Esileht Pereelu ja suhted Naised andke nõu jagage arvamust

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Naised andke nõu jagage arvamust

Postitas:

Oleme mehega elanud 3 a sinnamaani kui rasedaks jäin tegime kõike absoluutselt koos.Ja meile kummagile ei meeldi kui üks meist eraldi välja läheb st.kuskile klubisse üksi või veel sellisele sarnasele üritusele.
Jäin rasedaks ja nüüdseks on laps juba sündinud,tütar on aastane.Selle aja jooksul on mees käinud igalpool,välja arvatud klubiüritused.
Sõpradega kanuumatkadel,saunas,pokkerit mängimas,bowlingut mängimas,suusatamas,uisutamas mida mina ühel korral sain nüüd teha:)
Ühesõnaga kõike mida mehed ikka teevad mul ei ole siiani midagi selliste käikude vastu olnud.
Ise olen käinud mõnel sünnal ja paar korda kahel sõbrannal külas.Niivähe seetõttu,et kas minu või teiste lapsed haiged olnud ja ei ole olnud võimalusi.Olen lapsega 24/7 koos,laps veel saab rinnapiima.Olen hakanud vaikselt ka võõrutama milles tegelikult peaks osa võtma ka isa!
Olen korra poodi läinud või enda jaoks aega võtnd,et minna duzzi alla või vanni, või poodi jne…on kohe häda käes…mees ei saa hakkama!!!
Poes olles helistas ta mulle 4 x:O
et vajab emmet jne…Jooksen siis ruttu kas poest koju või vannist poole lõõgastumise pealt tuppa,lapsega tegelema…Pideval on pinge sees,ei saa rahulikult ühtegi asja teha.Ja enda jaoks aega leida.
Ja nii juba terve aasta!
Vanaema on vahel käinud hoidmas,siis olen saanud paar tundi ära olla.
Nüüd miks kirjutasin,mees lubas ühele üritusele mitte minna eile ütles veel,et ei lähe täna juba ütles,et ikka läheb.Olin selle vastu.Tekkis tüli,päris korralik.Lõpptulemuseks ütles mees,et tema läheb ja kõik minu arvamus teda ei huvita ta on lubanud sõpradele,et kostüümid ka valmis.
Ütles,et tule ka kaasa,aga ta teab,et ma ei saa ju minna,kes last vaatab,vanaema ei saa ja kedagi teist ka pole.Ütles,et võta laps ka kaasa, rumal inimene ma ei lähe ju ometi väikese lapsega napsitanud inimeste seltskonda kus ürits hakkab kell 21:00.
Kas tõesti on nüüd see aeg käes kus mees võtab asja jumala lõdvalt käib,teeb,on millal tahab minuga arvestamata ja kui minu arvamus veel ei huvita ,mismoodi siis koos saab edasi elada?kusjuures sellest üritusest sain ka alles hiljaaegu teada rääkimata veel kostüümidest…Elatakse nagu kuskil oma elu…Võiks ju koos mõelda lahendust,aga tema käitub nagu egoist.Muidu on nagu kõik hästi igapäevaselt,aga kui kuskile minek on ta kuidagi väga närviline ja tahaks nagu riidu kiskuda,et saaks ära joosta.seda ei juhtu koguaeg,aga on ette tulnud küll.
Ja mina olen pühendunud mehele 100%
Mäletan kus meil veel last polnud kutsuti mind ka ühele üritusele,kui rääkisin mehele sellest üritusest, sai ta väga vihaseks ja ma ei läinud.
Vahepeal tundub,et oleks nagu nurka surutud,rasikaks nagu aega samas tundub kõik nii hästi,et pere,laps…tahan veel ühte last lisaks.
Mingi hetk jäll,et nii raske on kõik raiskaks nagu noorust ja ilu,olen ka pisaraid valanud,mille nimel?
Sõbrannad muidugi kutsuvad vahel ka välja,ma ei ole kuskile läinud istun kods nagu LOLL.Paljud enam üldse ei suhtle minuga,kuna olen nii kaugeks jäänud.
Kas peaksin endas midagi muutma…või ongi see selline aeg lapsega kodus olles,et sina ei saa midagi teha ja mees saab/võib kõike teha?
Ärge palun hakake kurjustama ja sõimama mind…
Lihtsalt tahan kellegiga seda jagada ja positiivseid lahendusi lugeda.

sai nüüd väääga pikk kiri:)

Tänud kõigile!

