Esileht Pereelu ja suhted Naised, kas teie mehed teavad teie tsükli pikkust vms?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )

Teema: Naised, kas teie mehed teavad teie tsükli pikkust vms?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Nii tore elu teil. Sina vihjad ja mees saab kohe aru. Kadestusväärne :D[/tsitaat]

Näed kui tubli…said oma päeva iroonitsemise eest linnukese kirja 😉 Palju edu !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.03 18:36; 31.03 19:39; 02.04 08:12; 02.04 13:37; 03.04 11:40; 03.04 14:08; 04.04 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta selliseid asju teadma peaks, pealegi rasestumisvastaseid tablette võttes õigeid päevi nagunii ei ole. Eriti minul, kuna võtan neid pausideta ja seda aeg-ajalt tekkivat väikest vaheveritsust ei pane ta tähelegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.04 17:11; 03.04 09:20; 09.04 09:46; 09.04 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No jah, eks see ole, mida keegi heaks ja mugavaks peab. Minuarust on nt du¨¨i all seksimine kõige ebamugavam ja nõmedam asi üldse…Kõigile lihtsalt ei sobi selline asi. Teiseks saunas ei soovitata üldse seksida, kuna kuumas olemine niigi juba tõstab südamerütmi, siis kuumas seksides võib asi VÄGA halvasti lõppeda! Aga igaühe enda asi eksju 😀
Eks vist seepärast miinused et igaüks(siiski vist enamus) ei pea seksi päevade ajal normaalseks…On ju aeg kus ka naine võib \”puhata\”, ka siis kui seksiisu on…Et keha saaks oma vajalikud toimingud ära teha ja asi korras 🙂 Iga mees saab sellest aru. Ka minul on päevade ajal meeletu seksi isu, kuid ometi ma mehele oma verise tutiga peale ei roni…Lihtsalt ei ole seda tüüpi inimene kellele meeldiks räpaselt asju ajada 😀 Ja du¨¨i alla ma ka nüüd spetsiaalselt seepärast seksima ei lähe et seksida saaksin, kui tean et see ei ole see mida ma tahan…Mõnele inimesele nt ei sobi püsti seksimine ja ta ei saa sellest nii suurt naudingut…Milleks siis?
Meie oleme mehega siiski arvamusel et need kes päevade ajal seksivad, eks neil ole mõni feti¨ vms, mis kisub kohe verisel ajal seksima 😀
Mulle meeldib kui ma saan seksi ajal vabalt asendeid vahetada, muretsemata et nüüd mingi räige veri mehe peale voolab või voodisse imbub 🙂 Murevaba seks on see kõigeparem 🙂 Maitse asi.![/tsitaat]Mhmhh! Ja siis loed mõne teise teema alt, kuidas need samad päevade ajal seksivad naised ütlevad, et nende mees ei saanud sünnitusel osaleda, kuna ei talu verd.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 31.03 13:12; 31.03 13:37; 31.03 22:55; 01.04 11:25; 02.04 19:47; 02.04 19:49; 07.04 19:30; 07.04 23:39; 09.04 13:09; 09.04 14:02; 09.04 14:21; 09.04 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks ta selliseid asju teadma peaks, pealegi rasestumisvastaseid tablette võttes õigeid päevi nagunii ei ole. Eriti minul, kuna võtan neid pausideta ja seda aeg-ajalt tekkivat väikest vaheveritsust ei pane ta tähelegi.[/tsitaat]Tablette ei tohi võtta pidevalt, ilma pausideta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 31.03 13:12; 31.03 13:37; 31.03 22:55; 01.04 11:25; 02.04 19:47; 02.04 19:49; 07.04 19:30; 07.04 23:39; 09.04 13:09; 09.04 14:02; 09.04 14:21; 09.04 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tablette ei tohi võtta pidevalt, ilma pausideta. [/tsitaat]
Need pausid ei ole absoluutselt vajalikud ja on välja mõeldud ainult selleks, et imiteerida nö loomulikku tsüklit. Pole mingit tegelikku vajadust selle veritsemise järgi. Ega samal põhimõttel töötav hormoonspiraal ka sees pausi ei pea ja sellepärast selle kasutajatel üldjuhul mingit veritsust ei teki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.04 17:11; 03.04 09:20; 09.04 09:46; 09.04 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu abikaasa ei ole näiteks 15a jooksul selle vastu huvi tundnud. Olen vist imelik, aga see on natuke solvav minu jaoks, et ta nii intiimseid asju oma naisest ei tea ja et see teda ei huvitagi, kuidas tema naine funktsioneerib. Kuigi käis sünnitamas kaasas kolmel korral, ei olnud tal aimugi, kuidas ma end peale sünnitust tundsin järgnevate nädalate jooksul, kui pikalt kestsid verejooksud, mil ei soovinud seksida jne. On ta mühakas või pigem tavaline mees?
[/tsitaat]

