Esileht Pereelu ja suhted Naised ja rikka mehe vanus

Näitan 26 postitust - vahemik 91 kuni 116 (kokku 116 )

Teema: Naised ja rikka mehe vanus

Postitas:
Kägu

Aga üldiselt näeb naisest 5 aastat vanem mees naisest noorem välja või siis sama vana. Naised jäävad rutem vanaks.

Ei jää rutem vanaks, vaid lihtsalt on harjumus ainult noori naisi ilusaks pidada, ootused on naistele ja meestele erinevad. Kui me hakkame vananemismärke vaatama, näevad mehed kehvemad välja. Lihtsalt nende puhul arvatakse, et vana mees on ka okei. Aga eks see ole ka juba muutuma hakanud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised kasutavad ka meiki, süstivad ja vuntsivad end palju rohkem. Sama kaalu juures on välimuse ja tervise eest hoolitsev sama vana mees tõepoolest ilusam.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja kiilakas jorss leiab, et on väärt missivälimusega naist.

Oi kuidas mulle meeldivad kiilakad mehed 🙂 Muidugi mitte need, kel kuskil on hõredad juursed ja neiid kammitakse, et nagu varjaks. Ajagu madalaks siiliks ja….mmmmmmmm.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi kuidas mulle meeldivad kiilakad mehed ???? Muidugi mitte need, kel kuskil on hõredad juursed ja neiid kammitakse, et nagu varjaks. Ajagu madalaks siiliks ja….mmmmmmmm.

See on ikka päris hirmus pilt, et pealagi on kiilakas ja ümber mingi siil. Parem siis üldse paljaks ajada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi mitte need, kel kuskil on hõredad juursed ja neiid kammitakse, et nagu varjaks.

Ma ka sellest aru ei saa. Kellel rahaliselt võimalik, mingu kuskile välismaale, kus sellega tegeldakse, Türgi vist, ja lasku transplanteerida juuksed. Täitsa kiilas on ka normaalne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka sellest aru ei saa. Kellel rahaliselt võimalik, mingu kuskile välismaale, kus sellega tegeldakse, Türgi vist, ja lasku transplanteerida juuksed. Täitsa kiilas on ka normaalne.

Tehakse ka Eestis. Aga see aitab siiski pigem hõrenemise korral, täiesti kiilast sa ikka täis ei istuta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka sellest aru ei saa. Kellel rahaliselt võimalik, mingu kuskile välismaale, kus sellega tegeldakse, Türgi vist, ja lasku transplanteerida juuksed. Täitsa kiilas on ka normaalne.

Tehakse ka Eestis. Aga see aitab siiski pigem hõrenemise korral, täiesti kiilast sa ikka täis ei istuta.

Õigel ajal tuleb alustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õigel ajal tuleb alustada.

Alusta millal tahad, aga kui su pea täiesti kiilaneb, siis täis seda ei istuta mingi nipiga. Mõnel kukuvad kõik juuksed praktiliselt korraga välja, neid ei ole võimalik asendada, parandada on võimalik mõõdukat järk-järgulist hõrenemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õigel ajal tuleb alustada.

Alusta millal tahad, aga kui su pea täiesti kiilaneb, siis täis seda ei istuta mingi nipiga. Mõnel kukuvad kõik juuksed praktiliselt korraga välja, neid ei ole võimalik asendada, parandada on võimalik mõõdukat järk-järgulist hõrenemist.

Ma lugesin kunagi foorumitest erikogemusi. Üks mees nt läks algselt oimukohti ja pealage parandama, hiljem kukalt, kui sealt hakkasid hõrenema ja istutatud pealagi säilis. Samuti on suht harv ikka, kui kiilanemine pidurdub, vastupidi on. Ometi on edulugusid palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parem ikka, kui parukas või tupee 🙂 samas täitsa kuilas on ka kena, aga karvade kammimine on mnjah. Travolta lasi ka lõpuks vabaks ja pole küll kole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks mees nt läks algselt oimukohti ja pealage parandama, hiljem kukalt, kui sealt hakkasid hõrenema ja istutatud pealagi säilis

See näeb ju päris hull välja. Kui ikka on ulatuslik kiilanemine, võiks ajada päris kiilaks, pole seal hullu midagi. Ma saan aru, kui on sellised uhked lokid nagu Mart Sanderil ja siis mingist kohast kisub hõredaks, siis tasub muidugi sellega tegeleda, aga kui ikka igalt poolt hõre või päris paljas, siis pole midagi teha. Need siirdatavad juuksesibulad tuleb ju ka kuskilt võtta (tavaliselt kuklast), aga kui materjali enam pole, siis ongi lootusetu seis. Ja nii tihedalt istutada, nagu juuksed loomulikult kasvavad, et täiesti paljas laik ära katta, ei ole võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks mees nt läks algselt oimukohti ja pealage parandama, hiljem kukalt, kui sealt hakkasid hõrenema ja istutatud pealagi säilis

