Esileht Pereelu ja suhted Naisel eksi pilt rahakoti vahel

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Naisel eksi pilt rahakoti vahel

Postitas:

Noh, ma võiks ka siis lihtsalt lahku minna. Aga ma ei taha, sest mina olen temasse kiindunud ja üldiselt on meil tore. Ekspruta pildi peale tuleb lihtsalt vastik tüli ja ta teeb mulle puust ja punaseks, et mina ajan lihtsalt kiusu ja jonni, temal lihtsalt on tükike mälestust. Vaielda ta oskab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 13.03 14:34; 13.03 23:12; 14.03 09:45; 14.03 12:11; 14.03 14:23; 14.03 19:37; 14.03 20:27; 14.03 20:33; 15.03 08:21; 16.03 17:16; 19.03 13:00; 30.03 03:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ta pole tropp. Muidu tore naine, me sobime hästi, suuri tülisid ja vastuolusid pole. Aga ma ei saa täpselt aru, kuidas ta minusse suhtub, on tal mingid tunded või mitte. [/tsitaat]
No see on ju lihtne-kui Sa aru ei saa, kas on tunded-järelikult pole neid tundeid. Kui sa ei saa aru, kuidas ta Sinusse suhtub-siis te pole ju lähedased.
Kui mu mees kannaks eksi pilti rahakotis, siis lendaks ta koos oma rahakotiga ukse taha. Ära tee teisele seda, mida sa ei taha et sulle tehakse-nii lihtne ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jummel te olete köigest 27 aastased, normaalsed inimesed ei abiellugi nii varakult ja laste peale on teil aega veel kyll möelda. Mule tundub, ete tegemist on nutika naisega ja täitsa norm kui inimene endale aega tahab ja muide need soovitused riputa ka exi pilt kuhugi on nii lapsikud ja väiklased. A sellistest inimestest pole vist siin kunagi puudus. Ise kirjutad teil on tore, lase siis olla tore. Milleks arutada mis ja kuidas, seda näitab aeg onju. Kui sul on armukadedus pües puudub teie suhtes usaldus ja see on teine teema…

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 20:50; 14.03 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hüvakene – vaadakem asja teise külje pealt. kui sellesama meeskodaniku elukaaslane kurdaks siis: ename juba mehega mitu aastat koos, aga mehel ikka endise naise pilt rahakoti vahel. ütlesin küll talle, et see teeb mulle haiget ja tekitab ebakindlust, aga mees ignoreerib mu tundeid ja exi fotot rahkoti vahelt ära ei võta, kuigi ma palusin. mis siis saaks. siis me räägiks, et jube mees ja tundetu ja küllap ikka ex hinges jne. küsimus on selles, kas partneri tundeid arvestatakse. mees peaks muidugi arvestama sellega, et naisega tuleks rääkida silmast-silma ja nii, et on näha, et sõnum pärale on jõudnud. ümber nurga vihjamine ei lähe arvesse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ta pole tropp. Muidu tore naine, me sobime hästi, suuri tülisid ja vastuolusid pole. Aga ma ei saa täpselt aru, kuidas ta minusse suhtub, on tal mingid tunded või mitte. [/tsitaat]

