Esileht Pereelu ja suhted naised (45-55) kes praegu tinderdavad

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 110 )

Teema: naised (45-55) kes praegu tinderdavad

Postitas:
Kägu

nii, mina teemaalgataja, tulen teemasse tagasi.

nädal aega tinderdatud, laike ca 1900, matche ca 150, pooled neist on kas soomlased, rootslased või tallinnas töötavad välismaalased. kuna sooviks oma tulevasega (jah, olen püsisuhte otsingul) eesti keelt rääkida, siis välistan kõikvõimalikud muulased.

ca 50 mehega on vesteldud, 5 tk isegi FB kaasa võetud ning alates tänasest nädal aega igal õhtul deit. parimad palad panin nädalavahetuseks.

minu kriteeriumid – sportlik, juuksed peas, heas vormis, minust 15 km raadiuses, pikkus alates 188. minust max 3 a noorem v vanem.

eks näis, mis saama hakkab:)

Aga kirjutamist pole sa ikka suutnud ära õppida. Nii raske on suure tähega lauseid alustada?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus ei ole ju selles. Küsimus on selles, mis siin elus üldse on tähtis! Mis atraktiivsust inimene selles vanuses enam taga ajab. Millal mõistus pähe tuleb.

Sellises vanuses? Mis selles vanuses siis teisiti on, kui nt vanuses 30? Loomulikult soovin, et atraktiivse minu kõrval patseerib atraktiivne mees. Mitte selline, kellega vaid pimedas julgeb ringi käia.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sinu jaoks tähendab võõrsõna egoist vaesust?

Kust sa seda välja lugesid? Egoist on võõrsõna? Olen ise samuti egoist. Ja rikas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii, mina teemaalgataja, tulen teemasse tagasi.

nädal aega tinderdatud, laike ca 1900, matche ca 150, pooled neist on kas soomlased, rootslased või tallinnas töötavad välismaalased. kuna sooviks oma tulevasega (jah, olen püsisuhte otsingul) eesti keelt rääkida, siis välistan kõikvõimalikud muulased.

ca 50 mehega on vesteldud, 5 tk isegi FB kaasa võetud ning alates tänasest nädal aega igal õhtul deit. parimad palad panin nädalavahetuseks.

minu kriteeriumid – sportlik, juuksed peas, heas vormis, minust 15 km raadiuses, pikkus alates 188. minust max 3 a noorem v vanem.

eks näis, mis saama hakkab:)

Wow. Ma olen mitu aastat Tinderis olnud rohkem ja vähem aktiivsemalt, aga alati imestan, kuidas osad naised suudavad nii intensiivselt ja järjepidevalt seal olla. Kõigest nädala ajaga leida suhteliselt nõudlike parameetritega lausa igaks õhtuks erinev deit on küll rase mu meelest. Eriti selles vanuses.

Endal mul nii kriitilisi parameetreid päris pole. Olen 30ndate alguses ja olen küll pannud laike rohkelt meestele, kes on vormist väljas ja veidi ülekaalus, samuti lühemad kui 188cm. Üle 188cm heas vormis ja sportlikke mehi on seal raske leida ka 30ndate alguses. Ma ei tea, kuidas see nii kiiresti veel 40-50ndates meeste puhul õnnestub. Eriti kui ainult eestlased sobivad. 40+ on seal ikka ülivähe mehi kes sportlikud ja juustega, head välja näeksid.

Eks järjekindlus viib sihile aga ma ise pole julgenud kohtuda sedasi vaid lühikeste vestluste põhjal, kus inimesest mingit pilti ette päris ei saa. Tahan enne veenduda, et netis ka jutt jookseb ja seda orgaaniliselt mitte kunstlikult kiskudes. Sellist sobivust juhtub aga väga harva.