Mingi nali või? Minu mees on ka kolmel korral sünnitamas kaasas käinud, aga minuga verejooksude spetsiifikat, sagedust, tugevust ta nüüd küll arutada ei soovi, ja mina temaga ka mitte. Üldse on raske kujutleda, et normaalne mees tahaks naisteasjadest rääkida (NAISTEASJADEST ja RÄÄKIDA, lisame veel et OMAL ALGATUSEL).

Sellise asja peale solvumine on minu jaoks ühel pulgal nende naiste solvumisega, kes leiavad, et mees peaks onaneerimisega tegelema ainult nende juuresolekul ja neilt heakskiidu saanud netilehtede abil. Ikkagi nii intiimne asi ju.
Võibolla võiksime siis juba seda ka oodata, et mees taipab naisele omal algatusel tampoone osta?

Intiimne seda tähendabki, et on isiklik ja suurem osa inimesi ei taha seda jagada mitte ühegi hingega.

Ega see kõik ei tähenda ju, et mees ei näeks ja ei teaks, et naine on pärast sünnitust väsinud. Ja kui ta ütlebki midagi, mis kõlab taktitult, on alati võimalus talle selgitada, miks kõlas taktitult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.04 10:07; 03.04 10:11; 03.04 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Üldiselt on su mees veits imelik et ütleb et tema eelmised naised teadsid ohtlikke ja ohutuid päevi…No olgem ausad..Tegelikult vist selliseid ei olegi ja uskumatu et mõni peab seda tõesti toimivaks rasestumisvastaseks vahendiks..On küll ja küll jäädud rasedaks ohututel päevadel teadmata põhjustel ja on ka kondoomiga rasedaks jäädud, kuigi viimane on tunduvalt kindlam….mees võiks ennast sel alal harida!

[/tsitaat]

Loomulikult pole ohutute päevade lugemine mingi tõhus vahend, kuid mehe jaoks on naise jutt naisteasjadest igal juhul autoriteetne. Ükski mees ei lähe pärast naise selgitusi tsükli, raseduse või sünnituse teemal saadud selgitusi guugeldama, et äkki naine on asjadest valesti aru saanud. Mees püüab vähemalt mingi osa saadud infost meelde jätta, et vähem lolli muljet jätta, ja ongi kogu muusika. Kui eelmiselt naiselt on saadud täiesti mööda info (nt need ohutud päevad), siis korrigeerigu praegune naine neid vääraid arusaamu, ja ongi kõik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.04 10:07; 03.04 10:11; 03.04 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On teil alles prbleemid! Minu etteopanek selline, et naised kes kangesti tahavad, et mehed nende tsükliseisu teaksid, pange kalender seinale.Mure murtud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu abikaasa ei ole näiteks 15a jooksul selle vastu huvi tundnud. Olen vist imelik, aga see on natuke solvav minu jaoks, et ta nii intiimseid asju oma naisest ei tea ja et see teda ei huvitagi, kuidas tema naine funktsioneerib. Esimene abikaasa oli palju enam asjadega kursis. Tundis huvi ja arvestas minu tujude ja enesetundega.[/tsitaat]

Miks sa oma esimesest abikaasast siis lahku läksid kui ta nii tore ja arvestav oli ja selle mühkamiga abiellusid?

