Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naised, kui palju kulutate enda peale kuus?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 121 )

Teema: Naised, kui palju kulutate enda peale kuus?

Postitas:
Kägu

Mõtlen konkreetselt ainult enda peale ehk siis siia alla võiks käia meelelahutus, reisimine, riided, kosmeetika, iluteenused, väljas söömine jms. Märkige vanus ka ja kui suur pere on. Puhtast uudishimust uurin, sest ise olen viimasel ajal täheldanud, et enamus rahast kulub kodu ja laste peale ja sellista asjade, milleta ei saa nagu söök, kütus jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

30, Peret pole – kokku u 400 enda peale
300 läheb Reisi fondi iga kuu ja veel 100 kaob niisama kuhugi (väljas, nänn jne)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

noh, enda peale? kas autoliising ja kütus on minu peale? rohkem selle autoga keegi ei sõida, nii et vist siis on. see oleks siis 550.- ostsin endale eile uued kõrvarõngad 300.- kas kuuba reis on minu peale? mees tuleb ka kaasa. siis vist mitte. riided. no eelmisel kuul läks mõnisada. taimed vast 100-200.- juukeid värvin hennaga. läheb 1.- kuus. jalanõud tellin naturalistast. vast miski kolm paari aastas? 300.400.-? jummala soodne naisterahvas 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Juuksur 33
Depilatsioon 40
Kreemid/meigiasjad/lõhnad/juuste hooldusvahendid 50
Massaaž 25
Trenn 50
Riided/pesu 25
Jalanõud 20
Väljas söömine ja meelelahutus, kultuuriüritused 50

Kokku umbes 293 eurot, uhh, ulmesumma 🙂 vanus 30.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tea, pole kunagi arvutanud. Mõni kuu ostan plaate (vinüüle), mõni kuu raamatuid, mõni kuu ilmselt peale šampooni-palsami-kreemi suurt ei kulugi. Riideid jmt ostan, nagu vaja on, ei arvesta, et nüüd see kuu ostan või ei osta. Kui on pere ka, siis ei hakka ju kulusid tükeldama, et vot ostsin dušigeeli, et see on minu kulurahast, lapsed seda kasutada ei või. Või nt kui ostan mingi kontserdi piletid ja käin mehega väljas, et kas see on siis minu kulu ja lõbu või ikkagi pere oma, kui mehega koos käisime. Ürituste pileteid ostame, nagu juhtub, mõnikord tema, mõnikord mina. Või kui kulutan vinüülidele ja ostan midagi, mis meile mehega mõlemale meeldib ja oleme kaua seda plaati otsinud, et kas siis on jällegi minu “lõbuartikkel” või pere oma? Jabur ju nii arvutama hakata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kohe puhtast uudishimust?? Järjekordne ajakirjanik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Liiga vähe

Please wait...
Postitas:
Kägu

noh, enda peale? kas autoliising ja kütus on minu peale? rohkem selle autoga keegi ei sõida, nii et vist siis on. see oleks siis 550.- ostsin endale eile uued kõrvarõngad 300.- kas kuuba reis on minu peale? mees tuleb ka kaasa. siis vist mitte. riided. no eelmisel kuul läks mõnisada. taimed vast 100-200.- juukeid värvin hennaga. läheb 1.- kuus. jalanõud tellin naturalistast. vast miski kolm paari aastas? 300.400.-? jummala soodne naisterahvas 😀

hambaarsti unustasin. kuskil paarsada aastas. olen 51 ja majandan koos mehega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peres kolm last.

Iga kuu käin korra maniküüris ja pediküüris u 60 EUR kokku. Korra kuus üritan ka massaažis käia, 30 EUR kord. Kosmeetikat jms kasutan vähe aga kvaliteetset nii et sinna kulub ka äkki mingi 50 EUR kuus.

Reise ja meelelahutust ei oska nii öeldagi palju just mulle kulub. Väga palju teeme perega koos aga üritan alati leida peretrippidelt ka endale aega. Nt perega spaas käies on mees lastega basseinis ja mina massaažis vms.