See näeb ju päris hull välja. Kui ikka on ulatuslik kiilanemine, võiks ajada päris kiilaks, pole seal hullu midagi. Ma saan aru, kui on sellised uhked lokid nagu Mart Sanderil ja siis mingist kohast kisub hõredaks, siis tasub muidugi sellega tegeleda, aga kui ikka igalt poolt hõre või päris paljas, siis pole midagi teha. Need siirdatavad juuksesibulad tuleb ju ka kuskilt võtta (tavaliselt kuklast), aga kui materjali enam pole, siis ongi lootusetu seis. Ja nii tihedalt istutada, nagu juuksed loomulikult kasvavad, et täiesti paljas laik ära katta, ei ole võimalik.

Sellepärast ütlesingi, et alustada tuleb õigel ajal, kui veel võtta on. Enamasti on kiilanemine progresseeruv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast ütlesingi, et alustada tuleb õigel ajal, kui veel võtta on. Enamasti on kiilanemine progresseeruv.

Ma juba selgitasin mitmeid kordi, et sellest on abi hõrenemise mitte täieliku kiilanemise korral. Ei ole vahet, millal sa alustad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast ütlesingi, et alustada tuleb õigel ajal, kui veel võtta on. Enamasti on kiilanemine progresseeruv.

Ma juba selgitasin mitmeid kordi, et sellest on abi hõrenemise mitte täieliku kiilanemise korral. Ei ole vahet, millal sa alustad.

Selisel juhul võetakse habeme- või kehakarvad ja saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast ütlesingi, et alustada tuleb õigel ajal, kui veel võtta on. Enamasti on kiilanemine progresseeruv.

Ma juba selgitasin mitmeid kordi, et sellest on abi hõrenemise mitte täieliku kiilanemise korral. Ei ole vahet, millal sa alustad.

Selisel juhul võetakse habeme- või kehakarvad ja saab.

Lihtsalt see olla hirmkallis ja nõudvat palju tööd.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt see olla hirmkallis ja nõudvat palju tööd.

See on täielik väljamõeldis, mitte midagi sellist ei tehta. Sa katsu natuke ise ka ette kujutada, mis juuksed need sul seal peas on siis, kui peas habe või kehakarvad kasvaksid. Ja sellesse piirkonda, kust karvad on võetud, jäävad ju armid ja hõrenenud karvkate, mis ei paista peapiirkonnast välja. Aga mis ma sinuga ikka vaidlen, eks sa arenda oma fantaasiaid edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on täielik väljamõeldis, mitte midagi sellist ei tehta. Sa katsu natuke ise ka ette kujutada, mis juuksed need sul seal peas on siis, kui peas habe või kehakarvad kasvaksid. Ja sellesse piirkonda, kust karvad on võetud, jäävad ju armid ja hõrenenud karvkate, mis ei paista peapiirkonnast välja. Aga mis ma sinuga ikka vaidlen, eks sa arenda oma fantaasiaid edasi.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3745096/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on täielik väljamõeldis, mitte midagi sellist ei tehta. Sa katsu natuke ise ka ette kujutada, mis juuksed need sul seal peas on siis, kui peas habe või kehakarvad kasvaksid. Ja sellesse piirkonda, kust karvad on võetud, jäävad ju armid ja hõrenenud karvkate, mis ei paista peapiirkonnast välja. Aga mis ma sinuga ikka vaidlen, eks sa arenda oma fantaasiaid edasi.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3745096/

On selleteemalisi artikleid ja nende põhjal väidan, muud miskit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast ütlesingi, et alustada tuleb õigel ajal, kui veel võtta on. Enamasti on kiilanemine progresseeruv.

Ma juba selgitasin mitmeid kordi, et sellest on abi hõrenemise mitte täieliku kiilanemise korral. Ei ole vahet, millal sa alustad.

Selisel juhul võetakse habeme- või kehakarvad ja saab.

Kas karvadoonoriks saab ka hakata? Mõni äkki annetaks oma kubemekarvad mõnele kiilakale.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas karvadoonoriks saab ka hakata? Mõni äkki annetaks oma kubemekarvad mõnele kiilakale.

No see on juba mõnitamine. Aja karvutuks, on hügieenlisem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On selleteemalisi artikleid ja nende põhjal väidan, muud miskit.

