Esileht Pereelu ja suhted Naised, kes magavad paljude meestega…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Naised, kes magavad paljude meestega…

Postitas:
Kägu

Naisi, kes magavad paljude meestega, kutsutakse… selle l-tähega sõnaga. Mehi, kes magavad paljude naistega, kutsutakse naistemeesteks. Arvate, et see pole õiglane ja naiste suhtes aus?

See on väga õiglane ja ma ütlen teile miks.

On väga lihtne olla l***. Aga on väga raske olla naistemees. Et olla edukas naistemees, pead olema hea välimusega, vaimukas, hästi riides, ja omama head töökohta ja raha, või siis vähemalt suutma seda edukalt teeselda. Et olla l***, pead olema lihtsalt… kohal.
On ka piisavalt pakse ja koledaid l***e. Pakse ja koledaid naistemehi ei ole olemas. (me ei räägi siin neist “naistemeestest”, kes endale naisi ostavad.)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaa, täitsa tõsi, aga siis?

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Jaa, täitsa tõsi, aga siis?

Eks ka kadedus, mis muu. Tahaks olla samuti tahetud naistemees, aga näed, naised ei taha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida paska ma just lugesin? Päriselt sihukesi suhtumisi või lihtsalt provokatsioon?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See teemaalgataja polegi juba pikalt midagi provonud.

Eelmine oli vist see, et mehed ei vaja elamiseks naisi vms blbla. Paar nädalat tagasi…
Seal teemas ta popsutas terrassil sigarit, jõi õlut ja mõtiskles, et elu on lill. Motikas oli ka.

Nüüd järsku kukkus halama, et pole naistemees.
Ju tal on siis midagi ta oma nimekirjast puudu, et ei ole.

Aga ma arvan, et, mees, ära nukrutse, kui ei ole, siis ei ole. Kõik ei saagi naistemehed olla. Kõik ei peagi olema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tegelikult nii ongi. Ja mõlemad nii naine kui mees on oma tiitlite üle uhked ka. No ma ei tea… Pole ma naistemees ja litsidesse suhtun suure põlgusega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole ma naistemees ja litsidesse suhtun suure põlgusega.

Kuidas need litsid siis sulle järsku ette jäid, et suur põlgus? Mida nad sulle halba on teinud, et põlgad?

Oled sa mõnega üldse inimlikult ja nö. off-the-record suhelnud?
Oled ehk ka kunagigi elus mõnest litsimajast koos litsiga nö. põgenenud?
Ilmselgelt mitte.

Täiesti tavalised noored naised on nad, kes lihtsalt oma eluga on väga suures puntras ja ei leia muud väljapääsu, kui selline vastik töö…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas need litsid siis sulle järsku ette jäid, et suur põlgus? Mida nad sulle halba on teinud, et põlgad?

Ilmselgelt mitte.

Täiesti tavalised noored naisedon nad, kes on lihtsalt oma eluga väga puntras ja ei leia muud väljapääsu, kui selline vastik töö…

Litsid on ikka need, kellel lühikese aja jooksul väga palju suhteid on ja siis need kes tutvumisportaalides sponsoreid otsivad. Aga muidugi täie mõistuse juures pole ka mehed, kes sponsorlust vabatahtlikult pakuvad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mis põlgus, litsid on lihtsalt ohtlikud!
litsil on palju võrdlusmaterjali, litsi ees ei tasu enda varustuse ja oskustega kiidelda, ta saab ju aru, kui sa oled jama mees.
võta süütu naine, see ehk ei taipa, et sul miniviiner on, või et sa voodis midagi teha ei oska.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mis põlgus, litsid on lihtsalt ohtlikud!

litsil on palju võrdlusmaterjali, litsi ees ei tasu enda varustuse ja oskustega kiidelda, ta saab ju aru, kui sa oled jama mees.

võta süütu naine, see ehk ei taipa, et sul miniviiner on, või et sa voodis midagi teha ei oska.

Oo guru! 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Litsid on ikka need, kellel lühikese aja jooksul väga palju suhteid on ja siis need kes tutvumisportaalides sponsoreid otsivad. Aga muidugi täie mõistuse juures pole ka mehed, kes sponsorlust vabatahtlikult pakuvad.

Ah need hoopis. Need on ju sisuliselt samad.
Samamoodi on nad hädas, raha ei ole, tööd ei ole, haridust ei ole, välimuse kuidagi joonistavad endale külge.
Aga miks nad ikkagi põlgustväärt on, ma ei saa sellest aru.

