Esileht Pereelu ja suhted Naised kes on maganud üle 20 mehega

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 139 )

Teema: Naised kes on maganud üle 20 mehega

Postitas:

Olen pea 20 aastat ühe mehega abielus olnud, kes ka ainuke. Ausalt öeldes kahetsen ikka väga et omal ajal n-ö sarved maha jäid jooksmata. Praegu veel petma ei hakka, kuid kes teab mis mõtted mõne aasta pärast tekkida võivad…

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean mitut sõbrannat, kelle mees on maha jätnud üsna suhte algfaasis pärast “räägime kõik patud ausalt ära” vestlust, kus naispool on ausalt üles tunnistanud, et tal on olnud palju partnereid. Ühel juhul oli tegu tõesti nohikliku mehega, kellel enne polnudki kedagi olnud ja ta ehmatas suure partnerite arvu peale ära. Aga üks oli ise kõva elumees olnud, enda number oli vaat et kolmekohaline. Aga naine pidi tema arust enamvähem süütu olema.
Huvitav jah, et meeste puhul peetakse uhkuseasjaks, mida rohkem partnereid on olnud, aga naise puhul on see häbiasi.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav jah, et meeste puhul peetakse uhkuseasjaks, mida rohkem partnereid on olnud, aga naise puhul on see häbiasi

Oot, misasja? Minu arvates on see vastupidi?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav jah, et meeste puhul peetakse uhkuseasjaks, mida rohkem partnereid on olnud, aga naise puhul on see häbiasi.

Mis siin ikka huvitavat on? Mehed mõtlevad ja teevad järeldusi, naised mitte.
Kui naisel on palju partnereid olnud, teeb mees järelduse, et on ka edaspidi ja sellist madratsit ta ju ei taha.
Kui mehel on palju partnereid olnud, siis naised kujutavad ette, et nemad on printsessid ja “muudavad meest”

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 12.10 08:18; 12.10 08:55; 12.10 09:14; 12.10 11:14; 12.10 11:51; 12.10 20:43; 13.10 16:14; 14.10 07:55; 15.10 08:47; 15.10 13:57; 15.10 14:34; 15.10 15:08; 15.10 17:44; 16.10 00:23; 17.10 11:41; 17.10 11:59; 17.10 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav jah, et meeste puhul peetakse uhkuseasjaks, mida rohkem partnereid on olnud, aga naise puhul on see häbiasi.

Mis siin ikka huvitavat on? Mehed mõtlevad ja teevad järeldusi, naised mitte.

Kui naisel on palju partnereid olnud, teeb mees järelduse, et on ka edaspidi ja sellist madratsit ta ju ei taha.

Kui mehel on palju partnereid olnud, siis naised kujutavad ette, et nemad on printsessid ja “muudavad meest”

Head madratsit on raske leida.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 20:52; 14.10 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean mitut sõbrannat, kelle mees on maha jätnud üsna suhte algfaasis pärast “räägime kõik patud ausalt ära” vestlust, kus naispool on ausalt üles tunnistanud, et tal on olnud palju partnereid. Ühel juhul oli tegu tõesti nohikliku mehega, kellel enne polnudki kedagi olnud ja ta ehmatas suure partnerite arvu peale ära. Aga üks oli ise kõva elumees olnud, enda number oli vaat et kolmekohaline. Aga naine pidi tema arust enamvähem süütu olema.

Huvitav jah, et meeste puhul peetakse uhkuseasjaks, mida rohkem partnereid on olnud, aga naise puhul on see häbiasi.

Aga kuidas sa ise käituksid kui sinu värskes suhtes mees tunnistab oma suurt partnerite arvu?