Iga aasta käime mehega ühel lühikesel reisil kahekesi. Viimane kord oli eelarve u 1500. Muu meelelahutuseks jääb aega ehk paar korda kuus st siis mehega õhtusööki, mõnda üritust või sõprade juures käimist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kogu mu kuupalga, maksan elamiskulud, ostan vajalikud riided, süüa, aeg-ajalt ravimeid, juuksur umbes 40 päeva tagant, muu luksuse jaoks suurt üle ei jää. Teenin vähe ja elan üksi. Kõik lastega üksikemad on minust edukamad elukunstnikud, vähemalt majandamise osas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle kuu kulud on väga suured, kuna on 2 väga pidulikku üritust (meik +soeng), lisaks ostsin endale uue kleidi, pesu jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Märkige vanus ka ja kui suur pere on. Puhtast uudishimust uurin,

Delfi Naistekas tegi väikese uuringu, kui palju Eesti naised siis enda peale kulutavad

Selgus, et…

Kuu aja pärast tuleb uus teema perekoolis: “Kas olete juba lugenud delfi SEDA artiklit enda peale kulutamisest?
Kui ei ole, siis kindlasti klikake, see on väga põnev.”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Iluteenused 0, reisimine 0. Riided, väljas söömine, üritused, muu nänn: arvan, et kulub alla 100€ kuus. Tegelikult mul abikaasa maksab, mul endal on väiksem sissetulek ja selle panen kõik kõrvale ühe suurema ostu jaoks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Iluteenuseid ei kasuta, riideid iga kuu ei osta ja kui ostan siis max 5 euro eest kaltsuka soodusmüükidelt. Väljas söömas ei käi, üritustest käin vaid tasuta vabaõhukontserditel. Ehk siis enamasti kulutan enda peale enamasti 5 euri kuus kui sedagi.
Samas kui arvestada, et ma elangi üksi ja kõik mis mul on kulutan enda peale… siis peale korterikulude ja sideteenuste jne maksmist 150 eurot kulutan ma enda toiduks ja ravimiteks ning esmatarbekaubaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

toidulisandid tervise pärast, ca 50 eurot kuus. Riided kaltsukast, raamatud kogust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kogu oma põhipalga ehk netos u 1250 kuus. 4-liikmelise pere majandamiskulud on kõik mehe kanda. Kõikide lisasissetulekute arvelt koguneb midagi ka kontole tagavaraks. Lapsed saavad minult nende tarbeks minu kontole makstava lastetoetuse raha – suurema lapse puhul läheb see raha otsekorraldusena tema kontole üle, väiksema puhul saab ta selle sulas taskurahana.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtlen konkreetselt ainult enda peale ehk siis siia alla võiks käia meelelahutus, reisimine, riided, kosmeetika, iluteenused, väljas söömine jms. Märkige vanus ka ja kui suur pere on. Puhtast uudishimust uurin, sest ise olen viimasel ajal täheldanud, et enamus rahast kulub kodu ja laste peale ja sellista asjade, milleta ei saa nagu söök, kütus jne.

mis kummaline suhtumine.
kas eluase ja toit ei olegi kulutus ka sinu enda jaoks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Iluteenused ja kosmeetika vast 80, käekotid-riided-jalatsid-sukad 100, ravimid ja vitamiinid 20, reisifondi iga kuu 300, väljas söömine ja lõbustused 100, kokku 600
Kahekesi mehega, 50+. Lapsed ammu oma elu peal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pakuks et enda peale nii 150 EUR-i kuus. Siia kuulub siis mõni kosmeetika toode, paari kuu tagant juuksur, umbes 1 riideese kuus, paari kuuu tagant kosmeetik, mõni väljas söömine. Nipet-näpet veel.
Muidugi raske on arvutada kui palju reisimine siia juurde tuleb kuna oleneb kas korra või kaks aastas reisida ja reisile eelneb nii 4 kuud raha kogumist.
Olen 28 aastane ja 1 laps.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juuksur: 40.-
Ilutooted aasta keskmine : max 10 euri

Minu hobi on kokkamine, seega arvestan “enda” kulusse ka maitseained ja eksootilisemad koostisained : u 100 euri kuus

Kino-teater-muusika: keskmine u 20 euri

Matkavarustus: u 30 euri

Seega u 200

Please wait...
Postitas:
Kägu

400-500 kanti läheb ainult minu peale. Need on minu lõunasöögid, üksinda või sõpradega aga ilma abikaasata restoranis käigud, apteegikaubad, mingid pisiostud – näiteks mõni ajakiri või raamat.

