Esileht Ilu Naised, ärge päevitage nägu tumepruuniks

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Naised, ärge päevitage nägu tumepruuniks

Postitas:

See on nii kole

+17
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.11 15:02; 18.01 15:58; 26.08 14:33; 24.01 20:02; 06.07 10:30; 13.07 19:29;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ok. Kas keegi küsis üldse?

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok. Kas keegi küsis üldse?

Sa ilmselt ei oskaks seda küsida, sest ei ole ise selle peale tulnud veel.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.07 19:29; 13.07 20:39; 25.07 20:58; 26.07 11:12; 28.07 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On küll kole tõesti.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neegrinaised pidavat olema imeilusad. Meie tahame ka. Et mitte häbeneda oma “valgesust”.

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kole või mitte, aga ma ei hakka mingi suure kübaraga, näokattega või päevavarjuga ringi käima. On nagu on. Küll see päevitus maha tuleb, meil päikest ju niigi vähe. Ja ma võin lohutuseks öelda, et vähemalt mina polnud kuigivõrd ilus ka juba enne päevitumist.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti nõus! Olin ka maal nädala aega ja tegime välitöid. Enamus aega oli küll müts peas ja pidevalt kreemitasin, aga kui linna tulin ja nägin kui ära kõrbenud olin..no siis oli ehmatus suur. See ülipruun nagu teeb ikka palju vanemaks ja toob kõik kortsud välja.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See aasta esimest korda kasutan näol spf50 kreemi. Väga sageli peeglisse vaadates jään lihtsalt imetlema – nii ilus näonahk! 🙂

Just eile jäi silma väga pruuniks päevitunud naine. Õhtuseks peoks oli veel huuled ka kärtspunaseks teinud. Väga õudne! Päevitunud naine näeb kohe vanem välja.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti nõus! Olin ka maal nädala aega ja tegime välitöid. Enamus aega oli küll müts peas ja pidevalt kreemitasin, aga kui linna tulin ja nägin kui ära kõrbenud olin..no siis oli ehmatus suur. See ülipruun nagu teeb ikka palju vanemaks ja toob kõik kortsud välja.

Isegi mitte vanemaks, aga efekt on sama nagu mingi 3-4 tooni liiga tumeda jumestuskreemi kasutamine – ainult silmavalged välguvad ühtlaselt tuhmis-tumedas näos.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.07 19:29; 13.07 20:39; 25.07 20:58; 26.07 11:12; 28.07 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kole, minule meeldivad just pruuniks päevitanud inimesed. Ise ma eriti pruuniks ei lähe ning olen  kade nende peale.  Päevitunud nahk teeb  naise seksikaks.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 07:52; 28.07 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üleliia pruun nagu kaotab ära näojoned, tõepoolest, ainult silmavalged ja hambad välguvad ühtlaselt tumedas näos. Ei ole ilus ja vanaks teeb päris kõvasti ( nii nahakahjustuse ja vanemaks tegemise mulje mõttes).

Ca 40a hakkab sellise päikesepüüdja nahk välja nägema ebaühtlaselt pigmendilapiline: https://www.dreamstime.com/photos-images/sun-damaged-skin.html

(spetsiaalselt päevitanud pole ma vist enam aastaid… päikesejume jääb ju suve jooksul peale niigi, kui inimene tervislikult värskes õhus liigub)

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näo päevitamine teeb kiiresti vanaks. Olen 20ndate lõpus ja ei päevita üldse nägu, sest ei soovi kortse. Sõbrannadel, kes on solaariumi fännid, on päris jubedad kortsud juba ja nägu/ dekolteeosa pigmendilaike täis.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kole, minule meeldivad just pruuniks päevitanud inimesed. Ise ma eriti pruuniks ei lähe ning olen kade nende peale. Päevitunud nahk teeb naise seksikaks.

Jutt käib NÄOST, beib

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.07 19:29; 13.07 20:39; 25.07 20:58; 26.07 11:12; 28.07 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kole, minule meeldivad just pruuniks päevitanud inimesed. Ise ma eriti pruuniks ei lähe ning olen kade nende peale. Päevitunud nahk teeb naise seksikaks.

Jutt käib NÄOST, beib

Veel kuumalisem oleks, kui nägu oleks pruuniks päevitatud ja keha valge või vastupidi.  Või mõtled joodikupäevitust – nägu ja käed poolest saadik.  Päevitatakse ikkagi üleni pruuniks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 07:52; 28.07 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kole, minule meeldivad just pruuniks päevitanud inimesed. Ise ma eriti pruuniks ei lähe ning olen kade nende peale. Päevitunud nahk teeb naise seksikaks.

Jutt käib NÄOST, beib

Veel kuumalisem oleks, kui nägu oleks pruuniks päevitatud ja keha valge või vastupidi. Või mõtled joodikupäevitust – nägu ja käed poolest saadik. Päevitatakse ikkagi üleni pruuniks.

Tegelikult siiski mitte – nägu ja tagumik päris ühte tooni olema ei pea.
Vaata näiteks fitnessistide võistluseid. Keha värvitakse ikka vägagi tumedaks, et lihased kenasti välja joonistuks ja näha oleks. Nägu aga jäetakse tunduvalt heledmaks, et ikka inimese välimus säiliks (mitt ahvi) 🙂

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.07 19:29; 13.07 20:39; 25.07 20:58; 26.07 11:12; 28.07 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On jah kole, ei saa aru sellest. Jumestuskreem valtakse küll võimalikult oma nahatooni lähedane, aga suvel tumpruun nägu on OK millegipärast

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noortel on jumekus täitsa kena, aga 40+ tõesti ei sobi, teeb inetuks. Ise ka ei päevita enam praktiliselt üldse, kuigi vanasti meeldis ikka päevitunud nägu ja keha.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu Naised, ärge päevitage nägu tumepruuniks