Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naised on jalgpalli ajal vastutavad mehe heaoleku eest

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Naised on jalgpalli ajal vastutavad mehe heaoleku eest

Postitas:
Kägu

Kuna mees on perepea siis naine peab tegema selleks ajaks maitsvaid võileibu ja ostma mehele tema lemmikõlut.

Täna mängib eesti valgevenega.
Pühapäev mängib eesti saksaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No meie peres olen mina hoopis see vaataja pool, ning ostan oma veinid ja asjad ise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muidugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No meie peres olen mina hoopis see vaataja pool, ning ostan oma veinid ja asjad ise.

Sama siin. Kuna lapsed mängivad siis olen ise ka suur jalkafänn. Mees ei vaata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kiviajas elame?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Absoluutselt, nii ongi. Ja kõik mehed peavad olema suutelised oma kätega maja üles ehitama ja autot putitama. Ei mingeid töömehi ega autotöökodasid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ainus asi, mismoodi jalgpall minu elu mõjutab:
neil päevil (ja paaril järgneval), kui A.Le Coqil mõni mäng on, palun mehel/pojal koeraga kuskile kaugemale koerteplatsile minna, kuna ei taha, et koer mõne pudelikillu taas jalga astub. (kristiine koerteväljak on kahjuks staadioni kõrval)

Please wait...
Postitas:
Kägu

No jalgpalli ajal istun teleka ees mina ja sealt ma ei liigu. Kõik hea olen omale loomulikult juba enne kohale vedanud. Mehest ei tea midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna mees on perepea siis naine peab tegema selleks ajaks maitsvaid võileibu ja ostma mehele tema lemmikõlut.

Sa oled mingi juhm võileivamees, kes poest ise õlut kätte ei saa?

Mina saan ja omale tiigerkrevetid, lavashimaterjali, paari hiina roa koostisosad saan ise koju veetud.
Naised ei oska süüa tehagi ju, ok, sinu oma oskab juustuvõileiba teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna mängib eesti valgevenega.

Pühapäev mängib eesti saksaga.

Fänn on stadkal, idikas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui see mees on perele maja mere äärde soetanud ja naisele poeskäimiseks luksusauto ostnud, siis kindlasti naine teeb talle maitsvaid võileibu ja toob õlut kah. Kui aga mehe võimekus piirdub diivanil õlle libistamisega, siis peab nii võikud kui õlle ikka ise hankima.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naised on jalgpalli ajal vastutavad mehe heaoleku eest