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 12.10 13:03; 12.10 13:31; 13.10 14:04; 13.10 18:14; 13.10 18:22; 15.10 13:47; 15.10 14:13; 15.10 14:36; 16.10 11:31; 16.10 12:51; 16.10 13:42; 16.10 14:01; 17.10 11:11; 17.10 11:48; 17.10 13:00; 18.10 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on neid magamise-mehi olnud üle 20, aga litsnaiseks ma end siiski ei pea, kuna kõik need mehed olid enne abiellumist (abiellusin 32 aastat tagasi 21-aastaselt).

Haiguseid karta ei osanud, olin loll ja lootsin oma hilisteismelise mõistusega kätte maksta isale, kes meie pere teise naise pärast maha jättis.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tublid naised. Mida rohkem erineevaid partnereid seda suuremad kogemused. Kōiges. Seda parem naine püsisuhtes.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 09:52; 12.10 10:33; 12.10 10:59; 13.10 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tublid naised. Mida rohkem erineevaid partnereid seda suuremad kogemused. Kōiges. Seda parem naine püsisuhtes.

Just.
Nagu ühes Remarque romaanis, kus peategelase tuttav prostituut oli oma “tööd” tehes elu aeg raha kogunud, kavatses kuskil pärapõrgus maja osta, abielluda (mees ei teadnud) ja rahulikult vanaks saada.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 12.10 08:18; 12.10 08:55; 12.10 09:14; 12.10 11:14; 12.10 11:51; 12.10 20:43; 13.10 16:14; 14.10 07:55; 15.10 08:47; 15.10 13:57; 15.10 14:34; 15.10 15:08; 15.10 17:44; 16.10 00:23; 17.10 11:41; 17.10 11:59; 17.10 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et need naised on teistsugused. Ei tahaks halvustada aga midagi, aga nad on lihtsalt vabameelsed. Et nad pole mingid Siiri Oviiri või Keit Rosimannuse tüüpi naised.
Tõenäoliselt on ka nende sõbrannad samasugused.
Sexi ei minda suure tseremoonitsemisega, et 3 kuud käe hoidmist, vaid ilmselt minnakse kohe.
Mul endal on sõbranna, kel võiks 20 meest täis olla. Võtmesõnad. Üksikema-mehele orienteeritud
Voodisse läheb kiiresti hiljemalt teisel-kolmandal kohtumisel.
Aastas stabiilselt mingi 2-3 meest,naine juba 40+ ka. Et mehed ikka stabiilselt ajas, mitte nii, et 10 meest kuuga.
Kuidas ta ise defineerib seda suhet? Huvitav on see, et tal on siiski ootused suhtele. Et ei saaks öelda, et see on kepisuhe.
AA üks asi veel. Kui mees nt kutsub välja või mingi muu märkuse teeb, siis naine läheb väga kergesti kaasa. Mingit peenutsemist pole. nn clikcrate on väga kõrge. Et meeste nn flirt ei lähe tühja. Et kui oma sõbrannat vaatan, siis see 20+ partnerit võib päris reaalne olla, ilma , et peaks nn mingi lits olema. Lihtsalt oled avatud nn pakkumistele…

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean mitut sõbrannat, kelle mees on maha jätnud üsna suhte algfaasis pärast “räägime kõik patud ausalt ära” vestlust, kus naispool on ausalt üles tunnistanud, et tal on olnud palju partnereid. Ühel juhul oli tegu tõesti nohikliku mehega, kellel enne polnudki kedagi olnud ja ta ehmatas suure partnerite arvu peale ära. Aga üks oli ise kõva elumees olnud, enda number oli vaat et kolmekohaline. Aga naine pidi tema arust enamvähem süütu olema.

Huvitav jah, et meeste puhul peetakse uhkuseasjaks, mida rohkem partnereid on olnud, aga naise puhul on see häbiasi.

Aga kuidas sa ise käituksid kui sinu värskes suhtes mees tunnistab oma suurt partnerite arvu?

