Esileht Pereelu ja suhted Naised, miks teete elukaaslastele nii?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 143 )

Teema: Naised, miks teete elukaaslastele nii?

Postitas:

Minu kogemuse järgi need jackpot-sugumürsud tahavad naise asemel endale uut ema, kes nendega ühtlasi seksib. Pole paremat libiido tapjat kui mees kes kodutöödega hakkama ei saa.
Lisaks see et pärast naise kätte saamist unumevad need vähesedki etiketireeglid ja pisiasja kus on kliitor ja mida sellega tehakse.

+25
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa.. Lisasin teemaalgatusse, et on jackpot,sest mulle paistab küll sedamoodi.Kõik lisavad siia,et oi mees on kindlasti vana loru ja magab,lastest midagi ei tea jne.
Ta peab väga korrast lugu,tegutseb lastega ka pikad päevad,kui naine tööl ja tal võimalik kodus olla.
Olen vahel läbigi astunud ja ma tean millest räägin.
Seetõttu ongi mulle arusaamatu,miks sellist meest tõrjutakse. Väga tore isiksus on,tõsiselt.
Ja ei, ta ei räägi seda mulle, et mind voodisse meelitada, me oleme 12 aastat sõbrad olnud ja ma lihtsalt tunnen teda hästi, tema naisega ma läbi nii ei käi. Pigem teretutvus.
Muidugi seda milline ta voodis on ma ei tea, selliste detailideni jutus ei lasku.

Huvitav mees, kes sinuga oma seksuaalelu arutab ja kellel sina külas käid, kui naine on ära.

+31
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.07 20:53; 01.07 22:17; 01.07 23:22; 02.07 22:13; 03.07 09:42; 15.07 12:28;
To report this post you need to login first.

Tead, teiste pere- ega intiimelu pole mingist otsast sinu asi! Pole sinu ahhetada ega kahjutada. Nõme mees, kes oma sekselu detaile sõbrannadega arutab. Paras eit!

Ahjaa.. Lisasin teemaalgatusse, et on jackpot,sest mulle paistab küll sedamoodi.Kõik lisavad siia,et oi mees on kindlasti vana loru ja magab,lastest midagi ei tea jne.

Ta peab väga korrast lugu,tegutseb lastega ka pikad päevad,kui naine tööl ja tal võimalik kodus olla.

Olen vahel läbigi astunud ja ma tean millest räägin.

Seetõttu ongi mulle arusaamatu,miks sellist meest tõrjutakse. Väga tore isiksus on,tõsiselt.

Ja ei, ta ei räägi seda mulle, et mind voodisse meelitada, me oleme 12 aastat sõbrad olnud ja ma lihtsalt tunnen teda hästi, tema naisega ma läbi nii ei käi. Pigem teretutvus.

Muidugi seda milline ta voodis on ma ei tea, selliste detailideni jutus ei lasku.

Lihtsalt mul on tunne, et ühel päeval vilistab ta oma südametunnistusele ja otsibki kõrvalsuhte,tal toredad lapsed ja kahju oleks, kui pere laiali läheb.

Ja ärge punnitage silmi, et ei saa ikka sõber olla, siin tundub kuidagi kohati mõne jaoks ulme, et meessoost sõbrad üldse olemas on.

+20
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 22:56; 01.07 22:59; 01.07 23:28;
To report this post you need to login first.

Kus ma lisasin, et käin külas, kui naine on ära?

Naine on ikka kodus olnud, ülakorrusel näiteks tööd teinud.

Meil on sama vanad lapsed ja saavad oma vahel mängida ning sõber on juba ta mulle keskkoolist. Mis siin kummalist?

Jutu sees lihtsalt oleme selliseid teemasid arutanud ja tema tihti möödaminnes endiselt lisab “meil ikka see asi kesine, kuidas teil”?

Mis selles niii kummalist on?

Kisub muinasjutuks kätte ära. Naine teeb ülakorrusel tööd ja mees arutab alakorrusel sõbrannaga oma sekselu teemadel. Võib-olla sellepärast naisel polegi seksiisu!

