Esileht Tööelu, raha ja seadused. Naised-mehed, mis tööd te teete, et teenite 1500 eur ja üle?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 98 )

Teema: Naised-mehed, mis tööd te teete, et teenite 1500 eur ja üle?

Postitas:

Lihtsalt huvipärast küsin, et mis tööga teenib nii hästi, minu mees ka spetsialist aga päris niipalju kätte ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehed saadetakse Soome tööle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on mees meister,projektijuht,objektijuht ja tavaline labidamees ühes isikus.Vastavalt vajadusele teeb siis,mis tööd vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riigiasutuses osakonna juhataja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul mees soomes tööl elektrik teenib puhtalt kätte 4500 eurot.Ise olen lastega kodune,siin eestis.Elame ilusti,pangalaene pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mh, see 1500 on mingi eriline palk või? ma sain töötu abiraha umbes niipalju..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus riigis see 1500 eurot tööturaha on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2000 eur ja on kokk. töötab 12 tundi päevas ja kuus on tööl 25 päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees on advokaat ja endal on raamatupidamisteenust osutav firma. lisaks palgale saame ka dividende.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõlkija ELi juures – palk kätte umbes 5600 eurot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 10:16; 21.02 11:11; 27.02 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tõlkija ELi juures – palk kätte umbes 5600 eurot.[/tsitaat]

milleks valetada? kas käsi vääratas ja kirjutasid 1 asemel 5
iialgi seda 5600kätte juttu ei usu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

milleks valetada? kas käsi vääratas ja kirjutasid 1 asemel 5
iialgi seda 5600kätte juttu ei usu[/tsitaat]

Selline palk on ELi institutsioonides tavaline, isegi madalapoolne. Ametikohad täidetakse avaliku konkursi korras, nii et kõigil on võimalik oma võimed proovile panna ja kandideerida.
1000 eurost algavad siin üürikorterite hinnad, nii et kui palganumber oleks samast suurusjärgust, oleks elamine üpris võimatu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 10:16; 21.02 11:11; 27.02 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind huvitaks rohkem,millistel ametikohtadel just naised nii palju teenivad, olen siin foorumis paljusid väikesepalgalisi mõnitamas näinud, kes nö \”korterirahagi kõrvale panna ei suuda\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 13:48; 22.02 10:25; 06.03 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sussiauk kirjutas:[/small]
[tsitaat]2000 eur ja on kokk. töötab 12 tundi päevas ja kuus on tööl 25 päeva.[/tsitaat]
jõhkrad yletunnid. põhikohaga päris väike palk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mind huvitaks rohkem,millistel ametikohtadel just naised nii palju teenivad[/tsitaat]

samadel ametikohtadel kus mehedki. Mis see naiseks olemine siia puutub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 16:24; 22.02 11:04; 06.03 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hea meel , et mõned teenivad palju ja elavad hästi, aga minuarust on vale, et kõrgepalgalised alavääristavad madalapalgalisi ja neile kaela hüppavad nagu ei oleks need kärbsemustagi väärt!
Alati ei ole asi õigetes valikutes…umbes nagu need madalapalgalised oleks ainult valesid valikuid teinud ja seega ei teen suurt raha..Kõik ei saagi suurt raha teenida, paljud peavad leppima väiksemaga.
Mina oma madala palga pärast ei põe…Samuti ei teeni mu mees isegi 1000euri kuus kätte, aga ta on oma alal hea ja oskab palju ja on kindlasti väärtuslikum kui mõni kes kontoris arvuti taga oma perset nühib 🙂
Olen samuti hariduselt kokk, aga pikad tööpäeva ja \”vaevaga\” teenitud raha ei kaalu üles seda aega mis saaksin oma perega olla, seega jätsin selle ameti sinnapaika.
Õnneks on madalama palgaga inimesed tihtipeale paremad, ausamad, sõbralikumad ja heldemad inimesed kui need kes kuskil tipus on 🙂 Ja see kaalub üles igasuguse raha:)
Peab ju olema ka madala palgaga müüjaid ja autopesijaid, muidu ei saaks kõrgepalgalised endale kaaviari osta ega oma BMW või mistahes klassi mersut pesta 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 16:31; 22.02 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sirtsu11 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul mees soomes tööl elektrik teenib puhtalt kätte 4500 eurot.Ise olen lastega kodune,siin eestis.Elame ilusti,pangalaene pole.[/tsitaat]

