Esileht Pereelu ja suhted naised on pealiskaudsemad kui mehed

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: naised on pealiskaudsemad kui mehed

Postitas:

Kui ma analüüsin oma tutvusringkonda, siis kahjuks selgub, et naised ei anna meestega võrreldes täismõõtu välja. Väga palju naiste ajast kulub tühja-tähja peale. Näiteks enda meikimise peale, kunstküünte eest hoolitsemise peale, igasugused koorimised ja raseerimised lisaks. Kui aus olla, siis mehed saavad kõige selleta hakkama. Lisaks kulutavad naised väga palju aega mõttetute ajakirjade lugemise peale (Cosmopolitan näiteks), vaatavad telest tühiseid saateid (modellisaade, näosaade jne) ja lihtsalt pläkutavad omavahel tühistel teemadel. Naisi ei kuule rääkimas poliitikast ega ühiskonnaelu murekohtadest. Naised pole kursis rahvusvaheliste sündmustega. Mehed igatahes on laiema silmaringiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii. Ja kes ootab hoolitsetud välimust? Tädi Maali? Lapsed? Ikka mees ju. Kui pole \”söödavat\” pakendit, ei tule keegi su laia silmaringi, sinu arvamusest viimaste sündmuste kohta poliitikamaastikul või viimasest teatrielamusest rääkima…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haahaahaa, päris naljakas. \”Naised ei anna meestega võrreldes täismõõtu välja\” 😀 😀 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jep, keskmine Eesti mees laiendab oma silmaringi teleka ees lösutades õlli lyrpides ning kanaleid tappes. Tõeline õnnistus erudiitide seltskonnale. Samal ajal tegeleb tema naine siis selliste tyhiste ja pealiskaudsete asjadega nagu perele õhtusöögi valmistamine, nõudepesu, laste kasimine, elamise kasimine, mehe sokkide pesumasinasse panemine (meestel on ju pea tarkust täis ning raske, et kummardudes sokki maast yles tõstma võib see raske pea ohtliku kaelavigastuse tekitada targale mehele), pläkutab mehe kõrval istudes tyhjast-tähjast nagu sellest, kuidas nende pisike Kai tegi täna esimesed iseseisvad sammud ning kuidas nende tubli Joosep sai kunstiõpetuse kodutöö eest viie. Seega andke palun sellele pealiskaudsele naisele andeks, et ta pere eest hoolitsemise kõrvalt leiab kröömike aega enda korrashoidmise jaoks, sõbrannadega suhtlemiseks ja kui mees on, uurikett suunurgast väljarippumas, diivanil magama jäänud, klõpsida telekas diskaverit¨ännelilt teeveekolme peale, et vaadata, kuidas täna Otil või Koidul näosaates läheb. Sest selleks ajaks kui naine telekapuldi kätte saab, on aktuaalne kaamera juba läbi. Ausalt öeldes, ei jaksa ykski 24/7 rakkes olev inimene muretseda Kiievi meelerahutuste, Aafrika näljahädaliste ning Kodutunde vilistlaste pärast, kui tal endal kodus oma minirahutused ja -näljahädad toimuvad.

Uimaivõi, kuidas sellised templid, nagu teemaalgataja, mind marru ajavad! Kyll on häda, kui naine end liialt kasib, sest siis ta kulutab aega tyhiste asjade peale. Kyll on häda, kui naine end liiga vähe kasib, siis ta on lihtsalt laisk ja räpakas. Kyll on häda, kui naine ei huvitu poliitikast, ja kyll on häda, kui naine ei huvitu viimastest soengu ja riiete trendidest. Uuh! Hakkas kergem, lähen võtan hommikused tabletid ka nyyd sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui ma analüüsin oma tutvusringkonda, siis kahjuks selgub, et naised ei anna meestega võrreldes täismõõtu välja. Väga palju naiste ajast kulub tühja-tähja peale. Näiteks enda meikimise peale, kunstküünte eest hoolitsemise peale, igasugused koorimised ja raseerimised lisaks. Kui aus olla, siis mehed saavad kõige selleta hakkama. Lisaks kulutavad naised väga palju aega mõttetute ajakirjade lugemise peale (Cosmopolitan näiteks), vaatavad telest tühiseid saateid (modellisaade, näosaade jne) ja lihtsalt pläkutavad omavahel tühistel teemadel. Naisi ei kuule rääkimas poliitikast ega ühiskonnaelu murekohtadest. Naised pole kursis rahvusvaheliste sündmustega. Mehed igatahes on laiema silmaringiga.
[/tsitaat]