Küsiks suguhaiguste testi ja hingaks kergendunult. Ei ole midagi ettevaatlikumaks tegevamat, kui minimaalse seksuaalse kogemusega mees. Üks mees jäi mul nö võtmata, sest kogemused piirdusid ühe üheöösuhtega. Ei, aitäh, las keegi teine õpetab.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 11:11; 13.10 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see aastate peale ära jagada (naiteks 20-aastane periood) siis jääb see number isegi väikeseks. Kõik naised ei ole huvitatud aastakümnete pikkusest püsisuhtest.

Lisan, et need “aastakümnete pikkused püsisuhted” on suuremas enamuses kahjuks monogaamsed ka vaid ühepoolselt (naise poolt siis).

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 17:44; 13.10 17:54; 13.10 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal on sõbranna, kel võiks 20 meest täis olla. Võtmesõnad. Üksikema-mehele orienteeritud
Voodisse läheb kiiresti hiljemalt teisel-kolmandal kohtumisel.
Aastas stabiilselt mingi 2-3 meest,naine juba 40+ ka. Et mehed ikka stabiilselt ajas, mitte nii, et 10 meest kuuga.
Kuidas ta ise defineerib seda suhet? Huvitav on see, et tal on siiski ootused suhtele. Et ei saaks öelda, et see on kepisuhe.

Ehk lihtsalt naiivne naine, kes läheb iga kiiret keppi otsiva mehega lootusrikkalt kaasa, pruutkleit silme ees virvendamas.

AA üks asi veel. Kui mees nt kutsub välja või mingi muu märkuse teeb, siis naine läheb väga kergesti kaasa. Mingit peenutsemist pole. nn clikcrate on väga kõrge.

See on conversion rate.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 17:44; 13.10 17:54; 13.10 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean mitut sõbrannat, kelle mees on maha jätnud üsna suhte algfaasis pärast “räägime kõik patud ausalt ära” vestlust, kus naispool on ausalt üles tunnistanud, et tal on olnud palju partnereid. Ühel juhul oli tegu tõesti nohikliku mehega, kellel enne polnudki kedagi olnud ja ta ehmatas suure partnerite arvu peale ära. Aga üks oli ise kõva elumees olnud, enda number oli vaat et kolmekohaline. Aga naine pidi tema arust enamvähem süütu olema.

Huvitav jah, et meeste puhul peetakse uhkuseasjaks, mida rohkem partnereid on olnud, aga naise puhul on see häbiasi.

Aga kuidas sa ise käituksid kui sinu värskes suhtes mees tunnistab oma suurt partnerite arvu?

Küsiks suguhaiguste testi ja hingaks kergendunult. Ei ole midagi ettevaatlikumaks tegevamat, kui minimaalse seksuaalse kogemusega mees. Üks mees jäi mul nö võtmata, sest kogemused piirdusid ühe üheöösuhtega. Ei, aitäh, las keegi teine õpetab.

Kui sa päriselt ka värskelt suhtelt küsid suguhaiguste testi, siis teinepool jalutab lihtsalt minema nagu sa isegi kui sinult seda küsitakse. Reaalses elus sa ei julge vast isegi kummi osta ega kasutada kui mees seda ise ei tee. Netis on kõik king kongid.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 12.10 13:03; 12.10 13:31; 13.10 14:04; 13.10 18:14; 13.10 18:22; 15.10 13:47; 15.10 14:13; 15.10 14:36; 16.10 11:31; 16.10 12:51; 16.10 13:42; 16.10 14:01; 17.10 11:11; 17.10 11:48; 17.10 13:00; 18.10 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et need naised on teistsugused. Ei tahaks halvustada aga midagi, aga nad on lihtsalt vabameelsed. Et nad pole mingid Siiri Oviiri või Keit Rosimannuse tüüpi naised.

Tõenäoliselt on ka nende sõbrannad samasugused.

Sexi ei minda suure tseremoonitsemisega, et 3 kuud käe hoidmist, vaid ilmselt minnakse kohe.

Mul endal on sõbranna, kel võiks 20 meest täis olla. Võtmesõnad. Üksikema-mehele orienteeritud

Voodisse läheb kiiresti hiljemalt teisel-kolmandal kohtumisel.

