Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Naised köögis” uus laul

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )

Teema: “Naised köögis” uus laul

Postitas:
Kägu

Oleks võinud olla ka laul 10 milli kadumise loost, ülikooli plagiaadist, kirikliku laulatamise lörtsimisest, kuluhüvitiste kasutamisest, erinevatest pistisemahhinatsioonidest, valedest, mis meie riigis algusest peale on aetud, pagulasteemadest üle euroopa. Et teha võib, aga mitte sellest rääkida, eriti veel pikalt rääkida.

+17
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ainuke bänd/laulja, kelle puhul jälgin teksti!

Tõesti? Oi, kui palju sa elust ilma oled jäänud!

Ei, ei meeldi. Ju ma ei kuulu siis selle “rahva” sekka.

nii huvi pärast uurin, millest ma ilma jäänud olen? Enamasti on laulud ju “ma vajan sind, sa vajad mind, sinuta elada ei saa, bla bla …”.

Ma isegi ei oska sulle seletada millest kaunist sa oled ilma jäänud, sest kirjeldasid just enda repertuaari, aga mina niisugust sulle-mulle-bla-bla’d mingil juhul ei kuula. Poliitilised pilalaulukesed käivad ka sinna keeran-raadio-kinni alla. Sõnumiga laule on ikka tunduvalt rohkem, aga no las jääb.

no kui sa seletada ei oska, näiteid ei too…

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oleks võinud olla ka laul 10 milli kadumise loost, ülikooli plagiaadist, kirikliku laulatamise lörtsimisest, kuluhüvitiste kasutamisest, erinevatest pistisemahhinatsioonidest, valedest, mis meie riigis algusest peale on aetud, pagulasteemadest üle euroopa. Et teha võib, aga mitte sellest rääkida, eriti veel pikalt rääkida.

nad laulavad sellest, mis neile korda läheb. keegi ei keela sinul kümnest miljonist kadunud pähklist ja oravatest rahvaluulet toota. lase käia!

p.s. viimaste andmete kohaselt on ekre liikmed kõige usinamad oma kuluhüvitiste kasutamisel. nüüd oleks reaalne võimalus kuluhüvitiste maksmise kaotamine algatada, aga selle asemel on nad vait nagu kuldid rukkis ja topivad samuti taskuid täis.

+17
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

õudne. Naisterahvad jorisevad nagu sauna taga mehed, kes on juba mõned liitrid bocki alla libistanud

kust tuleb arusaamine, et naised peavad loomuldasa olema kuidagi õilsamad, hingelisemad, väärikamad kui mehed? või kust tuleb vaikimisi arvamus, et mehed peavad olema roppsuu-röökurid? ei tasu end nii lillekeseks ka teha, keda sõnnikulõhn minestusse ajab. kui väärikusestandard, siis kõikidele, olgu mees või naine.

+14
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

nad laulavad sellest, mis neile korda läheb. keegi ei keela sinul kümnest miljonist kadunud pähklist ja oravatest rahvaluulet toota. lase käia!

p.s. viimaste andmete kohaselt on ekre liikmed kõige usinamad oma kuluhüvitiste kasutamisel. nüüd oleks reaalne võimalus kuluhüvitiste maksmise kaotamine algatada, aga selle asemel on nad vait nagu kuldid rukkis ja topivad samuti taskuid täis.

Ekrekad kraabivad pragu elueest kõike mis vähegi saab – eks nad saa ise ka aru, et nende aeg võib lühikeseks jääda.

+11
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rainer Vakra on neil laulus täitsa olemas 😉

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Liiga lühike aga väga tabav sellegipoolest! Ajas naerma ja tõi äratundmisrõõmu- just nii see praegune poliitiline seis on!
Üldse mulle meeldivad nende “tšastuskalikud”- vaadake sõnaraamatust järgi, mida see väljend tähendab- laulud. See stiil neile sobibki, vahepealne lembelüürika ei olnud kohe üldse nendelik. Tublid naised, sellisesid lorilaulusid on just vaja, et ka need inimesed, kes on kibestunud ja pettunud tänapäeva elus, saaksid hetkekski selle kõige peale lihtsalt irvitada.
Ja appikene, kas tõesti sõna “kusevad” on nüüd perekooli õrnkõrvakestele liig ?! Mis te siis ütlete, kui teie teismelisel pojal nt on jutus iga teine sõna tü.. , saate infarkti, kui kuulete näiteks kaubakeskustes noortekampade juttu pealt kuulma. Vot need on juba tõesti roppused..

+16
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

et nii küündimatute sõnadega laulu me ei esita, kuna ma ei saa endale sellist lati alt läbi jooksmist lubada.
Teine asi, mis mind imestama paneb – luuletajad, kunstnikud, muidu loomingulised inimesed on ju tavaliselt alati ennast mainstreamile vastandanud, astunud vastu sellele, mida ametliku ideoloogiana peale surutakse. Eestis aga on üüratu mass loomeinimesi, kes jooksevad täpselt kaasa sellega, mida ametlikest kanalitest ette lauldakse, ja pilkavad keda? Teisitimõtlejaid, pärandikaitsjaid, ametlikule käsuideoloogiale vastandujaid.

