Esileht Pereelu ja suhted naised, kas olete armukestega vestelnud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: naised, kas olete armukestega vestelnud?

Postitas:

Ma hakkasin mõtlema, kas need kes teada saanud mehe armukesest, olete temaga ka rääkinud, meili saatnud vms? Kui tänaval kohtute, kas teete välja temast kuidagi? Olete midagi öelnud vms?

Mul selline juhus et pean selle naisega paar korda kuus kindlasti kohtuma, kas poes vms, ütelda midagi ei taha aga väga ebameeldiv on temaga kohtuda.

Naine pikaaegses kooselus mehega kes temaga vägivaldne ja töötab välismaal, minu mees temast poole noorem, oli vaja rajalt maha tõmmata ja voodisse saada, vahendeid valimata, sõna otseses mõttes. Siiani üritab igal võimalusel mehele püksi pääseda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 19:36; 17.05 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma hakkasin mõtlema, kas need kes teada saanud mehe armukesest, olete temaga ka rääkinud, meili saatnud vms? Kui tänaval kohtute, kas teete välja temast kuidagi? Olete midagi öelnud vms?

Mul selline juhus et pean selle naisega paar korda kuus kindlasti kohtuma, kas poes vms, ütelda midagi ei taha aga väga ebameeldiv on temaga kohtuda.

Naine pikaaegses kooselus mehega kes temaga vägivaldne ja töötab välismaal, minu mees temast poole noorem, oli vaja rajalt maha tõmmata ja voodisse saada, vahendeid valimata, sõna otseses mõttes. Siiani üritab igal võimalusel mehele püksi pääseda. [/tsitaat]

no muidugi üritab mehele püksi pääseda, kui sul nii lits mees on!
mees peaks panema sul selle naise paika. aga tundub et ega talle meeldib see tähelepanu. lits ja möku tundub su mees. ja tundub et sinu arust pole mees midagi valesti ka teinud. on selle teise naise ´´ohver´´

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 19:54; 17.05 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma hakkasin mõtlema, kas need kes teada saanud mehe armukesest, olete temaga ka rääkinud, meili saatnud vms? Kui tänaval kohtute, kas teete välja temast kuidagi? Olete midagi öelnud vms?

Mul selline juhus et pean selle naisega paar korda kuus kindlasti kohtuma, kas poes vms, ütelda midagi ei taha aga väga ebameeldiv on temaga kohtuda.

Naine pikaaegses kooselus mehega kes temaga vägivaldne ja töötab välismaal, minu mees temast poole noorem, oli vaja rajalt maha tõmmata ja voodisse saada, vahendeid valimata, sõna otseses mõttes. Siiani üritab igal võimalusel mehele püksi pääseda. [/tsitaat]

no muidugi üritab mehele püksi pääseda, kui sul nii lits mees on!
mees peaks panema sul selle naise paika. aga tundub et ega talle meeldib see tähelepanu. lits ja möku tundub su mees. ja tundub et sinu arust pole mees midagi valesti ka teinud. on selle teise naise ohver ka veel

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 19:54; 17.05 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei arva et minu mees midagi valesti poleks teinud…aga see pole praegu teema! 🙂 ma meeste hingeelu väga ei tunne, naiste oma aga küll ja ma ei käituks elu sees nii madalalt nagu too naine! ei tuleks pähe ka mitte! ja vägivaldse mehe jätaks maha!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 19:36; 17.05 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte üldsegi halva pärast, aga…Kuidas sa tead, et too naine madalalt käitub ja üritab mehele püksi pääseda ja et vahendeid valimata mehe voodisse vedas? Mees ütles?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 20:19; 18.05 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei arva et minu mees midagi valesti poleks teinud…aga see pole praegu teema! 🙂 ma meeste hingeelu väga ei tunne, naiste oma aga küll ja ma ei käituks elu sees nii madalalt nagu too naine! ei tuleks pähe ka mitte! ja vägivaldse mehe jätaks maha! [/tsitaat]
vaimne vägivald (armukese pidamine seda ju on)on teinekord hullemgi, kui füüsiline, kuid ometi ei jäta sa oma litsmeest maha? pole ka just kõrge käitumine sinu poolt, kui lased end kohelda kui nartsu ning siis jätkad sama mehega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Naine pikaaegses kooselus mehega kes temaga vägivaldne ja töötab välismaal, minu mees temast poole noorem, oli vaja rajalt maha tõmmata ja voodisse saada, vahendeid valimata, sõna otseses mõttes. Siiani üritab igal võimalusel mehele püksi pääseda. [/tsitaat]