Aastas stabiilselt mingi 2-3 meest,naine juba 40+ ka. Et mehed ikka stabiilselt ajas, mitte nii, et 10 meest kuuga.

Kuidas ta ise defineerib seda suhet? Huvitav on see, et tal on siiski ootused suhtele. Et ei saaks öelda, et see on kepisuhe.

AA üks asi veel. Kui mees nt kutsub välja või mingi muu märkuse teeb, siis naine läheb väga kergesti kaasa. Mingit peenutsemist pole. nn clikcrate on väga kõrge. Et meeste nn flirt ei lähe tühja. Et kui oma sõbrannat vaatan, siis see 20+ partnerit võib päris reaalne olla, ilma , et peaks nn mingi lits olema. Lihtsalt oled avatud nn pakkumistele…

Vabameelsus naiste puhul on see kui seksis julgetakse suhu võtta või anaalseksi teha. Sina ju räägid ikkagi liiderlikust või kergemeelsest naisest, sest isegi kui naine on vaba ja tal on palju partnereid olnud, siis ta ei olegi ju olnud huvitatud suhtest või ta pole neid suutnud hoida. Sellised naised on ka pikemas suhtes kergemeelsed, neil on kõrvalhüppeid, armukesed jne.

See kehtib ka selliste meeste puhul. Kes on harjunud kergelt suhteid looma ei lõpeta seda kunagi, sest ta ongi selline. Kõige rumalam viga on see kui väheste partneritega tegelane loob suhte sellise kergemeelsega. Sest tema saab alati haiget.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 12.10 13:03; 12.10 13:31; 13.10 14:04; 13.10 18:14; 13.10 18:22; 15.10 13:47; 15.10 14:13; 15.10 14:36; 16.10 11:31; 16.10 12:51; 16.10 13:42; 16.10 14:01; 17.10 11:11; 17.10 11:48; 17.10 13:00; 18.10 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh, ma siis oma 17 voodipartneriga ju puhta madonna. Tore teada, kust piir jookseb.

Arvan, et mul mehi parajagu olnud, sarved said õigel ajal maha joostud ja üht ning teist proovitud. Ei tahaks olla abieluinimese nahas, kellel vaid 1-2 partnerit olnud ja kellel kuskilt midagi sügeleb või kripeldab.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.10 18:23; 14.10 08:39; 14.10 09:03; 14.10 20:16; 16.10 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa päriselt ka värskelt suhtelt küsid suguhaiguste testi, siis teinepool jalutab lihtsalt minema nagu sa isegi kui sinult seda küsitakse. Reaalses elus sa ei julge vast isegi kummi osta ega kasutada kui mees seda ise ei tee.

Noh, sa oled õige kitsarinnaline või eluvõõras. Olen vähemalt kahel korral seda testi küsinud ja koos mehega tegema ka läinud – kui nad hakkasid küsima, et meil on juba suhe, äkki me loobuks kondoomist, siis selle kohe jutuks võtsin ka. Ei olnud kummalgi mehel testimisega probleemi, ei olnud minul ka. Teisega nendest olen praegu juba aastaid koos.
Vähe sellest – minesta nüüd – mees tegi, kui meile mõlemale sai selgeks, et rohkem lapsi me ei taha, ka vasektoomia ära. Ega kõik mehed ei ole õnneks sinusugused egotsentrilised mõtlemisvõimetud tropid.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav mis kõrge arvuga partnerite bakterikülv näitab? Eriti nendel kes lasknud ilma kummita taha surada. Sellistele naistele keelekat ei teeks, rõve.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud 30-40 partnerit. Miks vallalised naised seksida ei tohi? Mulle seks meeldib.

Muidugi tohivad. Üldse sedalaadi komplekste põevad ainult naised ja ka naised heidavad seda teistele naistel ette. Pigem äkki kartusest nagu need vallalised naised tõmbavad ka nende mehed salaja hoovi.

