Esileht Pereelu ja suhted naised, kas olete armukestega vestelnud?

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: naised, kas olete armukestega vestelnud?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Siin käib mitmes kommentaaris läbi, et armukesed pole nagu üldse süüdi-no mina leian, et niikaua kui nad teavad, et mees on suhtes, siis sellisesse suhtesse siiski kolmandaks ei ronita.[/tsitaat]

Mina ronisin… See oli kõikide minu põhimõtete vastu, aga ma lihtsalt ei suutnud end eemale hoida. Vot selline keemia ja iha oli, et katus sõitis täiesti ära juba siis kui suudlesime. Sellist asja iga inimene oma elus ikka ei koge… Ja siiamaani arvasin, et sellised tunded on vaid fantaasia ja reaalses elus nii pole.
Ja loomulikult andis tõuke ka mehe väited, et abielu on karil ja näited kui ükskõikne ta naine nende abielu suhtes on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 21:40; 18.05 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ainult lollid naised ei tea seda ja usuvad juba vana klassikalist lauset,kui lahus naisega ollakse ja kuidas varsti lahutust ja ärakolimist plaanitakse.[/tsitaat]

Armastus/armumine teeb pimedaks mitte lolliks 🙂 Ei saa ju hakata kõiki mehi kohe tutvuse alguses kahtlusama kõiges 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 21:40; 18.05 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ainult lollid naised ei tea seda ja usuvad juba vana klassikalist lauset,kui lahus naisega ollakse ja kuidas varsti lahutust ja ärakolimist plaanitakse.[/tsitaat]

Jah, ja ainult VÄGA loll naine kodus usub, et äkitselt on vaja õhtul hilja tööd teha ja trennis on hakatud järsku käima ja üldse igast vabandusi 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 20:19; 18.05 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina ronisin… See oli kõikide minu põhimõtete vastu, aga ma lihtsalt ei suutnud end eemale hoida. Vot selline keemia ja iha oli, et katus sõitis täiesti ära juba siis kui suudlesime. Sellist asja iga inimene oma elus ikka ei koge… Ja siiamaani arvasin, et sellised tunded on vaid fantaasia ja reaalses elus nii pole.
Ja loomulikult andis tõuke ka mehe väited, et abielu on karil ja näited kui ükskõikne ta naine nende abielu suhtes on.[/tsitaat]
Vastik. Vastik. Vastik. Kui abielu niikuinii karil on, siis pole ju raske lahutuse jõustumine ära oodata. Ega siis nii suur keemia ja tõmme selle väikse ajaga kuhugi kao?

Aga mis muidu sai siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii lahe on lugeda, sest tavaliselt on perekooli suhtumine pigem see, et armuke on nõme kiimane lits:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et kui armuke ei tea asjade tegelikku seisu ja mees tal suud ja silmad täis valetab ning tema siiralt kõike usub. Siis ei saa teda jah milleskis süüdistada.
Aga kui ta teab ja teeb kõik, et mees oma senise perekonna jätaks, siis ma enam selle osapoole süütuses veendunud pole. Ei ole kõik armukesed mingid lillelapsed. Paljudel juhtudel mida mina tean, juhinduvad nad hoopis oma haavatud ego päästmisele ehk siis mehe iga hinna eest endale voitmisele. Ja see pole mitte armastus mehe vastu vaid tahtmine kõigile näidata, et mina selles mängus kaotajaks ei jää. tean suht lähedalt juhust, kus tööalasest filrdist sai paljude asjade kokkulangemisel nö üheöö suhe. Hommikul jõudis mehepojale kohale mis jamas ta on ning üritas sellest välja keerutada. Paraku see tädi sellega ei leppinud vaid hakkas seda perekonda täiega terroriseerima. Ometi teadis, et peres on just äsja laps sündinud(mis teeb mehe käitumise eriti võikakas) ja vähegi normaalne inimene saadaks siukse jobu kus kurat. Aga ei, tuli ka see mehe naine enesetapu äärele viia – sünnitusjärgne depressioon on ka ilma selliste teguriteta kerge tulema. Ning kõigele lisaks mängiti ka vanemale lapsele tõhus etendus, kuidas tema papa ikka teda armastab ja see ema, see ongi mõttekas maha kanda.
Ok, elus juhtub palju asju, aga nt sellistes olukordades ei ole see kolmas osapool enam mingi süütuke. Muidugi on mees sellise olukorra tekkimises põhisüüdlane, aga kui sa lähed täiesti süütuid inimesi kannatama panema, et ise tegid vale valiku, siis on see armuke täpselt sama räpane, kui petjast mees. See on puhas kättemaks ei muud.
Nii, et see tõde on kuskil vahepeal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei suhtleks, minu jaoks oleks alandav suhelda, sellepärast kõnniksin ka mööda nagu tühjast kohast, nähtamatust tegelasest. Meie moraalitase on siiski nii erinev, et mul pole moraalitu inimesega midagi rääkida.[/tsitaat]

aga moraalitu mehega kõlbab küll moraaliverstapostil olla:-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina ronisin… See oli kõikide minu põhimõtete vastu, aga ma lihtsalt ei suutnud end eemale hoida. Vot selline keemia ja iha oli, et katus sõitis täiesti ära juba siis kui suudlesime. Sellist asja iga inimene oma elus ikka ei koge… Ja siiamaani arvasin, et sellised tunded on vaid fantaasia ja reaalses elus nii pole.
Ja loomulikult andis tõuke ka mehe väited, et abielu on karil ja näited kui ükskõikne ta naine nende abielu suhtes on.[/tsitaat]