sellist teksi lugedes ei tule eriti muud mõtet pähe kui see, et igaüks väärib oma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 20:30; 22.05 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oot, su \”mees\” kohe üldse ei tahtnud, aga see võõras naine tuli, lükkas su \”mehe\” pikali, ajas vägivallaga ähvardades tal kõvaks ja ronis siis otsa või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, ma ei ole enda üle just uhke, aga aastaid tagasi sattusin mehe \”sõbranna\” taha kassajärjekorda seisma ning asetasin enesekindla näoga kassalindile tema asjade hulka kondoomipaki (need ju kohe kassa juures). Ise viisakalt lisades \”Ma ei tahaks mingeid haigusi saada\”. Asja tegi lõbusaks see, et neiu maksiski kohmetult kõik kinni ja tormas minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ühendust võtnud õige mitme exmehe armukesega, kellega mind petnud oli. Selle tulemusel sain teada, et mehe ja naisterahva jutud ei läinud kohe üldse kokku – välja selgitatud sai,et naised ei valetanud, rääkisid tõtt – küll aga valetas mees ja kuidas veel!!!
Meest kohutavalt ärritas, et ma tema petmisobjektidega suhtlusse astusin ja teda tema pahategudelt tänu sellele kogu aeg vahele tõmbasin. Küll väitis, et suhe läbi jne, samas ise kogu aeg otsis kontakti teise naisega jne.
Ei olnud need naised milleski süüdi – ainult mees ise oli süüdi.
Ma ei süüdista ühtegi naist, kellega eks mind pettis, vaid ainult teda ennast.
Õige mitme naisterahvaga , keda mind pettis olen jäänud väga sõbralikku suhtlusse – tutvusse.
Mina leian, et inimene, kes on seotud suhtega, olgu siis naine või mees, peab ise väärikalt käituma ja üritajad ära tõrjuma. See osapool, kes on vaba pole milleski süüdi – temale ongi lubatud teha mida iganes. Mees ju ikka väidab, et kooselu – abielu on praktiliselt läbi – vormistamise kõsimus vaid jne – tuhat vabandust.
Ei süüdista mina ühtki teist naist, kui minuga suhtes olev mees nendega sahmib – mees on süüdi igal juhul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Madalat ja kõrget käitumist saab kahjuks reguleerida ainult enda puhul. On täiesti võimalik, et see naine on üliheal arvamusel endast ja leiab, et käitub väga kõrgel tasemel. Aga mehe valikuid nüüd sellele naisele küll peale panna ei saa. Kui mees oma valikutes vaba ei olnud, siis ei tule mitte selle naise poole pöörduda vaid politseisse. Vägivalla suhtes saab ikka meetmeid rakendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma hakkasin mõtlema, kas need kes teada saanud mehe armukesest, olete temaga ka rääkinud, meili saatnud vms? Kui tänaval kohtute, kas teete välja temast kuidagi? Olete midagi öelnud vms?

Mul selline juhus et pean selle naisega paar korda kuus kindlasti kohtuma, kas poes vms, ütelda midagi ei taha aga väga ebameeldiv on temaga kohtuda.