Vastuseks, et minu arust mees ei pea kõike teadma ja piisab kui ütlen, et päevad. Mul pole aga päevi olnud 7a (hormoonspiraal) nii et enam ei saa seda asja ka ettekäändeks tuua:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan pille ja mees teab, mida need endast kujutavad. Kui tal on hirmus huvi uurida, millal mul päevad on, saab ta pillide pealt vaadata 🙂 ja kui mina olen nõus enda keha mürgitama, on tema ülesanne vaadata, et mul pill ka võetud saaks. Ehk siis tema jookseb hommikul veeklaasi järele, võtab pilli välja ja ulatab kõik mulle. Ma täiesti keeldun mehe elu muretuks tegemast, sest kui mina võtan pille siis peab tema neid mulle serveerima, 50-50.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina magan tavaliselt alasti.Kui päevad,siis alukad jalas ja mees saab kohe aru,et päevad.Lihtne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 10:41; 05.04 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks sa oma esimesest abikaasast siis lahku läksid kui ta nii tore ja arvestav oli ja selle mühkamiga abiellusid?
[/tsitaat]
Oi-oi, millist vastukaja mu tagasihoidlik teemapüstitus on saanud 🙂
Küsijale vastuseks, et alati ei pea just lahku minema, et abikaasast ilma jääda…
Pidasin seni normaalseks, et pikaaegne abikaasa on oma naise asjadega kursis. Tuleb välja, et see polegi nii väga normaalne? Oma tutvusringkonnast on aastate jooksul läbi käinud erinevaid ( intelligentseid, kõrgharituid) inimesi, paare, kes mõtlevad samamoodi nagu mina. Just, nagu viimane vastaja kirjutas, et suhtumine peaks olema 50:50. Olen oma sõpradelt küllalt kuulnud fakte sellest, kuidas abikaasa ( mees siis) ostab tampoone ja sidemeid, on juhtumeid, kus mees neid ka naisele paigaldada aitab või siis eemaldab, kui soovib vahekorda (ma juba kujutan ette, millise vastukaja mu väljaöeldu nüüd saab, kuid ütlen kohe, et minule t

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.03 09:52; 31.03 11:43; 03.04 10:53; 03.04 11:04; 03.04 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mida! Muutes postituses komakohta, kadus pool teksti hoopis ära…
Tahtsin öelda, et minu jaoks on taolised tegevused täiesti vastuvõetamatud. Aga ma olen aru saanud, et armastavad mehed on paljugi valmis oma naiste heaks tegema või neist rohkem teadma, kui naisel endal oma keha suhtes tabusid ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.03 09:52; 31.03 11:43; 03.04 10:53; 03.04 11:04; 03.04 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot see küll väga normaalne ei ole:D Eelmänguks on tampooni eemaldamine ja järelmänguks tampooni paigaldamine…No see ei saa täiesti normaalne ju olla!

Ma olen ka olnud päevade ajal vahekorras, aga nii et tampooni jätsin hoopis sisse…mees ütles et veidi hõõrus alguses aga läks üle…Päras väljasaamine oli veidi keerulisem kui muidu, aga valu see ei teinud..vähemalt oli puhas seks! Aga et mees läheks sinna mu tampooni välja võtma, et siis verist mind \”panna\” ja hiljem veel nii lahke et tampooni paigaldab…no mida veel…

Muidu sekspoodides müüakse vist mingeid seksitampoone..sellised pehmed tupsukesed…EI kujuta ette küll kuidas need välja saab pärast, aga ju siis ikka saab kui selline asi tehtud…Palju vastukaja netist nende kohta leidnud ei ole, aga kindlasti väärivad proovimist. Ise kavatsen küll kunagi nö igaksjuhuks osta, kuna verist seksi siiski ei soovi….
Mõni mees teeb vast oma naisele veel päevade ajal suuseksi ka…igasuguseid leidub:D

Minu mees ka armastab mind, aga no mõni asi nagu nt tampooni paigaldamine ja raseerimine, võiks olla ikka piisavalt intiimsed tegevused ainult enda jaoks… 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.03 18:36; 31.03 19:39; 02.04 08:12; 02.04 13:37; 03.04 11:40; 03.04 14:08; 04.04 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vot see küll väga normaalne ei ole:D Eelmänguks on tampooni eemaldamine ja järelmänguks tampooni paigaldamine…No see ei saa täiesti normaalne ju olla!