+27
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla üritab see hea sõber hoopis sind oma voodisse meelitada? Sellele ei ole mõelnud, välistad selle?
Ega see, et sul suhe korras on ja temale hinheterapeuti mängid ei tähenda, et ta sinu suhtes mingit asja ei ihaleks.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 01.07 20:39; 01.07 20:40; 01.07 20:48; 01.07 21:54; 01.07 23:30; 01.07 23:32; 02.07 12:14; 02.07 19:51; 06.07 15:06; 06.07 15:22; 07.07 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus ma lisasin, et käin külas, kui naine on ära?

Naine on ikka kodus olnud, ülakorrusel näiteks tööd teinud.

Meil on sama vanad lapsed ja saavad oma vahel mängida ning sõber on juba ta mulle keskkoolist. Mis siin kummalist?

Jutu sees lihtsalt oleme selliseid teemasid arutanud ja tema tihti möödaminnes endiselt lisab “meil ikka see asi kesine, kuidas teil”?

Mis selles niii kummalist on?

Kisub muinasjutuks kätte ära. Naine teeb ülakorrusel tööd ja mees arutab alakorrusel sõbrannaga oma sekselu teemadel. Võib-olla sellepärast siis naisel polegi seksiisu!

Vaevalt nad 7 aastat seda seal alakorrusel arutasid? 😀
Samas kusagil veinitades võib avameelseks kiskuda küll ja ma ei näe midagi imelikku, kui vanad sõbrad omavahel midagi sellist räägivad.
Ah, kuidas kellelegi.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 01.07 20:39; 01.07 20:40; 01.07 20:48; 01.07 21:54; 01.07 23:30; 01.07 23:32; 02.07 12:14; 02.07 19:51; 06.07 15:06; 06.07 15:22; 07.07 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aita siis sõpra tema hingehädas. Kahju on või.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 23:50; 02.07 23:35; 15.07 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on need mõjuvad põhjused, et te naised mehi lihtsalt aastate kaupa harva seksuaaleluga kostitate?

Mõista muidugi,kui imiku kõrvalt ei jätku isu paariks korraks nädalas,aga kui lapsed on juba eelkooliealised või suuremad, no kas siis tõesti on võimatu leida rohkem panust mehesse kui vaevu kord nädala-kahe jooksul?Mul on meesoost sõpru palju,kellega saab rääkida(ei, need ei ole armukesed) hakkate muidu kohe lahmima.Üks neist kannatab juba pea 7 aastat kuiviku elu.Ta on kurb-mõistan ning naist petta nagu ka ei tahaks,midagi pole ju parata, kui naisele seks üldse ei istu.

Mõelda vaid-Sul on kodus jackpot mees,miks siis ometi nii teed?

Kas tõesti on nii suur kindlustunne,et aastaid kuival olev mees lõpuks suhtele kriipsu alla ei tõmba?Teine variant on see,et jääb laste pärast vegeteerima.

Kuidas teie kogemus sellistes suhetes,kas teie mehed peavad vastu?

Mina seksin mehega endiselt ülepäeva või igapäevaselt,oleme 30ndates ja õnnelik mees on ikka õnnelik mees.Seksin teinekord ka siis,kui ise tegelikult ei taha, palju parem on elada rõõmsa ja rahuldatud inimese kõrval.

Kahju,kahju…

Kui sa tead ühte sellist meest, siis see ei tähenda, et naised oma meestega ei seksi, vaid et see konkreetne naine ei tee seda. Äkki neil on muud probleemid, naine sai sünnituse käigus vigastuse, pole mehesse enam armunud, ei pea teda füüsiliselt atraktiivseks või on aseksuaalne. See ei puutu kõigisse naistesse. Võiks olla ka, et mõni tuttav mees ei taha enda naist, kas siis arvaksid, et ükski mees naist ei taha?

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas siis tõesti on võimatu leida rohkem panust mehesse kui vaevu kord nädala-kahe jooksul? Üks neist kannatab juba pea 7 aastat kuiviku elu.

Mõelda vaid-Sul on kodus jackpot mees,miks siis ometi nii teed?

Kas tõesti on nii suur kindlustunne,et aastaid kuival olev mees lõpuks suhtele kriipsu alla ei tõmba?Teine variant on see,et jääb laste pärast vegeteerima.

Kuidas teie kogemus sellistes suhetes,kas teie mehed peavad vastu?

