Esileht Pereelu ja suhted Naised peale lahutust, nende suhtumine meestesse …

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Naised peale lahutust, nende suhtumine meestesse …

Postitas:

Tuttav lahutas mõnda aega tagasi oma abielu, vana armastus olevat uuesti lõkkele löönud. Selle armastusega ta siis nüüd koos eksisteerib, aga näha on, et midagi head sealt tulemas ei ole. Suur armumine on möödas, uue mehe vead paistavad kaugelt silma, eriti hästi on märgata liigset alkoholi tarbimist. Ütleme nii, et mitte väga hea valik, millest nüüdseks hakkab naine ise ka aru saama.
Aga see siis eellugu.
Mind häirib tema praegune suhtumine. Kuna tema on jälle kord vaba ja vallaline, siis kipub ta arvama, et kõik mehed on mõeldud vallutamiseks, flirtimiseks, tantsimiseks. Nende sülle võib kenasti istuma potsatada, nende kaela ümber võib rippuda, külje alla pugeda. Ühesõnaga ta teeb mida iganes, et meeste tähelepanu saada. Seda kõike praktiseeris ta ühel kenal õhtul ka minu mehega. Meie ühisel peol, peale mõningast alkoholi oli ta võimeline flirtima ka lauajalaga, kui see meest oleks meenutanud. Olen tige, sest pidasin teda teiseks inimeseks. Mind häirib tema käitumine, ta peaks piire teadma. Flirt, pidevalt ajas näppe meestele külge, tiris tantsima, kargas kaela …. Tige kuri olen. Ülinõme käitumine. Olen jah vahest armukade, aga siis peab selleks ka põhjus olema. Ja tema andis seda küllaga. Ta otsib lähedust ja püüab seda võõraste meeste käest saada. Minu mehega teeb nii?
Tema suhtumine on vastik, kasvõi üle laipade meeste poole, olenemata sellest, kas tegemist on abielus mehega või mitte. Ja see peaks siis minu sugulane olema … Mitte mingit tahtmist ei ole teda enam kuskile kutsuda.
Astus oma uue valikuga totaalselt ämbrisse ja nüüd hakkab see talle ka endale kohale jõudma. Ahastus? Paanika? Rumalus! Mõtlematus! Armumine.
Armus, sest tema enda suhe oli unarusse jäänud. Materjaalselt kindlustamata, väikese palgaga töökoht, lapsed, üürikorter. Kukkus jah kõrgelt ja valusasti, aga mis teha, ta enda otsused.
Aga tema käitumine ja suhtumine paneb mõtlema, kas tahan temaga enam üldse suhelda. Ei ole tore, sest miks ma peaks nagu valvekoer tema seltskonnas olema. Ei taha valvata tema tegude üle. Minu poolest vallutagu mehi kuskil mujal, aga mitte minu kodus. Mida sellise tuttavaga peale hakata? Öelda talle otse, mida ma tema käitumisest arvan? See tähendaks tõenäoliselt suhtlemise lõppu, kui ta just ise aru ei saa, mida ta valesti teeb. Vastik-vastik-vastik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks kogu sinu jutuga pole pealkirjas mitte mingit tähendust.
Teiseks valvekoera ei peaks sa vähemalt oma mehe juuresolekul küll mängima, sest on mehe asi teha selgeks flirtiva naise koht ja kombed. Mitte aga sinu. Kui aga sinu mees ei suuda suud paotada ja parem laseb rippuda teisel naisel enda kaelas, siis su mees on kas argpüks, või neil susiseb miskit.
See naine on litsakas. Olgu ta lahutatud või ei. Olen alati neid naisi pidanud sellisteks kes endid alandavad ja neil ka madal enesehinnang. Ise nimelt ei roniks kunagi teise naise mehele sülle, ega ka külalistele, keda ma eriti ju tegelikult ei tunne. Ja üldse paistab, et tähelepanuvajadus on tal väga suur.
Ma võin sulle omalt poolt öelda, et mu mehele hakkas ka üks tema töökaaslane külge lööma. Öösiti helistades. Olkeks siis et üks kord. Ta helistas mitu nädalavahetust ja vahel oli helistamata kõnede hulk 20 ringis. Nagu psühhopaat. Rääkisin mehega ja tema rääkis naisega. Kuna aga see ei aidanud, siis kirjutasin naisele, et kui ta ei lõpeta, nutab pärast ise. Samal ööl oli telefon jälle punane. Kirjutasin selle naise mehele ja ütlesin, et kui neil on probleemid, siis äkki helistab ta naine hoopis abiliinile, sest meie pere öösel magab. Ja lõppeski see ära.
Sina seda muidugi teha ei saa, sest ta ju vaba inimene. Küsisin mehe käest ka mitu korda et mis teema neil on. Ja kuidas mees ei suuda teda siis paika panna. Ütlen ausalt, et 100% ei usalda ma oma meest siiani. Aga tõendeid pole. Kas oli, ei tea ka.
Aga sina võiksid mehega ikka suu puhtaks rääkida. Küsi ta käest, kas see oli normaalne mis teil toimus. Ja kui ta ütleb et jah, siis ütle et see on väga kaugel normaalsusest. Ja et tema, kui sinu mees, oleks pidanud naise poole hoidma. Mitte mingeid pubeka mänge mängima kaasa.
Tuleta talle meelde, et suhe üks põhipunkte on usaldus. Ja ta reetis sind usaldusega, sest sa ei teagi enam kaugele oleks ta võinud minna ilma sinu juuresolekuta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

to: 8:43. ise ütled, et naine ei tohi valvekoera rollis olla, aga ise oled ju käitunud nagu täiskohaga ema oma mehele, lahendades mehe probleeme. mees oleks ise pidanud need kirjad sinu asemel saatma, kui ta telefoni teel ei julgenud seda teha. praegult oled jätnud mulje meeleheitel naisest, kes kardab oma meest kaotada ja sellepärast kaupleb tema eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellise tolanaisega mina küll sinu asemel ei suhtleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, kõik naised ei ole peale lahutust sellised nagu sinu poolimelik tuttav. Seetõttu oli pealkiri ka kuidagi väga üldistav. Ja samas ilmselt ei ole sa ise ka kõie säravam kriit, kui su mees selle naisega sinu nina all kaasa mängis. mõtle selle peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saan teemaalgatajast väga hästi aru. ise olen halastamatult flirtijatest ja klatsimooridest sõbrannad oma elust välja heitnud. üritustel nüüd ruumi rohkem ja haisu vähem. ja ükski neist ei lõpe enam negatiivse emotsiooniga:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted Naised peale lahutust, nende suhtumine meestesse …

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.