Esileht Pereelu ja suhted Naised ja rikka mehe vanus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 116 )

Teema: Naised ja rikka mehe vanus

Postitas:
Kägu

Teoreetiline teema.

Oletame, et 25-30 aastasel naisel oleks valida kahe miljonäri vahel, üks on 30 ja teine 50.

Kas valitakse  vanem,  mees ikkagi ju elukogenum ja mehelikum?

0
-26
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noorema valiks loomulikult. Pole iialgi aru saanud, kuidas saab noortele naistele endast palju vanem mees meeldida.

Milleks see vanema mehe elukogemus noorele naisele kasulik oleks? Palju meeldivam ja huvitavam on omaealisega koos kasvada, areneda ja avastada.

+22
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noorema valiks loomulikult. Pole iialgi aru saanud, kuidas saab noortele naistele endast palju vanem mees meeldida.

Ega neile ei meeldigi ja vana võetakse siis, kui pole sellist valikut, et kas noor või vana miljonär. Miljonäri tahaks, aga kui noort pole, peab vanaga leppima.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas valitakse vanem, mees ikkagi ju elukogenum ja mehelikum?

50 aastane pole mehelikum, testosteroon juba langeb, paljudel ei tõusegi enam korralikult. Ja paarikümne aasta pärast on on täitsa vana.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võetakse too, kes rohkem meeldib. Niimoodi pole, et mõlemad meeldivad võrdselt, üks meeldib ikka rohkem.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võetakse too, kes rohkem meeldib. Niimoodi pole, et mõlemad meeldivad võrdselt, üks meeldib ikka rohkem.

Omaealine meeldib ikka rohkem.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oletame, et 25-30 aastasel naisel oleks valida kahe miljonäri vahel, üks on 30 ja teine 50. Kas valitakse  vanem,  mees ikkagi ju elukogenum ja mehelikum?

Vanema. Loodetavasti sureb rutem maha. Lisaks veel see, et praegu 30aastane võib mu uue 25aastase vastu välja vahetada, kui 50 täis tiksub.

+15
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oletame, et 25-30 aastasel naisel oleks valida kahe miljonäri vahel, üks on 30 ja teine 50. Kas valitakse vanem, mees ikkagi ju elukogenum ja mehelikum?

Vanema. Loodetavasti sureb rutem maha. Lisaks veel see, et praegu 30aastane võib mu uue 25aastase vastu välja vahetada, kui 50 täis tiksub.

Nõus peale selle suremise. Kokku minnakse armastusest, mitte surma ootamisest.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noorema valiks loomulikult. Pole iialgi aru saanud, kuidas saab noortele naistele endast palju vanem mees meeldida.

No minul on sõbranna, kes selliste eelarvamuste pärast on üksik, kuna talle tundus, et kõik inimesed arvavad temast halvasti, kui ta valib kaasaks vanema mehe. Paraku leidis ta hingesugulasi vaid vanemate meeste seast, sest nendega on millest rääkida, neil on elukogemus ja mitmeküllgsed teadmised. Nüüd on meie eluteed laiali läinud, loodan väga, et lõpuks ikka julges selle sammu teha ja vanema mehega enda õnne leida. Igale meeldibki erinev ja see on väga hea.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanema. Loodetavasti sureb rutem maha. Lisaks veel see, et praegu 30aastane võib mu uue 25aastase vastu välja vahetada, kui 50 täis tiksub.

Enne jääb see noor naine ise vanaks, kui 50 aastane ära sureb. Pigem siis noor rikas mees ja ennast siis selle paarikümne aastaga ka rikkaks teha. Las laseb siis jalga, mul on vähemalt olnud endavanune mees kaaslaseks, mitte mingi ätt.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oletame, et 25-30 aastasel naisel oleks valida kahe miljonäri vahel, üks on 30 ja teine 50. Kas valitakse vanem, mees ikkagi ju elukogenum ja mehelikum?

Vanema. Loodetavasti sureb rutem maha. Lisaks veel see, et praegu 30aastane võib mu uue 25aastase vastu välja vahetada, kui 50 täis tiksub.

Nõus peale selle suremise. Kokku minnakse armastusest, mitte surma ootamisest.

Kui rääkida, kuidas peaks olema, siis muidugi. Kui rääkida, kuidas on, siis on mõlemat moodi. Ja ega neid noori miljonäre ole nii hirmus palju, vanemaid ja keskealisi on ikka rohkem selliseid. Õnnelikud naised, kellel kohe mitme miljonäri vahel on valida, enamik ei saa ühtegi kätte.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks veel see, et praegu 30aastane võib mu uue 25aastase vastu välja vahetada, kui 50 täis tiksub.

