Esileht Pereelu ja suhted Naised, kas teie mehed teavad teie tsükli pikkust vms?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 68 )

Teema: Naised, kas teie mehed teavad teie tsükli pikkust vms?

Postitas:

Minu abikaasa ei ole näiteks 15a jooksul selle vastu huvi tundnud. Olen vist imelik, aga see on natuke solvav minu jaoks, et ta nii intiimseid asju oma naisest ei tea ja et see teda ei huvitagi, kuidas tema naine funktsioneerib. Kuigi käis sünnitamas kaasas kolmel korral, ei olnud tal aimugi, kuidas ma end peale sünnitust tundsin järgnevate nädalate jooksul, kui pikalt kestsid verejooksud, mil ei soovinud seksida jne. On ta mühakas või pigem tavaline mees?
Esimene abikaasa oli palju enam asjadega kursis. Tundis huvi ja arvestas minu tujude ja enesetundega.
Imelik nagu hakata mehele vastu tema tahtmist loengut pidama, et tead mees, minuga on nüüd sellised asjalood… Eelmisel aastal pani üldse sellise kiviaegse pirni, et \”tema eelmised naised küll teadsid, millal neil ohtlikud ja ohutud ajad on, kuidas sina ei tea ???\” Selgituseks, et imetamise ajal ei olnud mul veel 8 kuud peale sünnitust päevad alanud ning polnud millegi järgi orienteeruda nendes ohtlikes/ohututes aegades. Rasestumisvastaseid vahendeid (peale kondoomi) ei saanud kasutada terviseprobleemide tõttu, kuid mees ei soovinud kondoomiga seksida, sest see polevat loomulik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.03 09:52; 31.03 11:43; 03.04 10:53; 03.04 11:04; 03.04 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on nõme mees. Palju õnne!
Ja mitte sellepärast, et ta su tsükli pikkust ei tea, aga sellepärast, et ta on nii egoistlik rasestumisvastaste vahendite teemal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 10:12; 02.04 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ussskumatu teema 😀 Sellised asjad nagu tsükli pikkus v päevade kestvus ma jätaks küll enda teada ega tuleks selle pealegi, et sellest mehega üldse rääkidagi. Kui huvide lahknevus, siis ütleks, et sorry, täna ei saa.
Oled kuulnud ütlust ‘liiga palju informatsiooni’? See on üks neist juhtudest, kus mõtle, kas see inf ikka on mehele hädavajalik teada. Ma küll ei tahaks teada, mitu korda kuus mu mees masturbeerib v kas ta seda üldse teeb… Aga no ma ei tahtnud meest sünnitusele ka 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ussskumatu teema 😀 Sellised asjad nagu tsükli pikkus v päevade kestvus ma jätaks küll enda teada ega tuleks selle pealegi, et sellest mehega üldse rääkidagi. Kui huvide lahknevus, siis ütleks, et sorry, täna ei saa.
Oled kuulnud ütlust ‘liiga palju informatsiooni’? See on üks neist juhtudest, kus mõtle, kas see inf ikka on mehele hädavajalik teada. Ma küll ei tahaks teada, mitu korda kuus mu mees masturbeerib v kas ta seda üldse teeb… Aga no ma ei tahtnud meest sünnitusele ka ;)[/tsitaat]

Uskumatu, et täiskasvanud mees võiks natuke aru saada oma naise, laste ema, keha funktsioneerimisest? Nalja teed või. Ok, minu mees ka ei aja kalendris näpuga järge, et kui pikk mu tsükkel on, aga kas sinu meelest on tõesti parem sulle \”lähenev\” mees lihtsalt kuu peale saata, kui see, et ta on teadlik, et teatud päevadel kuus ei ole sinu jaoks sobiv? Ega kui teile nii sobib, siis jumala eest, aga minu meelest on ikka väga veider võrrelda näiteks seda, et mees ei saa aru, milline on naise keha seisund peale sünnitust sellega, et sina ei tea mitu korda mees kuus masturbeerib- no tule taevas appi!