lOODAN,ET VÄGA SEGANE JUTT EI TULNUD.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

noh mees elab mõnusat vabamehe elu. Õpitud abitus:). Ma kahtlustan, et kui sa telefoniga kättesaadav ei ole küll ta hädaga hakkama saaks. Hakka nõudma endale nö kvaliteet aega kasvõi 1-2 korda kuus 2-3 tundi. Ja siis soovitaks küll, et mine näiteks kinno või teatrisse või kontserdile, seal ta sind telefoniga kätte ei saa, on sunnitud ise hakkama saama :). Ekstreemolukordadeks lepi vanaemaga kokku, et mees saab helistada ja nõu küsida sel ajal. Noo mingil ajal peab ta ju hakkama lapsega kahekesi ka toimetama, loodetavasti ei oota kuniks laps on 18:)
Mul on mees saab ilma probleemideta oldud kahe lapsega, üks 3a ja teine 10 kuud. Haruharv kui helistab mulle nö minu omal ajal kui ma kodus pole. Ja muide ma olin terve ööpäeva ära siis kui noorem laps oli 6 kuune, said ilusasti hakkama. Ja nii ongi normaalne:).
Ja veel kui vannis tahad rahus olla, saada mees lapsega kärutama, muidu ei saa kuidagi 100% mõnuleda, ikka kõrvad kikkis:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

millal te naised õpite lühidalt ja sisutihedalt oma küsimusi esitama? näete vaeva ja kirjutate ilma tühikuteta pika eluloo, mille lugemine lausa tapab silmi.

vastama ei hakka, sest naise arvamusi ei jaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, no sina jälle tegeled hiphopiga. Miks siis mehe hobisid pahaks panna?

Igaühel oma harrastused;D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka rääkima, et 2x nädalas 2 tundi järjest on sinu aeg.
See on algus. Pärast pikendad neid käike. Ja las mees läheb nüüd oma üritusele. Sina aga ütle talle, et järgmisel nädalal lähed sina kuskile. Ja ärgu arvestagu sinuga vähemalt oma 4 tundi õhtu jooksul.
Sa oled jah liiga lõdvalt tal lubanud liiga palju. Ära VASTA telefonile, kui oled kodunt eemal. Laps on siiski aastane juba. Mitte paari kuune. Ja teiseks saan veel aru, kui lapsehoidja äkki ei saaks hakkama, aga lapse isa, kui teine lähedane inimene peale ema peaks aastasega juba ideaalselt läbi saama. Sa seleta, et lapsega tuleb mängida, temaga jalutamas käia ja ta vajab hoolt ja armastust. Ja kui ta seda kõike lapsele jagab sinu eemal oldud aja jooksul, siis ei saa tal ka ühtki probleemi lapsega tekkida.
Nii et tegutse. Lapse sünd ei tähenda, et üks peab ohverdama end tundmatuseni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]millal te naised õpite lühidalt ja sisutihedalt oma küsimusi esitama? näete vaeva ja kirjutate ilma tühikuteta pika eluloo, mille lugemine lausa tapab silmi.

vastama ei hakka, sest naise arvamusi ei jaga.[/tsitaat] vabandust, aga milleks selline kommentaar. Üldiselt ongi see rohkem naiste foorum ja sa ei olegi kohustatud siin igat teemat kommenteerima. Kui ei meeldi, jäta vahele lihtsalt. Ma ikka täitsa imestan, mis mehed need siin viitsivad päevad läbi passida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et teil ei ole ka peale lapse sündi üldse olnud mehega kahekesi omavahel olemise aega. Mina soovitaksin leida lapsehoidja ja alustada näiteks 1x nädalas 3-4 tundi, kui saaksite mehega teatris-kinos-restoranis käia või mõne hobiga tegeleda. Meil käib 1-2x nädalas näiteks üks hästi tore tudeng lapsi vaatamas, kui soovime mehega end veidi tuulutada ja see mõjub väga hästi nii omavahelistele suhetele kui ka mulle endale, et olen saanud natukene vaheldust lastega kodus olemisele.

1-aastase lapse hoidmisega paar tundi võiks isa üldiselt hakkama saada. Ehk vajab ta julgustamist, et see on täitsa normaalne, et lapsed nutavad ja eks sa tead ise kõige paremini, mis tegevused sinu last maha rahustavad ning soovita mehel samuti toimida. Alguses võid ju teha näiteks nimekirja asjadest, mida mees võiks lapsega teha, kui nad omapead on, kui mehel on niimoodi lihtsam. Ja samuti võiksite paika panna mingi aja 1-2x nädalas, millal on \”sinu oma\” aeg ja isa vaatab last.

Rinnast võõrutamisel oli mul mees küll väga suureks abiks, kuna meil poiss oli ikka väga suur tissisõltlane ja me teistmoodi ei saanud, kui magasin võõrutamise ajal teises toas. Muidu oleks see olnud nagu härjale punase rätiku näitamine, kui oleksin ise läinud öösel last rahustama, aga vot tissi ei anna. Aga eks see rinnast võõrutamine on jälle laste puhul väga erinev, on ju ka lapsi, kes ise loobuvad ja kelle puhul võõrutamine käib ilma igasuguse draamata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pikk ja lohisev jutt, tüüpiline naise hala, midagi lühidalt öelda ei suuda. tasubki kuulata poole kõrvaga ja lugeda diagonaalis.

viimane aeg endale lapseghoidja otsida. aastane laps ei ole enam selline, et peaks 24/7 sinu küljes rippuma. senine olukord on puhtalt sinu enese teadlik otsus ja valik olnud. ürita nüüd enda jaoks inimlikumaid ja naiselikumaid otsuseid ka teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Naised andke nõu jagage arvamust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.