Mulle on sattunud ka kaaslasteks sellised mitte eriti seksuaalsed ja see on tõesti suur probleem. Millegipärast ma ei usu, et teemaalgataja sõber on aastaid juba kuival. Võib-olla ta ei seksi oma naisega, küll aga kellegi teisega. Kui mehel kõik funktsioneerib, siis ta ei kannata ju ometi 7 aastat. Mina nii ei suudaks elada ja ma ei pidanudki lõpuks vastu. Enne olen üksi, kui viletsa või olematu seksiga suhtes. Kui libiidod omavahel üldse ei klapi peale armumiseperioodi, siis ei ole mõtet sellises suhtes kannatada ja vinduda. Rahuldamata ja trossis inimene ei ole kuidagi tore. Teine äärmus on pidev seksinälg. Sellise inimesega kooselu on tõesti raske ja väsitav. Isegi depressioon võib mõnel avalduda kõrgendatud seksuaaltungis.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle asja nimi on libiido langus ja kui see juhtub, siis see lihtsalt juhtub. Tavaliselt juhtubki peale lapse saamist ja tegelikult pole beebi ja öiste ärkevolekutega palju pistmist. Endal kogetud ja ongi nii, et enne laste saamist seksisime pea iga päev, vahel ka mitu korda päevas, laste saamisega aga kukkus mu libiido väga madalaks ja isegi imetamise lõpetamine ei muutnud seda.

kokkuvõttes: mul pole seksist sooja ega külma.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kehitan õlgu ja eemaldun.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 11:37; 14.07 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle asja nimi on libiido langus ja kui see juhtub, siis see lihtsalt juhtub. Tavaliselt juhtubki peale lapse saamist ja tegelikult pole beebi ja öiste ärkevolekutega palju pistmist. Endal kogetud ja ongi nii, et enne laste saamist seksisime pea iga päev, vahel ka mitu korda päevas, laste saamisega aga kukkus mu libiido väga madalaks ja isegi imetamise lõpetamine ei muutnud seda.

kokkuvõttes: mul pole seksist sooja ega külma.

Ja mis su kaaslane sellest arvab? Ongi rahul eluga tsölibaadis? 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 01.07 20:39; 01.07 20:40; 01.07 20:48; 01.07 21:54; 01.07 23:30; 01.07 23:32; 02.07 12:14; 02.07 19:51; 06.07 15:06; 06.07 15:22; 07.07 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et eks sõltub see ikka mehest, vanusest ka. ja sellest, kui pikalt juba abielus oldud.
me oleme üle 25a abielus juba olnud ja viimased 10kond aastad kasutab mees ühist abieluvoodit vaid ainult ühel sihtotstarbel – magamiseks.
kui mees mingit seksimissoovi ei avalda, siis milleks peaksin mina seda tegema?

teemaalgataja, kui sinu vanus 60 eluea künnisele jõuab, huvitav, kui tihti sina siis seksida viitsid?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taevake, seks ei ole ju ainult libiido küsimus! Libiido on ainult üks põhjus seksimiseks, aga mitte ainus ning sageli mitte peamine. Seks võib luua silla inimeste vahele, annab hea enesetunde, on viis enese ja partneri avastamiseks, seiklus põnevate aistingute maailma, võimalus olla keegi, kes tavaelus ei olda jne, jne.
On partnerid, kes on ühel lainel n-ö loomulikust intelligentsist, kuid suurem osa ei ole. Seega – tuleb omavahel luua usalduslik õhkkond ja rääkida, milles asi. Aga õhkkond peab õige olema, et keegi ei tunneks end survestatuna. Aega peab olema, seda ei saa teha nii, et üks pool nähvab: no räägi siis! Mõni inimene ei taha rääkida, sest tunneb, et tema seksisoovid on kuidagi häbiväärsed, peljatakse partneri tõrjuvat hoiakut (isegi kui neis pole midagi kummalist), jne, jne.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.07 21:35; 02.07 12:19; 02.07 21:27; 08.07 12:07; 09.07 15:10; 11.07 18:58; 12.07 11:24; 13.07 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Vaevu” kord nädalas väikeste laste kõrvalt ei ole ometi tsölibaat. Kes rohkem tahab, võimaldagu piisav puhkus (=vaimne valmisolek) ja piisav nauding teisele osapoolele.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need naised, kelle vaimne võimekus laseb eeldada, et naise peamine ülesanne ja kohus abielus on mehe füüsiline rahuldamine, ilmselt tõesti ei taipa, et suure hulga naiste jaoks on mehe seksikäskude täitmine alandav ja nad seksivad siis, kui seks neile endile ka rahuldust pakub.
Kui mulle meeldiks, et mees igapäevaselt nt mu varbaid lakuks, oleks nagu loomulik, et mees seda iga minu soovi peale kohe tõttakski tegema või? See ju teeks mind rõõmsaks.
Minu pikaajaline kogemus ütleb, et kui emba-kumba kooselu ei rahulda, siis enesekindlad inimesed lahkuvadki sellisest kooselust ja leiavad inimese, kellega kooselu igati sujub.
Ma ei arva midagi meestest, kes vabatahtlikult kannatavad ja käivad oma kannatustest suvalistele sõbrannadele halamas. Ma ei valiks sellist kelgunööri isegi platooniliseks sõbraks.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mees mingit seksimissoovi ei avalda, siis milleks peaksin mina seda tegema?

