Esileht Pereelu ja suhted Naised ja rikka mehe vanus

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 116 )

Teema: Naised ja rikka mehe vanus

Postitas:
Kägu

Ma olin õnneks juba 35-sena miljonär, sain valida tavalise toreda mehe.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin 28a, kui tutvusin 27 aastat vanema mehega. Silmapilkselt olin lummatud ja kaks aastat hiljem pole miski muutunud.

Ei ole miljonär.

Võite mulle diagnoose panna kui soovite 🙂

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin 28a, kui tutvusin 27 aastat vanema mehega. Silmapilkselt olin lummatud ja kaks aastat hiljem pole miski muutunud.

Ei ole miljonär.

Võite mulle diagnoose panna kui soovite ????

Üldjuhul laskuvad sellistesse suhetesse ilma isata kasvanud naised.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin 28a, kui tutvusin 27 aastat vanema mehega. Silmapilkselt olin lummatud ja kaks aastat hiljem pole miski muutunud.

Vaid lapsesoovi kohta uuriks, 28 ja 55 olete hetkel. Kui laps saab 10, on mees 66 heal juhul.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin 28a, kui tutvusin 27 aastat vanema mehega. Silmapilkselt olin lummatud ja kaks aastat hiljem pole miski muutunud.

Vaid lapsesoovi kohta uuriks, 28 ja 55 olete hetkel. Kui laps saab 10, on mees 66 heal juhul.

Lapsed juba olemas eelnevast suhtest ja rohkemaks soovi pole. Ja 28 olin tutvudes, mitte hetkel.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin 28a, kui tutvusin 27 aastat vanema mehega. Silmapilkselt olin lummatud ja kaks aastat hiljem pole miski muutunud.

Vaid lapsesoovi kohta uuriks, 28 ja 55 olete hetkel. Kui laps saab 10, on mees 66 heal juhul.

Lapsed juba olemas eelnevast suhtest ja rohkemaks soovi pole. Ja 28 olin tutvudes, mitte hetkel.

Hoopis teine lugu sel juhul. Olete mõlemad võrdselt küpsed.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teist korda abielus. Esimene abikaasa oli 5 aastat vanem, praegune ühe aasta võrra vanem. Samas enne abielusid olid mul suhted ainult vanemate meestega. 12 aastat vanem, 21 aastat vanem ja 19 aastat vanem. Ma ei vaata vanust. Abikaasad olid tutvudes ka nagu vanamehed, 🙂 st kogenud, enne abielus olnud, teadsid kuidas naist kohelda. Oskasid suhelda, sest elukogemus ütles juba, et kõike, mida sülg suhu toob, ei ole vaja öelda.
Üldiselt polnud mul siis, kui esimest korda abiellusin (27), omavanustega midagi paarisuhtes teha. Poisikesed, teadmisi veel vähe, elukogemust vähe. Ülbust palju. Enamus sees vanuses mehi ei oska normaalselt süüagi teha ega pole neil vajadust olnud koduseid töid teha ega lastega suhtlema õppida. Oma abikaasa oligi erand ja teine ka. Vanad hinged, võiks öelda. Minul pole vaja meest, kes ei ole veel elult peksa saanud ega oska siis hinnata, mis tal on. Ei taha meest, kes pole kordagi armastust kaotanud. Sellised ei oska ju midagi, eriti suhet, väärtustada, ei oska veel naist hoida ega empaatiavõime ole veel arenenud. Üldiselt muidugi, on ju ka erandeid.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõus peale selle suremise. Kokku minnakse armastusest, mitte surma ootamisest.

No raha armastusest enamasti, kui tegu pässidega. Ja mida varem see päss kustub, seda parem ju (raha)armastajale. No on kindlasti erandeid, et noor ja loll ja kogenematu ja eluvõõras, armub vanasse elutarka mehesse, aga siis pole enamasti tegu miljonäriga, vaid tõesti armastusega elutarga inimese suhtes.