Eks igaüks elab nagu oskab ja nii on. Sina müüd end vblla mingile Skypele maha, kuus saad paar tonni, tema müüb end mõnele sinust rikkamale mehele maha, teeb temaga oma oskamatut seksitehnikat, saab kuus tonni, ütle mis teil vahet on?

See põlgus peab mingi hapu viinamari olema.
Sa nagu tahad, aga raha ei jätku või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ah need hoopis. Need on ju sisuliselt samad.

Samamoodi on nad hädas, raha ei ole, tööd ei ole, haridust ei ole, välimuse kuidagi joonistavad endale külge.

Aga miks nad ikkagi põlgustväärt on, ma ei saa sellest aru.

Eks igaüks elab nagu oskab ja nii on. Sina müüd end vblla mingile Skypele maha, kuus saad paar tonni, tema müüb end mõnele sinust rikkamale mehele maha, teeb temaga oma oskamatut seksitehnikat, saab kuus tonni, ütle mis teil vahet on?

See põlgus peab mingi hapu viinamari olema.

Sa nagu tahad, aga raha ei jätku või?

Miks sa erutud? Tundsid end kuidagi ära? Üüüüüü 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ma ei tea… Normaalset täiskasvanud inimest ei peaks võõraste voodielu eriti ju häirima. Samas ei huvita ilmselt normaalset täiskasvanud naist (just naist, sest nende põlgusest käib jutt), mida mingid kolmandad isikud neist arvavad, kuni nad ise oma tõekspidamiste järgi elavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naisi, kes magavad paljude meestega, kutsutakse… selle l-tähega sõnaga. Mehi, kes magavad paljude naistega, kutsutakse naistemeesteks. Arvate, et see pole õiglane ja naiste suhtes aus?

See on väga õiglane ja ma ütlen teile miks.

On väga lihtne olla l***. Aga on väga raske olla naistemees. Et olla edukas naistemees, pead olema hea välimusega, vaimukas, hästi riides, ja omama head töökohta ja raha, või siis vähemalt suutma seda edukalt teeselda. Et olla l***, pead olema lihtsalt… kohal.

On ka piisavalt pakse ja koledaid l***e. Pakse ja koledaid naistemehi ei ole olemas. (me ei räägi siin neist “naistemeestest”, kes endale naisi ostavad.)

Rikkus ei mängi enamiku inimeste jaoks üheöösuhete puhul rolli, v.a kullakaevajad, kes loodavad midagi saada, aga nad lähevad rohkem prostituutide alla. Keskmine naine vaatab aga enam-vähem samu asju, mis keskmine mees. Tähelepanu saavad kas hea välimuse või suhtlusoskusega inimesed. Seltskondades on populaarsed inimesed sooüleselt, tavaliselt need, kes ise teistega rääkima hakkavad ja vestlust alal hoiavad. Välimus on ka oluline, aga kui sa pole erakordselt ilus, siis pead ikkagi ise suhtlema. Kui oled erakordselt kole, siis võib see olla takistus. Tavalise välimusega inimeste puhul loeb initsiatiiv ja suhtlusoskus.

Need, kes vinguvad, et aga igasuguse välimusega naistele tullakse ligi, siis ei tulda ikka küll. Suvalises naiste kambas lähenetakse üldiselt kõige jutukamale, kes tihtipeale üldse ise juttu alustab või kõrval kõvasti räägib. Väga ilusale üksi olevale või naiivsele naisele lähenetakse ka, aga seda omakasu pärast. Väga ilus mees saab samamoodi naiste tähelepanu.

Enamik mehi ei taipa, kui palju ilusamad on naised tegelikult meestest. Ja ometi kasutavad just naised meiki, et end veel ilusamaks teha. Kui ma oleks keskmise välimusega mees, siis peaksin 90% naisi endaga sama ilusateks. Keskmise välimusega naise jaoks on sama ilusaid mehi u 10-20%. Naiste näojooned on voolujoonelisemad ja viimistletumad. Seetõttu tahabki iga mees ainult vaatamise põhjal peaaegu iga naist, aga naised tahavad väheseid mehi. Kuid naised ei valigi meest üldiselt ilu põhjal. Seetõttu on natuke tobe võrrelda mehi ja naisi. Sellegipoolest peavad tavalise välimusega naised ikkagi ise ka rääkima, et neid üldse tähele pandaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pakse ja koledaid naistemehi ei ole olemas. (me ei räägi siin neist “naistemeestest”, kes endale naisi ostavad.)