Ma olen ka olnud päevade ajal vahekorras, aga nii et tampooni jätsin hoopis sisse…mees ütles et veidi hõõrus alguses aga läks üle…Päras väljasaamine oli veidi keerulisem kui muidu, aga valu see ei teinud..vähemalt oli puhas seks!

Mõni mees teeb vast oma naisele veel päevade ajal suuseksi ka…igasuguseid leidub:D

Minu mees ka armastab mind, aga no mõni asi nagu nt tampooni paigaldamine ja raseerimine, võiks olla ikka piisavalt intiimsed tegevused ainult enda jaoks… :)[/tsitaat]
Tean naist, kes vajas oppi, kui oli samuti tampoon tupes seksinud. Kuna emakakael on ju avatud, siis tampoon kadus emaka sisemusse ja tekitas meeletut valu, kiirabi viis naise minema otse voodist…Nii et teinekord mõtle enne, kui taaskord \”puhast seksi\” päevade ajal nautima hakkad.

Tean meest, keda ei heiduta suuseksi tegemisel ka abikaasa menstruatsioon. Need inimesed pole küll meie kaasmaalased, on lihtsalt vabad inimesed vabal maal, mitte nagu meie siin, kõigi oma tabude ja hirmudega.

Mis puutub raseerimisse, siis ootajate ja sünnitajate foorumis on küllalt esinenud naisi, kes lasevad oma mehel end enne sünnitust tuti paljaks raseerida, mis pole tegelikult sünnitamise seisukohalt üldsegi oluline tegevus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.03 09:52; 31.03 11:43; 03.04 10:53; 03.04 11:04; 03.04 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina magan tavaliselt alasti.Kui päevad,siis alukad jalas ja mees saab kohe aru,et päevad.Lihtne.[/tsitaat]
Miks päevade ajal peaksid alukad jalas olema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.04 12:24; 09.04 13:17; 09.04 14:09; 09.04 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oi-oi, millist vastukaja mu tagasihoidlik teemapüstitus on saanud 🙂
Küsijale vastuseks, et alati ei pea just lahku minema, et abikaasast ilma jääda…
Pidasin seni normaalseks, et pikaaegne abikaasa on oma naise asjadega kursis. Tuleb välja, et see polegi nii väga normaalne? Oma tutvusringkonnast on aastate jooksul läbi käinud erinevaid ( intelligentseid, kõrgharituid) inimesi, paare, kes mõtlevad samamoodi nagu mina. Just, nagu viimane vastaja kirjutas, et suhtumine peaks olema 50:50. Olen oma sõpradelt küllalt kuulnud fakte sellest, kuidas abikaasa ( mees siis) ostab tampoone ja sidemeid, on juhtumeid, kus mees neid ka naisele paigaldada aitab või siis eemaldab, kui soovib vahekorda (ma juba kujutan ette, millise vastukaja mu väljaöeldu nüüd saab, kuid ütlen kohe, et minule t[/tsitaat]

Ma saan aru küll, et mees võib naisele vajadusel tampooni paigaldada. Naine võib vajadusel ka mehe suguelundeid pesta ja mähet või siibrit alla panna. Elus tuleb kõike ette ja kui armastus ja pühendumine on, siis ilmselt just nii vajadusel hoolitsetaksegi.

Samamoodi võib mõnda inimest verise tampooni vahetamine abikaasal suisa erutada. Mõnda erutab kuldne vihm jne jne jne.