Aga jah teemaalagataja, kui su mees selliseid pärle paneb, siis võiks ikka natuke temaga rääkida küll. Selline mühaklikkus on minu jaoks ausaltöeldes natuke jahmatav. Ega minu mees ka seda kõike väga täpselt ei teadnud, aga ta vähemalt tundis huvi, sai talle siis natuke selgitatud ja asi korras. Võiksid ikkagi kuidagi delikaatselt seda loengu asja proovida küll, natuke natuke naljakas, kui täiskasvanud mees ja isa ikka nõnna tühm selle koha pealt on :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 11:08; 31.03 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tea ja mille krdi pärast ta peaks teadma?!
Hääl meelel jätaks enamus oma kehafunktsioone siiski enda teada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sul on nõme mees. Palju õnne!
Ja mitte sellepärast, et ta su tsükli pikkust ei tea, aga sellepärast, et ta on nii egoistlik rasestumisvastaste vahendite teemal.[/tsitaat]

Just, just. Ja siis võiks mees ühel päeval teha teema, et paha naine on tema selja taga vastu tema tahtmist rasedaks jäänud, tema ise on ju ometi soovimatu raseduse vältimiseks omalt poolt kõik teinud (st targalt uurinud, kas naine ikka teab, millal tal ohtlikud päevad on) 😀 😀 :D.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 11:08; 31.03 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnest vastusest jääb mulje, nagu ma oleks pidanud silmas mehega koos lappide/tampoonide vahetust või keha funktsioneerimise alla liigitanud ka kõik vetsukülastused…Kui teil on \”päevad\”, siis mees saab sellest ju nii või teisiti teada, kui te näiteks mitu päeva järjest seksist loobute ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.03 09:52; 31.03 11:43; 03.04 10:53; 03.04 11:04; 03.04 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees teab enamvähem, kui ma ütlen et mul kõht valutab või mul halb tuju on. Seda, missuguse vahega mu tsükkel on või millal mingid \”ohutud/ohtlikud\” päevad on, ta küll ei tea, kuna ma pole teda sellest valgustanud ja tema ka väga huvi ei tunne selle vastu. Pealegi võtan ma tablette ka, nii et see ei olegi oluline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et olete mõlemad mehega vist üsna nõmedad ja väärite teineteist.

Mida hakkab mees peale teadmisega, kui pikk on sinu tsükkel?
Samamoodi võiks siis mees teada ka seda, mitu korda päevas sa näiteks pissil või suuremal hädal käid. Mitu korda päevas kõhutuult lased jne. Ja muidugi vastupidi. Sina peaksid mehest sama teadma.
Ainult, et mida selle teadmisega peale hakata? Kas see lähendaks teid kuidagi omavahel?

Mees on nõme selle pärast, et nõuab kondoomita seksi, kuigi teab, et sa muid vahendeid ei saa kasutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 31.03 13:12; 31.03 13:37; 31.03 22:55; 01.04 11:25; 02.04 19:47; 02.04 19:49; 07.04 19:30; 07.04 23:39; 09.04 13:09; 09.04 14:02; 09.04 14:21; 09.04 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mõnest vastusest jääb mulje, nagu ma oleks pidanud silmas mehega koos lappide/tampoonide vahetust või keha funktsioneerimise alla liigitanud ka kõik vetsukülastused…Kui teil on \”päevad\”, siis mees saab sellest ju nii või teisiti teada, kui te näiteks mitu päeva järjest seksist loobute ?[/tsitaat]

Mees saab siis teada küll, et päevad on, aga seksist MA ei loobu ka päevade ajal, v. mõni üksik kord kui tõesti tavalisest suurem verejooks on. Aga muus osas ta pole huvi tundnud ja mul pole ka mingit tahtmist olnud talle tsükli pikkust vms seletama hakata. Midagi võiks tõesti naised enda teada ka hoida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.03 13:20; 01.04 21:45; 03.04 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea isegi oma tsüklit (ebaregulaarne), kui mees seda uuriks, et oma kalendrisse sisse kirjutada siis … oeh, ma kohe ei teaks, saadaks ta arsti juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mõnest vastusest jääb mulje, nagu ma oleks pidanud silmas mehega koos lappide/tampoonide vahetust või keha funktsioneerimise alla liigitanud ka kõik vetsukülastused…Kui teil on \”päevad\”, siis mees saab sellest ju nii või teisiti teada, kui te näiteks mitu päeva järjest seksist loobute ?[/tsitaat]No ja mis siis, kui saab teada? Vaevalt, et see mingi saladus on. Asi pole ju selles, et naine peaks oma päevi mehe eest varjama vaid küsimus on selles, et miks mees peaks naise tsükli pikkust teadma? Vasta küsimusele, mis ta selle teadmisega peale hakkab, kui saab teada, et su tsükkel on 30 päeva pikk?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 31.03 13:12; 31.03 13:37; 31.03 22:55; 01.04 11:25; 02.04 19:47; 02.04 19:49; 07.04 19:30; 07.04 23:39; 09.04 13:09; 09.04 14:02; 09.04 14:21; 09.04 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tea, pole kunagi teadnud.
viimased 8 aastat pole mul päevi olnud (hormoonspiraal), aga enne seda oli 3 vaskspiraali ja verejooks korralik, aga päevad pole kunagi seksimist seganud. vaginaalses vahekorras siis ei olnud, saime muudmoodi hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kes keeldub ja kes ei keeldu päevade ajal seksist. Ise tunnen ennast päevade ajal niigi ebamugavalt vereerituse, sidemete ja tampoonidega, et seksida küll ei tahaks, kuigi isu on 🙂 Mees saab sellest aru ja õnneks ei ole ta mingi mühkam, kes ei saaks aru et kuus korra võib ju naisel see \”enda\” aeg ka olla 🙂 Ja õnneks ei ole temagi huvitatud verisest seksist, et pärast peab kohe pesema tõttama ja hunnik pesu vahetada…Me oleme ikka mõelnud vahel ja rääkinud sellest, et need kes päevade ajal seksivad on ikka kerge kalduvusega või feti¨iga 🙂 Juhtub…