Ise pole iial aru saanud sellest vanamehearmastusest (olen paljudele endast vanematele meeldinud, mul tekib okse maik suhu sellise asja peale). Siis on ilmselt isa puudu olnud jah, et vajad vanemat, suunavat, õpetavat, hoidvat meest.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teist korda abielus. Esimene abikaasa oli 5 aastat vanem, praegune ühe aasta võrra vanem. Samas enne abielusid olid mul suhted ainult vanemate meestega. 12 aastat vanem, 21 aastat vanem ja 19 aastat vanem. Ma ei vaata vanust. Abikaasad olid tutvudes ka nagu vanamehed, ???? st kogenud, enne abielus olnud, teadsid kuidas naist kohelda. Oskasid suhelda, sest elukogemus ütles juba, et kõike, mida sülg suhu toob, ei ole vaja öelda.

Üldiselt polnud mul siis, kui esimest korda abiellusin (27), omavanustega midagi paarisuhtes teha. Poisikesed, teadmisi veel vähe, elukogemust vähe. Ülbust palju. Enamus sees vanuses mehi ei oska normaalselt süüagi teha ega pole neil vajadust olnud koduseid töid teha ega lastega suhtlema õppida. Oma abikaasa oligi erand ja teine ka. Vanad hinged, võiks öelda. Minul pole vaja meest, kes ei ole veel elult peksa saanud ega oska siis hinnata, mis tal on. Ei taha meest, kes pole kordagi armastust kaotanud. Sellised ei oska ju midagi, eriti suhet, väärtustada, ei oska veel naist hoida ega empaatiavõime ole veel arenenud. Üldiselt muidugi, on ju ka erandeid.

Vanaks hingeks peetakse hinge, kes on loll ega suuda midagi õppida. No et peab uuesti ja uuesti sündima, er midagi õppida.

Ehk see pole küpsuse näitaja.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis on ilmselt isa puudu olnud jah, et vajad vanemat, suunavat, õpetavat, hoidvat meest.

Mis saab minul selle vastu olla, kui lapse lasteaia rühmakaaslase või lapse klassikaaslase ema on heatujuline ja hoitud? Mis saab minul selle vastu olla, kui heas tujus rahumeelne kolleeg ei ussita? Mina võidan sellest, et teistel hästi läheb. Mees saab noore tibi ja naine puuduoleva isa armastuse. Vaese mehe puhul on armastus vastastikune ja ehe, mina jätkuvalt võidan. Olgu või oma laps, kes hoitust kogeb ja rõõmus on.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanaks hingeks peetakse hinge, kes on loll ega suuda midagi õppida. No et peab uuesti ja uuesti sündima, er midagi õppida.

Ei. Sa oled väga valesti aru saanud.

Vanaks hingeks nimetatakse inimesi, kellel on tohutult hea intuitsioon, mis nagu põhineks eelmiste elude kogemustel. Nad näevad asju paremini taustsüsteemis, sedagi väidetavalt tänu kogetule. Nad hindavad ausust sest vana hingena on nad koenud, mida valed kaasa toovad. Kui nüüd esoteeriliseks minna. Ka on neil veidi raske kohaneda noore inimesena eluga, sest nad nö on seda jama, tungi ja tormi juba nii korduvalt läbi elanud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

enne abielus olnud, teadsid kuidas naist kohelda.

Nad võtsid üle naise käitumismalle ja hoakuid. Mehed õpivad nii.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

enne abielus olnud, teadsid kuidas naist kohelda.

Nad võtsid üle naise käitumismalle ja hoakuid. Mehed õpivad nii.

Nojah, nad said omal nahal õppetunde teemal: mingi tegevus või kasvõi sõnad naisele -> vastav tagajärg. Mina ei pidanud seda algkoolitust neile andma, selle töö tegid eelnevad naised ära.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

enne abielus olnud, teadsid kuidas naist kohelda.

Nad võtsid üle naise käitumismalle ja hoakuid. Mehed õpivad nii.

Nojah, nad said omal nahal õppetunde teemal: mingi tegevus või kasvõi sõnad naisele -> vastav tagajärg. Mina ei pidanud seda algkoolitust neile andma, selle töö tegid eelnevad naised ära.

Ohjah, vaesed naised. Pidid ema töö ära tegema ja mehe sulle valmis panema.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

enne abielus olnud, teadsid kuidas naist kohelda.

Nad võtsid üle naise käitumismalle ja hoakuid. Mehed õpivad nii.

Nojah, nad said omal nahal õppetunde teemal: mingi tegevus või kasvõi sõnad naisele -> vastav tagajärg. Mina ei pidanud seda algkoolitust neile andma, selle töö tegid eelnevad naised ära.

Ohjah, vaesed naised. Pidid ema töö ära tegema ja mehe sulle valmis panema.