Aga mehena ma suhet selliste vabakäigu naistega ei loo. Mõistad ikka, nõme olla sellise naise mees ja siis teised mehed teevad naisele pidevalt ettepanekuid (vanade tutvuste nimel, äkki nüüd ka seksid…).

Kuidas sa teada saad, palju naisel partnereid olnud on? Mul on napilt üle 20, nende seas 3 pikaajalit suhet, k a lapsed ja abielu. Mite ükski neist ei tea, mitmes ta mulle oli. Mu abikaasa saaks vist infarkti, sest mina talle olen kolmas.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.10 20:26; 15.10 13:42; 15.10 18:02; 16.10 08:12; 17.10 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu sõbranna on 40 ringis, püsisuhet pole kunagi olnud. Lapsi ka pole. Igati edukas ja sotsiaalne inimene. Väga suur sõpruskond. +20 partnerit kindlasti. .
Palju olenebki sellest, kui vanalt püsisuhe luuakse ja kas see kestma jääb. Paljud leiavad partneri alles 30+… No ja enne seda ikka proovitakse ühe, teisega.
Imelik kui see arv 20 oleks 20 aastaselt. 40 aastase vallalise naise puhul pole küll midagi erilist.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ja mis siis juhtub, kui ütled mehele palju sul sekspartnereid on? normaalsel mehel on täiesti suva, palju mehi on naisel enne teda olnud. need, kes ise harrastavad üle aisa käia või on madala enesehinnanguga, need hakkavad, jah, põdema…
ja parem on, kui sellise mehe kaelast ära saad, sest hiljem ei jaksa küll sellise kössiga koos elada. mees peab olema mees, mitte möku. kui juba naise partnerite arvu seedida ei suuda, siis mis võib siit veel edasi oodata….

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sarvede mahajooksmise aeg oli aastatel 1985-1989. Päris täpset arvu ei teagi, aga neid oli ikka tunduvalt rohkem, kui 20. Muidugi ma ei saa aru, mis piir see 20 on üldse? Haiguse võid saada ka siis, kui neid partnereid on 1-5 või 17.
Mina olin madala enesehinnanguga, suure läheduse puudusega ja peomöllus juhtus kõike.
Hea on kõik ajada lapsepõlvetraumade kaela, aga nii see oli.
Mingeid haiguseid sel ajal küll saada ei kartnud ja ei saanud ka. Ainuke hirm oli rasestumise ees, aga ka sellega läks kuidagi nii, et ei jäänud rasedaks enne, kui mul oli pool aastat kestnud suhe ja sama mehega ka abiellusin. Olime koos 20+ aastat ja truum enam üks naine olla ei saakski.
Peale lahkuminekut tekkis mul palju üheöösuhteid. Ma pakun, et ka neid oli üle 20ne. Tahtsin mehi ära kasutada lihtsalt ja eks ma nende kaudu karistasin kuidagi enda eksmeest, kes mind rängalt pettis ning nüüd maandasin ennast teiste meeste peal.
See periood kestis minu elust paar aastat.
Nüüdseks olen taas uuesti suhtes ja täielik kodukana ning truu naine 🙂
Kumbki minu abikaasadest ei tea midagi minu minevikust.

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 20:58; 16.10 12:30; 16.10 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa teada saad, palju naisel partnereid olnud on? Mul on napilt üle 20, nende seas 3 pikaajalit suhet, k a lapsed ja abielu. Mite ükski neist ei tea, mitmes ta mulle oli. Mu abikaasa saaks vist infarkti, sest mina talle olen kolmas.

Nii nunnu, et sa seda siiralt usud 😀
Küsi aeg-ajalt üle ka, et kas oled ikka endiselt viimane 😀 😀

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 17:44; 13.10 17:54; 13.10 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsiks suguhaiguste testi ja hingaks kergendunult. Ei ole midagi ettevaatlikumaks tegevamat, kui minimaalse seksuaalse kogemusega mees. Üks mees jäi mul nö võtmata, sest kogemused piirdusid ühe üheöösuhtega. Ei, aitäh, las keegi teine õpetab.

