Esileht Ilu ja tervis Naised 50+, milliseid vitamiine ja toidulisandeid kasutate?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Naised 50+, milliseid vitamiine ja toidulisandeid kasutate?

Postitas:

Ise olen 54-aastane ja ravimeid ei tarbi, aga viimased 3-4 aastal olen erinevaid toidulisandeid kasutanud küll. Enamasti siis ajakirjanduse või tuttavate soovitusel, arsti juurde mul õnneks asja olnud ei ole.

Talvekuudel võtan D-vitamiini ja aeg-ajalt näonaha turgutamiseks kollageeni, juuste pärast biotiini ning seedimise korrashoidmiseks linaseemneõli. Mulle endale tundub see nimekiri juba päris pikk, aga eile ühes seltskonnas viibides tehti mulle selgeks, nii nii eakas inimene nagu mina peaks KINDLASTI tarbima ka probiootikume, kaltsiumit, Oomega-3, magneesiumit, melatoniini (ehkki mul unehäireid ei ole, aga kindlasti tulevad:), spirulinat kehakaalu hoidmiseks ja kindlasti oli seal veel muudki, mis 50+ vanuses hädavajalik pidi olema.

Kuidas teil, kas olete üle 50-aastastena hakanud midagi rohkem tarbima vaid vanuse pärast? Ma ise olen seni arvanud, et vitamiine ja toidulisandeid võetakse vastavalt vajadusele, aga nüüd sain teada, et hoopis vastavalt vanusele:)

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

N51
Biotiin
Magneesium
D-vit talvel
C-vit talvel
Raud
Beeta-karoteen suvel

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 16:53; 13.04 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

midagi ei tarbi. need toidulisandid on üks hea äri. keegi neid ei kontrolli, müü mida tahad.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tarbi ka midagi. Olen viimase vastajaga samal arvamusel, et mingit kasu nendest toidulisanditest pole, puhas äri. Aga nagu öeldakse: lollide käest tulebki raha ära võtta.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Ci Klim Bio ja Novopan nr.7
https://veta-shop.ru/shop/10459/desc/mjaso-altajskogo-marala-s-rastitelnymi-dobavkami-serii-novopan-7-dlja-kazhdogo. Ostan seda Eestis edasimüüjalt. Mõjub väga toetavalt menopausi ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

midagi ei tarbi. need toidulisandid on üks hea äri. keegi neid ei kontrolli, müü mida tahad.

Kontrollitakse küll, ka Eestis. Ameerikast tellitavatel toidulisanditel ja vitamiinidel on võimalus küsida teaduartiklid ja hinnangud sõltumatutelt ekspertidelt. Kust tuleb küll arvamus, et ‘keegi neid ei kontrolli’, ise mõtlesite välja?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 16:53; 13.04 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan aastaringselt D vitamiini, aegajalt väsimuse korral magneesiumi. Samuti hakkasin kuumahoogude tõrjumiseks võtma kuningakepiõli kapsleid ja tõesti aitab. Saan nüüd normaalselt magada. Vahepeal võtsin biotiin strongi ja tõesti läksid küüned tugevamaks.

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

N52 – praegu on käsil multivitamiini purk iHerbist, lisaks D-vitamiini aastaringselt. Linaseemneid pudru sisse seedimise nimel. Muud eriti ei võta. Juhuslikult aasta jooksul võtnud Q10 ühe kuuri, Biochronossi sarja tooteid. Hea teada, et muredaid küüsi saab toidulisandiga tugevdada, mul on just see teema. Kuumahooge pole. Kaltsiumi toidulisandit ei soovitanud arst pidevalt võtta, kuna suurendab insuldi ja infarkti riski; pigem võimelda, liikuda, tarbida piimatooteid luustiku hoidmise nimel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum, kas peaks võtma? Olen 52, menopausi veel ei ole. D- vitamiini võtan sept-märtsini, kuid ka nii, kuidas jumal juhatab. Mul hakkab tunduma, et peaks midagi võtma bronhiaal nostalgia vastu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

D-vitamiini talvisel perioodil ja maarjaohkaõli aastaringi, et haiget maksa toetada ja ongi kõik. vanust 52.
ma arvan ka, et selliseid asju peaks tarbima ikka vastavlt vajadusele, mitte vanusele 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Naised 50+, milliseid vitamiine ja toidulisandeid kasutate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.