Esileht Ilu ja tervis Naised ja kõhulihased

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Naised ja kõhulihased

Postitas:

Palju teete?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 13:19; 02.08 13:24;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Palju. Ise?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju. Ise?

Väga palju

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 13:19; 02.08 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teen iga päev rippudes 10 tk niimoodi, et tõstan jalad sirgelt eest täiesti üles. Rohkem ei viitsi ega pea vajalikuks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

28tk 30 sek jooksul, kestvusspordina pole teinud, aga paarsada jaksaks iga kell. Sa ise?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mingi fitnessihull on foorumis? Just lugesin, kus küsiti palju keegi lõuatõmbeid teeb. Nüüd uurib, kui palju keegi kõhulihaseid teeb. ????

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud

Mul on seitsme harjutuse sari. a`45 seki.Teen 3 ringi. Tükke ei loe.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas pead silmas sixpacki või alakõhu lihaseid ehk siis kas isetessetõuse või jalgade tõsteid täisnurga all?
aga muidu trennis mõlemaid 3x nädalas 3 x 15. jalgade tõsted 2×2 kg lisaraskustega.
pole proovinud palju üldse jaksaks, sest ei näe selleks mingit vajadust. lolliks ka ei tasu minna ja kellegagi võrrelda või eputada puudub vajadus.
iseenesest tolku neist pole, pekikihi alt nad nagunii välja ei paista, ise tean, et seal on lihased olemas 😀

aga palju sina kang turjal kükke teed ja mis raskusega? 😀
palju ungari jõutõmmet tuleb ja mis raskusega?
kui muidugi tead üldse, mis on ungari jõutõmme. üsna algeliste harjutuste küsimused sul siin foorumis.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 21:41; 03.08 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas pead silmas sixpacki või alakõhu lihaseid ehk siis kas isetessetõuse või jalgade tõsteid täisnurga all?

aga muidu trennis mõlemaid 3x nädalas 3 x 15. jalgade tõsted 2×2 kg lisaraskustega.

pole proovinud palju üldse jaksaks, sest ei näe selleks mingit vajadust. lolliks ka ei tasu minna ja kellegagi võrrelda või eputada puudub vajadus.

iseenesest tolku neist pole, pekikihi alt nad nagunii välja ei paista, ise tean, et seal on lihased olemas ????

aga palju sina kang turjal kükke teed ja mis raskusega? ????

palju ungari jõutõmmet tuleb ja mis raskusega?

kui muidugi tead üldse, mis on ungari jõutõmme. üsna algeliste harjutuste küsimused sul siin foorumis.

Tal on onaneerimiseks materjali vaja, mitte abi jõuharjutustes.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik teen ära!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui muidugi tead üldse, mis on ungari jõutõmme.

Milline on ungari jõutõmme? Ma teen Romanian DL, Bulgarian DL ja Ukrainian DL, aga mis on Ungari?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 07:00; 03.08 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui muidugi tead üldse, mis on ungari jõutõmme.

Milline on ungari jõutõmme? Ma teen Romanian DL, Bulgarian DL ja Ukrainian DL, aga mis on Ungari?

Mõned vist nimetavad RDL nii? Ei ole ka kuulnud sellist harjutust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui muidugi tead üldse, mis on ungari jõutõmme.

Milline on ungari jõutõmme? Ma teen Romanian DL, Bulgarian DL ja Ukrainian DL, aga mis on Ungari?

ah kurja, Rumeeniat muidugi mõtlesin 😀 ma ei tea, kust see Ungari pähe kargas. Aitäh märkamast.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 21:41; 03.08 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui muidugi tead üldse, mis on ungari jõutõmme.

Milline on ungari jõutõmme? Ma teen Romanian DL, Bulgarian DL ja Ukrainian DL, aga mis on Ungari?

ah kurja, Rumeeniat muidugi mõtlesin ???? ma ei tea, kust see Ungari pähe kargas. Aitäh märkamast.

Mul oli täna hommikul just jalapäev ja kui ma Su kommentaari nägin, siis kukkusin pausi ajal kohe googeldama, et äkki on mingi DL millest ma midagi kuulnud pole. ???? Oleksin kohe kavasse lisanud. ????

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 07:00; 03.08 16:01;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma ei tea, tiinekana tegin kihlveo pärast 200-300tk järjest, rohkem polnud vaja. Täiskasvanuna jaksasin 5kg lisaraskusega pea alastpidi rippudes kõhulihaseid teha. Peale sünnitust keisrilõike ja diastaasiga ei tee enam ühtegi. Ei tohiks teha, enne kui diastaasi korda ei saa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis Naised ja kõhulihased