Naine pikaaegses kooselus mehega kes temaga vägivaldne ja töötab välismaal, minu mees temast poole noorem, oli vaja rajalt maha tõmmata ja voodisse saada, vahendeid valimata, sõna otseses mõttes. Siiani üritab igal võimalusel mehele püksi pääseda. [/tsitaat]Kuidas ka ei püüaks, mitte kuidagi ei suuda mõista sinusuguseid naisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese tõsisema suhtega tegin selle vea, et otsisin nende naistega kontakti ja süüdistasin NEID (oi kui rumal minust :)). Mees ei petnud (vist), aga interneti kaudu otsis endale igasuguseid \”linde\”, kellega chattida ja teab mis jutte ajada, pilte vahetada ja kes teab, võib-olla ka veebikas midagi teha. Kui mina naistega kontakti võtsin, oli nende jutt oli alati samasugune – mees isegi ei hinganud neile, et tal keegi oleks, oli ise aktiivseks pooleks, käis peale, otsis suhtlust ja pakatas seksikusest 🙂 Mina muidugi vihase pullina käratasin, et jätku mu mees rahule 🙂 Ja mees pärast kui kuulis, mis toimunud on, süüdistas mind, et miks ma pidin neile kirjutama. Kui üks tema sõbranna mind inetute sõnadega solvas, oli mehe reaktsioon ikka sama – miks sa pidid temaga rääkima 🙂 Täiesti ulme.

Praegu ei viitsi nuhkida, sest s*** ujub ikka pinnale. Naistega ühendust ei võtaks, sest süü on 100% mehe peal. Vot sellise tola jätaks kohe ilma pikema jututa maha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama kogemus nagu 08:39. Olin loll ja kirjutasin mehe armukesele. Väga alandav, tegin enda lolliks ja ajasin pinged üles, sain selgeks, et üks asi on minu ja mehe vahel ja teine asi on mehe ja armukese vahel. Kui mees on idikas, siis tuleb sellest teha omad järeldused, ükski mees pole väärt mingeid naistevahelisi kaklusi. Mõttetu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kirke31 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen ühendust võtnud õige mitme exmehe armukesega, kellega mind petnud oli. Selle tulemusel sain teada, et mehe ja naisterahva jutud ei läinud kohe üldse kokku – välja selgitatud sai,et naised ei valetanud, rääkisid tõtt – küll aga valetas mees ja kuidas veel!!!
Meest kohutavalt ärritas, et ma tema petmisobjektidega suhtlusse astusin ja teda tema pahategudelt tänu sellele kogu aeg vahele tõmbasin. Küll väitis, et suhe läbi jne, samas ise kogu aeg otsis kontakti teise naisega jne.
Ei olnud need naised milleski süüdi – ainult mees ise oli süüdi.
Ma ei süüdista ühtegi naist, kellega eks mind pettis, vaid ainult teda ennast.
Õige mitme naisterahvaga , keda mind pettis olen jäänud väga sõbralikku suhtlusse – tutvusse.
Mina leian, et inimene, kes on seotud suhtega, olgu siis naine või mees, peab ise väärikalt käituma ja üritajad ära tõrjuma. See osapool, kes on vaba pole milleski süüdi – temale ongi lubatud teha mida iganes. Mees ju ikka väidab, et kooselu – abielu on praktiliselt läbi – vormistamise kõsimus vaid jne – tuhat vabandust.
Ei süüdista mina ühtki teist naist, kui minuga suhtes olev mees nendega sahmib – mees on süüdi igal juhul![/tsitaat]

Mul on täpselt sama kogemus. Ei saagi neid naisi süüdistada, sest nad olid täpselt samasugused kannatajad nagu mina. Mees valetas neil suud-silmad täis, naised armusid ära ja olid pärast väga kohkunud, kui selgus, et tegemist hoopiski hõivatud mehega. Olen niimoodi väga viisakalt tutvunud mõne toreda naisterahvaga.

Samas oli kord juhtum kus läksin mehega ööklubisse ja seal hakkas mehele ligi tikkuma (no ikka täiesti avalikult, rebis meest tantsima, kuigi mees oli minu kõrval) üks minule võõras naine. Küsisin, miks ta mu meest rebib ja sain teada, et eelmisel nädalavahetusel tööasjus teises linnas olnud mees oli seal tibiga tutvunud ja väitnud, et on vaba ja otsib kaaslast. Seda naist ei huvitanud, et nüüd tuli välja, et polegi vaba mees. Ütles mulle otse näkku, et astu minema, see mees väitis, et on vaba, ju siis ongi :D.