Üldiselt on su mees veits imelik et ütleb et tema eelmised naised teadsid ohtlikke ja ohutuid päevi…No olgem ausad..Tegelikult vist selliseid ei olegi ja uskumatu et mõni peab seda tõesti toimivaks rasestumisvastaseks vahendiks..On küll ja küll jäädud rasedaks ohututel päevadel teadmata põhjustel ja on ka kondoomiga rasedaks jäädud, kuigi viimane on tunduvalt kindlam….mees võiks ennast sel alal harida!

Mina oma mehelt ei nõua et ta teaks mu tsükkli pikkust..Mida ta sellega peale hakkab 😀 Hetkel olen küll rase ja mingit tsükklit ei ole, aga siis kui oli, siis tavaliselt nädal enne päevi nii muuseas vihjasin nt peale seksi \”nädalakese veel saab\” …Ta saab kohe aru 😀 Eks ta saab ka sellest aru kui mul päevad hakkavad, siis ei luba endale kätt püksi ajada jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.03 18:36; 31.03 19:39; 02.04 08:12; 02.04 13:37; 03.04 11:40; 03.04 14:08; 04.04 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mõnest vastusest jääb mulje, nagu ma oleks pidanud silmas mehega koos lappide/tampoonide vahetust või keha funktsioneerimise alla liigitanud ka kõik vetsukülastused…Kui teil on \”päevad\”, siis mees saab sellest ju nii või teisiti teada, kui te näiteks mitu päeva järjest seksist loobute ?[/tsitaat]

Mul just päevade ajal kõige suurem isu, ei loobu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka isu suurem, aga ometi enda mugavuse tõttu loobun sellest..Lihtsalt liiga \”räpane\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.03 18:36; 31.03 19:39; 02.04 08:12; 02.04 13:37; 03.04 11:40; 03.04 14:08; 04.04 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah..mul mehega vist vedanud, tema teatab mulle, et nüüd vist peaks varsti hakkama. Mulle meeldib, see näitab minu jaoks hoolivust ja tähelepanelikkust. Kunagi, meie suhte algul olid mul päevad meeletute kõhuvaludega, ilmselt see aeg ta välja koolitas, käis ja hellitas ja hoidis. Peale teist last on kõhuvalud kadunud aga hellus ja hool on päevade ajal alles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin oma mehele testi. Täpselt ta küll ei teadnud mu tsükli pikkust, aga mul ebaregulaarne, seega enam-vähem pihta sai. Sünnitusjärgset veritsust teadis enam-vähem kusjuures. Imestasin isegi. Kuna mul pms selliselt, et päev-paar enne päevi lööb hoolega välja, siis mees enamasti teab enne kui ma ise, et päevad nüüd tulemas.

