Esileht Pereelu ja suhted Naised kes on maganud üle 20 mehega

Näitan 19 postitust - vahemik 121 kuni 139 (kokku 139 )

Teema: Naised kes on maganud üle 20 mehega

Postitas:

See teemaalgatus on nii rõve! Andke andeks aga mehed tõmbavad ringi nii kuidas jaksavad. Isegi kahjuks suhtes mehed istuvad Tinderis ja otsivad juhuotsi (Hiljuti just sõbranna sattus sellise otsa, kutsus välja, tuli autoga järgi ja pärast vestluse käigus selgus et tüübil kaks last ja naine, kellega järgmine aasta abiellutakse). Samal ajal naine, kes naudib seksi ja kellel pole komplekse, on kohe lits? Kas me ei võiks juba aastal 2019 olla oma eelarvamustest üle ja elada nii, et me ei pritsi sappi ega vaenu. Samuti võiks ära lõppeda see avalik anonüümne/ vahel fb isegi avalik naiste alavääristamine ja sõimamine! Kasvage suureks inimesed! Jah ja mul on rohkem sekspartnereid kui 20, oleks seksuaalselt aktiivne ja väga sensuaalne naine ning elan täpselt nii nagu mulle meeldib. Ei hakka ennast mingite haigete värdjalike ühiskonnanormide pärast alla suruma. Eesti tänavad oleksid palju rõõmsamaid inimesi täis, kui me enese ihasid alla ei suruks, vaid julgeksime elada nii nagu tegelikult soovime! Kibestunud inimesi oleks ka palju vähem!

+11
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 08:30; 20.10 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene on vallaline ja elab aktiivset seltsielu, siis võibki tal olla erinevaid partnereid päris suur arv elu jooksul. Ma ei olnud juba noorena tüüpiline tüdruk, kes ootab mingit “õiget” kellele oma süütus kinkida. Esimene vahekord oli lihtsalt sellise noormehega, kelle suhtes tundsin suurt kirge ning meeldimist. Suhet meil ei olnud ega tulnud, sest tema iseloomus oli üks selline joon, mis mind häiris. Edaspidistel lühikestel vallaliseperioodidel magasin nende meestega, kes mulle meeldisid ja ei oodanud, et me kohe abielluma hakkame. Partnereid on küll kõigest 7, aga enamus nendest kogunenud vaid lühikese aastase perioodi jooksul. Tänu minu mõningasele litsakusele kohtusin ka oma abikaasaga. Pean vist tänulik olema, et toona natuke lõdvema ppksikummiga olin, sest juba pikki aastaid olen truus ja õnnelikus suhtes.
Perekooli normaalsus on muidugi see, et naine enne abielu magab max 1 mehega ja kõik normist kõrvalekaldujad on litsid. Samuti peetakse 30-aastaseid süütuid imelikeks, sest nemad ulatuvad jälle teise äärmusesse. Mina arvan, et kui 100 partnerit on see, mis teeb õnnelikuks, siis lasku käia. Kes aga plaanib neitsina surra, siis kah edu. Igaüks on oma õnne sepp.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et need naised on teistsugused. Ei tahaks halvustada aga midagi, aga nad on lihtsalt vabameelsed. Et nad pole mingid Siiri Oviiri või Keit Rosimannuse tüüpi naised.

Tõenäoliselt on ka nende sõbrannad samasugused.

Sexi ei minda suure tseremoonitsemisega, et 3 kuud käe hoidmist, vaid ilmselt minnakse kohe.

Mul endal on sõbranna, kel võiks 20 meest täis olla. Võtmesõnad. Üksikema-mehele orienteeritud

Voodisse läheb kiiresti hiljemalt teisel-kolmandal kohtumisel.

Aastas stabiilselt mingi 2-3 meest,naine juba 40+ ka. Et mehed ikka stabiilselt ajas, mitte nii, et 10 meest kuuga.