Päris naljakas juhtum taganjärele mõeldes. Selle mehega ei suhtle ma juba ammu ja miks ma üldse nii pikalt suhtlesin, on omaette lugu ja mulle endalegi praegu mõistatus. Armastus on ikka pime.

Aga kui hõivatud mehel on armuke, siis on süüdi alati ja ainult MEES. Sest enamasti teine naine ei teagi, et mees on hõivatud. Ja isegi kui teab ja sellest hoolimata ligi tikub, siis normaalne mees ütleb ära. Pole küll kuulnud, et naised mehi lausa vägistaksid, ikka mees läheb ise kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, ma ei võtaks kontakti, ei suhtleks mis tahes moel tolle inimesega. Kõnniks mööda nagu postist v no mistahes suvalisest inimesest.
Mul pole küll sellist olukorda olnud, kuid ilmselt (tundes ennast) nii teeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise lahendasin olukorra nii- pärast vahelejäämist kinnitas mees, et ainult pere on talle oluline ja see teine proua on ainult nö muuseas ja meelelahutuseks. Kui ta seda mitmes kord mulle jälle kinnitama hakkas, viskas turaka täis ja ütlesin, et mina ju tegelikult tean seda, aga kas see proua kah teab? Kas sa oled seda valmis ka temale ütlema? Mees ütles, et on. Prouat ma ei süüdistanud, kuid seda, et nad mind alandasid, ma kah ei andesta. Korra siis nende töö juurde tulles ütlesingi prouale , et P.-l on sulle midagi öelda. Ja mees rääkis punastades ja kokutades prouale sama teksti, mis koduski. Oli see õige või mitte – ei tea, aga mina nautisin täiega mõlema alandust- nii selle, kes punastas ja kokutas, kui selle, kes pisarsilmil oli pettunud (kas siis sellepärast, et talle nii öeldi või sellepärast, et mees selliseks sussiks osutus). Situatsioon oli piinlik ja ebameeldiv, kuid igati seda kõike väärt. Ja mis kõige tähtsam-mõjus…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.05 11:38; 18.05 15:10; 18.05 15:16; 29.05 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin suhtlema mehe armukesega. Kuna olime mehega tol ajal alles aasta koos olnud ning lapsi polnud, siis petmine meid lahkuminekuni ei viinud, mõtlesin, et noh, suhte algus ja pole veel asi nii tõsine. Armukeseks oli mehe endine tüdruksõber, kellega nad enne mind paar aastat koos olid olnud.
Neiu oli selline noor ja naiivne (ma ei ütle seda üleolevalt, kuna teda ei salli, vaid ta tõesti oligi natuke liiga naiivne). Tuli välja, et kõik, mida tema rääkis, oli tõsi. Mees valetas kõige kohta. Armuke rääkis minuga täiesti ausalt, kõigest. Eriti nende suhte ajast, kui nad veel koos olid ja mind veel mehel polnud. Kuidas ta mitu korda aborti tegi, kuidas mees temaga käitus, kus nad käisid ja mida tegid, mis teda mehe juures häiris. Ja see tüdruk tundus mulle korraga nii toredana, temaga oli hea rääkida. Õppisin oma meest ka kohe paremini tundma.
Esimene kohtumine ja vestlus leidsid aset ühel peol, kuhu mehega läinud olime ning ka armuke sinna kohale sadas. Siis olime mehega alles tutvunud ning petmise teemat veel ei olnud. Istusime koos selle tüdrukuga ja arutasime, et täitsa kena mees \”meil\”, ilusad lapsed tuleksid.
Hiljem, kui petmine välja tuli, suhtlesime ka muidugi vihasemalt.