Mulle tundub, et naine ei võta sind kuigi tõsiselt. Kindlasti on teil koos tore ja muud aga kui abielluda ega lapsi ei taha siis see nöitab nii mõndagi. Jah minu arvates on exi pilt rahakotis imelik kui neil koos lapsigi pole? Kui naine on vanuses 27 siis sinul ka vanust piisavalt- ma ei ütle, et vanad olete aga sul oleks viimaneaeg omale normaalne naine otsida kes sind vastu ka armastab. Mina sinu asemel peaks naisega ühe tõsisema jutuajamise maha- küsi otse ära kas tahab lapsi, abielu. Kui ei, siis pole selle naisega midagi teha. Kõik naised tahavad kunagi lapsi, mitte küll kõik aga noh.. ja abiellumine- iga naise unistus. Võibolla ei taha ta lihtsalt sinug abielluda.
Tegelikult on mul natuke halb tunne, et asjadest nii mustades toonides räägin aga hiljem kunagi üksi jääda kui su naine eksi juurde jookseb- siis on sul kordi hulle kui praegu selle pildi pärast..
Edu sulle!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] ja abiellumine- iga naise unistus. Võibolla ei taha ta lihtsalt sinug abielluda.
[/tsitaat] päriselt ka arvad nii, et iga naise unistus? appi…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle abiellumise-laste jutu peale ütleb, et me oleme veel nii vähe koos olnud, vara veel selliste asjade peale mõelda. Ta on ka öelnud, et seni on ta arvanud, et ma lähen ise minema nagu normaalne mees kunagi, et ta imestab, miks ma veel tema juures olen. Aga ta on rõhutanud, et see on meeldiv üllatus.
Teemaalgataja.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 13.03 14:34; 13.03 23:12; 14.03 09:45; 14.03 12:11; 14.03 14:23; 14.03 19:37; 14.03 20:27; 14.03 20:33; 15.03 08:21; 16.03 17:16; 19.03 13:00; 30.03 03:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalsed inimesed ei abiellugi 27 aastaselt???? Ehk defineerid sõna normaalne selles kontekstis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitabki, et mis inimestel kogemused on, kas sellisel suhtel on tulevikku? Ma ei taha ja mulle ei meeldi nii elada, et iga järgmine hetk võib naine kohvri võtta ja teatada, et tore oli aga selle rahakotivahelise poisiga on nad nüüd jälle koos.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 13.03 14:34; 13.03 23:12; 14.03 09:45; 14.03 12:11; 14.03 14:23; 14.03 19:37; 14.03 20:27; 14.03 20:33; 15.03 08:21; 16.03 17:16; 19.03 13:00; 30.03 03:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mind huvitabki, et mis inimestel kogemused on, kas sellisel suhtel on tulevikku? Ma ei taha ja mulle ei meeldi nii elada, et iga järgmine hetk võib naine kohvri võtta ja teatada, et tore oli aga selle rahakotivahelise poisiga on nad nüüd jälle koos.[/tsitaat]Tõenäosus, et see juhtub, on väga suur. Või leiab ta mõne teise toreda poisi.
Inimene, kes nii käitub nagu tema, ei ole kindlasti suhtest sinuga eriti huvitatud. Loomulikult ei hakka ta seda sulle tunnistama, kui sa otse küsid.
Ära vaata seda, mida ütlevad ta sõnad, vaid seda, mida ütlevad ta teod. Need on kõvasti sinu kahjuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.03 14:41; 14.03 13:43; 14.03 14:26; 16.03 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on pilt lihtsalt pilt ja igaüks siin ja ka teemaalgataja võib sellele anda mistahes tähenduse- kõik on võimalik.
Võiksid naisega koos maha istuda ja südamest südamesse vestelda- las räägib mis tema sellest pildist oma rahakoti vahel arvab, mida ta oma eksist arvab, Sina räägid mis kahtlused Sind piinavad. Siirus ja ausus on parim valik oma armastatuga suhtlemisel!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 04:19; 20.03 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma eelnevaid vastuseid ei lugenud. Ma olen oma mehest 5 aastat lahus ja paar päeva tagasi andsin rahakoti vahelt pildi lapsele. Ma lihtsalt ei pannud tähelegi, et see seal on, sellel ei olnud mitte mingit emotsionaalset tähendust. Lugesin seda teemat ja siis äkki mõtlesin, et äkki see tõepoolest tundub teistele kuidagi kahtlane