Imetlen neid, kes tõesti viitsivad ja suudavad lausa mitu korda nädalas erineva mehega kohtuda. Olen kuulnud, et mõni lausa kahe erinevaga päevas. Samas tundub ikka meeleheitlik ja veidi kunstlik ka. Mul on küll väga suur igatsus ja soov kaaslase järgi, aga ei leia endas jaksu ja soovi mitu korda nädalas uue võõra mehega kohtuda. Tegelikult pole kuid tekkinud vestlust ja suhtlust, mis innustaks üldse kohtuma.

ma tahan jah selle projektiga ühele poole saada, max paari kuuga. selleks ajaks peaks küll selge olema, kelles on üldse ainest püsisuhteks

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii, mina teemaalgataja, tulen teemasse tagasi.

nädal aega tinderdatud, laike ca 1900, matche ca 150, pooled neist on kas soomlased, rootslased või tallinnas töötavad välismaalased. kuna sooviks oma tulevasega (jah, olen püsisuhte otsingul) eesti keelt rääkida, siis välistan kõikvõimalikud muulased.

ca 50 mehega on vesteldud, 5 tk isegi FB kaasa võetud ning alates tänasest nädal aega igal õhtul deit. parimad palad panin nädalavahetuseks.

minu kriteeriumid – sportlik, juuksed peas, heas vormis, minust 15 km raadiuses, pikkus alates 188. minust max 3 a noorem v vanem.

eks näis, mis saama hakkab:)

Wow. Ma olen mitu aastat Tinderis olnud rohkem ja vähem aktiivsemalt, aga alati imestan, kuidas osad naised suudavad nii intensiivselt ja järjepidevalt seal olla. Kõigest nädala ajaga leida suhteliselt nõudlike parameetritega lausa igaks õhtuks erinev deit on küll rase mu meelest. Eriti selles vanuses.

Endal mul nii kriitilisi parameetreid päris pole. Olen 30ndate alguses ja olen küll pannud laike rohkelt meestele, kes on vormist väljas ja veidi ülekaalus, samuti lühemad kui 188cm. Üle 188cm heas vormis ja sportlikke mehi on seal raske leida ka 30ndate alguses. Ma ei tea, kuidas see nii kiiresti veel 40-50ndates meeste puhul õnnestub. Eriti kui ainult eestlased sobivad. 40+ on seal ikka ülivähe mehi kes sportlikud ja juustega, head välja näeksid.

Eks järjekindlus viib sihile aga ma ise pole julgenud kohtuda sedasi vaid lühikeste vestluste põhjal, kus inimesest mingit pilti ette päris ei saa. Tahan enne veenduda, et netis ka jutt jookseb ja seda orgaaniliselt mitte kunstlikult kiskudes. Sellist sobivust juhtub aga väga harva.

Imetlen neid, kes tõesti viitsivad ja suudavad lausa mitu korda nädalas erineva mehega kohtuda. Olen kuulnud, et mõni lausa kahe erinevaga päevas. Samas tundub ikka meeleheitlik ja veidi kunstlik ka. Mul on küll väga suur igatsus ja soov kaaslase järgi, aga ei leia endas jaksu ja soovi mitu korda nädalas uue võõra mehega kohtuda. Tegelikult pole kuid tekkinud vestlust ja suhtlust, mis innustaks üldse kohtuma.

ma tahan jah selle projektiga ühele poole saada, max paari kuuga. selleks ajaks peaks küll selge olema, kelles on üldse ainest püsisuhteks

No väga kiire sel juhul. Kõigest kahe kuuga endale nui neljaks suhe leida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii, mina teemaalgataja, tulen teemasse tagasi.

nädal aega tinderdatud, laike ca 1900, matche ca 150, pooled neist on kas soomlased, rootslased või tallinnas töötavad välismaalased. kuna sooviks oma tulevasega (jah, olen püsisuhte otsingul) eesti keelt rääkida, siis välistan kõikvõimalikud muulased.