Kuidas ta ise defineerib seda suhet? Huvitav on see, et tal on siiski ootused suhtele. Et ei saaks öelda, et see on kepisuhe.

AA üks asi veel. Kui mees nt kutsub välja või mingi muu märkuse teeb, siis naine läheb väga kergesti kaasa. Mingit peenutsemist pole. nn clikcrate on väga kõrge. Et meeste nn flirt ei lähe tühja. Et kui oma sõbrannat vaatan, siis see 20+ partnerit võib päris reaalne olla, ilma , et peaks nn mingi lits olema. Lihtsalt oled avatud nn pakkumistele…

Vabameelsus naiste puhul on see kui seksis julgetakse suhu võtta või anaalseksi teha. Sina ju räägid ikkagi liiderlikust või kergemeelsest naisest, sest isegi kui naine on vaba ja tal on palju partnereid olnud, siis ta ei olegi ju olnud huvitatud suhtest või ta pole neid suutnud hoida.

Vabameelne naine võtab suhu???????????????? Mulle lihtsalt meeldib suhu võtta, see tavaline seksi osa ju. Mu kaaslane ka vabameelne, samal ajal, kui keelekat teeb, stimuleerib sõrmega g punkti. Ja vahel teeme ka anaali. Jah, tõsi- tunneme ennast voodis vabalt.
Ja teda erutab, kui ma veidi litsakas olen. Kui rääkisin, et olen ka kolmekat teinud, küsis, kas ma selle naisega veel praegu suhtlen????
Tema on ka seda proovinud ja tahaks veel. Mina tahaksin kahe mehega olla.
Vahel meie vestlused lähevad väga sügavaks, laome oma fantaasiad letti, ja siis hakkame neid täitma.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.10 08:52; 17.10 11:29; 17.10 12:20; 17.10 12:24; 18.10 09:22; 18.10 09:56; 27.10 06:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on hoopis see müstika, kus kohast leitakse paari aastaga paarkümmend meest, kellega kõlbaks ka seksida. Ma käisin üle 5 aasta jooksul kõvasti pidudel ja hiljem olin muidu sotsiaalne mitmel rindel, aga sellist tüüpi, kellega oleks tahtnud öö läbi voodis uhada ja kes oleks samal ajal ka minust huvitatud, no lihtsalt polnud. Kas olid koledad või lollid või mõlemad korraga. Nii et, kes on suutnud Eesti pealt ihaldusväärseid mehi leida, palju õnne teile kõigile. Mingi ime läbi leidsin mehe, kes lõpuks vastas minu soovidele, aga kui peaksin nüüd 20 aastat hiljem uue mehe kuskilt välja võluma – valik on nüüd juba kordades hullem.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on hoopis see müstika, kus kohast leitakse paari aastaga paarkümmend meest, kellega kõlbaks ka seksida. Ma käisin üle 5 aasta jooksul kõvasti pidudel ja hiljem olin muidu sotsiaalne mitmel rindel, aga sellist tüüpi, kellega oleks tahtnud öö läbi voodis uhada ja kes oleks samal ajal ka minust huvitatud, no lihtsalt polnud. Kas olid koledad või lollid või mõlemad korraga. Nii et, kes on suutnud Eesti pealt ihaldusväärseid mehi leida, palju õnne teile kõigile. Mingi ime läbi leidsin mehe, kes lõpuks vastas minu soovidele, aga kui peaksin nüüd 20 aastat hiljem uue mehe kuskilt välja võluma – valik on nüüd juba kordades hullem.