Kas sinna sellesse firmasse, kus Su mees töötab, ühte tubli ja korralikku elektrikut juurde ei vajata.
Hetkel mees Eesti Energias. Masendav, kui väikesed palgad 🙁 (Kui just mõni ülemustest ei ole, eks neil ikka taskud pappi täis)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mul on hea meel , et mõned teenivad palju ja elavad hästi, aga minuarust on vale, et kõrgepalgalised alavääristavad madalapalgalisi ja neile kaela hüppavad nagu ei oleks need kärbsemustagi väärt!
Alati ei ole asi õigetes valikutes…umbes nagu need madalapalgalised oleks ainult valesid valikuid teinud ja seega ei teen suurt raha..Kõik ei saagi suurt raha teenida, paljud peavad leppima väiksemaga.
Mina oma madala palga pärast ei põe…Samuti ei teeni mu mees isegi 1000euri kuus kätte, aga ta on oma alal hea ja oskab palju ja on kindlasti väärtuslikum kui mõni kes kontoris arvuti taga oma perset nühib 🙂
Olen samuti hariduselt kokk, aga pikad tööpäeva ja \”vaevaga\” teenitud raha ei kaalu üles seda aega mis saaksin oma perega olla, seega jätsin selle ameti sinnapaika.
Õnneks on madalama palgaga inimesed tihtipeale paremad, ausamad, sõbralikumad ja heldemad inimesed kui need kes kuskil tipus on 🙂 Ja see kaalub üles igasuguse raha:)
Peab ju olema ka madala palgaga müüjaid ja autopesijaid, muidu ei saaks kõrgepalgalised endale kaaviari osta ega oma BMW või mistahes klassi mersut pesta :)[/tsitaat]

Tasemel kommentaar. Muuseas, kui ei taha, et sind halvustatakse, siis ära halvusta teisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mees on soomes autojuht. tööl käib E-R, kätte saab 4100 ¤. mina olen eestis kodune. lapsed koolis-lasteaias. kuna lapsi 3 ja majapidamine suur, mehe palk ületab väljaminekud, siis ei näe vajadust end tööga koormata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.02 19:21; 23.02 21:26; 26.02 22:00; 27.02 19:43; 06.03 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen suuremas firmas turundusjuht, palk kõigub 1400-1600 euro vahel (netos). Ma siiralt imestan, et kuidas saavad inimesed hakkama alla 1000 eurose palgaga kuus. Mees teenib ka 1000 euro ringis, me ei ole mingid laristajad, toidupoes vaatame alati hindu ja eelistame odavamat, aga eurod sulavad käest. Kulud on ca 1000 eurot kuus (majalaen, 2 auto kulud, kütus, lasteaiatasud, laste trennid, maja küte, elekter jne).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis te neid välismaa palku siia kirjutate. mõttetu ju. eesti tulud-kulud on hoopis teine maailm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen suuremas firmas turundusjuht, palk kõigub 1400-1600 euro vahel (netos). Ma siiralt imestan, et kuidas saavad inimesed hakkama alla 1000 eurose palgaga kuus. Mees teenib ka 1000 euro ringis, me ei ole mingid laristajad, toidupoes vaatame alati hindu ja eelistame odavamat, aga eurod sulavad käest. Kulud on ca 1000 eurot kuus (majalaen, 2 auto kulud, kütus, lasteaiatasud, laste trennid, maja küte, elekter jne).[/tsitaat]

