Esileht Pereelu ja suhted Naised ja rikka mehe vanus

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 116 )

Teema: Naised ja rikka mehe vanus

Postitas:
Kägu

Naistena oleme küll siis solvunud, kui mehe jaoks liiga vanad oleme. Kuidas see tõbras 48 aastane mees mees julgeb 51-aastase minu asemel soovida 26-aastast teda???

Ei ole solvunud, aga kes enda vastu aus on, see saab aru, et keegi ei taha endast palju vanemat. Seega soovigu, kui tahab, aga mingit temast hoolivat partnerit ta ei leia. Kui see pole tähtis, tahetakse ainult mingit lihakeha, no las olla siis. Ka naised leiavad ainult seksiks noorema, kui ainult see huvitab. Aga suurem osa inimesi tahaks ikka hoolivust ja armastust ka suhtesse.

+2
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vanaks hingeks peetakse hinge, kes on loll ega suuda midagi õppida. No et peab uuesti ja uuesti sündima, er midagi õppida.

Ei. Sa oled väga valesti aru saanud.

Vanaks hingeks nimetatakse inimesi, kellel on tohutult hea intuitsioon, mis nagu põhineks eelmiste elude kogemustel. Nad näevad asju paremini taustsüsteemis, sedagi väidetavalt tänu kogetule. Nad hindavad ausust sest vana hingena on nad koenud, mida valed kaasa toovad. Kui nüüd esoteeriliseks minna. Ka on neil veidi raske kohaneda noore inimesena eluga, sest nad nö on seda jama, tungi ja tormi juba nii korduvalt läbi elanud.

Mina ei tea, mis usundit alkeemia viljeleb. Ju mõtles midagi ise välja. Budismis ja hinduismis on asi ikka vastupidi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võetakse too, kes rohkem meeldib. Niimoodi pole, et mõlemad meeldivad võrdselt, üks meeldib ikka rohkem.

Omaealine meeldib ikka rohkem.

Mulle nt enamasti just vanemad. 25a ma 30a veel võisin vaadata napilt, aga 30a pidasin neid liiga tittedeks. Pole tegelikult kunagi ühtki meest olnud, kes minust vähemalt 8a vanem poleks. Samas 20a vanemat ka pole. 14a vanema mehega oleme pikalt abielus ja kasvatame ühiseid ja ainsaid lapsi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanaks hingeks peetakse hinge, kes on loll ega suuda midagi õppida. No et peab uuesti ja uuesti sündima, er midagi õppida.

Ei. Sa oled väga valesti aru saanud.

Vanaks hingeks nimetatakse inimesi, kellel on tohutult hea intuitsioon, mis nagu põhineks eelmiste elude kogemustel. Nad näevad asju paremini taustsüsteemis, sedagi väidetavalt tänu kogetule. Nad hindavad ausust sest vana hingena on nad koenud, mida valed kaasa toovad. Kui nüüd esoteeriliseks minna. Ka on neil veidi raske kohaneda noore inimesena eluga, sest nad nö on seda jama, tungi ja tormi juba nii korduvalt läbi elanud.

Mina ei tea, mis usundit alkeemia viljeleb. Ju mõtles midagi ise välja. Budismis ja hinduismis on asi ikka vastupidi.

Nonooo 🙂

Traditsioonilises budismis pole üldse seliseid asju (vabandust, väljendun selles keeles, miles seda olen õppinud) “soul” ega “self”
Teiseks: Those undergoing the final stage of reincarnation are known as old souls. In this stage there is a search for balance, completion, and unity.

Ehk siis nende kohta öelda on erakordne rumalus. Vastupidi, nad on oma taassündide tsüklit lõpetamas, sest nad on valgustatusele lähemal kui teised. Kui nüüd väga üldistada. Ära parem üritagi 🙂

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

keegi ei taha endast palju vanemat. Seega soovigu, kui tahab, aga mingit temast hoolivat partnerit ta ei leia. Kui see pole tähtis, tahetakse ainult mingit lihakeha, no las olla siis. Ka naised leiavad ainult seksiks noorema, kui ainult see huvitab. Aga suurem osa inimesi tahaks ikka hoolivust ja armastust ka suhtesse.

Niisiis sa arvad, et 40-aastane mees ei saa siiralt armastada 20-aastast naist? Et siiralt saab ta armastada vaid naist vanuses 38 kuni 42? Ja nii kui on mõne aasta noorem, siis on kriips peal ja kui naine on rohkem vanem, siis on mehe näol raudselt tegemist playboyga?

