Esileht Pereelu ja suhted Naised petavad välisreisidel

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Naised petavad välisreisidel

Postitas:

Olgu öeldud, et ma ei üldista seda kõikide naiste kohta. Nädalavahetusel olin tunnistajaks olukorrale, mis mulle oli üsnagi šokeeriv. Ilmselt olen siiani liiga naiivne olnud.

Puhkus lõppes ja eestlased korjati erinevatest hotellidest kokku, et nad lennujaama viia.
Minu ette istusid 4 naisterahvast. Vanuse järgi 25-35. Üsnagi hoolitsetud välimusega. Kunstküüned, kunstripsmed, kenasti riides, iphoned näpus jne. Jutt aga keerles neid ümber kohalike meeste, kellega väljas käidi ja öid veedeti. Vaadati telefonidest peopilte ja fb chat käis ka uute meestuttavatega. Väidetavalt üks uus mees juba igatses ühte neiut. Ehmatas mind see, kui arutati, et enne lennukile minemist tuleb telefonist kõik kustutada- pildid, videod, chat.. muidu võib oma mehele vahele jääda.
Sattusin nägema ka ühe neiu vestlust fb-s paralleelselt oma kallima ja Eestis viibiva sõbrannaga.
Tibi Hispaanias: mul on räme peavalu, eile oli kõva pidu kohalikega
Sõbranna Eestis: Kas n”kku ka saite??? (Jah, just nii ta ütleski- kasutas n-sõna)

Samal ajal tibi oma kallimaga:
Tibi Hispaanias: kallis, igatsen sind!
Kallim: jaa, musi tulen sulle lilledega lennujaama vastu.

Uskumatu lihtsalt, millise h””ramise tunnistajaks olin. Ja nad ei varja seda kuidagi. Räägivad kõva häälega ja telefonis suht avalikult toksivad kahepalgelisust.

+9
-30
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 18:44; 01.07 20:26; 04.07 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa peaks siiski täpsustama…”teatud tüüp naisi”, mitte naised.

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naiivne muidugi. 100% lõbutses see lilledega vastutulev mees samal ajal eestis teiste naistega 🙂

+31
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, eks selliseid ole nii meeste, kui naiste seas. Süüdimatud. See, ei loe, kas ollakse reisil või mitte. Me kõik teame, et on olemas inimesi, kes pole isegi reisil, hoopis elavad igapäevast elu oma kodus, ja käivad enne tööle minekut või lõunapausi ajal või enne kojusaabumist mujal samasugusete madalatega süüdimatutega saagimas. Ja siis lähevad koju ja söövad ja vaatavad telekat nagu päris inimesed – minu jaoks imelik.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on uskumatu, et mingi tädi loeb võõraste inimeste telefonist sõnumeid ja piilub nende vestlusi.

+29
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu lihtsalt, millise h””ramise tunnistajaks olin.

Sellest ei tohi rääkida.
Sest peavoolumeediale on lubatud rääkida ainult sellest, et mehed petavad.
Vastasel korral purustad naiste ohvrimulli.

Aga tõsisemalt: loomulikult käib see teatud seltskonna jaoks nii, millek snad siis üldse ilma meheta reisile lähevad? Et sõbrannaga aega veeta we?
Eks nende mehed on samasugused, vastandid vaevalt et tõmbuvad, v.a. muinasjutus.

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu öeldud, et ma ei üldista seda kõikide naiste kohta. Nädalavahetusel olin tunnistajaks olukorrale, mis mulle oli üsnagi šokeeriv. Ilmselt olen siiani liiga naiivne olnud.

Puhkus lõppes ja eestlased korjati erinevatest hotellidest kokku, et nad lennujaama viia.

Minu ette istusid 4 naisterahvast. Vanuse järgi 25-35. Üsnagi hoolitsetud välimusega. Kunstküüned, kunstripsmed, kenasti riides, iphoned näpus jne. Jutt aga keerles neid ümber kohalike meeste, kellega väljas käidi ja öid veedeti. Vaadati telefonidest peopilte ja fb chat käis ka uute meestuttavatega. Väidetavalt üks uus mees juba igatses ühte neiut. Ehmatas mind see, kui arutati, et enne lennukile minemist tuleb telefonist kõik kustutada- pildid, videod, chat.. muidu võib oma mehele vahele jääda.

Sattusin nägema ka ühe neiu vestlust fb-s paralleelselt oma kallima ja Eestis viibiva sõbrannaga.

