Esileht Pereelu ja suhted Naised!!! On ettepaneku tegemise päev!

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Naised!!! On ettepaneku tegemise päev!

Postitas:

Täna, 29. veebruaril on see päev, kui traditsioonide kohaselt võivad naised meestele abieluettepaneku teha. Nii et haarake siis härjal sarvist ja ärge enam oodake 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei kavatsegi. see mehe rida ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks kord iga nelja aasta tagant on see ka naiste asi. Nagunii teeme suurema osa töödest ja kanname enam kui poolt vastutust pere toimimise eest (teenime raha ja hoolitseme laste eest). Mis teha, kui pole mehi, vaid ainult pükstetäied sülti kallerdavad ringi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui naine tahab abielluda ja pole mehelt ettepanekut saanud, siis naine peaks mingil hetkel ise otse ja ausalt selle ettepaneku tegema. Sest kui ettepanek on otse ja ausalt tehtud, tuleb mehel ka otse vastata. Kui vastus on EI, siis naisel on selgus majas ja ta võib edasisi samme seadma hakata. Abieluettepanekust keeldumine näitab siiski seda, et partnerit ei ikkagi seda õigeks, kellega koos eluteed käia ja vananeda, st hoitakse tagaust lahti juhuks, kui leitakse see õige naine.

Kui mees keeldub, siis võiks paar omavahel selgeks rääkida, et kui ei olda abielus, siis järelikult ollakse vabad ja vallalised. St ka mees peab arvestama, et kuna tema ise seda naist ei tahtnud naiseks, siis ärgu pahandagu ja vingugu, kui naine silmad lahti ringi käib, sotsiaalselt aktiviseerub ja võibolla uue partneri leiab, kes tõesti teda endale naiseks soovib. (Mees ise teeb ju täpselt sedasama)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ai kurja, magasin maha:). tegelikult ma kunagi tegin, mees ei vötnud vastu. nyyd oleme niisama, mina enam ei tee ka…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ikka meeste teha. Kui mees ei taha abielluda ei saa ka vägisi sundida. Midagi head sellest ei tule.
Ma tahtsin ka väga abielluda. Olime mehega 5 aastat koos. Tema ütles, et ei ole veel valmis. Tegime kompromissi. Kihlusime. Ma olin selle üle ka väga õnnelik. Aasta hiljem jäin rasedaks. Poole raseduse paiku ootas mind üllatus. Mees tegi ühel hetkel abielu ettepaneku. Ütles, et nüüd ta on valmis:D

Minu kannatus kandsid vilja. Nüüd tuleb teine pulma aastapäev. Koos oleme olnud 7 a. Õnnelik olen!

Miks ma seda räägin?
Ma arvan, et meeste jaoks see on tähtis samm. Ja tõesti tihti nad ei ole lihtsalt selleks valmis. Kas Te siis tõesti tahate abielupäeva, kus mees kahtleb, et kas on ikka õige see värk.
Mees peab endas kindel olema!
Loomulikult ei ole õige ootada seda päeva oma 30 a. Aga kohe ei tasu ja tormata 😉

Päikest teile kallid naised! Igal asjal oma aeg:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehk siis ilmselt ka suur lahkuminekupäev, sest ei mehed abielluda taha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on siis valmis abielluma, kui on kindel, et just selle naisega tahab omas elupäevad veeta. mu oma abikaasal läks selleni kolm kuud ainult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees on siis valmis abielluma, kui on kindel, et just selle naisega tahab omas elupäevad veeta. mu oma abikaasal läks selleni kolm kuud ainult.[/tsitaat]

heh, esimese kolme kuu jooksul arvavad kõik mehed nii. Kui pole lihtslt piisavalt tegusad, läheb hiljem see tahtmine üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh kas kellegi mees siis ütles jah ka????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see on nõme kui naine teeb sellise ettepaneku.Mina eeldan et naine suudab nii targalt käituda et mees ise sellise otsuseni ja ettepaneku tegemiseni jõuab!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No see on nõme kui naine teeb sellise ettepaneku.Mina eeldan et naine suudab nii targalt käituda et mees ise sellise otsuseni ja ettepaneku tegemiseni jõuab![/tsitaat]

Ja kui ei jõua? Naine ei saa ju lõputult oodata – lapsesaamisaeg saab ükskord otsa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelikud olete või? Kõik on ju ühesugused inimesed ja ettepaneku teeb see, kes tahab. Vahet pole ju, kas mees või naine on esimene, kes sel teemal sõna võtab.
Tulemus on ikka ju sama, kas siis abieluleping või mõni muu suuline kokkulepe kas koos elamise või lahku minemise kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted Naised!!! On ettepaneku tegemise päev!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.