Kui mul soov on, siis ma küll avaldan seda. Hakkan näiteks meest vaikselt silitama ja erutama. Ei pea seksisoovi välja näitamine alati mehe pärusmaa olema.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 21:16; 02.07 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on need mõjuvad põhjused, et te naised mehi lihtsalt aastate kaupa harva seksuaaleluga kostitate?

Mõista muidugi,kui imiku kõrvalt ei jätku isu paariks korraks nädalas,aga kui lapsed on juba eelkooliealised või suuremad, no kas siis tõesti on võimatu leida rohkem panust mehesse kui vaevu kord nädala-kahe jooksul?Mul on meesoost sõpru palju,kellega saab rääkida(ei, need ei ole armukesed) hakkate muidu kohe lahmima.Üks neist kannatab juba pea 7 aastat kuiviku elu.Ta on kurb-mõistan ning naist petta nagu ka ei tahaks,midagi pole ju parata, kui naisele seks üldse ei istu.

Mõelda vaid-Sul on kodus jackpot mees,miks siis ometi nii teed?

Kas tõesti on nii suur kindlustunne,et aastaid kuival olev mees lõpuks suhtele kriipsu alla ei tõmba?Teine variant on see,et jääb laste pärast vegeteerima.

Kuidas teie kogemus sellistes suhetes,kas teie mehed peavad vastu?

Mina seksin mehega endiselt ülepäeva või igapäevaselt,oleme 30ndates ja õnnelik mees on ikka õnnelik mees.Seksin teinekord ka siis,kui ise tegelikult ei taha, palju parem on elada rõõmsa ja rahuldatud inimese kõrval.

Kahju,kahju…

Naised? Miks sa üldistad? Ma olen naine aga pole kohanud veel meest, kes minuga sammu jõuaks pidada.
Kogemus seega niisugune, et mehed peavad suhtes vastu ainult seetõttu, et mina oma seksuaalsust tagasi tõmban ja taltsutan.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees on kodus labane, patsutab naist tagumikust nagu koera. Lükkab naisele käe masinasse, lootuses naises erutust esile tuua siis andke andeks. Sellise mehe peale ei lähe ükski naine märjaks.

Mis viga meestel kuulutada küla peal, et naised hoiavad neid kuival. Häbi peaks meestel olema kellata, et naised neid enam ei taha. Luuserid.

Tavaliselt sellised erimeelsused rahuldab näiteks raha. Anna naisele ainult raha ja kõik ebameeldivused on unustatud. Samas aseksuaalseid naisi on väga väga palju, paljud nosivad ka beebipille, needki muudavad aseksuaalseks. Kui ikka 5 aastat võtta neid tablette, siis askeskuaalsus ongi igavene, ajugeneetika on muutunud. Aga ka sellised naised tahavad mehel olla, isegi lapsi saada jne. Seks jah on nõme ja vastik kõrvalprodukt. Aga mis seal ikka, eks iga mees laseb lõpuks ikka varvast. Naised jäävadki alati virisema ja halama, mehed leiavad uue naise kuni kõik kordub, aga siis juba harjutud ka sellega, ei tekita negatiivseid emotsioone.