Tibi Hispaanias: mul on räme peavalu, eile oli kõva pidu kohalikega

Sõbranna Eestis: Kas n”kku ka saite??? (Jah, just nii ta ütleski- kasutas n-sõna)

Samal ajal tibi oma kallimaga:

Tibi Hispaanias: kallis, igatsen sind!

Kallim: jaa, musi tulen sulle lilledega lennujaama vastu.

Uskumatu lihtsalt, millise h””ramise tunnistajaks olin. Ja nad ei varja seda kuidagi. Räägivad kõva häälega ja telefonis suht avalikult toksivad kahepalgelisust.

Jõle hea silmanägemine sul???? Õnnitlen

+21
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 19:54; 01.07 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

milline see kunstripsmete ja kunstküüntega naine hoolitsetud välja näeb..

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris päris karm. Ma olen ka sellist asja kõrvalt näinud ja kahjuks on see kaksikelu mõne mehe/naise jaoks nii tavaline.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istusid su ette ja sa selja tagant nägid kõikide kuntsripsmeid ja kunstküüsi ja telefonimarke.
Tõesti hea silmanägemine. Lausa haruldane.

+11
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 20:01; 01.07 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusin nägema ka ühe neiu vestlust fb-s paralleelselt oma kallima ja Eestis viibiva sõbrannaga.
Tibi Hispaanias: mul on räme peavalu, eile oli kõva pidu kohalikega
Sõbranna Eestis: Kas n”kku ka saite??? (Jah, just nii ta ütleski- kasutas n-sõna)

Samal ajal tibi oma kallimaga:
Tibi Hispaanias: kallis, igatsen sind!
Kallim: jaa, musi tulen sulle lilledega lennujaama vastu.

Päris kahtlane ikka, kui keegi selja taga vestlusi pealt loeb. Päris kahtlane tädi siis (sina).

Muidu nunnu liba, aga sellega läksid jah veidi üle piiri.

PS! Ei arva, et ainult mehed (välisriikides) petmas käivad, aga see teema sul on tõesti pastakast imetud.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu öeldud, et ma ei üldista seda kõikide naiste kohta. Nädalavahetusel olin tunnistajaks olukorrale, mis mulle oli üsnagi šokeeriv. Ilmselt olen siiani liiga naiivne olnud.

Puhkus lõppes ja eestlased korjati erinevatest hotellidest kokku, et nad lennujaama viia.

Minu ette istusid 4 naisterahvast. Vanuse järgi 25-35. Üsnagi hoolitsetud välimusega. Kunstküüned, kunstripsmed, kenasti riides, iphoned näpus jne. Jutt aga keerles neid ümber kohalike meeste, kellega väljas käidi ja öid veedeti. Vaadati telefonidest peopilte ja fb chat käis ka uute meestuttavatega. Väidetavalt üks uus mees juba igatses ühte neiut. Ehmatas mind see, kui arutati, et enne lennukile minemist tuleb telefonist kõik kustutada- pildid, videod, chat.. muidu võib oma mehele vahele jääda.

Sattusin nägema ka ühe neiu vestlust fb-s paralleelselt oma kallima ja Eestis viibiva sõbrannaga.

Tibi Hispaanias: mul on räme peavalu, eile oli kõva pidu kohalikega

Sõbranna Eestis: Kas n”kku ka saite??? (Jah, just nii ta ütleski- kasutas n-sõna)

Samal ajal tibi oma kallimaga:

Tibi Hispaanias: kallis, igatsen sind!

Kallim: jaa, musi tulen sulle lilledega lennujaama vastu.

Uskumatu lihtsalt, millise h””ramise tunnistajaks olin. Ja nad ei varja seda kuidagi. Räägivad kõva häälega ja telefonis suht avalikult toksivad kahepalgelisust.

Jõle hea silmanägemine sul???? Õnitlen

Aga õigekiri oli telefonichatis perfektne. Kolmad, tühikud, taanded. Järelikult kõrgklass.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 19:54; 01.07 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma viga, kes ei usu, aga see oli reaalsus. Eks naeruvääristavad need, kes ise sama alatud on ja oma kaaslasi petavad.

+8
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 18:44; 01.07 20:26; 04.07 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma viga, kes ei usu, aga see oli reaalsus. Eks naeruvääristavad need, kes ise sama alatud on ja oma kaaslasi petavad.

Jaja, loomulikult. Sul on ainult liialdysed ja äärmused.