Sinna läheb ju oma 20 aastat aega, aga see vana mees on algusest peale vana. Ja 20 aasta pärast puhta vanur, siis ka sul meest ei ole, olekski parem, kui jalga laseks, ei peaks teda seal poputama ja toputama hakkama.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne jääb see noor naine ise vanaks, kui 50 aastane ära sureb. Pigem siis noor rikas mees ja ennast siis selle paarikümne aastaga ka rikkaks teha. Las laseb siis jalga, mul on vähemalt olnud endavanune mees kaaslaseks, mitte mingi ätt.

Nu ega see 50aastane miljonär pole veel tükk aega ätt – tal ju piisavalt raha, et enda eest hoolt kanda.

Ja nagu noored ilusad ponksid basseinipoisid maailmast otsas oleksid. 🙂

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinna läheb ju oma 20 aastat aega, aga see vana mees on algusest peale vana. Ja 20 aasta pärast puhta vanur, siis ka sul meest ei ole, olekski parem, kui jalga laseks, ei peaks teda seal poputama ja toputama hakkama.

Poputamiseks ja toputamiseks on ju ometi teenindav personal. 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Las laseb siis jalga, mul on vähemalt olnud endavanune mees kaaslaseks, mitte mingi ätt.

No ega see 30aastane rikkur ju ainult sinu seltsi ei naudi kõik see aeg. Sina tegeled tittedega, temal ookean ja kõik need kalad selle sees.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ega see 30aastane rikkur ju ainult sinu seltsi ei naudi kõik see aeg. Sina tegeled tittedega, temal ookean ja kõik need kalad selle sees.

Kui siin öeldi, et ega vanainimesega pole vaja tegeleda, eks siis saab ka laste eest hoolitsemiseks abi palgata. Ja 50 aastased on veel palju liiderlikumad, sest neil on vanadusehirm sees, peab enda tõestamiseks igale noorele naisele ligi litsuma, eriti kui rikas ollakse.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ega see 30aastane rikkur ju ainult sinu seltsi ei naudi kõik see aeg. Sina tegeled tittedega, temal ookean ja kõik need kalad selle sees.

Kui siin öeldi, et ega vanainimesega pole vaja tegeleda, eks siis saab ka laste eest hoolitsemiseks abi palgata. Ja 50 aastased on veel palju liiderlikumad, sest neil on vanadusehirm sees, peab enda tõestamiseks igale noorele naisele ligi litsuma, eriti kui rikas ollakse.

Aa tühja mul tema liiderdamisest, ega ma temaga ju armastusest ei abiellunud. Puhas rehnung.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei vaataks mitte vanusenumbri, vaid pangakonto seisu järgi. Samuti abieluga seotud tingimuste järgi – abielueelne leping, mis jääb mulle lahutuse korral, kui palju on mehel varasematest suhetest järeltulijaid ehk potentsiaalseid pärijaid jne. Lisaks abielu sõlmimise koht, meenutagem Tom Cruise’i, kes Nicole Kidmanist Californias lahutas arvestusega, et abielu kestsi vähem kui 10 aastat (pärast 10ndat abieluaastat läheb Californias vara lahutamisel pooleks),

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinna läheb ju oma 20 aastat aega, aga see vana mees on algusest peale vana. Ja 20 aasta pärast puhta vanur, siis ka sul meest ei ole, olekski parem, kui jalga laseks, ei peaks teda seal poputama ja toputama hakkama.

Aga miks mitte poputada oma armastatud meest? Miljonäril on palgatud hooldustöötajad ilmselt, kes temaga siis tegelevad. Sina ei pea mähkmeid vahetama ja lusikaga toitma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võetakse too, kes rohkem meeldib. Niimoodi pole, et mõlemad meeldivad võrdselt, üks meeldib ikka rohkem.

Omaealine meeldib ikka rohkem.

Millest siis teema? Omaealine tahab veel nooremat?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no ei tea…, edukas, hea suhtleja, nii 20 aastat vanem härra ujus külje alla, aga ikka käis miski vastu meelt. tekkis selline tunne, et vanaisaga veedame vaba õhtupoolikul.

kunstlik ja taadine õhustik, ei taha ka mega rahanumbri eest.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no ei tea…, edukas, hea suhtleja, nii 20 aastat vanem härra ujus külje alla, aga ikka käis miski vastu meelt. tekkis selline tunne, et vanaisaga veedame vaba õhtupoolikul.

kunstlik ja taadine õhustik, ei taha ka mega rahanumbri eest.