Ma ei ole kunagi aru saanud, kust tuleb see arusaam, et kui inimesel on mitmeid partnereid olnud, siis ta on voodis kohe kindlasti parem kui see, kel vaid 1-2 partnerit olnud. Minu kogemus näitab just vastupidist. Ega siis see, et oled hunniku inimestega voodist läbi käinud, ei garanteeri ju veel mingeid paremaid oskusi voodis. Üheainsa pikaajalise partneriga võid omandada tunduvalt rohkem.

Minu siiani parim sekspartner oli ikkagi mu esimene kaaslane, kellega tutvudes olime mõlemad süütud. Koos õppisime üksteist ja teineteise vajadusi jne tundma. Olime koos aastaid ja seksuaalelus midagi kurta polnud. Pärast seda olen aga lühiajaliselt olnud paari mehega, kel oli kindlasti mitmeid partnereid. Täpset arvu ei küsinud, aga jutu ja mineviku põhjal võib eeldada, et oma 10 tk kohe kindlasti, lisaks mingeid kahtlasi üheöösuhteid. Sellegipoolest polnud mul kummagagi seksuaalses mõttes head kogemust. Esiteks ei pidanud kumbki eriti vastu ning teiseks olid nad voodis enesekesksed ning eelmängu jms tegevusega just ei hiilanud. Üleüldse oli seksuaalelu nendega üsnagi pettumust valmistav pigem tehniline nühkimine. Sealhulgas üks neist oli olnud oma eelmise naisega pea 10 aastat koos ja ta naine polnud selle aja vältel kordagi orgasmi saanud…Sain seda teada, kui lõpuks tegin märkuse “aga mina?” kuna ta kordagi isegi ei üritanud mind mingil viisil lõpuni viia. Nagu olekski seks mõeldud vaid mehe naudinguks ja naine lihtsalt peab taluma seda. Absoluutselt ei imesta, et ta eksnaine viimased 3 aastat keeldus temaga seksimast.

Nii et sorry, ma ei näe seost partnerite arvu ja voodivõimekuse all. Minu jaoks naisena on ikkagi tähtis, et mees oleks huvitatud sellest, et vahekord ka mulle midagi pakuks ja et mul oleks hea. Ja see tähendab piisavat eelmängu, puudutusi ning piisavalt kaua vältavat vahekorda. Mingi napp max 10 min tuima nühkimist ei paku midagi. Eriti kui sealjuures minu puudutamisele mingit tähelepanu ei pöörata.

Nii et jah, ma pigem eelistan meest, kel on olnud vaid paar partnerit. Kasvõi süütu. Jah, tuleb õpetada ja juhendada, aga see ei tähenda, et seda ei peaks tegema ka mehega, kel palju partnereid olnud. Sest inimesed on erinevad ja kõigil toimivad erinevad asjad. Nii ehk naa tuleb juhendada oma uut partnerit, kes veel ei tea, mis täpselt sulle meeldib ja mis erutab jne.
Ma võtaks pigem süütu ja püüdliku, hooliva mehe kui mingi kümnete naistega ringi tõmmanud mehe, kes sealjuures ei tea mitte muhvigi sellest, kuidas naist lõpuni viia või mis naistele seksuaalelus üldse meeldib.

Sest too tüüp, kel enne oma üheksa-aastast kooselu oli veel mitmeid kahtlasi sekssuhteid olnud, ei omanud õrna aimugi sellest, kuidas naist lõpuni viia. Pidin teda juhendama ja õpetama nagu kunagi oma täiesti süütut esimeset partnerit.