ca 50 mehega on vesteldud, 5 tk isegi FB kaasa võetud ning alates tänasest nädal aega igal õhtul deit. parimad palad panin nädalavahetuseks.

minu kriteeriumid – sportlik, juuksed peas, heas vormis, minust 15 km raadiuses, pikkus alates 188. minust max 3 a noorem v vanem.

eks näis, mis saama hakkab:)

Wow. Ma olen mitu aastat Tinderis olnud rohkem ja vähem aktiivsemalt, aga alati imestan, kuidas osad naised suudavad nii intensiivselt ja järjepidevalt seal olla. Kõigest nädala ajaga leida suhteliselt nõudlike parameetritega lausa igaks õhtuks erinev deit on küll rase mu meelest. Eriti selles vanuses.

Endal mul nii kriitilisi parameetreid päris pole. Olen 30ndate alguses ja olen küll pannud laike rohkelt meestele, kes on vormist väljas ja veidi ülekaalus, samuti lühemad kui 188cm. Üle 188cm heas vormis ja sportlikke mehi on seal raske leida ka 30ndate alguses. Ma ei tea, kuidas see nii kiiresti veel 40-50ndates meeste puhul õnnestub. Eriti kui ainult eestlased sobivad. 40+ on seal ikka ülivähe mehi kes sportlikud ja juustega, head välja näeksid.

Eks järjekindlus viib sihile aga ma ise pole julgenud kohtuda sedasi vaid lühikeste vestluste põhjal, kus inimesest mingit pilti ette päris ei saa. Tahan enne veenduda, et netis ka jutt jookseb ja seda orgaaniliselt mitte kunstlikult kiskudes. Sellist sobivust juhtub aga väga harva.

Imetlen neid, kes tõesti viitsivad ja suudavad lausa mitu korda nädalas erineva mehega kohtuda. Olen kuulnud, et mõni lausa kahe erinevaga päevas. Samas tundub ikka meeleheitlik ja veidi kunstlik ka. Mul on küll väga suur igatsus ja soov kaaslase järgi, aga ei leia endas jaksu ja soovi mitu korda nädalas uue võõra mehega kohtuda. Tegelikult pole kuid tekkinud vestlust ja suhtlust, mis innustaks üldse kohtuma.

ma tahan jah selle projektiga ühele poole saada, max paari kuuga. selleks ajaks peaks küll selge olema, kelles on üldse ainest püsisuhteks

Pruuniks 2. juuniks ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastan siis teemasse. Olen pea 2 aastat seal hooti neid mehi vaadanud. Mitte kellegagi kohtunud pole. Juttu ajanud kyll ja veel erinevatega aga ikkagi minu poolt kuidagi asi soigu jäänud. Ju siis pole mul piisavalt huvi tekkinud ja vägisi ei näe mõtete suhet oma ellu ka punnitada.

Mis aga silma jäänud:

1) enamus tõesti soomlased (ei ole nende vastu midagi aga ma ise ei viitsi välismaalasega suhtes olla)

2) mehed on kohutavalt vormist väljas. Seda on lausa kurb vaadata ja ahvatlust ei tekida.

3) jessus, kuidas häirivad mehed, kes toovad välja, milline naine täpselt olema peab/milline olla ei tohi.

4) yks tyyp kirjutab avalikult oma profiilis, et naised on saatanast ???? ahah. Thnks! Next pliis.

5) kohutavalt palju on skorpioni mehi seal. See on silma hakanud.