See, et nad kasvama lähevad, ei tähenda ometi seda, et kui oled täiesti kiilakas, saab kehakarvadega kogu kupli ära katta. Et paarimillimeetrist ala saad täiendada, ei ole mingi lahendus. Nad jäävad ju samasugusteks karvadeks, nagu nad originaalasukohas on. Teadusartikkel ei tähenda, et sellist asja ka praktikas oleks mõistlik teha. Hõrenemist saad peita, aga mitte katta täielikult kiilast ala. See ei jää ilus ega tasu raha ja vaeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahju, et teema lappama on läinud, lootsin avades huvitavat lugemist meie kohalikest kullakaevuritest, kes miljonäridega koos, mõned lauljatarid ja ka mõned kohalikud insta eputajad, kes oma tüsedate rahamõmmidega big love pilte ja storyid jagavad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kes oma tüsedate rahamõmmidega big love pilte ja storyid jagavad

“Rahamõmm” on nii armas. Palju armsam kui “rahajõmm”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teoreetiline teema.

Oletame, et 25-30 aastasel naisel oleks valida kahe miljonäri vahel, üks on 30 ja teine 50.

Kas valitakse vanem, mees ikkagi ju elukogenum ja mehelikum?

Kui eesmärk on miljonäriga abielluda, valitakse 80aastane, see muretseb juba oma tervise pärast ja seksi ei taha, mõne aasta pärast on naine rikas lesk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga üldiselt näeb naisest 5 aastat vanem mees naisest noorem välja või siis sama vana. Naised jäävad rutem vanaks.

Ei jää rutem vanaks, vaid lihtsalt on harjumus ainult noori naisi ilusaks pidada, ootused on naistele ja meestele erinevad. Kui me hakkame vananemismärke vaatama, näevad mehed kehvemad välja. Lihtsalt nende puhul arvatakse, et vana mees on ka okei. Aga eks see ole ka juba muutuma hakanud.

Jah, eriti naljakas on näha seda äppide puhul, kus naisefilter kortsud kustutab ja mehefilter lisab neid. AI on vaadanud suurtes kogustes inimeste pilte ning naisi tavaliselt näidatakse noorematena ning nad ka tunduvad nooremad. Näiteks filmides on tavaline, et mees on naisest palju vanem, tal on kortsud ja ebatasane näonahk, naisega sama vana mees tundub poisike, kuigi näonaha ja kortsude poolest on nad sarnased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui mees arvab, et temaga sama vana naine on tema jaoks liiga vana = see ei ole okei.

Kae, kus politseinik tuli välja. Tahan, armastan peenikest, kui aga armun paksu, armastan paksu. Võin armastada endast 21 aastat vanemat eest nii, et jalad värisevad, kui teda näen ja nii pikki aastaid. Mis mõttes see pole okei? Mis see üldse sinu asi on? Minu meelest pole selline lahterdamine okei.

Ma arvan, et tsiteeritu mõtles mehi, kes peavad omavanuseid naisi vanamuttideks ja otsivad taotuslikult noori naisi, mitte seda, et ei või endast vanemasse armuda. Nii palju, kui olen selliseid mehi kohanud, pole nad eriti hea iseloomuga ja arvavad, et noor naiivne naine ei saa sellest aru ega oska paremat tahta. Neil on tavaliselt ka muud soorollid väga jäigad ja tegelikult selline maailmapilt, mis noortele naistele peale ei lähe, näiteks  noored peavad meeste ja naiste välimust võrdselt oluliseks, vanemad 40+ mehed on kasvanud ajastul, kus naine pidi ilus olema, aga mehe välimus polnud üldse tähtis. Samuti olid rangelt meeste ja naiste tööd, naise palk väiksem, arvamus, et mees teab teatud asjadest rohkem lihtsalt seepärast, et ta on mees, naist ei kuulata. Omavanustesse naistesse on neil väga halvustav suhtumine, väidavad, et nad on kibestunud, aga kes nad kibestunuks muutis? 90ndatel ja 2000ndatel oli suhtumine, et vägistamine saab toimuda ainult pimedal tänaval võõra inimese poolt, oma naist näiteks ei saa vägistada, veel vähem purjus naist peol. Sel ajal oli ka palju üksikemasid, sest mehed lihtsalt panid kõike, mis liikus. Muidugi pole kõik 90ndatel ja 2000ndatel või varem noored olnud mehed sellised, aga paraku küll mehed, kes spetsiaalselt noori naisi jahivad ja omavanuseid vanamuttideks peavad. Loodetakse, et noor naine ei saa aru, kui mees on vaimselt vägivaldne, ei mõtle seksi ajal naise naudingule või on muidu kehva iseloomuga, sest noorel naisel pole kellegagi võrrelda.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 91 kuni 116 (kokku 116 )


Esileht Pereelu ja suhted Naised ja rikka mehe vanus