Kindlasti on. Osa staaridestki, kel naistemehe kuulsus, on paksud ja mõned neist näost ka koledamat sorti (lisaks sellele, et ülekaal nagunii koledamaks teeb.) Siin võib muidugi öelda, et nende kuulsusesära varjutab kõik selle. Aga ma usun, et on lihtsama rahva hulgas ka pakse ja koledaid naistemehi, kui me just paksust alles väga rasvunust lugema ei hakka. Iseloom ja käitumine mängib naiste sebimisel samuti rolli ja teatud vanuses on neid saledaid mehi nagunii juba vähem.

Naisi, kes magavad paljude meestega, kutsutakse… selle l-tähega sõnaga.

Mind on kutsutud litsiks peale seda, kui ma just mingile mehele, kes ilmselt üheöösuhet lootis, ära ütlesin. Loogiline eks? See on mõnel lihtsalt sõimusõna kõigi naiste kohta, sest nad kindlasti ongi kõik ju litsid, alati valmis meessugu petma ja alt vedama, ilmutades nt lihtsalt iseseisvat (mehe soovidest sõltumatut) ajutegevust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui palju on palju? Ma mõtlen magamise mõttes.

Minu arvamus on, et pakse, koledaid, libedaid ja muidu nõmedaid (omast arust) naistemehi on terve ilm täis. Kes ARVAVAD, et nad on vaimukad ja rikkad ja mis kõik veel. Kes kõvatavad kogu aeg ja imalalt igal võimalusel keelt kõrva ajavad, aga pidevalt äratõugatud saavad. See muudab neid kibestunuks ja siis nad enamasti võtavad litside teema üles, sest nad salamahti vihkavad kõiki naisi.

Karisma on see, mida harva kohtab ja mis tõeliselt magnetina mõjub. Kui sul on see on, siis sa ei pea kunagi raha eest seksi ostma. Kui sul see on, siis sa ei nimeta kunagi naisi litsideks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt mitte.

Täiesti tavalised noored naised on nad, kes lihtsalt oma eluga on väga suures puntras ja ei leia muud väljapääsu, kui selline vastik töö…

Sa ära aja segamini neid asju. 1)See naine, kes ilma rahata ja ilma midagi selle eest saamata paljude meestega suhteid loob, mehi vahetab ja tutvusi otsib, on teine asi. 2)See, kes ennast müüb, omal soovil, ise pakub ja kuulutab, samuti. 3)Ja täiesti erinev, nendega mitte ühte liigituv on naine, kes on sunnitud kolmandate isikute poolt, kurjaga ehk inimkaubanduse ohver, kes prostituudiks väevõimuga sunnitud. Kes nimelt ei saa põgendeda või on see ähvardustega kinnihoidmine, olgu see milline tahes.
Vat esimesest kahest valikust on teine valik see kõige hullem inimtüüp.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa erutud? Tundsid end kuidagi ära? Üüüüüü 😀

Mingis mõttes tundsin jah.
Lihtsalt mõtlesin, et kuidas peaks mind, keskealist meest, segama noored naised, kes otsivad sponsorit?

Ja et kui ma ei tule selle pealegi, et neid litsideks nimetada VÕI kui ma ei tule üldse selle peale, et nendele mõeldagi, siis kas ma olen imelik?

P.S. Mis see üüüü tähendab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No sinu definitsiooni järgi olen ma lits. Aga mulle meeldib värske veri, ei tee seda raha pärast ja valin vaid ilusaid alfaisaseid seksimiseks. Mingeid testosteroonipõuas beetad mind tõesti ei huvita. Aga tunnen ennast hästi ja elu on vaheldusrikas. Vormist väljas õllejoodikuid kindlasti ei vaata. Endast eriti üle aasta vanemaid ka mitte.
Truudus on juhuse puudus. Ja mis põhiline, sisemaa sa ihaldad naisi, keļlel kogemused ja seksi naudivad. Viinamarjad on hapud…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt mitte.

Sa oled siis või?
Keegi, kes litside ja litsimajadega ei tegele, ei tuleks selliste detailsete küsimuste pealegi…

Üüüüü!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

On ka piisavalt pakse ja koledaid l***е. Pakse ja koledaid naistemehi ei ole olemas. (me ei räägi siin neist “naistemeestest”, kes endale naisi ostavad.)