Aga see, et selliseid fakte sõpradega jagatakse ja kohe hulgi, on minu jaoks küll ebanormaalne. Normaalsele inimesele võiksid pereelu intiimsemad aspektid ikka mingi piirini pühad olla. Või on teemaalgataja oma keha suhtes nii \”kompleksivaba\”, et ei sega sugugi, kui abikaasa sõpradega tema suguelundite kuju, lõhna ja maitset arutab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.04 10:07; 03.04 10:11; 03.04 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tean naist, kes vajas oppi, kui oli samuti tampoon tupes seksinud. Kuna emakakael on ju avatud, siis tampoon kadus emaka sisemusse ja tekitas meeletut valu, kiirabi viis naise minema otse voodist…Nii et teinekord mõtle enne, kui taaskord \”puhast seksi\” päevade ajal nautima hakkad.

Tean meest, keda ei heiduta suuseksi tegemisel ka abikaasa menstruatsioon. Need inimesed pole küll meie kaasmaalased, on lihtsalt vabad inimesed vabal maal, mitte nagu meie siin, kõigi oma tabude ja hirmudega.

Mis puutub raseerimisse, siis ootajate ja sünnitajate foorumis on küllalt esinenud naisi, kes lasevad oma mehel end enne sünnitust tuti paljaks raseerida, mis pole tegelikult sünnitamise seisukohalt üldsegi oluline tegevus.[/tsitaat]

Hea et kirjutasid, seda ma tõesti ei teadnud et selline oht on. Eks ma teinekord leian teise viisi puhta seksi tarbeks 🙂

Aga see on küll rõve kui teha suuseksi nö verisele naisele…no ma ei tea…samahästi võiks ju ise ka endale näpukat teha ja pärast verised sõrmed puhtaks lakkuda või neid niisutada vahest 😀 Suht nõme nagu…ise ju sellist asja ei teeks, miks siis mees peaks…a kui feti¨ siis nii ongi…

Ise olen teist korda rase ja mõlema rasedusega olen ilusti ennast ise puhtaks saanud altpoolt, ei ole mehe abi veel vaja läinud…Ehk need naised kes ise ei saa, on lihtsat kohmakad ja ei oska end veel piisavalt hästi raseerida või omavad vähest kogemust..Ise suudan kasvõi silmad kinni ennast altpoolt korda teha 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.03 18:36; 31.03 19:39; 02.04 08:12; 02.04 13:37; 03.04 11:40; 03.04 14:08; 04.04 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kaks sünnitust olnud. Ausõna, ei mäleta isegi oma sünnitusjärgse veritsuse pikkust. Oleksin siiralt üllatunud, kui mees seda teaks. Kuna hormoonspiraali kasutaja, siis päevade ajal voolus minimaalne ja mees vist pole tõesti enam aru saanud, millal mul päevad.
Seda, et mees paigaldaks-eemaldaks tampoone jmt, ma hästi ette ei kujuta. Pärast keiserlõikust, kui olin kaotanud palju verd ja täiesti nõrk, siis aitas mul vetsus käia ja sättis lappe aga see oli hädaolukord. Eelmänguna seda küll ette ei kujuta aga eks igaühele oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie mehed on nii yksköiksed ja pimedad? Sest minu mees teab minu tsykli pikkust väga hästi. Peale päevi olen ma töeline nurr ja peaaegu köigega nöus ning yleyldse lahke, röömus ja roosa, meeletult möistev ning tunnem ise ka kuidas minust öhkub seksapiili :p, ehk siis OV-periood. Ca 2 nädalat peale seda algab PMS ja no see on meie majas öudukas kuubis, olen turr ja noriv ja mulle ei sobi kohe mitte midagi. Mees on sellest teadlik ja hoiab madalamat profiili, ise yritan ka kuidagi kainet möistust säilitada mis tegelikult ei önnestu. Ja siis ongi käes päevade nädal. Olen rahulik ja kergelt endasse tömbunud töeline kodukana koristan kui hull ja kypsetan. Mees on liigutatud minu kokamiskunstist ja nii armas on vaadatakuidasnainevaikselt sussesahistab ja toimetab ning ta ju teab, et peagi hakkan jälle nurruma ja tegelikult on meie elu lill 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas teie mehed on nii yksköiksed ja pimedad? Sest minu mees teab minu tsykli pikkust väga hästi. Peale päevi olen ma töeline nurr ja peaaegu köigega nöus ning yleyldse lahke, röömus ja roosa, meeletult möistev ning tunnem ise ka kuidas minust öhkub seksapiili :p, ehk siis OV-periood. Ca 2 nädalat peale seda algab PMS ja no see on meie majas öudukas kuubis, olen turr ja noriv ja mulle ei sobi kohe mitte midagi. Mees on sellest teadlik ja hoiab madalamat profiili, ise yritan ka kuidagi kainet möistust säilitada mis tegelikult ei önnestu. Ja siis ongi käes päevade nädal. Olen rahulik ja kergelt endasse tömbunud töeline kodukana koristan kui hull ja kypsetan. Mees on liigutatud minu kokamiskunstist ja nii armas on vaadatakuidasnainevaikselt sussesahistab ja toimetab ning ta ju teab, et peagi hakkan jälle nurruma ja tegelikult on meie elu lill 🙂 [/tsitaat]