20 aastat vanem on isa, mitte vanaisa 🙂

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks mitte poputada oma armastatud meest?

20 aastat vanemat meest eriti nagu armastuse pärast ei võeta ju.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest siis teema? Omaealine tahab veel nooremat?

Mis teema. Minul ongi omaealine mees, mulle ei meeldi mingid vanamehed.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks mitte poputada oma armastatud meest?

20 aastat vanemat meest eriti nagu armastuse pärast ei võeta ju.

Tean naisi, kes on võtnud. Mehed oli suht paljad, 35-40aastaselt polnud isegi korterit ostnud omale.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest siis teema? Omaealine tahab veel nooremat?

Mis teema. Minul ongi omaealine mees, mulle ei meeldi mingid vanamehed.

Amber Heard ütles ka, et Depp on vana ja paks, aga ikka võttis.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Amber Heard ütles ka, et Depp on vana ja paks, aga ikka võttis.

No eks raha pärast võttiski ja näed nüüd ise, mis sai. Depp just eriti õnnelikuks ei saanud sellest, et oma vana naise üle parda viskas ja poole noorema võttis.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Amber Heard ütles ka, et Depp on vana ja paks, aga ikka võttis.

No eks raha pärast võttiski ja näed nüüd ise, mis sai. Depp just eriti õnnelikuks ei saanud sellest, et oma vana naise üle parda viskas ja poole noorema võttis.

Vaadanud ära kõik päevad tunnistusi ja kaks korda Heardi tunnistust mõlemal päeval, hakkas piinlik, et selliseid naisi on olemas. Deppist on kahju, sest Heardil on täpselt need asjad, mida dr Curry ütles.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma oleks rikka mehe jahil beib, kes peaks valima ratsionaalselt kas vanema või noorema vahel, siis ikkagi valiks noorema.

Ma mõtleksin selliselt, et kui statistiliselt vaadata, siis kaua need miljokate abielud ikka kestavad (eriti kui mingi vanem mees juba). No ütleme, viis aastat näiteks, seda on isegi palju. Arvestades seda, et nagunii pole loota, et kooselu kaua püsiks, siis on igal juhul noorem etem, vähemalt jääb ära see, et kohe suurelt tempel otsaees, et oled kullakaevaja, mis vanema mehe puhul ilma igasuguse kahtluseta tuleb. Vanemaga koos olles võetakse temast poole nooremat naist ikkagi mingi pooletoobisena, kui oled endavanusega koos, siis on rohkem lootust normaalsemale kohtlemisele.

Nooremaga tuleks kõne alla ka pere loomine, laste saamine, mida vanema äti puhul ei hakkaks kaalumagi. Pluss veel see, et sellel vanal ilmselt juba on mingid eelmised naised, kari lapsi kuskil, nooremal ei pruugi olla.

No ja siis muidugi see, et ei taha küll olla endast mingi 25 aastat vanema mehega koos. Kui vanusevahe oleks mingi umbes 10 aastat, siis poleks hullu, aga 25 on ikka liig juba. Nii et sellisel vanuril ei oleks lootustki kui mul oleks samal ajal ka mingi noorem käeulatuses.

Mul muuseas on olnud mingi miljokast austaja, briti tüüp. Ma olin siis 30 ja tema mingi 55, oli mu tuttava tuttav ja hakkas ligi tikkuma, kutsus välja, et dinner jms. Ta ei meeldinud mulle. Ja ma isegi ei läinud temaga õhtust sööma. Kui ära ütlesin, siis kukkus mind sõimama hulluks. Ma mõtlesin, et jumal tänatud, et ma temaga kuskile ei läinud, see oli puhta psihh. Õnneks tõmbas ta mõne aja pärast Inglismaale tagasi ja ei ole teda enam ammu samas seltskonnas näinud. Ma siiralt loodan, et ta ei ole endale mingit naist leidnud, sest vaene naine sellisel juhul.

Isiklikus elus ma võtsin hiljem endale endast noorema mehe (mitte 25 aastat noorema). Minu kogemus näitab, et kui vanem mees on üksi, siis on ta nõmedalt kibestunud aga samas peab ennast maailma kuningaks.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teoreetiline teema.

Oletame, et 25-30 aastasel naisel oleks valida kahe miljonäri vahel, üks on 30 ja teine 50.

Kas valitakse vanem, mees ikkagi ju elukogenum ja mehelikum?

haha ma 46 aga ka ei taha 50aastast… 25aastane naine ja 50aastane mees – õudus ja väkk.. mis see miljonär asjasse puutub

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 116 )


Esileht Pereelu ja suhted Naised ja rikka mehe vanus