6) ja siis kummaline on see, et meestel on hirmus huvi panna pilte, kus nad kuskil jahi vms peal kylitavad. Ei saa aru, miks selliseid poosetamisi on vaja elus kuvada

Aga ajaviiteks tore ikka. Ise pigem ikkagi eelistan tutvumist laivis ????

mina skorpione ei välista. on hullemaid tähtkujusid, näiteks kaksik. pole veel kohanud kaksikuid, kes oleks usaldusväärne, põhimõtetega, turvatunnet tekitav

enamus tekitavad su ellu vaid segadust, aga seda ma kindlasti leida ei soovi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma tahan jah selle projektiga ühele poole saada, max paari kuuga. selleks ajaks peaks küll selge olema, kelles on üldse ainest püsisuhteks

Ossa. Siis on küll üsna madal latt, kui juba nii palju kohtingukaaslasi oled leidnud. Tinderdasin 4 kuud, selle aja jooksul nägin max 10 kena väljanägemisega meest, kellega kohtuma olin nõus vaid ühega.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma tahan jah selle projektiga ühele poole saada, max paari kuuga. selleks ajaks peaks küll selge olema, kelles on üldse ainest püsisuhteks

Kahe kuuga ei juhtu küll mitte midagi. Mul oli peale lahkuminekut sama plaan. Mais läksin lahku ja mõtlesin, et sügiseks võiks uus suhe olla. Käisingi paar korda päevas kohtingutel, aga midagi sellist siiski ei juhtunud. Olin aastaid üksi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahe kuu jooksul näiteks isegi 30 eri mehega kohtumine võtaks minu puhul palju energiat. Tegelikult need esmakohtumised kulutavad energeetilises mõttes inimest. Iga kord jälle üks seesama jutt. Ei sobinud, uus kohting, ei sobinud jälle uus kohting. Tegelikult ei olegi see ni fänsi, kui seda teha konveiermeetodil.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahe kuu jooksul näiteks isegi 30 eri mehega kohtumine võtaks minu puhul palju energiat. Tegelikult need esmakohtumised kulutavad energeetilises mõttes inimest. Iga kord jälle üks seesama jutt. Ei sobinud, uus kohting, ei sobinud jälle uus kohting. Tegelikult ei olegi see ni fänsi, kui seda teha konveiermeetodil.

Tinderis mitmekümnete meestega vestluse üha uuesti alustamine ja pidamine on sama väsitav mu meelest. Kogu aeg on ju täpselt üks ja sama jutt ning teemad. Mul küll kaob kiirelt huvi ja motivatsioon, energia selleks. Päriselus ei viitsiks ealeski iga suvalise võõraga nii palju ja tihti kohtuda. Netis saab vähemalt ise valida, millal ja kui palju oma aega kulutan ja tõenäoliselt kuluvad vaid loetud minutid. Aga ei taha oma aega kulutada sellele, et iga suvalisega ja potentsiaalselt üldse mitte minuga sobiva inimesega kulutada reaalselt 100% energiat ja aega 1-2h jagu järjest, kui saaksin teha midagi muud meeldivat. Paraku pole ükski Tinderi kohting alla 1,5-2h jäänud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Skorpionid on ju 8. Märtsil valmistehtud

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Skorpionid on ju 8. Märtsil valmistehtud

Pigem ikka Valentinipäeval. Rasedus ju 40 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toredad naised olete. Inimene räägib enda plaanidest ja teie ütlete, et nii ei sobi. Alati nina vingus ja klaas pooltühi. Iga kell saab ümber mõelda. Ei ole keegi lepingut allkirjastanud ega mingeid eksameid ei tehta, et kohe kukub kaks kuud ja peab mees selleks ajaks olema. Mina sain aru, et selline soov on, aga see pole kivisse raiutud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Skorpionid on ju 8. Märtsil valmistehtud

1 Märts
2 Aprill
3 Mai
4 Juuni
5 Juuli
6 August
7 September
8 Oktoober
9 November

Teoreetiliselt võimalik.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Skorpionid on ju 8. Märtsil valmistehtud

1 Märts

2 Aprill

3 Mai

4 Juuni

5 Juuli

6 August

7 September

8 Oktoober

9 November

Teoreetiliselt võimalik.