+2
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.07 16:31; 02.07 19:06; 02.07 20:05; 02.07 20:21; 02.07 20:47; 02.07 22:11; 02.07 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees on kodus labane, patsutab naist tagumikust nagu koera. Lükkab naisele käe masinasse, lootuses naises erutust esile tuua siis andke andeks. Sellise mehe peale ei lähe ükski naine märjaks.

Mis viga meestel kuulutada küla peal, et naised hoiavad neid kuival. Häbi peaks meestel olema kellata, et naised neid enam ei taha. Luuserid.

Päris kihvt on ju see, et see “mees” ei ole ju mingi putukas, kes on järsku tuppa roninud, vaid see see enda päris oma palavalt armastatud mees. Kellega osal kägudest ka suur pere loodud. Vaevalt, et see sama mees on järsku normaalsest mehest mingiks käetoppijaks muutunud…

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt sellised erimeelsused rahuldab näiteks raha. Anna naisele ainult raha ja kõik ebameeldivused on unustatud. Samas aseksuaalseid naisi on väga väga palju, paljud nosivad ka beebipille, needki muudavad aseksuaalseks. Kui ikka 5 aastat võtta neid tablette, siis askeskuaalsus ongi igavene, ajugeneetika on muutunud. Aga ka sellised naised tahavad mehel olla, isegi lapsi saada jne. Seks jah on nõme ja vastik kõrvalprodukt. Aga mis seal ikka, eks iga mees laseb lõpuks ikka varvast. Naised jäävadki alati virisema ja halama, mehed leiavad uue naise kuni kõik kordub, aga siis juba harjutud ka sellega, ei tekita negatiivseid emotsioone.

Ajugeneetika on rääkinud!

Ja teema on mõttetu üldistus ühest mehest ja ühest naisest. Ja siis imetakse välja teema “miks TE, naised ….”. Teiseks pole mingi sõbranje absoluutselt pädev hindama ühe mehe jackpotiväärilisust abielumehena, olgu või tuttav lasteaiast saadik, seda saab hinnata ainult tema oma naine. Isegi oma õde ei suuda hinnata, kas vend on on abielumehena hea, isegi ema ei oska hinnata poja abielu õnnelikkust. See on nende kahe vaheline asi.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.07 18:54; 03.07 01:11; 05.07 03:09; 06.07 15:28; 07.07 08:07; 14.07 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt sellised erimeelsused rahuldab näiteks raha. Anna naisele ainult raha ja kõik ebameeldivused on unustatud. Samas aseksuaalseid naisi on väga väga palju, paljud nosivad ka beebipille, needki muudavad aseksuaalseks. Kui ikka 5 aastat võtta neid tablette, siis askeskuaalsus ongi igavene, ajugeneetika on muutunud. Aga ka sellised naised tahavad mehel olla, isegi lapsi saada jne. Seks jah on nõme ja vastik kõrvalprodukt. Aga mis seal ikka, eks iga mees laseb lõpuks ikka varvast. Naised jäävadki alati virisema ja halama, mehed leiavad uue naise kuni kõik kordub, aga siis juba harjutud ka sellega, ei tekita negatiivseid emotsioone.

Ajugeneetika on rääkinud!

Ja teema on mõttetu üldistus ühest mehest ja ühest naisest. Ja siis imetakse välja teema “miks TE, naised ….”. Teiseks pole mingi sõbranje absoluutselt pädev hindama ühe mehe jackpotiväärilisust abielumehena, olgu või tuttav lasteaiast saadik, seda saab hinnata ainult tema oma naine. Isegi oma õde ei suuda hinnata, kas vend on on abielumehena hea, isegi ema ei oska hinnata poja abielu õnnelikkust. See on nende kahe vaheline asi.