Mina sebin tinderist ainult välismaalasi. Ilusad treenitud turistid, eestlasi ei võtnud mitte ühtegi. Siiani neist paljudega niisama suhtlen. Mõnega olen reisimas käinud. Praegune kaaslane ka sealt leitud, algul üle kuu kirjutasime, klapp oli hea. Kui päriselt kohtusime, oli hetkega selline vastastikune tõmme ja keemia, väga hooliv ja armastav mees.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.10 08:52; 17.10 11:29; 17.10 12:20; 17.10 12:24; 18.10 09:22; 18.10 09:56; 27.10 06:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabameelne naine võtab suhu

Võtab suhu kui meeldib ja ei võta kui ei meeldi. Vabameelsus on see, et ei hooli teiste arvamusest oma seksuaalses eelistustes. Ja kui meeldibki lasta end meritähena hellitada (ei, mitte rammida), vaid hellitada, ideaalis kolme mehe poolt korraga (ja ükski ei roni su kehaõõnsustesse), siis julged ka seda olla, mitte ei arva, et vabameelsuse näitamiseks pead tegema asju, mis midagi endale ei paku või on vastumeelsed.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.10 20:36; 18.10 10:30; 18.10 18:51; 20.10 10:28; 27.10 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabameelne naine võtab suhu

Võtab suhu kui meeldib ja ei võta kui ei meeldi. Vabameelsus on see, et ei hooli teiste arvamusest oma seksuaalses eelistustes. Ja kui meeldibki lasta end meritähena hellitada (ei, mitte rammida), vaid hellitada, ideaalis kolme mehe poolt korraga (ja ükski ei roni su kehaõõnsustesse), siis julged ka seda olla, mitte ei arva, et vabameelsuse näitamiseks pead tegema asju, mis midagi endale ei paku või on vastumeelsed.

Väga paljude naiste jaoks suuseks mehele on rõve ja jälk. Perekoolis võib muidugi selle üle naerda, aga tegelik elu ongi täpselt nii kurb. Miks mehed muidu kuulutuste abil vabameelseid naisi otsivad.

Miks alati jutt läheb mingile alaväärsusele? Kas meestel pole alaväärne naisele suukseksi teha, jalgevahet lakkuda, rinnanibusid imeda? Ainult naistel on koguaeg mingi alaväärsus… ära tüütab juba need kompleksides olevad naised. Kord on alaväärne, kord on vabameelne, ise ka arusaate kust poolt tuul puhub?

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 12.10 13:03; 12.10 13:31; 13.10 14:04; 13.10 18:14; 13.10 18:22; 15.10 13:47; 15.10 14:13; 15.10 14:36; 16.10 11:31; 16.10 12:51; 16.10 13:42; 16.10 14:01; 17.10 11:11; 17.10 11:48; 17.10 13:00; 18.10 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas meestel pole alaväärne naisele suukseksi teha, jalgevahet lakkuda, rinnanibusid imeda?

Kui mees nii tunneb, siis loomulikult ärgu suuga sinna ronigu, kuhu ei taha. Mina näiteks võin öelda, et enamik käsi on tunduvalt osavamad kui keel ja suu, nii et käetöö huvitab mind rohkem kui suutöö.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.10 20:36; 18.10 10:30; 18.10 18:51; 20.10 10:28; 27.10 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seoses ühe teise teemaga siin, mõtlesin uurida selliste naiste mõttemaailma natuke.

Kuidas on see arv nii suureks kasvanud?

Haigusi ei ole kartnud saada?

Arvate, et pigem litsnaistel on nii palju ja seega lähedased teie numbrit ei tea.

On teile olnud ok ka suhtes mehed?

