Esileht Pereelu ja suhted naised kes on mehed maha jätnud

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: naised kes on mehed maha jätnud

Postitas:

Miks te olete seda teinud? Teen lühitalt: Olin oma elukaaslasega 7 aastat koos ja meil on väike laps. Nagu iga naise unistus on ikka kord valget kleiti kanda. Olime rääkinud sellest pidevalt, kuid see ei viinud kuhugile. Põhjus oligi selles, et miks maha jätsin, et tema ei tahtnud abielluda ja tunded hakkasid maha jahtuma tema suhtes. Nüüd elame lapsega kahekesti ja küll kunagi tuleb ka minu ellu prints valgel hobusel! 🙂 Saame omavahel ilusti läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valget kleiti kandsin ja koos olime 16 aastat. Aga näe, ikka jätsin maha. Hakkas jooma ja muutus vägivaldseks. Nüüdseks olen suhtes olnud 8 aastat ja ausalt öeldes ei igatsegi enam selle valge kleidi järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jätsin ka oma mehe maha (olime abielus). Kui poleks abielus olnud, siis oleksin võibolla varem jub maha jätnud, mitte sigadusi nii palju kordi andeks andnud. Abielus olek siiski paneb suhet tõsisemalt võtma ja pingutama. Vähemalt neid inimesi, kes seda algusest peale on tõsiselt võtnud ja abiellunud sooviga eeta oma elu selle inimesega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jätsin maha petmise tõttu, mees pettis mind. Ja ei kahetse , üksinda elada (koos lapsega) on mõnus:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimese jätsin maha, sest jõi tohutult ja laaberdas sõpradega ringi. teise jätsin maha, sest oli selline mõttetu tv ees lebotaja ja halaja, kui s***sti kõik tal kogu aeg on ja kui palju talle minevikus liiga on tehtud. No ei jaksanud sellist halamist enam taluda, pealegi mu lapsesse suhtus halvasti. Kolmandaga on sain teise lapse, aga kokku polegi kolinud, enam ei taha 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätsin maha, olime abielus. Esimene armastus, olime noored, kasvasime lahku. Mina justkui arenesin edasi, tema taandarenes. Ei olnud enam ühiseid huvisid, jututeemat ega midagi. Mis kõige tähtsam, tunded kadusid ajapikku üldse ära. Taipasin, et lapse pärast ei ole mõtet koos elada. Andsin talle ja endale uue võimaluse, armastada ja olla armastatud. Loomulikult ei läinud see kergelt, tema vaevles mitu aastat südamevalu käes. Nüüdseks on leidnud endale uue armastuse ja mina endale samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätsin maha..läksime lahku peale 7 a abielu, olime väga noored ja mida aeg edasi seda rohkem tundsin, et vajan vabadust iseendale. Nüüd lahus olles saame paremini läbi ja armastan teda ikka:) kokku enam ei koliks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

7 aastat abielu, uhked pulmad, valge kleit ( eritellimusega – pika sabaga)
Algusest peale hakkas asi viltu vedama. Suurim põhjus oli seks. Ta ei soovinud seda minuga ometi peksis pihku. Mina olin näljas.

Lahkuminek oli raske kuna mina petsin, tema nuttis.
Ütles et andestab mulle ja armastab mind kogu südamest aga samas jälle ei näidanud seda välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kooselus ligi 14 aastat, sellest abielus 10,5 aastat, 2 last. Abielu ei olnud armastusabielu, vaid me pidime seda teatud põhjustel tegema. Mees on mind armastanud meie esimesest kohutumisest, mul samasuguseid tundeid ei ole olnud, aga samas ei saa kurta, saime ikkagi enam-vähem hakkama, kuni ma tundsin, mida armastus tegelikult võiks ja peaks tähendama. Ei, mul pole uut suhet, aga ma lihtsalt armastan teist meest. Käesoleval kuul lahutame, minu soovil.
Mees muidu üsna hea – täiskarsklane, teenib normaalselt, töökas, sportlik, nägus, armastab mind ja lapsi, seks klapib tänaseks päevaks suurepäraselt … aga mina teda ei armasta ja ei soovi enam koos elada. Me oleme täiesti lahku kasvanud, meil ei ole peale laste mitte midagi rääkida, meil on erinevad huvid, nägemus elust ja olust üldse. Lisaks on ta minu jaoks liiga emotsionaalne ja närvilise olemisega, kuigi ta on tohutult arenenud. Vaimne tasand ei ühti meil üldse. Tema on selline lihtsamat sorti tööinimene, kuigi töötab päris auväärikal ametikohal. Samas ta ei loe raamatuid, ei jaga eriti midagi kunstist/kultuurist, tal ei ole väga lai silmaring (va oma hingelähedased teemad ja tegevused).
Loodetavasti jääme/saame sõpradeks, niipalju kui see võimalik on, sest lapsed tuleb ikka ühiselt üles kasvatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted naised kes on mehed maha jätnud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.