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen juba rääkinud. Esimene kord, päris meie suhte alguses, siis muuseas küsisin, kes too seal rahakoti vahel on, vastas naine, et ah on üks sõber. Kaks aastat hiljem nüüd hiljuti, avastasin juhuslikult et kutt on ikka veel rahakoti vahel ja imestasin selle üle. Ta rääkis, et see on tema eks, väga tore ja kena mees, kellest läks lahku, kuna läks Hispaaniasse teadmata ajaks elama ja mees jäi õpingute tõttu Eestisse. Kui naine aasta hiljem Eestisse naases, oli kutil juba uus kindel kooselu. Ma ütlesin, et mulle siiski ei meeldi, et see pilt seal on aga tema vastas, et olen nõmedalt armukade ja hoiab pilti seal edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 13.03 14:34; 13.03 23:12; 14.03 09:45; 14.03 12:11; 14.03 14:23; 14.03 19:37; 14.03 20:27; 14.03 20:33; 15.03 08:21; 16.03 17:16; 19.03 13:00; 30.03 03:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma olen juba rääkinud. Esimene kord, päris meie suhte alguses, siis muuseas küsisin, kes too seal rahakoti vahel on, vastas naine, et ah on üks sõber. Kaks aastat hiljem nüüd hiljuti, avastasin juhuslikult et kutt on ikka veel rahakoti vahel ja imestasin selle üle. Ta rääkis, et see on tema eks, väga tore ja kena mees, kellest läks lahku, kuna läks Hispaaniasse teadmata ajaks elama ja mees jäi õpingute tõttu Eestisse. Kui naine aasta hiljem Eestisse naases, oli kutil juba uus kindel kooselu. Ma ütlesin, et mulle siiski ei meeldi, et see pilt seal on aga tema vastas, et olen nõmedalt armukade ja hoiab pilti seal edasi. [/tsitaat]

Kas Sa küsisid MIKS ta seda pilti seal hoiab? See, et eks oli kena ja tore pole mingi põhjendus. Põhjendus oleks näiteks: \”Mul on tema vastu endiselt soojad tunded, kui see pilt on mu rahakotis, siis tunnen endiselt tema lähedust, loodan temaga uuesti koos elama hakata\” või \”Kannan fotot kaasas harjumuse tõttu, aga kuna Sa juba nii ägedalt peale käid, siis puhtalt jonni pärast seda rahakotist ära ka ei võta, kuna mulle ei meeldi kui mind alusetult rünnatakse,\” või \”pilt on mulle lihtsalt mälestus ilusast suhtest, kuid praegu olen Sinuga ja loodan, et see nii ka jääb\”.
Ma arvan, et peaksid ennast selgemalt väljendama- \”mulle see ei meeldi\” ei pruugi olla piisav. Võib-olla- \”See pilt tekitab minus tunde, et Sa ei võta meie suhet tõsiselt ega armasta mind vaid loodad oma eksiga taas koos elama hakata.\”
Muidugi on võimalik, et see naine hoiab Sind tahtlikult teadmatuses, venitab ja manipuleerib. Mina küll ei laseks endaga nii käituda. Teeksin oma kaaslasele selgeks, et mul on tõsi taga. Parem lahkuminek ja uus võimalus Sind rahuldavaks suhteks, kui mingi poolik vegeteerimine.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 04:19; 20.03 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OK, avaldan väikese saladuse, see teema on tegelikult mõnes mõttes retro (taastasin mõne aasta taguse olukorra), kuna mu naine kandis oma ekspeika pilti aastaid rahakoti vahel ja ära ei võtnud, kuigi ma vaikselt nurisesin. Siis läks ta rahakott kaotsi ja pilt samuti. Aga uue rahakoti vahel minu pilti pole. Üldse pole talle meeldinud, et me kahekesi pildil peal oleme või keegi meid koos pildistaks, kuigi paar oleme olnud varsti 5 aastat. Mingid sellised kummalised probleemid on kogu aeg olnud (ta sõbrad naersid ta üle üsna palju, kui me käima hakkasime, kuna ma polnud kaugeltki nii cool ja edukas kui see eelmine).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 13.03 14:34; 13.03 23:12; 14.03 09:45; 14.03 12:11; 14.03 14:23; 14.03 19:37; 14.03 20:27; 14.03 20:33; 15.03 08:21; 16.03 17:16; 19.03 13:00; 30.03 03:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Naisel eksi pilt rahakoti vahel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.