Ise nad tahtsid.
No ja ma hästi ei kujuta ette, kuidas sinu arvates saaks ema õpetada poega, kuidas eelmängu teha ja mida öelda või mitte öelda enne ja pärast vahekorda. Aga eks sa tead ilmselt, millest räägid.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise nad tahtsid.
No ja ma hästi ei kujuta ette, kuidas sinu arvates saaks ema õpetada poega, kuidas eelmängu teha ja mida öelda või mitte öelda enne ja pärast vahekorda. Aga eks sa tead ilmselt, millest räägid.

Ohjah. ????

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teoreetiline teema. Oletame, et 25-30 aastasel naisel oleks valida kahe miljonäri vahel, üks on 30 ja teine 50. Kas valitakse  vanem,  mees ikkagi ju elukogenum ja mehelikum?

Kui mul juba neid nii valida oleks, siis valiks ikka 89-aastase! Vt Anna Nicole Smith ja mis temast sai. 50-aastase pärandust saaksin ka oodata mitukümmend aastat, ise selle aja peale krõnks, siis rikka lesena võtan ise 20-aastase voodisoojendaja! 🙂

A muidu üdini mõttetu heietus, ma ei ole nii müüdav ja abiellusin ikka armastusest, mees sobib nii vanuselt, rikkuselt kui kõige poolest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teoreetiline teema. Oletame, et 25-30 aastasel naisel oleks valida kahe miljonäri vahel, üks on 30 ja teine 50. Kas valitakse  vanem,  mees ikkagi ju elukogenum ja mehelikum?

Need miljonid ei puutu asjasse, eriti veel juhul, kui need miljonid mõlemal olemas on. Siis leovad hoopis huumorimeel, haritus, kombed, suhtumised, ka hügieen ja seksuaalne sobivus. Kui ikka 50-aastane on targem, viisakam ja vaimukam, siis muidugi tema.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kullakaevajana raudselt see vanem, kuigi on risk, et papi pööning pole korras ja tapab endale lisaks teisi.

oli alles, kui soome taat viis hauda ka oma nooriku.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ikka 50-aastane on targem, viisakam ja vaimukam, siis muidugi tema.

Tavaliselt ikka mida vanem mees, seda perverssem, kibestunum ja õelam.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ikka 50-aastane on targem, viisakam ja vaimukam, siis muidugi tema.

Tavaliselt ikka mida vanem mees, seda perverssem, kibestunum ja õelam.

Perverssem sellepärast, et on vanem? Mkm. Kibestunum ja õelam vbla küll, sest tervis pole sama hea (mõistetav), eluunistused ei täitu (mõistetav), ümbert on lähedased ära surnud või haigestunud (mõistetav), elus rohkem vastutust võtnud ja vastu pükse saanud (mõistetav).Tasub enne hindamist lahti mõtestada enda jaoks ja mõelda end sama vanaks, samade tingimustega kapslisse või oodata, et sama vanaks saadakse (naistel on vanus veel suurem traagika), siis alles mõistame ”kibestunud” mehi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perverssem sellepärast, et on vanem? Mkm. Kibestunum ja õelam vbla küll, sest tervis pole sama hea (mõistetav), eluunistused ei täitu (mõistetav), ümbert on lähedased ära surnud või haigestunud (mõistetav), elus rohkem vastutust võtnud ja vastu pükse saanud (mõistetav).Tasub enne hindamist lahti mõtestada enda jaoks ja mõelda end sama vanaks, samade tingimustega kapslisse või oodata, et sama vanaks saadakse (naistel on vanus veel suurem traagika), siis alles mõistame ”kibestunud” mehi.

Miks noor peab vanameest mõistma? Vana vahtigu endasuguseid, mitte ärgu nooligu poole nooremaid, kes ei pea siin kedagi mõistma ja vabandama. Neil veel valikut on ja võivad latti ka kõrgemal hoida.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks noor peab vanameest mõistma? Vana vahtigu endasuguseid, mitte ärgu nooligu poole nooremaid, kes ei pea siin kedagi mõistma ja vabandama. Neil veel valikut on ja võivad latti ka kõrgemal hoida.