Minul ei ole mingisugust PMS-i kunagi olnud, ei kujuta ettegi, misasi see on (st. kuidas see võiks mind kurjaks ja norivaks muuta)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.03 13:20; 01.04 21:45; 03.04 22:43;
To report this post you need to login first.

ei, tsükli pikkst ta küll ei tea. miks peakski?
tegelikult ma ei viitsi viimasel ajal enam ise ka arvet pidada 😛 targem muidugi oleks, teaks aimata, millal jälle pioneere oodata on, aga samas, mis see teadmine niiväga annab.

kui päevad käes, siis ta muidugi saab sellest teada, sest ma loobun seksist. siis ta on natuke kurb mõnikord. nagu mina oleks süüdi, et ma naine olen 😛

peale sünnitusi (4) on ta küll väga hoolitsev olnud. mitte et verejooksu pikkus väga huvitaks, pigem et kas lapsele ikka piima jätkub ja nii 🙂
selle ta on jaksanud ikka iga kord ära oodata kui mina olen esimese seksi pärast sünnitust algatanud. minu meelest normaalne mees. teab ju, et ega tema uurimise peale mul see veri rutem kinni ei jää.

aga seda kirjutajat ma küll imestan, kes arvab, et mehed on kurdid ja pimedad kui PMS-i ei märka. kuulun nimelt nende naiste hulka, kellel seda pole. arven, et meid on vähemalt sama palju kui neid teisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina magan tavaliselt alasti.Kui päevad,siis alukad jalas ja mees saab kohe aru,et päevad.Lihtne.[/tsitaat]

peaaegu, et samuti ka meil.
magan siiski stringidega, aga siis kui on päevad siis on lihtsad ja tavalised püksikud, stringid.

mees teab, et juhul kui pole jalas mulle meeldiv pesu, siis pole miskit loota kui ma just ise ettepanekut ei tee koos du¨¨i alla minna 😀

armastan sitside ja satside ning lipsukestega pesu ja kui on teatud aeg kuus, siis kasutan tavalist. mees sai sellest erinevusest aru juba peale paari kuud koos elamist.

samas ma siiski ei kanna talle ette oma tsükli pikkusest või menstruatsiooni komplikatsioonidest.
see ei ole minu meelest teema, millega meest koormata. on asju, mis peaks jääma suhtes varjupoolelele ja meestele mitte teada olema. ning jah, meie elamises on ka mu tampoonid ja pesukaitsmed vannitoas kapis, kuhu mehel on ligipääs keelatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab mees naise tsükli pikkust teadma? Ma tavaliselt mainin mehele, kui päevad hakkavad, aga võin kihla vedada, et ta ei tea mu tsükli pikkust. Milleks see üldse mehele vajalik on? Kas see näitaks erilist hoolimist, kui mees teeks oma kalendrisse minu oodatavate päevade kuupäevale suure punase risti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oli küll halvasti öeldud et need mehed kes naiste tsüklit ei märka on pimedad ja tähelepanematud..Mismõttes nagu?
Mina olen kogu tsükkli vältel üsna sarnases tujus/meeleolus jne…Ei hakka ma peale päevi nurruma ega enne päevi torisema…Igaüks on erinev ja teiste megi seepärast tähelepanematuks \”sõimata\” on väga inetu!
Vähemalt ei pea mu mees kodus madalat profiili hoidma, kuna naine iga kell käratada võib 😀