Siit moraal – see et mehed on omanud paljusid sekspartnereid, ei tähenda absoluutselt, et sellega kaasneks ka mingi kvaliteet voodis. Ongi lihtsalt enesekeskselt neid naisi läbi tõmmanud, lihtsalt end tühjaks nühkinud, naiste vajadustest pole olnud sooja ega külma. Isegi see ,et on olnud pikaaegseid suhteid, ei garanteeri midagi. Inimene elab 9 aastat naisega koos, ikka pole õrna aimugi, kuidas teda lõpuni viia…

Mina igatahes partnerite arvu või üldse millegi muu järgi ei hakkaks järeldusi tegema, kui hea võib mees voodis olla. Paratamatu on see ,et see selgub tegelikult ju alles voodis. Lisaks võtab teineteisega harjumine, eelistuste tundma õppimine aega niikuinii. Ei saa ju ka esimeste vahekordade puhul kohe järeldust teha, et käpard ja ei oska. Rääkida tuleb!

Aga selliste väga mitmete partneritega meeste suhtes on eelarvamus küll ja usun, et põhjendatult. Ja endale ma sellist kaaslaseks ei soovi. Kaasaarvatud sellist, kes on harrastanud üheöösuhteid.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

normaalsel mehel on täiesti suva, palju mehi on naisel enne teda olnud. need, kes ise harrastavad üle aisa käia või on madala enesehinnanguga, need hakkavad, jah, põdema…

Normaalsel mehel ei ole suva.
Kui naisel on ebanormaalselt palju partnereid olnud, on selge märk, et naine 1. ei oska ega 2. tahagi püsisuhet.
Loomulikult, sellist võid ajaviiteks panna, aga oma laste emaks teda ei vali.
Ja põhjus polegi vast selles, et mingi mees tema minevikust tuleks uuesti seksi küsima, seda loomuliklt mitte, vaid selles, et see naine ise on juba katki. Ta käsitleb probleemide lahendamist vaid üheselt (lahkuminek), ajutisi raskusi üheselt, teise osapoole haigust üheselt jne. Sa ei saa sellise pale kindel olla.

Inimene ei ole looduse poolt ette nähtud oma lähituttavaid vahetama. On ema, ja on isa, on mõni sõber lausa lapsepõlvest, need ei muutu.
Samuti elukaaslane.
Loomulikult, täna on elu jooksul elukaaslast normaalne vahetada 2-4 korda, AGA mitte 20-40 korda.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 12.10 08:18; 12.10 08:55; 12.10 09:14; 12.10 11:14; 12.10 11:51; 12.10 20:43; 13.10 16:14; 14.10 07:55; 15.10 08:47; 15.10 13:57; 15.10 14:34; 15.10 15:08; 15.10 17:44; 16.10 00:23; 17.10 11:41; 17.10 11:59; 17.10 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul partnereid olnud kuskil 20ne ringi ja kõik enne abielu. Nüüdseks olen olnud monogaamses abielus üle 20 aasta. Abiellusin 29-aastaselt, enne seda oli paar pikemat suhet, ülejäänud on kas ühekordne või siis mõned korrad olen ühe ja sama mehega olnud.
Abiellusin armastusest, seda on ka siiani jagunud ja ei tule selle pealegi, et võiks meest petta. Mees väga hoiab ja armastab mind.
Seega on naiivikute väide, et mehed tahaksid hirmsasti süütuid ja vähekogenud naisi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 08:04; 15.10 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

normaalsel mehel on täiesti suva, palju mehi on naisel enne teda olnud. need, kes ise harrastavad üle aisa käia või on madala enesehinnanguga, need hakkavad, jah, põdema…

Normaalsel mehel ei ole suva.

Kui naisel on ebanormaalselt palju partnereid olnud, on selge märk, et naine 1. ei oska ega 2. tahagi püsisuhet.

Loomulikult, sellist võid ajaviiteks panna, aga oma laste emaks teda ei vali.