Siiani hoian teda oma msni listis ning jälgin facebookis tema elu, nii igaks juhuks. Kuna nüüd meil mehega juba laps ja mitu aastat koos olnud, enam ma selliseid jamasid üle ei elaks. Ning tean, et ta mu mehest endiselt sisse on võetud, kuna aeg-ajalt on proovinud ühendust võtta. Ning oma meest ma ei usalda absoluutselt. Õnneks võin ma nii 70% (kindlasti mitte 100) kindel olla, et enam neil midagi olnud pole. Salaja suhtlesin facebookis mehe nime alt temaga kunagi, see kinnitas, et oli vaikus (ei, ta ei saanud aru, et see mina olen). Ja hiljem ütles neiu mulle kurvalt, et X armastab sind tõesti.
Arvan endiselt, et tore tüdruk on, selline teistmoodi, paljud teda ei salli ja peavad natuke juhmiks (ühiseid tuttavaid meil mitmeid), kuid mulle ta inimesena täitsa meeldib. Usun, et saaksin temaga hästi läbi, kui see petmise teema olemata oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kunagi esimese peikaga selline lugu, et sain tema kõrvalhüppest teada. Küll ta anus ja nuttis ja palus andeks, terve pikk jutt minu headusest ja suurest armastusest minu vastu. Ma ütlesin, et kui läheme koos selle tibi juurde ja sa tema kuuldes mulle seda sama ütled ja samal ajal on sul roos hambus, siis vaatame, kas andestan või mitte. No käisime tibi juures ära, roosivärgi jätsime ära ikkagi:D:D:D, aga oma jutu vuristas ta tõesti ette. Tibi oli hingepõhjani solvatud, mina olin rahul. Läks nauke aega edasi ja siis otsustasin, et ma selle mehega ei hakka nagunii koos elama ja see kõrvalhüpe oli mul ikka südames. Jätsin poisi maha ja nüüd oleme sõbrad. Kuigi sellest on möödas juba peaaegu 20 aastat, siis ta on mulle vahel kokku saades öelnud, et kahetseb meie lahkuminekut. Ah ja, mina muide aitasin sellel poisil pärast uuesti kokku saada oma kunagise esimese armastusega, neil on nüüd ka laps ja juba päris pikk kooselu, aga vist ikka päris hea elu pole. No pole ka minu süü:) Mina ei alandaks ennast mitte kunagi mehe armukesele kirjutamisega ja enam ei läheks ka kohale mitte (nooruses on teine asi), ma jätaks mehe päevapealt maha ja saaks lastega ise suurepäraselt hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ise lahendasin olukorra nii- pärast vahelejäämist kinnitas mees, et ainult pere on talle oluline ja see teine proua on ainult nö muuseas ja meelelahutuseks. Kui ta seda mitmes kord mulle jälle kinnitama hakkas, viskas turaka täis ja ütlesin, et mina ju tegelikult tean seda, aga kas see proua kah teab? Kas sa oled seda valmis ka temale ütlema? Mees ütles, et on. Prouat ma ei süüdistanud, kuid seda, et nad mind alandasid, ma kah ei andesta. Korra siis nende töö juurde tulles ütlesingi prouale , et P.-l on sulle midagi öelda. Ja mees rääkis punastades ja kokutades prouale sama teksti, mis koduski. Oli see õige või mitte – ei tea, aga mina nautisin täiega mõlema alandust- nii selle, kes punastas ja kokutas, kui selle, kes pisarsilmil oli pettunud (kas siis sellepärast, et talle nii öeldi või sellepärast, et mees selliseks sussiks osutus). Situatsioon oli piinlik ja ebameeldiv, kuid igati seda kõike väärt. Ja mis kõige tähtsam-mõjus…[/tsitaat]
Ja sa oled uhke, et sul on selline suss mees? Mina tunneks sinu asemel piinlikkust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 14:41; 22.05 13:59; 22.05 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma 12. endise abielu jooksul on mu mees pidanud 2 tõsisemat kõrvalsuhet ja ma arvan et mitmeid väiksemaid seiklusi.
Kusjuures, lahku ei läinudki me konkreetse naise pärast vaid lihtsalt see abielu oli muutunud agooniaks ja mees mulle tülgastavaks, ma ei suuda elada mehega, keda ma ei austa.