SELLISTE naiste. 😀
Arv on nii suureks kasvanud, sest aastad lähevad, kohtud ja proovid ja vaatad, et käi aasta otsa vaid käest kinni, sest oled siiski ka füüsiline olend, aga midagi ei sobi, ei tulnud õigeid tundeid, iga suhe ei peagi abieluks saama ja pikemate suhete vahepeal (kuigi need pausid kuidagi lühikeseks jäid) ei tahtnud ka alati üksi magada, eriti veel hirmu tõttu, et mida keegi kolmas arvata võiks. Üheöösuhteid pole harrastanud.
Päris noorena, nii kahekümnendate alguses (siis, kui seksiga üldse alles tegelema hakkasin) sai ikka päris lollusi ka tehtud, mis kellelegi haiget tegid, aga ega see polnud siis ka nii plaanitud, noorte inimeste mõtlematuse värk, mina ja maailm. Abielule pole küll kunagi vahele ega kolmandaks läinud.
Haigusi saada pole otseselt kartnud, aga kondoomi kasutanud ja regulaarselt kontrollimas käinud ikka. Pole probleemi olnud ka teemat partneritega üles võtta, tervises pole minu jaoks midagi piinlikku.
Ma ei teagi, misasi on litsnaine, aga lähedastel pole minu sugueluga asja ja ma ei kujuta ette, et ma vanemate või vendade või sõpradega seda arutama läheksin, meie ringkonnas pole see lihtsalt kombeks. Mis minu magamistoas toimub, on vaid minu asi. Seda küll alati jälginud, et kui keegi perest-sõpradest juhuslikult sisse peaks sadama, siis oleks külaline ikka tutvustamisvääriline.
Suhtlen täitsa tavaliselt endiste partneritega, osadega ikka teed ristuvad vahel, möödanikku ei meenuta ja ammugi ei tee keegi mingeid ettepanekuid “uuteks katseteks”.
Abikaasa koha pealt – ei taha mina teada, mis tema enne minuga kohtumist tegi ja sama ka vastupidi. Meil ongi oma ajaarvestus alates kohtumise päevast ja mis jäi enne seda, on igaühe isiklik asi. Tema on enne abielus olnud ja vahel teeb ikkagi esimesest ringist juttu, aga mitte iialgi magamistoa teemadel, mis on minu arust ka normaalne. Abikaasale olen igati truu, meil on kokkulepe, et oleme teineteisele nüüd ainukesed. Vahel on natuke keeruline, sest minu vajadused on suuremad, aga haiget pole ma talle nõus tegema ega ka mitte musta südametunnistusega elama, seega ootame aega, kui vanus teeb oma töö ja ise ka enam nii palju ei viitsi.
Ega need vast saagi asjadest samamoodi aru, kellel seksi jaoks sügavaid tundeid on vaja. Osad inimesed lihtsalt on hingelisemad ja teised füüsilisemad, kellel kuidas see jaotus olema juhtub. Ma ei näe midagi halba selles, kui oodatakse õiget ja vahel ei jõutagi ära oodata – kuni inimene iseoma sisetunde vastaselt ei toimi, on minu arust kõik hästi.
Kahju on neist, kes tahaks rohkem teha, aga kardavad kurje keeli ja ka kurjadest keeltest endist, sest õnnelikud inimesed ei tuhni teiste voodieludes ega näe vajadust sildistada.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega need vast saagi asjadest samamoodi aru, kellel seksi jaoks sügavaid tundeid on vaja. Osad inimesed lihtsalt on hingelisemad ja teised füüsilisemad, kellel kuidas see jaotus olema juhtub.

Hästi öeldud. Nagu ka see

kuni inimene iseoma sisetunde vastaselt ei toimi, on minu arust kõik hästi.