Ütle mulle,kes on su sõbrad ja ütlen, kes oled sa ise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 13:34; 07.12 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ütle mulle,kes on su sõbrad ja ütlen, kes oled sa ise. [/tsitaat]

No aga ütle siis , kes teemaalgataja on, kui tal on sõpradeks arenenud mehed ja nende arengupeetusega tibid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No aga ütle siis , kes teemaalgataja on, kui tal on sõpradeks arenenud mehed ja nende arengupeetusega tibid? [/tsitaat]

Kui mehe kaaslaseks on arengupeetusega tibi, siis ütleb see nii mõndagi ka selle mehe kohta. \”Arenenud\” ei ole siin kindlasti kohe see õige sõna. Nii et teemaalgataja kohta on üsna selge pilt olemas, arvestades seda, millised inimesed teda ümbritsevad 🙂

Huvitav, et mina näiteks ei tunne selliseid paare, kuigi teemaalgataja väitel on kõik inimesed sellised 😀
Siiski, valetan, ühe kaugelt sugulase naine on kunstküüntega tibi. Aga sugulasi endale paraku valida ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui ma analüüsin oma tutvusringkonda, siis kahjuks selgub, et naised ei anna meestega võrreldes täismõõtu välja. Väga palju naiste ajast kulub tühja-tähja peale. Näiteks enda meikimise peale, kunstküünte eest hoolitsemise peale, igasugused koorimised ja raseerimised lisaks. Kui aus olla, siis mehed saavad kõige selleta hakkama. Lisaks kulutavad naised väga palju aega mõttetute ajakirjade lugemise peale (Cosmopolitan näiteks), vaatavad telest tühiseid saateid (modellisaade, näosaade jne) ja lihtsalt pläkutavad omavahel tühistel teemadel. Naisi ei kuule rääkimas poliitikast ega ühiskonnaelu murekohtadest. Naised pole kursis rahvusvaheliste sündmustega. Mehed igatahes on laiema silmaringiga.
[/tsitaat] Sa ajad ju segi omadused ja valdkonnad kus omadused ilmnevad. Naised on väga põhjalikud, just nendest valdkondades mida kirjeldad. See, et sind need valdkonnad ei huvita, ei tee neid naisi nendes valdkondades pinnapealseks :P:P:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui ma analüüsin oma tutvusringkonda, siis kahjuks selgub, et naised ei anna meestega võrreldes täismõõtu välja. Väga palju naiste ajast kulub tühja-tähja peale. Näiteks enda meikimise peale, kunstküünte eest hoolitsemise peale, igasugused koorimised ja raseerimised lisaks. Kui aus olla, siis mehed saavad kõige selleta hakkama. Lisaks kulutavad naised väga palju aega mõttetute ajakirjade lugemise peale (Cosmopolitan näiteks), vaatavad telest tühiseid saateid (modellisaade, näosaade jne) ja lihtsalt pläkutavad omavahel tühistel teemadel. Naisi ei kuule rääkimas poliitikast ega ühiskonnaelu murekohtadest. Naised pole kursis rahvusvaheliste sündmustega. Mehed igatahes on laiema silmaringiga.
[/tsitaat]
Oma lahmimise ja yldistamisega paistad sa hoopis ise kitsa silmaringiga inimene olevat.
Enda syy siis, et ei suhtle naistega, kelle elu keskmes ei ole kunstkyyned ja Cosmopolitan.
Minul n2iteks ei ole kunstkyysi, Cosmopolitani ei v6ta ma siis ka k2tte kui peale makstaks ja maailmas toimuvast r22gin ma piisavalt nii oma mehe kui s6brannadega.
Vaevalt, et kellegile poorse n2onaha ja karvaste jalgadega naine meeldiks, isegi siis kui ta p2evast p2eva poliitikast latraks. Ja selleks ei pea geenius olema, et m6ista, et mehed t6esti ei raseeri ennast ega k2i geelkyynte/meigiga ringi. Naljatilk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõtt delfi naistekasse tagasi! las need meeste/naiste vaenu õhutavad teemad jäävad sinna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No 100 punkti eelmisele, tõepoolest kõrini sellistest provokatsioonidest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 13:34; 07.12 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kursis nii Cosmopolitani kui poliitikaga ja ma ei saa aru, miks ühel teemal pläkutamine teisest teemast tähtsam on. Oleks siis, et midagi ise ära teeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle, millised on su sõbrad ja ma ütlen, milline oled sa ise.
Nii ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind jäeti näiteks maha ühe põhjendusega, et poliitikast ja ärist rääkimine pole naiselik. Uus on siis nii naiselik et sõprade sõnul pole sellest mõistuseks raasukestki üle jäänud. Eks mees katsetab erinevaid elusid. Jumal tänatud, et sellest töllist lahti sain.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nii. Ja kes ootab hoolitsetud välimust? Tädi Maali? Lapsed? Ikka mees ju. Kui pole \”söödavat\” pakendit, ei tule keegi su laia silmaringi, sinu arvamusest viimaste sündmuste kohta poliitikamaastikul või viimasest teatrielamusest rääkima… [/tsitaat]