Ei ole, aprillist peaksid lugema hakkama, mitte märtsist. Kui märtsist hakkad lugema, on veebruaris valmis tehtud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahe kuu jooksul näiteks isegi 30 eri mehega kohtumine võtaks minu puhul palju energiat. Tegelikult need esmakohtumised kulutavad energeetilises mõttes inimest. Iga kord jälle üks seesama jutt. Ei sobinud, uus kohting, ei sobinud jälle uus kohting. Tegelikult ei olegi see ni fänsi, kui seda teha konveiermeetodil.

Aga kas pole siis viga ka endas, kui pidevalt 100-de meestega kohtuda ja neid pealiskaudselt vaadata. Mulle endale tundub, et ollakse äkki liiga pealiskaudsed. Isegi ei viitsita süveneda, juba mõeldaks uuest date-st. Ja 3 korda päevas kohtuda. Mis mõtet sel on?  Loomulikult kulutab see kõik. Ja jutud samad, aga äkki oled ise ka selleks põhjust andnud? Mulle tundub juts, et Tinderis võivad kohtuda ja matchida just need inimesed, kes pole sarikohtujad…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub juts, et Tinderis võivad kohtuda ja matchida just need inimesed, kes pole sarikohtujad…

Tegelikult enda kogemus on sama, et see sarikohtumine pole väga efektiivne. Sest tegelikult küpsem inimene sulab aeglasemalt üles ja meeldivuse tekkimine võtab aega. Esimesest korrast vähemalt mina ei armu ja vaatan inimest liiga kriitiliselt. Hiljem muutsin taktikat ja andsin ikkagi suhtele aega kujuneda ja mitu inimest tundusid teisel ja kolmandal korral palju meeldivamad kui esimesel korral. Ja tähelepanu hajub, kui korraga paljudega suhtled, siis ei hakkagi keegi nagu rohkem meeldima. Tagaantjärele võin öelda, et põhieesmärk oli üldsegi eks unustada ja tõsiseks suhteks ei olnudki ma valmis. Ja Tinderis on palju neid, kes on äsja lahku läinud ja tahavad umbes sügiseks meest või naist leida. Ja kohtutakse saja inimesega korraga. Siis ei tulegi sellest mitte midagi, kui just päris meeleheitel ei ole ja kohe esimest ettejuhtuvat ei võta. Selliseid on ka. Üks mees oli seal selline, et käisime kohtumas, see vajus ära, siis ta kadus Tinderist ja tuli tagasi ja võttis uuesti ühendust. Küsisin, et kus olid siis vahepeal, ütles, et sai ühega lapse. Ja see muidugi ka ikkagi ei sobi, nagu ta hiljem avastas ja nüüd otsib jälle naist.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu soovitus oleks ka pigem kohtuda 1 korraga. See rööprähklemine ei anna midagi. Kui sümpaatne tegelane siis uuesti kokku saada ja just, et ajaliselt pikka vahet ei tekiks-see ka oluline. Kasvõi iga päev kui võimalik. Ja mis kõige olulisem. Ka endas selgusele jõuda. Äkki sa ei tahagi meest, mis point siis üldse seal äpis oma aega raisata? Kõige ideaalsemad date-d ongi sellised, kus 2 motiveeritud inimest saavad kokku, isegi kui midagi ei juhtu.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Skorpionid on ju 8. Märtsil valmistehtud

1 Märts

2 Aprill

3 Mai

4 Juuni

5 Juuli

6 August

7 September

8 Oktoober

9 November

Teoreetiliselt võimalik.

Ei ole, aprillist peaksid lugema hakkama, mitte märtsist. Kui märtsist hakkad lugema, on veebruaris valmis tehtud.

Eee rasedus võib ka vähem kesta pisut.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eee rasedus võib ka vähem kesta pisut.

Eks jah, kui kuu aega enne sünnib, siis võib sinu arvepidamine täitsa tõele vastata. Mõni on kohe päris enneaegne, siis sünnib veel hoopis muust tähtkujust. Igasugu variante on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eee rasedus võib ka vähem kesta pisut.