Kahjuks paljud on liiga kinni teiste inimeste hinnangutes ja arvamustes ning lasevad end teistest juhtida. Olgu siis selles, et “seks on hea ja kui sa ei seksi, oled ebanormaalne” kuni selleni, et kui seksid vastavalt oma soovidele, siis oled lirva ja nõme.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.10 20:36; 18.10 10:30; 18.10 18:51; 20.10 10:28; 27.10 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vist maganud umbes kümne erineva mehega, seega siis teemaalgataja meelest umbes keskmiselt ontlik vist? 😀
Või kust see piir läheb? Miks 20+ on juba palju, aga 20 veel okei? Kuidas see reguleerimine käib?
Ise pole küll kunagi osanud sedasi arvestada, et mina olen ikka veel korralik, aga vot siin 15 mehega maganud sõbranna on küll ikka lõdva püksikummiga. Pole mingit loogikat ju selles.
Kui poleks see päris õige nii vara ette juhtunud, oleks mu arv ka ilmselt kordades suurem, elu on läinud lihtsalt nii, et jäin varakult ühe juurde pidama ja püsin tema kõrval tänaseni. Kui mingil põhjusel peaksime laiali minema, eks siis kasvatan oma numbrit edasi, kui peaks olema plaan uus kaaslane leida. Seks on suhte oluline komponent ja kui selles osas sobivust pole, siis on raske ka tõsisemaks minna. Seega tuleb see osa ju ka järele proovida. Ja niisama ka tore tegevus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samal ajal naine, kes naudib seksi ja kellel pole komplekse, on kohe lits?

Miks sa arvad, et just paljudega seksides on see õige seksi nautimine ja komplekside puudumine?

kui me enese ihasid alla ei suruks, vaid julgeksime elada nii nagu tegelikult soovime!

Kas ühiskond peaks loomastuma?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 08:47; 16.10 00:03; 17.10 18:45; 20.10 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samal ajal naine, kes naudib seksi ja kellel pole komplekse, on kohe lits?

Miks sa arvad, et just paljudega seksides on see õige seksi nautimine ja komplekside puudumine?

Kust sa seda välja loed nagu väidaksin et seksi nautimiseks peab paljudega seksima ? 😀

kui me enese ihasid alla ei suruks, vaid julgeksime elada nii nagu tegelikult soovime!

Kas ühiskond peaks loomastuma?

WTF? Kas seksimine on loomastumine sinu jaoks? Järjest jaburamaks see teema läheb 😀

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 08:30; 20.10 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arv kasvas kuskil 30ni, kuna mulle meeldis seksida (meeldib siiani) ja kõige erutavam oli just uus partner, vanad muutusid kiirelt igavateks (kuni praeguse meheni, temaga võin vist surmani rahul olla).

Haigusi ei kartnud, kondoomid on olemas ja kasutuses.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab, kui vana teemaalgataja on ja kas ta kuulub mingisse usugruppi. Üleüldse, võiks siia oma arvamusele lisada vanuse ja hariduse.
No näitena toon, kui ma oma mehega lahku läksin, siis mu vanaema, 86, küsis mult, et mis juhtus. KAS SA EI AnDuNUD oma mehele??????????
Mul oli selline tunne, et WTF.
Ja mäletan, et kui olin laps, ja suvilas oli mul sõbranna külas ja vaatasime õhtul mingit veidi erootilist filmi, siis sellele järgnesid sügavalt mõnitavad kommentaarid. Kusjuures tean, et see õhtu rikkus mu seksuaalsuse väga pikaks ajaks. Aga õnneks nüüd olen sellest kompleksist vabanenud, aga aastaid ei suutnud ma seksi nautida, ei suutnud ennast vabaks lasta, see mõnitus oli kuklas vasardamas.
Kui ma oma esimese peikaga lahku läksin, siis nad vanaisaga ka kommenteerisid, et nende ajal ikka ei mindud lahku. Siis kui järgmine suhe tekkis, mis tegelikult minu jaoks suht ruttu ammendus, mees oli vastik ja kontrollifriik, hiljem ka füüsiliselt vägivaldne, ei julgenud ma teda maha jätta, kuna kardsin nende hukkamõistu. Olin siis 23. 12 aastat talusin nende arvamuse pärast seda suhet. Aga olin väärikas naine….Ja siis kui ketist lahti sain, tõmbasin ca aasta ikka korralikult ringi, avastasin oma seksuaalsust, mida oleksin pidanud tegema aastaid varem.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.10 08:52; 17.10 11:29; 17.10 12:20; 17.10 12:24; 18.10 09:22; 18.10 09:56; 27.10 06:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma yle kahekymne mehega maganud ei ole, aga soovin, et oleksin! Ehk tuleb kuskil kymme kokku ( pole lugenud, kas on inimesi, kes toesti arvet peavad?) , olen 33.