Aga asi pole ju neis teadmistes. Asi on selles, et normaalsed partnerid teevad ju ometi pereplaneerimises koostööd. Kui vaja, siis kondoom jne. Mis mõttes \”pole loomulik\”? Raseduse vältimine polegi loomulik. Loomulik oleks kogu aeg kaitsevahenditeta seksida ja kõik sündinud lapsed kenasti üles kasvatada. Selles elu aspektis meie abikaasaga oleme loomulikkusest loobunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, küsimus teemaalgatajale kui ka teistele. Mida te tsükli pikkuseks peate?
Kas seda, mitu päeva menstruatsioon kestab või mitu päeva on kahe menstruatsioonivaheline aeg?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 31.03 13:12; 31.03 13:37; 31.03 22:55; 01.04 11:25; 02.04 19:47; 02.04 19:49; 07.04 19:30; 07.04 23:39; 09.04 13:09; 09.04 14:02; 09.04 14:21; 09.04 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]jah..mul mehega vist vedanud, tema teatab mulle, et nüüd vist peaks varsti hakkama. Mulle meeldib, see näitab minu jaoks hoolivust ja tähelepanelikkust. Kunagi, meie suhte algul olid mul päevad meeletute kõhuvaludega, ilmselt see aeg ta välja koolitas, käis ja hellitas ja hoidis. Peale teist last on kõhuvalud kadunud aga hellus ja hool on päevade ajal alles. [/tsitaat]Mhh! Kas päevade ajal peab siis eriliselt hell ja hooliv olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis seal siis imelik on, et enamik naistel on tsükkel 3+1. Jah, ma tean seda, et ka minu naisel nii enam-vähem on ning asi korras. Vahel hakkab päev varem, vahest päev hiljem. Kui mõnda rohtu võtta, siis võib tsükli täiesti paigast ära nihutada, järelikult see nihkus kuhugi poole, asi korras. Kõige parem õpetaja ongi oma naine, ega ma ei lähe naabrinaise jutule, et kuidas nende päevadega on, kuidas päevade hulgaga on? Lihtne on teha suu lahti ja küsida seda oma naiselt.[/tsitaat]Mis tähendab, et enamikel naistel on tsükkel 3+1?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No issand jumal. MIKS ometi peab mees teadma, kas mu tsükkel on 25/27/32 päeva? Kas see teeb ta eriliselt toredaks ja hoolivaks? Taevas halasta, ausalt…
Me tunneme teineteist läbi ja löhki, aastaid koos elatud, abielus oldud, olen tema juuresolekul pissinud, oksendanud, nutnud, sünnitanud. Aga minu tsükli pikkust ta ei tea. JA EI PEAGI TEADMA.
Kägu, kes küsis tsükli kohta: Iga normaalne naine teab, et tsükkel on menstruatsiooni esimesest päevast kuni järgmise menstruatsiooni esimene päevani.
Loodan, et sa oled alles väga noor, vastasel juhul on selline rumal küsimus hämmastav…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 00:00; 01.04 00:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis krdi tsükkel on 3+1? Teate, ma olen täna üsna pahur ja öel, ma ei talu lauslollust!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 00:00; 01.04 00:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis krdi tsükkel on 3+1? Teate, ma olen täna üsna pahur ja öel, ma ei talu lauslollust![/tsitaat]

pakun, et 3 nädalat puhast aega ja 1 nädal päevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No issand jumal. MIKS ometi peab mees teadma, kas mu tsükkel on 25/27/32 päeva? Kas see teeb ta eriliselt toredaks ja hoolivaks? Taevas halasta, ausalt…
Me tunneme teineteist läbi ja löhki, aastaid koos elatud, abielus oldud, olen tema juuresolekul pissinud, oksendanud, nutnud, sünnitanud. Aga minu tsükli pikkust ta ei tea. JA EI PEAGI TEADMA.
Kägu, kes küsis tsükli kohta: Iga normaalne naine teab, et tsükkel on menstruatsiooni esimesest päevast kuni järgmise menstruatsiooni esimene päevani.
Loodan, et sa oled alles väga noor, vastasel juhul on selline rumal küsimus hämmastav…[/tsitaat]Vaata, mina ei ole alles väga noor ja rumal. Ma olen 40 -aastane ja tean täpselt, kuidas arvestatakse tsükli pikkust.
Lihtsalt, teemaalgatust lugedes tekkis mul korraks mõte, et ta ei pea selle nn. tsükli pikkuse all üldsegi mitte seda silmas, mitu päeva on ühe menstruatsiooni alguse päevast kuni järgmisel menstruatsiooni esimese päevani, vaid arvab ehk seda, et tsükli pikkuseks loetakse seda, mitu päeva päevad kestavad.
Sama tundub mulle, et üks siinkõnelenud meesterahvas, kes kirjutab, et naiste tsükli pikkuseks on 3+1, et ta ajab midagi selles osas sassi või väljendub lihtsalt pisut segaselt.