Halloo, 50-aastasest on juttu mitte 80.  Viiekümnesed valivad ja kuidas veel valivad.  Igaüks ei kõlba hoopiski mitte, kaugel sellest. Lootke et tema ära võtab, noorem valib juba päris noore, nii 18-19 aastat.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

50 on selgelt liiga noor. Nii 80-aastase valiks ning testament pekas kohe naise nimele tehtud saama. Veel parem muidugi vara kohe kinkelepinguga naise nimele kirjutada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oletame, et 25-30 aastasel naisel oleks valida kahe miljonäri vahel, üks on 30 ja teine 50. Kas valitakse vanem, mees ikkagi ju elukogenum ja mehelikum?

Vanema. Loodetavasti sureb rutem maha. Lisaks veel see, et praegu 30aastane võib mu uue 25aastase vastu välja vahetada, kui 50 täis tiksub.

A miks see 30-aastane ilmtingimata tulevikus noort tibi peab tahtma? 25-30 aastates naine ja 30-aastane mees on ju igati normaalne kooslus, mitte rikas vanamees ja noor bimbo kombinatsioon, mis tõenäoliselt kunagi noorema vastu välja vahetatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nagu noored ilusad ponksid basseinipoisid maailmast otsas oleksid.

Milleks valida basseinipoiss, kui on olemas edukad ja haritud mehed?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Halloo, 50-aastasest on juttu mitte 80. Viiekümnesed valivad ja kuidas veel valivad. Igaüks ei kõlba hoopiski mitte, kaugel sellest. Lootke et tema ära võtab, noorem valib juba päris noore, nii 18-19 aastat.

Ise oled vist see 50 aastane mees, kes siin endale ette kujutab, kuidas tema noori naisi valib. Ei vali midagi. 25 aastane naine ei pea seda kibestunud vanemat meest mõistma ega endale tahtma. Mõni siiski lepib vanemaga, kui endavanust ei saa. Kas ta on siis ise väga kole või loodab raha peale.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oletame, et 25-30 aastasel naisel oleks valida kahe miljonäri vahel, üks on 30 ja teine 50. Kas valitakse vanem, mees ikkagi ju elukogenum ja mehelikum?

Vanema. Loodetavasti sureb rutem maha. Lisaks veel see, et praegu 30aastane võib mu uue 25aastase vastu välja vahetada, kui 50 täis tiksub.

A miks see 30-aastane ilmtingimata tulevikus noort tibi peab tahtma? 25-30 aastates naine ja 30-aastane mees on ju igati normaalne kooslus, mitte rikas vanamees ja noor bimbo kombinatsioon, mis tõenäoliselt kunagi noorema vastu välja vahetatakse.

Keskeakriis tuleb. Tänapäeval kahjuks ei taheta aastakümneid koos olla.

Miks noor peab vanameest mõistma? Vana vahtigu endasuguseid, mitte ärgu nooligu poole nooremaid, kes ei pea siin kedagi mõistma ja vabandama. Neil veel valikut on ja võivad latti ka kõrgemal hoida.

Naised ikka valivad mehe. Vanamees lööb külge ja üks noor ikks tahab. Pärast halvustavad selja taga ja ükski normaalne noor enam ei taha selliseid lehtsabasid, kes ise oma valikut maha teevad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni siiski lepib vanemaga, kui endavanust ei saa. Kas ta on siis ise väga kole või loodab raha peale.

Ei lepi, vaid võtab selle, kes on temavääriline. Vabatahtlik. Orjus pole lubatud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni siiski lepib vanemaga, kui endavanust ei saa.

Ei taha endavanust. Või täpsemalt, noorena ei tahtnud endavanust, mis nende lapsekestega teha. 20-24 aastane neiu on täitsa mõistlik juba, kutid on puhta põnnid.

Nüüd, pisut vanemana, on täitsa kama see mehe vanus, on ta siis 40 või 60. Ainult et endiselt ei taha poisikest enda kõrvale. Ei ole minus seda eluõpetaja, lasteaiaakasvataja või seksi algõpetuse õpetaja soolikat.

Naistena oleme küll siis solvunud, kui mehe jaoks liiga vanad oleme. Kuidas see tõbras 48 aastane mees mees julgeb 51-aastase minu asemel soovida 26-aastast teda???

Ise aga PK kägude näitel on naiste meelest mehed 35 ja enam juba mahakandmisele. Silmakirjalik on veel vähe öeldud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 116 )


Esileht Pereelu ja suhted Naised ja rikka mehe vanus