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niisiis sa arvad, et 40-aastane mees ei saa siiralt armastada 20-aastast naist? Et siiralt saab ta armastada vaid naist vanuses 38 kuni 42? Ja nii kui on mõne aasta noorem, siis on kriips peal ja kui naine on rohkem vanem, siis on mehe näol raudselt tegemist playboyga?

Tema muidugi saab, sest ise ennast vanana ju ei nähta. Küll aga ei armasta teda siiralt see 20 aastane naine. Paljudel meestel muidugi ongi ükskõik sellest, aga pärast hakkab häda, et mingi kullakaevaja on koju toodud või muud hädad.

+9
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema muidugi saab, sest ise ennast vanana ju ei nähta. Küll aga ei armasta teda siiralt see 20 aastane naine. Paljudel meestel muidugi ongi ükskõik sellest, aga pärast hakkab häda, et mingi kullakaevaja on koju toodud või muud hädad.

Ahh, mine tead kuhu oma lolli jutuga.

Olen 23 aastaselt vägagi armastanud 18 aastat vanemat meest (ja tema mind). Ja mingit kullakaevamist polnud.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niisiis sa arvad, et 40-aastane mees ei saa siiralt armastada 20-aastast naist? Et siiralt saab ta armastada vaid naist vanuses 38 kuni 42? Ja nii kui on mõne aasta noorem, siis on kriips peal ja kui naine on rohkem vanem, siis on mehe näol raudselt tegemist playboyga?

Tema muidugi saab, sest ise ennast vanana ju ei nähta. Küll aga ei armasta teda siiralt see 20 aastane naine. Paljudel meestel muidugi ongi ükskõik sellest, aga pärast hakkab häda, et mingi kullakaevaja on koju toodud või muud hädad.

Tuleb uus pipi ja viib vanamehe minema, ise jääd sõimlema nagu antud hetkel ????.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raske teooriad pakkuda, kuna kogemus puudub, kuigi vanust on. Eks igaüks peab ise teadma, mida ta tunneb ja tahab. Et kas meeldib inimene või tema raha. Ja et kas ta näeks märkaks-meeldiks see mees temale ka vaesena??

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naistena oleme küll siis solvunud, kui mehe jaoks liiga vanad oleme. Kuidas see tõbras 48 aastane mees mees julgeb 51-aastase minu asemel soovida 26-aastast teda??? Ise aga PK kägude näitel on naiste meelest mehed 35 ja enam juba mahakandmisele. Silmakirjalik on veel vähe öeldud.

Siin ju jutt sellest, et 35+ mehed on mahakandmisele just noorte naiste jaoks, mitte endavanuste 35+ naiste jaoks. Silmakirjalik oleks kui 35a naised sõimaksid 35a mehi vanuriteks. Antud teemas käib jutt noortest naistest ja nende suhtumisest (enda jaoks) vanadesse meestesse. Naistena oleme solvunud kui mehe jaoks liiga vanad oleme ja mehed on solvunud, kui nad noorte tüdrukute jaoks liiga vanad on. Üks on ebanormaalne (kui sama vana inimene peab endavanust liiga vanaks) ja teine on normaalne (kui noor inimene ei klapi endast palju vanemaga, sest nad on erinevates arengufaasides).

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naistena oleme küll siis solvunud, kui mehe jaoks liiga vanad oleme. Kuidas see tõbras 48 aastane mees mees julgeb 51-aastase minu asemel soovida 26-aastast teda??? Ise aga PK kägude näitel on naiste meelest mehed 35 ja enam juba mahakandmisele. Silmakirjalik on veel vähe öeldud.

Siin ju jutt sellest, et 35+ mehed on mahakandmisele just noorte naiste jaoks, mitte endavanuste 35+ naiste jaoks. Silmakirjalik oleks kui 35a naised sõimaksid 35a mehi vanuriteks. Antud teemas käib jutt noortest naistest ja nende suhtumisest (enda jaoks) vanadesse meestesse. Naistena oleme solvunud kui mehe jaoks liiga vanad oleme ja mehed on solvunud, kui nad noorte tüdrukute jaoks liiga vanad on. Üks on ebanormaalne (kui sama vana inimene peab endavanust liiga vanaks) ja teine on normaalne (kui noor inimene ei klapi endast palju vanemaga, sest nad on erinevates arengufaasides).