Sellepärast ma oma küsimuse esitasingi, et tahtsin teada, kas kõik ikka mõtlevad selle küsimuse all ühte ja sama asja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 31.03 13:12; 31.03 13:37; 31.03 22:55; 01.04 11:25; 02.04 19:47; 02.04 19:49; 07.04 19:30; 07.04 23:39; 09.04 13:09; 09.04 14:02; 09.04 14:21; 09.04 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks inimesi ole erinevaid. Minule ausalt öeldes ei meeldi ka see kui mõni sõbranna hakkab oma veritsuse eripärasustest rääkima. Ja äi näiteks räägib sageli, et sõi seda ja seda ja nüüd kõht kinni või lahti. No jumala eest, ei taha teada… Mees õnneks ei nõua infot mu tsükli kohta. Aga mu 5-ne poeg tunneb väga mu \”pepulappide\” vastu huvi (ise pani sellise termini)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mees saab siis teada küll, et päevad on, aga seksist MA ei loobu ka päevade ajal, v. mõni üksik kord kui tõesti tavalisest suurem verejooks on. Aga muus osas ta pole huvi tundnud ja mul pole ka mingit tahtmist olnud talle tsükli pikkust vms seletama hakata. Midagi võiks tõesti naised enda teada ka hoida.[/tsitaat]

Miks ma nii palju miinuseid teeninud olen? Kas tõesti sellepärast, et mul päevade ajal eriti suur seksiisu on? Ega siis ainult õhtul ja voodis seksima pea, päevade ajal saab tavaliselt kas saunas või du¨i all asjatatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.03 13:20; 01.04 21:45; 03.04 22:43;
To report this post you need to login first.

kõige nõmedam on see, et mees sind oma eelmistega kõrvutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks ma nii palju miinuseid teeninud olen? Kas tõesti sellepärast, et mul päevade ajal eriti suur seksiisu on? Ega siis ainult õhtul ja voodis seksima pea, päevade ajal saab tavaliselt kas saunas või du¨i all asjatatud.[/tsitaat]

No jah, eks see ole, mida keegi heaks ja mugavaks peab. Minuarust on nt du¨¨i all seksimine kõige ebamugavam ja nõmedam asi üldse…Kõigile lihtsalt ei sobi selline asi. Teiseks saunas ei soovitata üldse seksida, kuna kuumas olemine niigi juba tõstab südamerütmi, siis kuumas seksides võib asi VÄGA halvasti lõppeda! Aga igaühe enda asi eksju 😀
Eks vist seepärast miinused et igaüks(siiski vist enamus) ei pea seksi päevade ajal normaalseks…On ju aeg kus ka naine võib \”puhata\”, ka siis kui seksiisu on…Et keha saaks oma vajalikud toimingud ära teha ja asi korras 🙂 Iga mees saab sellest aru. Ka minul on päevade ajal meeletu seksi isu, kuid ometi ma mehele oma verise tutiga peale ei roni…Lihtsalt ei ole seda tüüpi inimene kellele meeldiks räpaselt asju ajada 😀 Ja du¨¨i alla ma ka nüüd spetsiaalselt seepärast seksima ei lähe et seksida saaksin, kui tean et see ei ole see mida ma tahan…Mõnele inimesele nt ei sobi püsti seksimine ja ta ei saa sellest nii suurt naudingut…Milleks siis?
Meie oleme mehega siiski arvamusel et need kes päevade ajal seksivad, eks neil ole mõni feti¨ vms, mis kisub kohe verisel ajal seksima 😀
Mulle meeldib kui ma saan seksi ajal vabalt asendeid vahetada, muretsemata et nüüd mingi räige veri mehe peale voolab või voodisse imbub 🙂 Murevaba seks on see kõigeparem 🙂 Maitse asi.!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.03 18:36; 31.03 19:39; 02.04 08:12; 02.04 13:37; 03.04 11:40; 03.04 14:08; 04.04 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Me oleme ikka mõelnud vahel ja rääkinud sellest, et need kes päevade ajal seksivad on ikka kerge kalduvusega või feti¨iga 🙂 Juhtub…
Hetkel olen küll rase ja mingit tsükklit ei ole, aga siis kui oli, siis tavaliselt nädal enne päevi nii muuseas vihjasin nt peale seksi \”nädalakese veel saab\” …Ta saab kohe aru 😀 Eks ta saab ka sellest aru kui mul päevad hakkavad, siis ei luba endale kätt püksi ajada jne.[/tsitaat]Nii tore elu teil. Sina vihjad ja mees saab kohe aru. Kadestusväärne 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 10:12; 02.04 08:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 68 )


Esileht Pereelu ja suhted Naised, kas teie mehed teavad teie tsükli pikkust vms?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.