Selle summa sees ei ole ei ole söök, riided, jalatsid, autokulud jne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei viitsi (oska) arvutada. Milleks? Puudust ei tunne, raiskaja pole iial olnud, mingite “palju kuus summa tuleb” -analüüsidega ei stressa. Võin vaid öelda, et viimati (üleeile) ostsin ainuisikulikult endale hiinakat (40€) ja pudeli veini (18€). Samas mõni päev tagasi kinkisin endale tulevaseks sünnipäevaks kaks kleiti (130€), millest osa (37€) maksin säästuka punktide/ raha eest, aga säästukaarti kasutame mehega mõlemad ja kui koos poes oleme, siis tema maksab. Seega kas see oli nüüd minu, tema, meie raha, ei tea. Ei vaeva pead.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuskil 500 – 800 euro vahepeal. Selle raha sees siis riided ja ilutooted.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda, et eestlastel raha ei oleks, seda juttu ei ole ma iial uskunud. Ostetakse, reisitakse, salongitatakse pidevalt. Lahe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ela kuumaksete põhiselt, seega pole aimugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ela kuumaksete põhiselt, seega pole aimugi.

Kuidas kuumaksed isiklike kulutuste üle arvestuse pidamisega seotud on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea! Tõesti ei tea. Kosmeetikale vist suht vähe kulutan. Aga samas ostan kalleid kreeme. Ma olen õnnelik, pole vaja niimoodi arvutada. Täna ostsin Stockmannist allahindluselt Bossi teksased 100 €. Ilmselt ostan see kuu veel ühed valged ketsid või tossud. Rohkem pole sel suvel plaanis garderoobikaupadele kulutada. Kõik on olemas ja ülegi.
Kosmeetikat ostsin aprillis suurema portsu, oma 150 € eest korraga. Silmakreem, öökreem ja ripsmekas ja midagi oli vist veel. Nüüd jälle ei näe paar kuud vajadust midagi osta.
Juulis ilmselt lähen korra juuksurisse.
Kas kulutused minu hobile on ka enda peale kulutamine? No need on suured summad, ma parem ei pane neid siia kirja 😀 Õnneks on selline hobi, et aeg-ajalt teenin midagi tagasi ka.
Kas teatri- ja kontserdipiletid on enda peale kulutamine?
Aga kui ma lähen üksi poodi, ostan karbitäie kallist La Muu jäätist ja selle mehe-laste äraolekul üksi ära söön, kas see on enda peale kulutamine?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimase 30 päeva sees on kulunud tavapärasest suurem summa. Riideid 50€ eest, juuksehooldusvahendeid oma 100€ eest, juuksuris läks 115€, kõrvarõngaid ostsin 30€ eest (ei kanna mittemingisugust metalli, sellest teie jaoks tavapärasest odavam hind). Lõunatamise peale üle 5€/kord ei kulu. Iga kuu üritan panna 500€ kõrvale, aga see kuu ei õnnestu, sest ees ootab miniremont ja pean säästude kallale minema.

Enne selle kuu algust olin nii rahul endaga, et olin 4 kuud järjest suutnud tubli olla ja isiklikud kulud suutnud hoida alla 300€. Mis seal ikka, peale suve sama hooga edasi. Lapsi ei ole, kassi peale läheb iga paari kuu tagant ~100€.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

3 last peres.

Autoliising, kasko 150.-
Huviring 60.-
Kosmeetika, šampoonid, kreem, parfüüm. jms 50.-/kuus keskmiselt
Riided, jalatsid 75.-/kuus keskmiselt (ostan vast korra kvartalis ja siis summa 300.- ringis)
Trenni maksab kinni tööandja
Kohvikus üksi ei käi. Koos perega korra – kaks kuus, arve kuni 40.-, aga see pole mu privaatlõbu
Juuksur 40.- kuus
Kosmeetik (kulmud, ripsmed) 10.- kuus keskmiselt

Please wait...
Postitas:
Kägu

0 eurot enda rahakotist.
Mees annab raha, et saaksin enda eest hoolitseda.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 121 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naised, kui palju kulutate enda peale kuus?