Kui naine ei taha seksida, siis öelgu mehele see otse välja. Eks ka kõige lontum mees saab öeldust aru ja teeb vehkat. Pole vaja naist tagumikust näpistada ega muidu närvidele käia. suud tuleb lahti teha ja rääkida.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.07 16:31; 02.07 19:06; 02.07 20:05; 02.07 20:21; 02.07 20:47; 02.07 22:11; 02.07 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tee need mehed midagi vehkat, kui on kohusetunne, pere loodud ja lapsed olemas. Lisaks majanduslik pool, vara jagamine jne. Pigem vegeteerivad lõpuni ja istuvadki kuival ilma mingi kireta. Mõnel heal päeval ehk ampsavad kõrvalt ka mõnda prouakest. Mugavustsoon on siiski olemas, kodu, naine lapsed. Vat, enamik mehi ei tee vehkat, aga just suurt armastust ka ei tunne, nad lihtsalt on, kuivavad aga otsuseid ja elu muuta ei julge.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 01.07 20:39; 01.07 20:40; 01.07 20:48; 01.07 21:54; 01.07 23:30; 01.07 23:32; 02.07 12:14; 02.07 19:51; 06.07 15:06; 06.07 15:22; 07.07 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei saa kðrvalt kunagi teada, kes on kelle jaoks jackpot vði pole seda siiski.
Seda saad sa alles siis våita, kui oled ise selle mehega mingi aeg koos åra elanud ja ta sinu jaoks osutub jackpotiks.
Iga paari vahel on oma energia, mis tekib sinna koos olles, ja just nende kahe konkreetse inimese vahele, et pole mðtet idealiseerida. Sa ei tea, mis omadusi tema naine sinu sðbras hindab vði mis talle hoopis vastumeelt on, yks asi on kðik våline: hea tøømees, tegeleb lastega, ei joo, ei vaata teisi naisi, ei vågivallatse, teine asi on inimese suhtumine, intelligents, våårtused, elust arusaamine ja palju muud. Naise poolt vastu sama ja sa ei tea kunagi kindlalt, kuidas see kðik kokku hakkab kðlama.
Seksuaalsus on våga isiklik teema, mis iganes seal taga on, inimesed ei taha periooditi seksida våga erinevatel pðhjustel. Tunded on jahtunud, solvumine, haavumine, tunne, et partner ei arvesta, haigus vði hirm haiguse ees, kahtlus, et partner petab, raske tøø ja olmemured ja veel palju muud. Vði avastamine, et partner pole yldse see, kellesse kunagi armuti, aga lahku ka ei taha minna, lapsed ja majanduslik pool toimib.
Laias laastus kipub nii olema, et naisele ei sobi selline seks, nagu saada on, aga rååkida sellest on piinlik vði ei julge, sest kardetakse suhet påris åra rikkuda vði usutakse, et paremaks nagunii ei låhe, sest mees ei kuula, ei saa aru, ei arvesta.
Sygavam pðhjus on, et oma partneriga ei tunta lðpuni usaldust, ei julgeta ennast avada ja ettepanekuid teha, kuidas parem saaks, sest partneri oletatav reaktsioon hirmutab. Ei tunta ka oma keha ega osata ise ennast aidata, et seksi rohkem nautida.

Sinu pðhiline mure paistab olema, et jackpotist mees låheb raisku. Ei ta låhe, elu on vahel ysna ðiglane ja annab igale oma jao pårast.
Sina saad seda teha, et tegeled oma suhtega ja ei muretse oma sðprade naiste pårast, kyll nood ka hakkama saavad oma meestega.
Mul on ka mðned meessðbrad, kellel vastupidi, pole pysivat naist, ma nooremana ka muretsesin ja kaalusin, et ei tea, miks neil ikka pole, våga toredad noormehed kðik, aga ju seal taga siis midagi on, igal oma, miks neil pole ja see pole minu asi, mina ei saa neid kuidagi aidata ega nende eest elu åra elada (kuigi varem vist tahtsin, mðttes arutasin, millise naisega kyll yks vði teine neist sobiks ja kuidas neil ikka ei ðnnestu, pakkusin naisigi vålja).
Maailm oleks parem paik, kui kðik tegeleksid enda probleemidega.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tee need mehed midagi vehkat, kui on kohusetunne, pere loodud ja lapsed olemas. Lisaks majanduslik pool, vara jagamine jne. Pigem vegeteerivad lõpuni ja istuvadki kuival ilma mingi kireta. Mõnel heal päeval ehk ampsavad kõrvalt ka mõnda prouakest. Mugavustsoon on siiski olemas, kodu, naine lapsed. Vat, enamik mehi ei tee vehkat, aga just suurt armastust ka ei tunne, nad lihtsalt on, kuivavad aga otsuseid ja elu muuta ei julge.

