Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naised, kas keegi teist häid raamatuid ka loeb?

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Naised, kas keegi teist häid raamatuid ka loeb?

Postitas:
andur

RE: Naised, kas keegi teist häid raamatuid ka loeb?

Hetkel käsil \”Väli. Universumi salajase jõu otsingul\”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

nyah-nyah, miks sul on Debora Vaarandi elulugu lemmik? Ma ka lugesin seda ja mind see ajas lausa endast välja. Ma oleks eeldanud, et vana juunikommunist ometi natuke ka kahetseb oma elu lõpul. Aga ei midagi. Mulje jäi, et ta enda arvates on tubli ja austusväärne vanadaam.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Klat¨imoorid, Valge Raamatu sari, kahtlase väärtusega elulookirjeldused kohalikest staaridest, Twilight, Musta pori näkku, Kati Murutar, Kerttu Rakke ja kümned teised plärakirjanikud, Girl with the dragon tattoo, roosade kaantega armastusromaanid… Selline oleks läbilõige kehvadest raamatutest, mida lausa pimesi sisse ahmitakse.

Aga ma tahaks teada, kas keegi midagi HEAD ka loeb? 🙂 Võiksite mainida, millised olid need filosoofilised, ajaloolised, erialaseid teosed, huvitavamad romaanid, luulekogud, kirjandusklassika jms, mida viimati lugesite, mis muljet avaldas ning mille üle arutlesite.[/tsitaat]

Sa parem maini konkreetselt ja nimeliselt, mida sa pead väärtkirjanduseks ja siis ma vastan, kas ma olen seda lugenud ja kas see mulle avaldas muljet?

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu meelest on teemaalgataja loetelus kõik väga HEAD raamatud. kõik ehk pole päris minu maitse, aga ega nad sellepärast veel halvad pole. kui raamat on tuntust kogunud ja paljud seda loevad, siis sel lihtsalt peab midagi olema, mis on hea. Halba raamatut keegi ei maini, see ei jää meelde, ei tekita mingeid emotsioone, ei kõneta kedagi. seda ei tooda näiteks mitte mingis kontekstis ja enamus pole sellest kuulnudki (selliseid raamatuid on päris palju tegelikult)

Please wait...
Postitas:
Kägu

lõpetasin just \”minu alaska\” (väga mõnus,loetav,lihtne),alustasin d.lessing \”viies laps\”.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
nyah nyah

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]nyah-nyah, miks sul on Debora Vaarandi elulugu lemmik? Ma ka lugesin seda ja mind see ajas lausa endast välja. Ma oleks eeldanud, et vana juunikommunist ometi natuke ka kahetseb oma elu lõpul. Aga ei midagi. Mulje jäi, et ta enda arvates on tubli ja austusväärne vanadaam.[/tsitaat]

Ta oligi tubli & austusväärne vanadaam, mitte ain’t enda arvates. Mida ta pidanux kahetsema, oma aega & keskkonda?

Please wait...
Postitas:
Newton

Mina ei oska raamatuid vaid kaanevärvi järgi liigitada. Ma teen raamatu lahti ja loen. Kui meeldib ja huvi pakub loen lõpuni kui ei siis panen kõrvale. \”Videviku\” laenutasin suvel ühelt noorelt töökaaslaselt, mulle sobis. \”Musta pori näkku\” lugesin läbi, sest kõik rääkisid sellest ja kirusid, tahtsin teada mis seal siis on. Ei tekitanud mingeid erilisi emotsioone aga järeldasin, et suur osa kirujatest ei ole ise lugenudki vaid räägivad teiste muljete põhjal.
Mulle meeldib Herman Sergo \”Näkimadalad\” ja sama kirjaniku \”Vihavald\”. J. Randy Taraborelli \”Elizabeth\” oli minu jaoks huvitav, samas Edward Douglas \”Jack suur võrgutaja\” igav ja polegi lõpuni jõudnud. Ootan väga millal saan näpud taha Albert Uustulnd \”Tuulte tallermaa\” kolmandale osale. Ema laenas selle poole kotist välja pakkimise pealt. Aga… kui tuju on kehv ja uni ei tule võtan öökapisahtlist kapsaks loetud ja kordi lapitud \”Karlsson katuselt\” ja maailm on jälle parem paik.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naised, kas keegi teist häid raamatuid ka loeb?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.