Eks jah, kui kuu aega enne sünnib, siis võib sinu arvepidamine täitsa tõele vastata. Mõni on kohe päris enneaegne, siis sünnib veel hoopis muust tähtkujust. Igasugu variante on.

2 nädalast piisab ju.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii saab välja arvutada, millal mind ka valmis tehti. Täna arvutan ja küsin emalt, kas õige. Võtan arvesse enda rehnutti ja sinu arvutust.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas pole siis viga ka endas, kui pidevalt 100-de meestega kohtuda ja neid pealiskaudselt vaadata. Mulle endale tundub, et ollakse äkki liiga pealiskaudsed. Isegi ei viitsita süveneda, juba mõeldaks uuest date-st. Ja 3 korda päevas kohtuda. Mis mõtet sel on?  Loomulikult kulutab see kõik. Ja jutud samad, aga äkki oled ise ka selleks põhjust andnud? Mulle tundub juts, et Tinderis võivad kohtuda ja matchida just need inimesed, kes pole sarikohtujad…

No 3 korda päevas kindlasti ei jaksa. Kohtud ju mingis restos või lounges, üks kohtumine võtab vast miski 2-3h ära.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No 3 korda päevas kindlasti ei jaksa. Kohtud ju mingis restos või lounges, üks kohtumine võtab vast miski 2-3h ära.

Kohtumisi võib olla igasuguseid. Kolm korda tõesti on liig, aga minul tuli ette küll, et kaks korda kohtusin. Üks oli lõunapausi ajal kuskil kohvikus või linnas jalutamas ja teine pikem õhtul.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Egoist on võõrsõna?

Loomulikult, mis küsimus see üldse on selline?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult, mis küsimus see üldse on selline?

Mis lollust vaesusega seoses sa mainisid?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma eelmisel suvel kutsusin ühe naise Kadrioru parki jalutama. Hommikul kella 10 ajal. Tegime tiiru, asetasin prooviks käe tema pihale, see meeldis talle. Istusime ka pargipingil ja seal sai juba säärt natuke silitada. Peale jalutuskäiku kumbki tööle. Järgmiseks kohtumiseks broneerisin juba mullivanniga sauna. Mullivannis sai samuti säärt silitada ning naine istus mulle sülle. Ühesõnaga sai üksteist lähemalt tundma õpitud. Hiljem oli selliseid kohtumisi veel kuuel korral. Aga nüüd on mul väike mure. Olen naisele kirjutanud, aga ta ei taha vastata. Olen kutsunud kohtama, aga vastust ei tule. Viimati kohtusime kaks kuud tagasi. Milles võib asi olla perekooli eksperdid?

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma eelmisel suvel kutsusin ühe naise Kadrioru parki jalutama. Hommikul kella 10 ajal. Tegime tiiru, asetasin prooviks käe tema pihale, see meeldis talle. Istusime ka pargipingil ja seal sai juba säärt natuke silitada. Peale jalutuskäiku kumbki tööle. Järgmiseks kohtumiseks broneerisin juba mullivanniga sauna. Mullivannis sai samuti säärt silitada ning naine istus mulle sülle. Ühesõnaga sai üksteist lähemalt tundma õpitud. Hiljem oli selliseid kohtumisi veel kuuel korral. Aga nüüd on mul väike mure. Olen naisele kirjutanud, aga ta ei taha vastata. Olen kutsunud kohtama, aga vastust ei tule. Viimati kohtusime kaks kuud tagasi. Milles võib asi olla perekooli eksperdid?

Ju leidis suurema riistaga vennikese. Väkk, mis naine.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milles võib asi olla perekooli eksperdid?

Asi võib olla selles, et leidis inimese, kes päriselt meeldib ja on rohkemat kui suva kepivend.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 110 )


Esileht Pereelu ja suhted naised (45-55) kes praegu tinderdavad