Mõtlen ka, et kui kaua kulub sellise laulu tegemiseks aega? Jääb mulje, et kõik kiidavad, kui lahe ja pilav, kuid põhimõtteliselt võiksid paljud, kes viisi oskavad pidada ja ühiskondlikku elu jälgivad, sõnad riimi panna ja sarnase loo teha. Pakun, et 10-20 min jooksul mõtleks midagi valmis.

+8
-6
Please wait...

Postitas:
kirilind2

Naisena on häbi kuulata lorilaulu kusemisest ja pesemisest.

Kusi on labane sõna? Tätsa lõpp. Sa nagu ise ka reaalselt usud ja saad aru, millest räägid?
Kui sa koolis anatoomiat õppisid, siis kusepõit ei õppinud? Jätsid õppimata, jooksid klassist välja, kui õpetaja sellest rääkis? Kasutatakse ju sõna kusi!!!

Aga nüüd peenutsejate juurest teema juurde.

See on väga hea laul. Nagu kõik nende laulud, otsa naelapea pihta.

Riigis on olukord nii jubedaks läinud, et siin enam muu ei aitagi, kui lihtalt laulda. Hakkab kergem.
Ja olgem ausad, tõepoolest, tegemist on plekieemaldusbrigaadiga.

+14
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

saate infarkti, kui kuulete näiteks kaubakeskustes noortekampade juttu pealt kuulma. Vot need on juba tõesti roppused..

aga nende köögikatade lori”laulud” ongi ju sihukeste ropendavate nolkide tasemega võrdväärne.

+7
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

et nii küündimatute sõnadega laulu me ei esita, kuna ma ei saa endale sellist lati alt läbi jooksmist lubada.

Teine asi, mis mind imestama paneb – luuletajad, kunstnikud, muidu loomingulised inimesed on ju tavaliselt alati ennast mainstreamile vastandanud, astunud vastu sellele, mida ametliku ideoloogiana peale surutakse. Eestis aga on üüratu mass loomeinimesi, kes jooksevad täpselt kaasa sellega, mida ametlikest kanalitest ette lauldakse, ja pilkavad keda? Teisitimõtlejaid, pärandikaitsjaid, ametlikule käsuideoloogiale vastandujaid.

Mõtlen ka, et kui kaua kulub sellise laulu tegemiseks aega? Jääb mulje, et kõik kiidavad, kui lahe ja pilav, kuid põhimõtteliselt võiksid paljud, kes viisi oskavad pidada ja ühiskondlikku elu jälgivad, sõnad riimi panna ja sarnase loo teha. Pakun, et 10-20 min jooksul mõtleks midagi valmis.

mis puutub siia teose valmimise kiirus? et kui on kaks aastat voolitud, siis on automaatselt parem asi?

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.ohtuleht.ee/974277/martin-helme-president-ei-tea-oma-rolli-parlamentaarses-riigis

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üldse mulle meeldivad nende “tšastuskalikud”- vaadake sõnaraamatust järgi, mida see väljend tähendab- laulud.

Arvad, et me muidu ei tea? Vaata parem ise, kirjutad teinekord õigesti. 🙂

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hah-ha, aina paremaks läheb https://www.postimees.ee/6758202/mart-helme-saates-otse-postimehest-vaheri-ametist-eemaldamise-katses-polnud-midagi-ebaseaduslikku

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

mis puutub siia teose valmimise kiirus? et kui on kaks aastat voolitud, siis on automaatselt parem asi?

Põhimõtteliselt võiksid paljud, kes viisi oskavad pidada ja ühiskondlikku elu jälgivad, sõnad riimi panna ja sarnase loo kiiresti valmis teha, mis tähendab, et andekust ja osavust pole eriti vaja. Igaüks head lugu, mis maailma edetabelite tippu jõuab, valmis ei kirjuta, ei 20 min ega 2 aastaga, tee reklaami palju tahes ja see oli point.

+4
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

õudne. Naisterahvad jorisevad nagu sauna taga mehed, kes on juba mõned liitrid bocki alla libistanud

kust tuleb arusaamine, et naised peavad loomuldasa olema kuidagi õilsamad, hingelisemad, väärikamad kui mehed? või kust tuleb vaikimisi arvamus, et mehed peavad olema roppsuu-röökurid? ei tasu end nii lillekeseks ka teha, keda sõnnikulõhn minestusse ajab. kui väärikusestandard, siis kõikidele, olgu mees või naine.

Kitah on rääkinud!
Ei, naised EI PEA, aga naiselikkuse üks tunnus on küll tagasihoidlikum käitumine kui meestel. Nagunii on aegadest alates kõik kombed ja käitumised lõdvemaks ja vabamaks muutunud, kuid mingi “hingelisus” on õnneks jäänud. Sina sest jah aru ei saa.