Ma tarkasin vist natuke liiga hilja, ning pikkades suhetes ( valede inimestega) raiskasin palju aega ara ka. Nyyd olen abielus, kelle muuga ma nyyd enam, ta on taitsa ok.

Aga kui ma saaks oma kahekymnendad uuesti elada, siis ma kaiksin yhe ja teisega, aga mingit kodumangimist enne kolmekymnendaid ette ei votaks. Ja siis tuleks yle kahekymne ara ka, ja mingit habitunnet ma kyll ei tunneks. Seda ytles hiljuti mulle ka mu vanaema, et tema sooviks, et oleks rohkem ringi vaadanud ja endale elanud; lisas veel, et ehk oleks olnud hea idee yldse mitte meest majja votta. Progressiivne.

Ma sain suguhaiguse oma esimeselt partnerilt muideks, meie viiendal kooseluaastal. Selleks ei pea yldse terve ilmaga voodis kaima.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täiesti suva, kui paljude meestega teised naised seksivad. Enda puhul on see asi pidama jäänud vaid selle taha, et sellist meest, kellega seksida sooviksin, kohtan ca kord 7 aasta jooksul. See tähendab, et 40-ndaks eluaastaks olin kohanud vast kolme ihalduväärset meest, kellest kaks mu elukaaslased ja kolmandaga kohtumise ajaks olin abielus. Olen vist liiga nõudlik….

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma yle kahekymne mehega maganud ei ole, aga soovin, et oleksin! Ehk tuleb kuskil kymme kokku ( pole lugenud, kas on inimesi, kes toesti arvet peavad?) , olen 33.

Ma tarkasin vist natuke liiga hilja, ning pikkades suhetes ( valede inimestega) raiskasin palju aega ara ka. Nyyd olen abielus, kelle muuga ma nyyd enam, ta on taitsa ok.

Aga kui ma saaks oma kahekymnendad uuesti elada, siis ma kaiksin yhe ja teisega, aga mingit kodumangimist enne kolmekymnendaid ette ei votaks. Ja siis tuleks yle kahekymne ara ka, ja mingit habitunnet ma kyll ei tunneks. Seda ytles hiljuti mulle ka mu vanaema, et tema sooviks, et oleks rohkem ringi vaadanud ja endale elanud; lisas veel, et ehk oleks olnud hea idee yldse mitte meest majja votta. Progressiivne.

Ma sain suguhaiguse oma esimeselt partnerilt muideks, meie viiendal kooseluaastal. Selleks ei pea yldse terve ilmaga voodis kaima.

Huvitav, mida see siis küll juurde annaks, kui sul oleks 10 sekspartneri asemel olnud 20?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täiesti suva, kui paljude meestega teised naised seksivad. Enda puhul on see asi pidama jäänud vaid selle taha, et sellist meest, kellega seksida sooviksin, kohtan ca kord 7 aasta jooksul.

Siis on ju hästi, mina olen kohanud neid kolm kolmekümne kolme aasta jooksul. Esimene oli abielus, teisega ei saanud asja, kolmas (pärast peaaegu 20 aastast armumisevahet) on praegu.
Seksinud olen küll rohkematega, kuid oleksin võinud ka jätta seksimata, sest kui “romantilist” sidet pole, ei aita ka sümpaatia ega sõprus, see on lihtsalt seks ning sellest saadava naudingu saab muul viisil kergemini ja ohutumalt kätte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.10 20:36; 18.10 10:30; 18.10 18:51; 20.10 10:28; 27.10 12:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 121 kuni 139 (kokku 139 )


Esileht Pereelu ja suhted Naised kes on maganud üle 20 mehega