Mul on siis vist vedanud, kuna mees valis mu teksastes, kampsunis ja ilma meikimata igapäevase välimuse põhjal ja minuga rääkima. Riided on mul alati olnud mugavamat sorti ja vahetan riidesemeid uute vastu välja harva.

Samuti on väljendanud mees hämmastust selle üle, kuidas mõni naine kulutab raha meigi, riiete ja kingade peale, samas on aga sellele naisele kuuluval majal näiteks katus või midagi muud amortiseerunud ja vahetamata. Mitte,et ta naiste kulul elada tahaks (oma kinnisvara eest hoolitseb ise ja panustab oma raha), vaid talle on lihtsalt mõistetamatu, kuidas mõnel naisel enda tuunimine ja riiete ostmine eluliselt tähtsast asjast (näiteks eluasemest) ettepoole paigutub.

Ja selle üle,et hoolitsetud välimuse pärast muretseb tädi Maali naerda ju võib, kuid samas on suguõdesid ennast tuunima kihutajad just teised naised. No näiteks kui kuskil foorumis keegi mainib,et tal polegi kodus meigiasju ja riideid kannab aastaid samu ega osta eriti uusi, siis tuleb kohe mõnelt teiselt naiselt kommentaar: kas sa tahadki siis olla selline hoolitsemata, ma ei usu,et sinusugune iialgi endale mehe saab. On olnud ka teemasid, kus mõni naine kurjustab, et miks näit. Tallinna (või Tartu) tänavatel liigub nii palju kahvatu (meikimata) näo ja madalate papudega naisi ja et nemad küll aru ei saa, kuidas naised nii mugavaks on läinud.Järelikult osa tädi Maalisid on vägagi häiritud, kui suvaline teine naine ei näe vaeva \”söödava\” pakendi nimel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et kelllegi on täna igav ja tahab veidi ärevust keerutada üles.

Ja tegelikult on see nii mõttetu teema, et ma parem lähen loen mõnda cosmopolitani ja panen kiiresti kunstküüned peale, muidu mõni hakkab mind veel meestega võrdsustama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on siis vist vedanud, kuna mees valis mu teksastes, kampsunis ja ilma meikimata igapäevase välimuse põhjal ja minuga rääkima.[/tsitaat]Mees valis naist nagu musulman valib lammast. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted naised on pealiskaudsemad kui mehed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.