Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Naised kes tahavad ise keisrit?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Naised kes tahavad ise keisrit?

Postitas:

[small]IirHisabella kirjutas:[/small]
[tsitaat]Naljakas, teemaks on naised, kes ISE TAHAVAD keisrit ja siis tulevad need, kel keiser tehti lapse või ema päästmiseks, rääkima, kui õige otsus see neil oli.

Muidugi oli! See pole ju teemaks, kui küsimuses on lapse elu või ema tervis!

Teemaalgatus oli vast mõeldud ikkagi nende naiste pihta, kes ilma näidustuse ja meditsiinilise põhjuseta keisrit soovivad – ja neist ma ka aru ei saa, sest eelistada ilma põhjuseta riskantset operatsiooni ürgloomulikule looduslikule protsessile… tundub rumal.[/tsitaat]

Kedagi rumalaks tembeldada sellise teema juures on hoopis Sinust rumal.
2 last nn. ürgloomulikul loodusliku protsessi teel sünnitanud nagu Sa seda kirjelasid.
Kolmas – suri sellel nn võimsal ürgloomulikul looduse protsessil. Laps ise oli terve. Lihtsalt arstid lasid lämbuda ja ei tegutsenud siis, kui palusin sekkuda.
Neljandat planeerides, teadsin kohe, et mina rohkem seda ürgset loodusliku protsessi läbida ei soovi ja nõudsin keisrit. Kõik on lapsega hästi ja omal samuti taastumine oli kiire. Laps rahulik (erinevalt siin väidetud, et loomulikul teel sündinud lapsed on rahulikumad on minul igatahes keisriga ilmale sündinud laps eelmistest palju rahulikum)
Ja tean ka juba oma viimast ja viiendat last oodates, et ka see tuleb keisriga ja just minu omal soovil.Meditsiinilisi põhjuseid keisriks ei pidavat arstide sõnul olema.Aga ei hakka mina loteriid mängima, et kas seekord nn. ürglooduslik sünnitus päädeb eluga või surmaga?

Pooldan loomulikult seda, et kui arstid vaatavad esmasünnitajat üle ja ütlevad, et kõik on korras ja naine võib ise sünnitada, siis naine võiks valida vähemalt esmaselt loomuliku sünnituse.

Kuid igasugune keisrivastane propaganda võiks jääda pidamata. Iga naine on erinev ja seega on paranemised ja sünnitused kõik omamoodi erinevad.
Milleks siin materdada keisrilõike pooldajaid?

Igal kehal on samuti oma valulävi. Ja eks need kõhukesed tõmbavad ikka täpselt nii ilusti ja kenasti tagasi, kui palju ise vaeva viitsitakse näha. Ega teleka ees vahtides ei pruugi tõesti need voldid ära kaduda. Liikumine, tervislik toit ja sport aga kindlasti suureks abiks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane vastaja,

minu meelest on lapse surm sünnituse käigus täiesti arvestatav põhjus, tunnen väga-väga kaasa! Ilmselge, et pärast sellist traumat sa sarnast kogemust enam läbi elada ei suuda ja nii sinu vaimse tervise kui kaudsemalt ka lapse tervise (mis sellest ju oleneb) huvides ongi keiser normaalne ja igati õigustatud valik.

Ikkagi tundub mulle, et teemaalgataja räägib hoopis muust – sellest kui ILMA TUNGIVA PÕHJUSETA keisrit sünnile eelistatakse.

Ma arvan et sa isegi nõustud, et ei oleks normaalne, kui haruharva juhtuvate kohutavalt traagiliste sündmuste tõttu hakatakski kõigile sünnitajatele keisreid tegema? Sest ma kahjuks arvan, et keisrite käigus on komplikatsioone lastele ja emale sama sagedasti, isegi sagedamini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üks laps, kes sündis erakorralise keisrilõikega. Paranemine oli väga kiire. Hetkel ootan teist. Tahtsin esimese ise sünnitada, aga paraku nii ei läinud. Loodan, et teine õnnestub (pigem just kogemuse pärast, et kas on mingeid teisi tundeid), aga samas on mul sisimas tekkinud pigem hirm ise sünnitamise osas. Kuna ma olen keisri üle elanud, nagunii juba armistatud (nii seest kui väljast), paranemine kulges kiirelt ja tüsistustega, tundub mulle ise sünnintamine hoopis hullem. Eriti kui lugeda, kes ei saa kuu aega istuda ja kellel sada õmbust seest ja väljast… Sellest tulenevalt ei olegi endal enam kindlat soovi, et nüüd hirmsasti tahan ühte või teist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Naised kes tahavad ise keisrit?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.