Ja hooliv ja armastav on ta küll…Märkab kohe kui mul millegipärast halb tuju on, isegi kui üritan seda varjata…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.03 18:36; 31.03 19:39; 02.04 08:12; 02.04 13:37; 03.04 11:40; 03.04 14:08; 04.04 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tean, mu naisel on jalanumber 41

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks päevade ajal peaksid alukad jalas olema?[/tsitaat]
Kuhugi peab ju sideme panema ega see ise mul jalgevahel püsi:)
Päeval kasutan tampoone aga esimesel ööl sidet ja teisel pesukaitset.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 10:41; 05.04 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Need pausid ei ole absoluutselt vajalikud ja on välja mõeldud ainult selleks, et imiteerida nö loomulikku tsüklit. Pole mingit tegelikku vajadust selle veritsemise järgi. Ega samal põhimõttel töötav hormoonspiraal ka sees pausi ei pea ja sellepärast selle kasutajatel üldjuhul mingit veritsust ei teki. [/tsitaat]Asi pole ju selles, kas veritsus on või ei ole vajalik, vaid selles, et neid tablette ei võeta koguaeg, järjest.
Paar-kolm lehte järjest võib võtta mõnikord, kui selleks on otsene vajadus – näiteks reis vmt. Aga seda, et paned 5 aastat jutti tablette, ilma ettenähtud nädalast pausi tegemata…? Nii ei tehta!

Selles mõttes ära võrdle hormoonspiraali kombineeritud pillidega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 31.03 13:12; 31.03 13:37; 31.03 22:55; 01.04 11:25; 02.04 19:47; 02.04 19:49; 07.04 19:30; 07.04 23:39; 09.04 13:09; 09.04 14:02; 09.04 14:21; 09.04 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks päevade ajal peaksid alukad jalas olema?[/tsitaat]Tahad dikteerida, mida keegi päevade ajal kasutada tohib?

Paistab, et sa ei teadnudki, et sideme saab vaid pükste külge kinnitada. Hästi ei kujutaks ette, kuidas see seal ilma aluspüksteta jalge vahel oleks ning oma funktsiooni täidaks.

Minul on näiteks nii, et esimesed 3 päeva uputab niimoodi, et on vaja nii tampooni kui ka sidet üheaegselt kasutada.
Aga no, kui inimene ei ole ise kogenud sellist, suure verehulgaga menstruatsiooni, siis on täiesti võimatu, et kellelgi võib niimoodi olla. Me ju naised oleme täpselt ühesugused – päevad kestavad 3 päeva, valutult ning minimaalse verekaotusega. On nii või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 31.03 13:12; 31.03 13:37; 31.03 22:55; 01.04 11:25; 02.04 19:47; 02.04 19:49; 07.04 19:30; 07.04 23:39; 09.04 13:09; 09.04 14:02; 09.04 14:21; 09.04 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Asi pole ju selles, kas veritsus on või ei ole vajalik, vaid selles, et neid tablette ei võeta koguaeg, järjest.
Paar-kolm lehte järjest võib võtta mõnikord, kui selleks on otsene vajadus – näiteks reis vmt. Aga seda, et paned 5 aastat jutti tablette, ilma ettenähtud nädalast pausi tegemata…? Nii ei tehta!

Selles mõttes ära võrdle hormoonspiraali kombineeritud pillidega. [/tsitaat]
Seleta siis täpselt ära, millise mehhanismi järgi nende järjest võtmine kahjulik on, kui nii tark oled:D \”Ei tehta\” pole mingi argument.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.04 17:11; 03.04 09:20; 09.04 09:46; 09.04 19:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )


Esileht Pereelu ja suhted Naised, kas teie mehed teavad teie tsükli pikkust vms?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.