Aga asjast nii palju, et kui esimese armukese avastain, siis kirjutasin ka sellele naisele sõimukirja (mitte ropu).
Ja tuli ka vastus, kus ta vabandas oma käitumist ja lubas mu mehega suhted lõpetada.
Ma olin selle loo ilmsiks tulekust ikka väga ¨okis, noore naisena segasin sinna nii oma pere, kui mehe ema ja õed-vennad.
Mulle tundus, et enamus olid ka minu poolt.

Hiljem tuli veel mitmeid jamasid päevavalgele ja kusjuures oli see minu ämm, kes käis ja sõimas kõige rohkem neid teisi naisi (käsi südamel, mina pole nendest ühegagi kohtunud, ega ei tea ka millised nad välja näevad), aga ämm on käre mutt mul, see käis ja jälitas ja sõimas neid, et mis te kuradid ajate mu poega taga, tal endal pere 😀
Tagantjärele on see hästi naljakas, et ämma arvates: poeg oli ohver ja mina olin ohver, aga vat need teised naised olid pahad.
Ühesõnaga lahku me teed lmehega äksid ja lapse sünnipäeval eks ämm jälle kurtis, et näed, ei lasta pojal rahulikult elada, jälle mingi puuk pojale külje alla ronimas.
Siis ma ikka salamisi mõtlen, et mina oma lastega sama viga ei teeks, et oma lapse silmas palki ei märka, aga teise silmas pindu küll.

Mina ei süüdista ka armukesi.
Keda tema petab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja sa oled uhke, et sul on selline suss mees? Mina tunneks sinu asemel piinlikkust.[/tsitaat]
Kelle ees ma pean piinlikkust tundma-selle proua ees või? Proua jaoks oli mees seda öeldes suss, minu jaoks aga mitte-sest tal oli ju võimalus keelduda, aga ta ei teinud seda. ´
Nagu öeldud-eesmärk pühendab abinõu.
(Ja usu mind – ka kukena tiibu lehvitav mees oleks taolises situatsioonis ikka ülinõme välja näinud-nii või teisiti)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.05 11:38; 18.05 15:10; 18.05 15:16; 29.05 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja sa oled uhke, et sul on selline suss mees? Mina tunneks sinu asemel piinlikkust.[/tsitaat]
Kelle ees ma pean piinlikkust tundma-selle proua ees või? Proua jaoks oli mees seda öeldes suss, minu jaoks aga mitte-sest tal oli ju võimalus keelduda, aga ta ei teinud seda. Ja minu meelest nõuab selline tegu ikka üpris suurt julgust.
Nagu öeldud-eesmärk pühendab abinõu.
(Ja usu mind – ka kukena tiibu lehvitav mees oleks taolises situatsioonis ikka ülinõme välja näinud-nii või teisiti)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja sa oled uhke, et sul on selline suss mees? Mina tunneks sinu asemel piinlikkust.[/tsitaat]
Kelle ees ma pean piinlikkust tundma-selle proua ees või? Proua jaoks oli mees seda öeldes suss, minu jaoks aga mitte-sest tal oli ju võimalus keelduda, aga ta ei teinud seda. Ja minu meelest nõuab selline tegu ikka üpris suurt julgust.
Nagu öeldud-eesmärk pühendab abinõu.
(Ja usu mind – ka kukena tiibu lehvitav mees oleks taolises situatsioonis ikka ülinõme välja näinud-nii või teisiti)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.05 11:38; 18.05 15:10; 18.05 15:16; 29.05 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Siiani hoian teda oma msni listis ning jälgin facebookis tema elu, nii igaks juhuks. Kuna nüüd meil mehega juba laps ja mitu aastat koos olnud, enam ma selliseid jamasid üle ei elaks. Ning tean, et ta mu mehest endiselt sisse on võetud, kuna aeg-ajalt on proovinud ühendust võtta. Ning oma meest ma ei usalda absoluutselt. [/tsitaat]