Meil on üürikorteri kulud, laenumakse , lasteaed…Kokku on igakuiseid kindlaid väljaminekuid umbes 550euri! Söögile kulub kõige rohkem 150euri kuus…Ei söö sitta…Sööme neid sööke mis meile meeldivad, ehk olemegi tagaishoidlikuma ja tavalise toidueelistusega…Ei ole kumbki rikkas peres kasvanud 🙂 Meil ei ole kallis maitse ja elame ilusti ära 🙂 Riietume korralikult( ei käi turukates, vaid ostame riideid mis meeldivad- Seppälä, A&G….misiganes)…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 16:31; 22.02 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

samadel ametikohtadel kus mehedki. Mis see naiseks olemine siia puutub?
[/tsitaat]

miks siis juttu ainult meestest? Paistab, et madalapalgalised naised tehakse siin foorumites julmalt maha ja süüdistatakse sajas surmapatus ka veel. On jäänud mulje, et foorum on ainult kõrgepalgalistele lubatud(kedagi mahategemata). Leian, et rikas naine on juba see, kes suudab iseennast ülal pidada, mitte ei ehi ennast rikka mehega (ise ei käi võib-olla töölgi).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 13:48; 22.02 10:25; 06.03 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

miks siis juttu ainult meestest? Paistab, et madalapalgalised naised tehakse siin foorumites julmalt maha ja süüdistatakse sajas surmapatus ka veel. On jäänud mulje, et foorum on ainult kõrgepalgalistele lubatud(kedagi mahategemata). .[/tsitaat]

huvitav, me käime vist erinevates perekoolides. Ma olen küll märganud hoopis seda, et kui keegi julgeb mainida, et teenib hästi, ostab keskmisest kallemaid asju või toidupoes raha ei loegi, siis saab ta kohe mööda päid ja jalgu. Kõigepealt on ta valetaja või kui ei ole, siis varas ja kaabakas nagunii, või lits. Ja kindlasti veel sita iseloomuga ka, nagu siitki teemast saab lugeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 16:24; 22.02 11:04; 06.03 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mind huvitaks rohkem,millistel ametikohtadel just naised nii palju teenivad, olen siin foorumis paljusid väikesepalgalisi mõnitamas näinud, kes nö \”korterirahagi kõrvale panna ei suuda\”.[/tsitaat]

Kust sa võtad, et need suurepalgalised siin väikesepalgalisi mõnitamas käivad?

Ise olen naine, töötan programmeerijana, kätte saan 4000 eur kuus. Ei mõnita kedagi, samuti ma ei arva, et inimese väärtust saaks rahas lugeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.02 11:37; 27.02 15:54; 27.02 16:13; 01.03 14:56; 01.03 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu palk on 335 eur nuta või naera.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen naine ja töötan IT alal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Selline palk on ELi institutsioonides tavaline, isegi madalapoolne. Ametikohad täidetakse avaliku konkursi korras, nii et kõigil on võimalik oma võimed proovile panna ja kandideerida.
1000 eurost algavad siin üürikorterite hinnad, nii et kui palganumber oleks samast suurusjärgust, oleks elamine üpris võimatu.[/tsitaat]

väga hea elu teil ju siis. Eestis üürikorterite hinnad just keskmise netopalga juures ongi (ja räägime tegelikust keskmisest, eks, mitte sellest, millega riigikogulaste palku üles upitatakse), teil aga 5x odavamad, kui üks keskpärase töökohaga isiku palk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njah, teenin ka nö 2 Eesti keskmist, aga MIS tööga, pole sel palju pistmist, lihtsad tööd, palk tuleb ajakulust, töötan min 70 tundi nädalas, öö ja päev on sigasassis, vähesed vabad päevad mööduvad kui mustas augus.
Sellele vaatamata ei ela rahalises mõttes hästi, lisaks eluasemelaenule pean maksma dementse inimese hooldekodu kohta (summa suurem kui kodulaenul), muidu selliselt ei rabeleks.
Lõpuks vajan vist ise invapensionit või hooldekodu. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen loomaarst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 98 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Naised-mehed, mis tööd te teete, et teenite 1500 eur ja üle?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.