Kes siin leidis, et lauludes pole midagi kuulata, siis mul on samuti sest inimesest kahju. Armastuslaule on maailmas kõige rohkem – selge see, et eriliselt väljenduda on järjest keerulisem, aga nuttes liigutusest kaasa laupäevasel Bocelli kontserdil, siis ka mina ei oska paugu pealt nii rumalale küsimusele vastata, et millest siis olen ilma jäänud kui see naistekas on ainus bänd, mille sõnu kägu kuulab. Soovitaks käia ooperis, koorikontserditel, laulupeol. Kuulata meie Eesti oma klassikuid ja välismaiseid poppartiste. Kirjeldatud sõnad ja stiil on murdosa mingist umpa-umpa muusikast, aga just seda murdosa kägu vist kuulabki. Muud ilusat ta ei tea – talle on vaja näiteis?!. Tõesti uskumatu vaimupimedus!

+7
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Üldse mulle meeldivad nende “tšastuskalikud”- vaadake sõnaraamatust järgi, mida see väljend tähendab- laulud.

Arvad, et me muidu ei tea? Vaata parem ise, kirjutad teinekord õigesti. 🙂

Jah, ma ka ei leidnud sellele omaloomingule tähendust. Sõna on muidugi tšastuška.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lahe ja mõnus laul. Klaara ja veera.

+4
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Labane lauluke, jah.
Huvitav, miks rahapesuskandaalist (millest kohe mitte ükski valitsuse liige aastaid teadlik ei olnud) samasugust plekieemalduslaulu ei tehtud?

+9
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naised Köögis oleksid võinud ju ka neile asjakohase laulu teha jääkapist, noh et nagu köögiga seostuv ese. Aga ei …

+6
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, miks rahapesuskandaalist (millest kohe mitte ükski valitsuse liige aastaid teadlik ei olnud) samasugust plekieemalduslaulu ei tehtud?

No aga tee siis ometi! Üks kägu siin väidab, et igaüks võib sellise valmis teha. Nii et tee, esita, saa kuulskas ja rikkaks, keegi ei keela.

+4
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõnad on igati OK, paneb kuulama. Aga K.Ehin ise võiks tekstide kirjutamise juurde jääda … viisipidamine iseenesest ei tähenda seda, et sul ka lauluhääl ka on või et sa enda kirjutatut igal juhul ise esitama pead.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.youtube.com/watch?v=BHSCTKM9ICk

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See laul on nagu rusikas silmaauku. Täpselt nõnda jama praegune poliitolukord ongi. Ühed kusevad ja teised pesevad, aga hais muutub üha lämmatavamaks.

Ikka äärmiselt lihtne on riik kaosesse lükata.
Piinlik, kohutavalt piinlik ja mannetu poliitika.

+6
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks kägu siin väidab, et igaüks võib sellise valmis teha.

Igaüks mitte, aga päris paljud saaksid hakkama.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin videot 20 sekundit, rohkem ei suutnud. Õel ja labane susin koledatelt ja kurjadelt naistelt. Paistab, et nende elu on ikka väga igav.

+9
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida arvate?

Minu isiklik seisukoht on – labane. Nagu endisaegne “Meie mees”. Poliitilised pilalaulud võisid seal üleminekuajal aktuaalsed olla, aga praegu?

Lapsik ja lame, vabandan väga!

Meie Mees ei teinud poliitilisi lugusid, vaid sülti. Seelikukütid olid natuke Meie Mehe moodi naisbänd. Kui Naised Köögis teeks Meie Mehe stiilis lugusid, siis oleks ikka sültmuusika taustal ja sõnad näiteks sellised:

♪♫♬basseinipoisi “varustus”,
see nõuab kohe armastust,
kust ta selle varastas,
parem kui minu vana jorss
ja jalgevahel priskem vorst,
näita oma kena kanni
ja vaata mind, mitte Manni♪♫♬

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida arvate?

Minu isiklik seisukoht on – labane. Nagu endisaegne “Meie mees”. Poliitilised pilalaulud võisid seal üleminekuajal aktuaalsed olla, aga praegu?

Lapsik ja lame, vabandan väga!

Mitte laul pole labane, vaid asjad, millest lauldakse on väga labased. See ongi nii jälk ja solgine nagu laulust kõlab.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin videot 20 sekundit, rohkem ei suutnud. Õel ja labane susin koledatelt ja kurjadelt naistelt. Paistab, et nende elu on ikka väga igav.

Aga kui jälgida poliitikat, siis just selline labane susin tule ka mõnedelt meestelt valitsuses.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Labane lauluke, jah.

Milline rida sellest laulust on labane, kui sa üldse tead selle sõna tähendust?

+3
-5
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Naised köögis” uus laul