Kuidas sa julgesid lapse saada kellegagi, keda sa absoluutselt ei usalda? :O

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen. Ja kummalisel kombel on need naised nõustunud minuga kohtuma. Olen lihtsalt rääkinud sellest, milline mees on. Otseselt süüdistanud ei ole naist. See on kummaline hetk, kui saad teada, et sinu eluarmastusel on keegi sümpaatia. see sümpaatia kaldub nagu esmalt minule ka üle, et on jah tore naisterahvas või nii. Seda on võimatu sõnadega kirjeldada. No pärast tuleb muidugi viha.
Olen kohtunud selleks, et anda teisele naisele endapoolne nägemus, et paljastada mehe valed, et asi oleks kiiremini otsustatud. Sest minu huvi oli mehega suhet jätkata. Ja nii mitmeid kordi. Kuni huvi kadus. Mõnel on vaja kohe mitut elu õppetundi, ühest ei piisa alati.
Ja ühelt poolt on mul olemas nii paljut, aga pole seda armastust enam. Polnud oluline, millega see mees hakkama sai, ma andestasin, mul oli keda armastada. See tunne lihtsalt oli ja see oli tugev tunne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin käib mitmes kommentaaris läbi, et armukesed pole nagu üldse süüdi-no mina leian, et niikaua kui nad teavad, et mees on suhtes, siis sellisesse suhtesse siiski kolmandaks ei ronita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka arvamusel, et teine naine pole süüdi, te ei tea mida see mees on kokku valetanud. See naine on ka võibolla teie mehsse armunud ja arvab tõesti, et mees on vaba ja vallaline. Arvan, et kena oleks selle teise naisega siiski vestelda, ilusasti rääkida, mitte röökima hakata.
Kindasti on naisi kes risti ette ei löö teades, et mehel naine ja lapsed, aga inimesed on erinevad, ei saa kohe eeldada, et see konkreetne naine ka kindasti teab minu olemasolust.

Palju aastaid tagasi kui Rate veel väga pop koht noorte seas oli ja ma ise ka nii 19 olin. Siis mäletan kuidas ühel päeval üllatusega avastasin enda piltide alt sõimavaid kommentaare mis väljendasid kui suur lits ma olen. Olin kohe hämmingus ega taibanud midagi. Siis hakkasin uurima, nimelt oli mulle paar päeva enne seda hakanud kirjutama mingi noormees, kes oli \”vaba ja vallaline\” avatud uutele võimalustele jne. Mind isiklikult see noormees ei huvitanudki( polnud minu maitse).
Ühesõnaga \”vaba ja vallalise\” noormehe naine ei arvanud sugugi, et ta mees nii saadaval on. Ja muidugi olin mina see LITS kes tema mehe püksi üritab pääseda. Nii rõve ja krõhva. Mitmed naise sõbrannad hakkasid mind samuti ähvardama, et saan peksa kui ta meest rahule ei jäta jne. Olin üllatunud sellisest käitumisest naise poolt, et ei uurita isegi veidikenegi tausta, et kas on mees ikka nii süütuke ja see neiu nii paha. Ei viitsinud tollal selle peale oma närve raisata ja blokeerisin mehe kohe ära, kuid tagandjärgi mõtlesin, et ehk oleksin pidanud tema naisele kopeerima vestluse tema mehega.. Minu poolt polnud selles vestluses üldse huvi mehe vastu, aga suhelda mulle meeldis tollal kõigiga ja palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Siin käib mitmes kommentaaris läbi, et armukesed pole nagu üldse süüdi-no mina leian, et niikaua kui nad teavad, et mees on suhtes, siis sellisesse suhtesse siiski kolmandaks ei ronita.[/tsitaat]

Kindel, et naine üldse teab, et ta kolmas on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kindel, et naine üldse teab, et ta kolmas on?[/tsitaat]

Ainult lollid naised ei tea seda ja usuvad juba vana klassikalist lauset,kui lahus naisega ollakse ja kuidas varsti lahutust ja ärakolimist plaanitakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted naised, kas olete armukestega vestelnud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.