Ja põhjus polegi vast selles, et mingi mees tema minevikust tuleks uuesti seksi küsima, seda loomuliklt mitte, vaid selles, et see naine ise on juba katki. Ta käsitleb probleemide lahendamist vaid üheselt (lahkuminek), ajutisi raskusi üheselt, teise osapoole haigust üheselt jne. Sa ei saa sellise pale kindel olla.

Inimene ei ole looduse poolt ette nähtud oma lähituttavaid vahetama. On ema, ja on isa, on mõni sõber lausa lapsepõlvest, need ei muutu.

Samuti elukaaslane.

Loomulikult, täna on elu jooksul elukaaslast normaalne vahetada 2-4 korda, AGA mitte 20-40 korda.

Vabandust, aga 20 sekspartnerit ei tähenda 20 elukaaslast. Mis sajandis sa elad? Ma usuks, et see tähendab mõnda üheöösuhet, mõnda kaheöösuhet, mõnda paarikuulist suhtlemist jne…

Ja mis “ultramoodne” lähenemine on väide, et täna on elukaaslast 2-4 korda vahetada normaalne? Millel see väide põhineb? See et seda palju tehakse, tähendab, et see on normaalne? Kui see on sinuarust normaalne, siis miks 20 partnerit elu jooksul pole normaalne?
Kes sa üldse oled, et otsustada, mis on normaalne ja mis ei ole?

Normaalne on ajaviiteks naist panna või? (sinu sõnad)

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.10 08:30; 16.10 05:48; 16.10 06:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine kägu räägib õigust. Pigem katseta rohkemate meestega alguses, kui torma ülepeakaela esimese ettejuhtuvaga suurde suhtesse, mis hiljem juba laste tulles puruneb kas kokkusobimatuse tõttu või seepärast, et keskeas üks partneritest taipab, et justkui oleks midagi proovimata jäänud. 9 korda mõõda, üks kord lõika.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.10 18:23; 14.10 08:39; 14.10 09:03; 14.10 20:16; 16.10 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem katseta rohkemate meestega alguses, kui torma ülepeakaela esimese ettejuhtuvaga suurde suhtesse,

Kuidas saab üleüldse sellist asja katsetuseks nimetada? Siis kui nii nimetada ja seda sellena võtta, siis ilmselt katsetuseks see jääbki ja püsisuhet ei teki. Teiseks on vale väita, et tormatakse ülepeakaela esimese ettejuhtuvaga..ei torma küll keegi esimese ettejuhtuvaga kuhugi…Ja kui tormabki, siis see jääbki selleks “katsetuseks”, sest see ei jää kestma..

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 08:47; 16.10 00:03; 17.10 18:45; 20.10 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem katseta rohkemate meestega alguses, kui torma ülepeakaela esimese ettejuhtuvaga suurde suhtesse,

Kuidas saab üleüldse sellist asja katsetuseks nimetada? Siis kui nii nimetada ja seda sellena võtta, siis ilmselt katsetuseks see jääbki ja püsisuhet ei teki. Teiseks on vale väita, et tormatakse ülepeakaela esimese ettejuhtuvaga..ei torma küll keegi esimese ettejuhtuvaga kuhugi…Ja kui tormabki, siis see jääbki selleks “katsetuseks”, sest see ei jää kestma..

Millist asja?? Tahad või ei taha, püsisuhtes on seksuaalsel sobivusel suur osa. Kui ikka seks pole hea, siis on suhe hukule määratud, olgu tunded nii tugevad kui tahes. Välja arvatud sel juhul ehk kui mõlemad on aseksuaalsed. Püsisuhe tekib kui nii tunded, kehaline sobivus kui ka maailmavaade on balansis. Loomulikult võib koos vegeteerida ka laste, raha vms pärast, aga see on juba teine teema.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.10 18:23; 14.10 08:39; 14.10 09:03; 14.10 20:16; 16.10 08:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 139 )


Esileht Pereelu ja suhted Naised kes on maganud üle 20 mehega