Koledaid lіtѕе ei saa olemas olla. Keegi ei seksi ju inimesega, kes väliselt ei meeldi ja ei eruta. Meestel on see veel eriti oluline, sest kui pole erutust, siis ei seisa ja siis jääb seks üldse ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Päris palju litse siin alafoorumis. Ega seda alafoorumit muidu poleks kah. Ma üldse ei imesta kui suur osa meestest kasvatavad oma laste pähe võõraid lapsi. Vähemalt selle alafoorumi kägudele hulgas.
Litsist naist ei saa, sest toida hunti kuidas tahad, hunt vahib ikka metsa poole. Aga peres tuleb olla teiste pereliikmete suhtes lojaalne ja usaldusväärne aga need omadused kuulu ei litsi ega hundi prioriteetide hulka. Haridus ei riku ei matsi ega litsi. Aga väärikus ongi suhteline mõiste.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma nii kindel ei oleks. Tean kenasid, intelligentseid, töötavaid mehi, kes ei ole naistemehed. Samuti tean ühte vangis olnud kriminaali, alg- või põhiharidusega, välimuselt kindlasti mitte ilus, vaene pealekauba, kelle kohta võib kindlasti öelda naistemees.
Minu jaoks pole paljude naistega magav mees millegi poolest parem samasugusest naisest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mulle litsid meeldivad

Please wait...
Postitas:
Kägu

Litsist naist ei saa, sest toida hunti kuidas tahad, hunt vahib ikka metsa poole. Aga peres tuleb olla teiste pereliikmete suhtes lojaalne ja usaldusväärne aga need omadused kuulu ei litsi ega hundi prioriteetide hulka.

Lõpuks sain pihta: see oled siin see kurva kuju rüütel, kel naine kellegi teise juurde pani ja sa ei saa sellest ikka veel üle.
Kaua võib ühte “litsi” põdeda? (su oma väljend)

Ja nüüd on sul veel see kass peale tulnud, et KÕIK naised on litsid.
Palju õnne, mehike.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pakse ja koledaid naistemehi ei ole olemas.

On ikka küll sellised olemas 😀 Kui pappi on piisavalt muutub mees ka kohe saledaks ja ilusaks.
Kindlasti loevad ka käitumine ja see, kuidas see paks ja kole naistesse suhtub. Mõni on kohe eriline naistemagnet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On ka piisavalt pakse ja koledaid l***е. Pakse ja koledaid naistemehi ei ole olemas. (me ei räägi siin neist “naistemeestest”, kes endale naisi ostavad.)

Koledaid lіtѕе ei saa olemas olla. Keegi ei seksi ju inimesega, kes väliselt ei meeldi ja ei eruta. Meestel on see veel eriti oluline, sest kui pole erutust, siis ei seisa ja siis jääb seks üldse ära.

Vaimupuudega naiste vägistamine on päris sage. Enamasti on nad ka koledad või no vähemalt imeliku välimusega…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Päris palju litse siin alafoorumis. Ega seda alafoorumit muidu poleks kah. Ma üldse ei imesta kui suur osa meestest kasvatavad oma laste pähe võõraid lapsi. Vähemalt selle alafoorumi kägudele hulgas.

Litsist naist ei saa, sest toida hunti kuidas tahad, hunt vahib ikka metsa poole. Aga peres tuleb olla teiste pereliikmete suhtes lojaalne ja usaldusväärne aga need omadused kuulu ei litsi ega hundi prioriteetide hulka. Haridus ei riku ei matsi ega litsi. Aga väärikus ongi suhteline mõiste.

Mehed, kes tahavad kindlasti oma lapsi kasvatada, peaksid pere looma naistega, kes ei ole meeste hulgas populaarsed. Ometi teeb enamik mehi vastupidi…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oi ei pea mees naiste saamiseks olema ilus ja rikas. Läbi aegade on olnud vaeseid trubaduure ja Nipernaadisid, kelle ukse taga naiste järjekord. Naisi saab võluda puhtalt nobeda suuvärgiga.

Vangid on hea näide. Neil on alati lademes naisi, kes ohjeldamault kirju saadavad ja nõus abielluma enne kui mees vanglast pääseb.

Ja vaesed mehed, kellel lapsi rohkem kui mitu, aga leiavad ilma probleemideta järjekordse naise, kes on omakorda nõus lapsi saama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mehed, kes tahavad kindlasti oma lapsi kasvatada, peaksid pere looma naistega, kes ei ole meeste hulgas populaarsed. Ometi teeb enamik mehi vastupidi…[/quote]

Oot..oot. Mis see nüüd oli? Et kui tahad oma lapsi kasvatada, siis võta kole naine? Päris hea nali. Ja peaks elu lõpuni seda koledust kannatama ja mängima kui suures vaimustuses temast olen. Või peaks olema praktilise meelega ja suhtumagi temasse kui lastesaamis… kuidas nüüd viisakalt õelda -viisi.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Esileht Pereelu ja suhted Naised, kes magavad paljude meestega…