Pigem käib jutt vanadest meestest, kellel sama vanad naised ja kes olid õnnelikud kuni kaks korda noorema näitsiku kasuks maha jäeti endal meest pole ja mees ning tema õnn ajab vihale. Enamasti need hoiajatad on elus peksa saanud ja võtnudki omal ajal omavanuse mehe.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naistena oleme küll siis solvunud, kui mehe jaoks liiga vanad oleme. Kuidas see tõbras 48 aastane mees mees julgeb 51-aastase minu asemel soovida 26-aastast teda??? Ise aga PK kägude näitel on naiste meelest mehed 35 ja enam juba mahakandmisele. Silmakirjalik on veel vähe öeldud.

Siin ju jutt sellest, et 35+ mehed on mahakandmisele just noorte naiste jaoks, mitte endavanuste 35+ naiste jaoks. Silmakirjalik oleks kui 35a naised sõimaksid 35a mehi vanuriteks. Antud teemas käib jutt noortest naistest ja nende suhtumisest (enda jaoks) vanadesse meestesse. Naistena oleme solvunud kui mehe jaoks liiga vanad oleme ja mehed on solvunud, kui nad noorte tüdrukute jaoks liiga vanad on. Üks on ebanormaalne (kui sama vana inimene peab endavanust liiga vanaks) ja teine on normaalne (kui noor inimene ei klapi endast palju vanemaga, sest nad on erinevates arengufaasides).

Sellest ju kirjutasingi, et naistena solvume, kui mees peab meid liiga vanaks.

Kuidas see tõbras 48 aastane mees mees julgeb 51-aastase minu asemel soovida 26-aastast teda???

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest ju kirjutasingi, et naistena solvume, kui mees peab meid liiga vanaks.

Jah, ja ma kirjutasin, et see ongi normaalne. Ebanormaalne on see, kui mehed solvuvad, et nad on endast nooremate naiste silmis liiga vanad.

Ühesõnaga: kui mees arvab, et temaga sama vana naine on tema jaoks liiga vana = see ei ole okei. Sama ka siis kui sood on vastupidi pööratud. Mis aga on normaalne, kui noor naine arvab, et temast palju vanem mees on tema jaoks liiga vana.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik 40 aastased, kes räägivad, et teised 40 aastased on tema arust nii vanad ja mõttetud, ei ole normaalsed inimesed.

Aga kui 20 aastane räägib, et 40 aastased on nii vanad, siis see on okei, sest tema jaoks see ongi suur vanusevahe.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui 20 aastane räägib, et 40 aastased on nii vanad, siis see on okei, sest tema jaoks see ongi suur vanusevahe.

Jah, nii suure vanusevahe korral on inimene teisele seksuaalselt vastumeelne, see on juba looduse poolt nii seatud, et oma vanema ealine inimene ei tundu seksuaalselt erutav, vaid tülgastav. Nii väldib loodus paljunemist vanemate ja laste vahel. Seega ei tasu nendel vanadel meestel arvata, et nad oleks noorele naisele kuidagi seksuaalselt erutavad, vaid nendega lepitakse, kui mängus on raha või omaealised mehed neid ei taha. Naised pigistavad sageli silma kinni ja lasevad ennast praktiliselt vägistada, kui mängus on laste eest hoolitsemine või majanduslik ressurss, et lastel oleks parem elu.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ja ma kirjutasin, et see ongi normaalne. Ebanormaalne on see, kui mehed solvuvad, et nad on endast nooremate naiste silmis liiga vanad.

Kes tahaks poiskest?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jällegi pole kunagi aru saanud inimestest, kellele teiste eraelu nii korda läheb. Tean väga suure vanusevahega paari – koos on nad olnud ca 6-7 aastat, paaril on kaks last ja ei kasuta keegi kedagi selles suhtes ära. Kuna naine on üsna kõrgel ametikohal, siis arvan, et ta teenib ka mehest rohkem – siiski teenivad korralikult mõlemad, st need kommentaarid, et mees on naisega raha pärast, ei ole ka kohased.

Inimesed on õnnelikud ja ei sega mitte kedagi. Mõlemad ju ometi täiskasvanud inimesed. Arvangi, et kui keegi kellelegi meelega liiga ei tee, on igaühe enda asi, kui vana ta kaaslane on, mis soost kaaslane on jne.

Pigem tundub, et need, kellele see teiste eraelu väga oluline on, pole ehk ise kõige õnnelikumas suhtes. Alati on olnud suure vanusevahega paare ja kui inimesed on ise rahul, ei pea ka keegi teine jubedalt nende pärast muretsema.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes tahaks poiskest?