Siis on see tema otsus ja põhjust tal virisemiseks pole.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.07 16:31; 02.07 19:06; 02.07 20:05; 02.07 20:21; 02.07 20:47; 02.07 22:11; 02.07 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teema naistel selle reisimisega on, tahavad koguaeg uut meest kohata? Kui juba suhe on loodud, siis võiks ju suhtega tegeleda. Või naised ootavad meestelt hoopis reiside kinni plekkimist?

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.07 16:31; 02.07 19:06; 02.07 20:05; 02.07 20:21; 02.07 20:47; 02.07 22:11; 02.07 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teema naistel selle reisimisega on, tahavad koguaeg uut meest kohata? Kui juba suhe on loodud, siis võiks ju suhtega tegeleda. Või naised ootavad meestelt hoopis reiside kinni plekkimist?

Ju on naisi, kes tahavad sõbrannadele tõestada, kus nad käivad. Kui ei käi ja istud kodus, oled nohik. Eestis puhkad, oled mõttetu mees.

Vaesed naised, päris rumalad teised

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.07 16:31; 02.07 19:06; 02.07 20:05; 02.07 20:21; 02.07 20:47; 02.07 22:11; 02.07 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga paari vahel on oma energia, mis tekib sinna koos olles, ja just nende kahe konkreetse inimese vahele, et pole mðtet idealiseerida. Sa ei tea, mis omadusi tema naine sinu sðbras hindab vði mis talle hoopis vastumeelt on, yks asi on kðik våline: hea tøømees, tegeleb lastega, ei joo, ei vaata teisi naisi, ei vågivallatse, teine asi on inimese suhtumine, intelligents, våårtused, elust arusaamine ja palju muud. Naise poolt vastu sama ja sa ei tea kunagi kindlalt, kuidas see kðik kokku hakkab kðlama.
Seksuaalsus on våga isiklik teema, mis iganes seal taga on, inimesed ei taha periooditi seksida våga erinevatel pðhjustel. Tunded on jahtunud, solvumine, haavumine, tunne, et partner ei arvesta, haigus vði hirm haiguse ees, kahtlus, et partner petab, raske tøø ja olmemured ja veel palju muud. Vði avastamine, et partner pole yldse see, kellesse kunagi armuti, aga lahku ka ei taha minna, lapsed ja majanduslik pool toimib.
Laias laastus kipub nii olema, et naisele ei sobi selline seks, nagu saada on, aga rååkida sellest on piinlik vði ei julge, sest kardetakse suhet påris åra rikkuda vði usutakse, et paremaks nagunii ei låhe, sest mees ei kuula, ei saa aru, ei arvesta.
Sygavam pðhjus on, et oma partneriga ei tunta lðpuni usaldust, ei julgeta ennast avada ja ettepanekuid teha, kuidas parem saaks, sest partneri oletatav reaktsioon hirmutab. Ei tunta ka oma keha ega osata ise ennast aidata, et seksi rohkem nautida.

Bravo, väga tabavalt.

Naine, kes võtab enesele mehe, kellega rääkida ei julge, andke andeks, see on tema mure.

Vabandust, aga ka mehed abielluvad naistega, kellele nad oma tõelisi soove sageli avaldada ei julge. Sest kui armastad, on kaotada liiga palju. Kui ei armasta, siis muidugi on kerge kõik letti laduda, kaotada pole ju midagi.

Kui mul soov on, siis ma küll avaldan seda. Hakkan näiteks meest vaikselt silitama ja erutama.

Ja selle peale jookseb mees minema, sest talle tuli äkki midagi pakilist meelde…

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.07 21:35; 02.07 12:19; 02.07 21:27; 08.07 12:07; 09.07 15:10; 11.07 18:58; 12.07 11:24; 13.07 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järelikult on lotovõidust asi kaugel. Mis see üldse sinu asi on ja no ausalt, et sellise mehega polegi üldse midagi peale hakata, kes käib oma sõbrannadele kodusest voodielust kaebamas. Korralikud ludrid. Haledad kujud. Kui nad sul nii head sõbrad, lahenda siis ise nende voodimured ära.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 21:53; 02.07 23:30; 03.07 00:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 143 )


Esileht Pereelu ja suhted Naised, miks teete elukaaslastele nii?