan enne veenduda, et netis ka jutt jookseb ja seda orgaaniliselt mitte kunstlikult kiskudes. Sellist sobivust juhtub aga väga harva.

Imetlen neid, kes tõesti viitsivad ja suudavad lausa mitu korda nädalas erineva mehega kohtuda. Olen kuulnud, et mõni lausa kahe erinevaga päevas. Samas tundub ikka meeleheitlik ja veidi kunstlik ka. Mul on küll väga suur igatsus ja soov kaaslase järgi, aga ei leia endas jaksu ja soovi mitu korda nädalas uue võõra mehega kohtuda. Tegelikult pole kuid tekkinud vestlust ja suhtlust, mis innustaks üldse kohtuma.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga jah, skorpionid on küll kütkestavad ja head seltskonna inimesed, aga ka suured egoistid.

Tean vaid kahte skorpionimeest ja mõlemad on padurikkad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga jah, skorpionid on küll kütkestavad ja head seltskonna inimesed, aga ka suured egoistid.

Tean vaid kahte skorpionimeest ja mõlemad on padurikkad.

Kas sinu jaoks tähendab võõrsõna egoist vaesust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 110 )


Esileht Pereelu ja suhted naised (45-55) kes praegu tinderdavad