Kes seda on öelnud? Enda vanuseklassi tahaks, mitte vanureid.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või kui kasutati päevade lugemise meetodit, siis mees ei saagi seda lugeda. Mees toerub ainult naise antud infole.

Milles järeldub, et pigem nagu naine valetas mehele.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või kui kasutati päevade lugemise meetodit, siis mees ei saagi seda lugeda. Mees toerub ainult naise antud infole.

Milles järeldub, et pigem nagu naine valetas mehele.

Eksisid vist teemaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naistena oleme küll siis solvunud, kui mehe jaoks liiga vanad oleme. Kuidas see tõbras 48 aastane mees mees julgeb 51-aastase minu asemel soovida 26-aastast teda???

Ei ole solvunud, aga kes enda vastu aus on, see saab aru, et keegi ei taha endast palju vanemat. Seega soovigu, kui tahab, aga mingit temast hoolivat partnerit ta ei leia. Kui see pole tähtis, tahetakse ainult mingit lihakeha, no las olla siis. Ka naised leiavad ainult seksiks noorema, kui ainult see huvitab. Aga suurem osa inimesi tahaks ikka hoolivust ja armastust ka suhtesse.

Kui naisel pole valikus ühtegi meest ja unistab, siis muidugi omavanust. Aga kui valikus on üksikud väga erineva vanusega mehed, siis sinna sisse mingit hoolivuse teemat sisse punud on väga eluvõõras. Kus oled seni elanud, et pead omavanuste kooselu teineteise suhtes eriliselt hoolivaks? Ning mida nimetad lihakehaks. Kas vanemat meest, kes viis korda öö jooksul seksimisest lugu ei pea või noort meest, kel midagi muud peale keppimise peas ei ole. Naised kipuvad mõtlema omavanustega hoolivusest ja armasusest senikaua, kuni pikaaegne elukaaslane teda uue ja (ei peagi noorem olema) huvitavama tõttu reedab

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui mees arvab, et temaga sama vana naine on tema jaoks liiga vana = see ei ole okei.

Kae, kus politseinik tuli välja. Tahan, armastan peenikest, kui aga armun paksu, armastan paksu. Võin armastada endast 21 aastat vanemat eest nii, et jalad värisevad, kui teda näen ja nii pikki aastaid. Mis mõttes see pole okei? Mis see üldse sinu asi on? Minu meelest pole selline lahterdamine okei.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mõlemad on rikkad siis ma valiks ilusama ja tervema välimusega isase. Mõni 50 aastane on nägusam kui 30 aastane.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma valiks küll enne 50.a George Clooney, kui 30.a Savisaare. Isegi, kui neil oleks täpselt võrdselt raha.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma valiks küll enne 50.a George Clooney, kui 30.a Savisaare. Isegi, kui neil oleks täpselt võrdselt raha.

Halloo! Võrreldakse ikka võrreldavaid mehi. Näiteks Clooney ühes või teises eas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Umbkaudu miljon aasta kohta vanusevahet, et kõik osapooled õnnelikud oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks mitte poputada oma armastatud meest?

20 aastat vanemat meest eriti nagu armastuse pärast ei võeta ju.

Mina võtsin. Praeguseks 25 aastat abielus, kõik hästi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

20 aastat vanemat meest eriti nagu armastuse pärast ei võeta ju.

Ma võtsin isegi 16 aastat noorema mehe. Ilmselt neid vanemaid võetakse rohkem. Isa ma üle 5.a. vanemaga ei suudaks-see peab siis ka superkena ning heas vormis olema.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isa ma üle 5.a. vanemaga ei suudaks-see peab siis ka superkena ning heas vormis olema.

Isaga ei tohi üldse seksuaalsuhteid aretada, muideks.

Aga üldiselt näeb naisest 5 aastat vanem mees naisest noorem välja või siis sama vana. Naised jäävad rutem vanaks.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates üks rikas mees küll ei solvu, kui mõni noorem mimm teda juhtumisi ei taha. Kehitab lihtsalt õlgu ja läheb järgmise juurde.

Meestel üldse eneseteadlikkus/enesekriitika suures osas puudub. Ka kõige suurema õllekõhuga ja kiilakas jorss leiab, et on väärt missivälimusega naist.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 116 )


Esileht Pereelu ja suhted Naised ja rikka mehe vanus