Mina ka. Tean, et mehel on naine (kohe alguses ei teadnud), aga ei kahetse küll midagi. Kooselu ega midagi sellist tõsisemat ma ei soovigi temaga, meeldib üksi olla. Tunded on muidugi laes, kui koos oleme.
Tema naist ma olen näinud küll poes ja nii, aga tema mind ei tunne ilmselt, seega pole ta mulle kunagi midagi öelnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen vestelnud ja kohtunud armukesega. Või siis tegelikult olin mina ka armuke? Ma ei teagi. Tüüp ajas lihtsalt kahte liini paralleelselt, kuna teine t¨ikk reisis tol ajal palju Eestist ära ja mina olin veidi noorem (just keskooli lõpetanud) ja seega siin paikne.

Tänaseks on sedasi, et selle töllaka saatsime mõlemad kuu peale (lõpuks tuleb ikka selline susserdamine välja) ja ei tea kumbki tema elust ja tegemistest enam midagi, ei huvitagi. Aga kuna tegemist on ülitoreda naisterahvaga, siis on ta umbes 7 aastat juba 1 mu kahest parimast sõbrannast. Vot nii. Seega enamasti on valevorstid ja litutajad ikka mehed ja mina armukesi ei süüdista tegelikult…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina ronisin… See oli kõikide minu põhimõtete vastu, aga ma lihtsalt ei suutnud end eemale hoida. Vot selline keemia ja iha oli, et katus sõitis täiesti ära juba siis kui suudlesime. Sellist asja iga inimene oma elus ikka ei koge… Ja siiamaani arvasin, et sellised tunded on vaid fantaasia ja reaalses elus nii pole.
Ja loomulikult andis tõuke ka mehe väited, et abielu on karil ja näited kui ükskõikne ta naine nende abielu suhtes on.[/tsitaat]
iga inimene jahh ei koge seda, et abielumees ta ära võrgutab, rääkides kaastunde äratamiseks, et abielu on karil. kui nii sügavad tunded, mis arvasid varem fantaasiaks, siis nüüd on mees lahutatud ja sinuga koos ka ilmselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 20:30; 22.05 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Siin käib mitmes kommentaaris läbi, et armukesed pole nagu üldse süüdi-no mina leian, et niikaua kui nad teavad, et mees on suhtes, siis sellisesse suhtesse siiski kolmandaks ei ronita.[/tsitaat]
Asi ongi selles, et nad ei tea. Tavaliselt on meestel staatuseks vaba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 14:41; 22.05 13:59; 22.05 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

aga moraalitu mehega kõlbab küll moraaliverstapostil olla:-)[/tsitaat]
Jah, mina mõtlen ka pigem seda, et äkki peaks mehe lapse emale teatama, et ta mees ei tegelegi tööga vaid laseb ringi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 14:41; 22.05 13:59; 22.05 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna oli pea 10 a sekssuhtes ühe mehega, kellel vist puhtalt seksisõltuvus.
Selle 10 a jooksul oli mehel mitu erinevat elukaaslast, minu sõbrannal 1. Sõbranna elukaaslane osutus aseksuaalseks ja nii nad siis käisid salaja seksimas.
Ühel päeval keeras 1 sõbranna minu sõbrannale käru ja teatas anonüümselt MEHE elukaaslasele, et tal on armuke. Lisaks kes ka.
Naine vedas mehe \”armukese\”, ehk minu sõbranna juurde ja palus tõestada, mis on jms. \”ütle seda, mida kodus rääkisid!!!\”.
Enne muidugi mees teatas \” armukesele\”, et ta tuleb teda mängult sõimama ja palus õelda, et see teda päästaks, justkui midagi nende vahel poleks.

Sõbranna kuulas alanduse ära ja ütles, et midagi pole. Ta ei tahtnud et see paar lahku läheks ja mees palus, enne mailis et ta kannakas selle sõimu ära.
See paar on siiani koos, sõbranna oma mehega mitte.
Kirjutasin selle jutu, kuna paljud hõõruvad rõõmust käsi, teemal \” aga mine siis ütle talle seda minu ees\”. Vahel on kokkumängitud see.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 22:51; 29.05 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Kirjutasin selle jutu, kuna paljud hõõruvad rõõmust käsi, teemal \” aga mine siis ütle talle seda minu ees\”. Vahel on kokkumängitud see.

[/tsitaat]
Isegi kui see on kokkumängitud, siis selline kokkuleppimine on kordi alandavam. Mees tuleb ütleb armukesele, et kle ma tulen alandan sind oma naise juuresolekul natuke. Kannata ära, eks. Pärast k..pime edasi, nagu poleks midagi olnudki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.05 11:38; 18.05 15:10; 18.05 15:16; 29.05 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Isegi kui see on kokkumängitud, siis selline kokkuleppimine on kordi alandavam. Mees tuleb ütleb armukesele, et kle ma tulen alandan sind oma naise juuresolekul natuke. Kannata ära, eks. Pärast k..pime edasi, nagu poleks midagi olnudki.[/tsitaat]

Said valesti aru, nemad ei suhtlegi enam aga üks pere jäi mõistusega võtva inimese poolt kokku. Usun, et see olukord oli tegelikult mehele piisavalt alandav ja võttis ennast kokku. Kuidas võtta, kes kelle peale pihku itsitab-mina selle mehe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 22:51; 29.05 18:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted naised, kas olete armukestega vestelnud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.