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 20:01; 01.07 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks samuti kahtlane, kui hea nägemine peab olema. Või jõllitasid teisele telefoni selja tagant? See on ka üsna veider tegu. Need kunstripsmed ja küüned oleksid ka mainimata võinud jätta. On ka naisi, kes petavad aga kellel pole selliseid vidinaid. Seega üsna mõtetu tähelepanek, et “hoolitsetud” välimusega. Minul näiteks väga vahet ei ole kes mida teeb. Minu elu see ei puuduta. Sina ei tea samuti, mis suhtes nad on oma meestega. Äkki on vabasuhe? Äkki mees petab rohkem? Palju variante. Mina nende asemel oleks sulle päris kurjasti öelnud, kui oleksin näinud, kuidas minu telefonis jõllad.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 13:56; 02.07 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummutaks väärarvamuse. Selleks küll pistriku nägemist pole vaja, et bussis eesistuva inimese telefonist chatti lugeda. Istud diagonaalis kellegi taga ning paremakäelise kasutaja puhul vaatab telefon sulle otse istmevahest otsa. Kui heledus maha pole tõmmatud, siis loe palju kulub.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 14:16; 02.07 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See nüüd pole küll mingi uudis. Ammu teada mis eesmärgil sõbrannadega puhkamas käiakse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummutaks väärarvamuse. Selleks küll pistriku nägemist pole vaja, et bussis eesistuva inimese telefonist chatti lugeda. Istud diagonaalis kellegi taga ning paremakäelise kasutaja puhul vaatab telefon sulle otse istmevahest otsa. Kui heledus maha pole tõmmatud, siis loe palju kulub.

Normaalne inimene siiski teise telefonis toimuvat ei vahi.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga see eeldab seda et taga istuja on üsna lähedal selle inimesega ju. Kui selg on vastu seljatuge siis mina mitte prillikandja küll neid tähti kokku ei saa. Ei ole tegelt vahet ka, kas oli näha või nimme piiluti, fakt on see et on ülimalt ebaviisakas teiste eludes sobrada ja seejärel teha foorumis inimestest teema. Sa ise ju ei tahaks et keegi võõras arutleks sinu elukommete üle? Mina vähemalt ei tahaks.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 13:56; 02.07 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu lihtsalt, millise h””ramise tunnistajaks olin.

Sellest ei tohi rääkida.

Sest peavoolumeediale on lubatud rääkida ainult sellest, et mehed petavad.

Vastasel korral purustad naiste ohvrimulli.

Aga tõsisemalt: loomulikult käib see teatud seltskonna jaoks nii, millek snad siis üldse ilma meheta reisile lähevad? Et sõbrannaga aega veeta we?

Eks nende mehed on samasugused, vastandid vaevalt et tõmbuvad, v.a. muinasjutus.

Kommentaar eemaldatud.
3.1. Oodatud on arendav ja konstruktiivne arutelu.

Perekooli Moderaator

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga see eeldab seda et taga istuja on üsna lähedal selle inimesega ju. Kui selg on vastu seljatuge siis mina mitte prillikandja küll neid tähti kokku ei saa. Ei ole tegelt vahet ka, kas oli näha või nimme piiluti, fakt on see et on ülimalt ebaviisakas teiste eludes sobrada ja seejärel teha foorumis inimestest teema. Sa ise ju ei tahaks et keegi võõras arutleks sinu elukommete üle? Mina vähemalt ei tahaks.

Absoluutlselt õige! Ma pole teemaalgataja ega telefonide piiluja. Kui teen allalastud laua peal läpakaga tööd, siis ees ja diagonaalis istuva inimese telefon vaatab näkku.
Postitus oli vastuseks väidetele, et “pead olema ikka erilise nägemisega”. Ei pea. Tõsi, endal peab elu ikka väga igav olema, et bussikaaslate asju jõllitada.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 14:16; 02.07 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib mehe ja lastega reisimas käia. Koos kõike näha ja puhata. Üksi või võõrastega, kasvõi sõbrannaga, oleksin kurb.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mehed ei peta või? Haa-haa-haa.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib mehe ja lastega reisimas käia. Koos kõike näha ja puhata. Üksi või võõrastega, kasvõi sõbrannaga, oleksin kurb.

eee, aga mis see siia puutub?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et väga paljud on koos vale inimesega ja oma suhetes õnnetud. Seepärast ongi nii palju petmisi. Lahku samas ka ei minda. Ei mõista selliseid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et väga paljud on koos vale inimesega ja oma suhetes õnnetud. Seepärast ongi nii palju petmisi. Lahku samas ka ei minda. Ei mõista selliseid.

Need tibid olid nii primitiivsed, et petaksid ilmselt igaüht. Raha pärast elavad mingi sussist tondiga koos.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 18:44; 01.07 20:26; 04.07 22:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted Naised petavad välisreisidel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.