Esileht Pereelu ja suhted Naisel meessõber

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 76 )

Teema: Naisel meessõber

Postitas:
Kägu

Kallid suhtes/abielus olevad naised. Kui paljudel teist on selline meessõber, kellega te ühiselt poes, kinos või teatris käite. Toob teile vahel lilli ning teeb kingitusi. Kas see on üldse normaalne nähtus ja kuidas teie mehed sellesse suhtuvad?

Kui teil on taoline meessõber, kuidas te ise sellesse suhtute kui teie kaaslasel oleks sarnane sõbranna?

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui lilled ja kingitused on ainult tähtpäevadel, siis ilmselt paljudel selliseid sõpru. Mul on ka.

Ei näe probleemi. Kuigi jah, kõik need praegused sõbrad on alguses vähemalt oodanud midagi enamat. Aga naised on need, kes otsustavad, kas sõbratsoon või midagi enamat.
Kui mehele ei meeldiks, siis ilmselt lõpetaksin sellise sõbrustamise, kodurahu huvides.

Enda mehel oli ka paar sõbrannat meie suhte alguses aga need kadusid ära, kui nad mehe leidsid endale. Ei häirinud, oli piisav usaldus.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinost ja teatrist saaks aru, et endamees pole filmi- ja näitetükkide fänn. Poest ei saa aru, et nagu valitakse üksteise peredele toidukraami ja samal ajal siis need sööjad on ise kodus? Kingitusi ja lilli küll mees niisama ei too. Suhtumine oleneb sellest, palju mees teab ja mida arvab. Kui talle sobib, et Jüriga läks tema Malle kinno, miks mitte. On mehi, keda ei häiri isegi, et Jüri Mallega seksib.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli varem meessõpru, aga kui ma suhtesse läksin, siis meie läbikäimised lõppesid ära.
Kui mu oma mees ei taha minuga kinno, teatrisse või poodi(?) tulla, siis ma lähen oma sõbrannaga või üksi.
Mu mehel ei ole sõbrannasid, polnud enne mind ja pole ka praegu. Kui tal peaksid tekkima mingid sõbrannad, siis loomulikult see häiriks mind. Ta on niigi vähe kodus ja kui ta hakkaks meie pere aega jagama oma sõbrannadega, oleks ikka nõme küll.

+23
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pole. Aga vahest tunnen et tahaks. Mina ei tea kas see normaalne on ja savi ka aga naisena mulle meeldib meesterahvaga sügavat juttu ajada. Lapsest saati on poistega põnevam olnud. Pole väga draamasid ja klatsimist. Lisaks muule on mehed lahkemad ja vabamad. Ei võistle. Mul sellist sõpra enam pole peale seda kui suhtesse läksin. Muidu oli see mu mees aga ta kuidagi on “ära kuivand” ja rääkida pole väga millestki. Või noh mul oleks aga tema möhh ahh ok jne ei ole eriti põnevad. Seega kui selles sõpruses ei olr armusuhteid siis on selline sõbrasuhe naisele igati tervendav. Ilmselt jääb kodus midagi puudu. Selline sõbrasuhe ma mõtlen. Aga kui kumbki osapool loodab mingile seiklusele siis see enam ok ei ole.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ikka kinke ja lilli tuuakse, siis see pole enam sõbrasuhe, vaid väike lootus ikka jääb ka voodisse saada. Loomulikult ei ole see okei kummaltki poolt.

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on parim sõber meessoost. Tunneme üle 20 aasta. Algul oli nagu tõmmet ka, aga see kuidagi kadus tema lolluste tõttu ja mingi hetk sai minust talle nagu usaldusisik ja sealt edasi kasvas sõprus. Me vahel käime koos kinos ja üldse väljas kohvil, söömas ja ka peol. Olen talle olnud kaaslaseks üritusel, kuhu on kutsutud +1. Lilli toob vahest külla tulles, sünnipäevaks. Niisama kinke ei tee. Saab hästi läbi mu mehe ja lastega. Lapsed arvavad, et ta meil pereliige ja kutsuvad onuks. Paraku sõbral peret pole, mingisugused veidrad naissuhted, aga püsivaid elukaaslasi pole olnud. Ta on mulle nagu gei sõber, aga ta pole gei. Vähemalt ei ole ta selle kohta kunagi kahtlust äratanud. Kui mu mees ei aktsepteeriks mu sõpra, siis ta mu mees poleks. Sõber on mu elus kauem olnud, kui mees ja valik sellega lihtsam. Mu mehel on ka paar head sõbrannat, kellega suhtlevad ja käivad mingi seltskonnaga koos üritustel. Mul selle vastu küll midagi pole. Irooniline oleks kui ma ei suudaks aktsepteerida ja ise teen oma sõnadele vastupidist. Me oleme mehega küll koos, aga siiski suudame omada häid sõpru ning ei ole kogu aeg ninapidi koos.

Mehe ja naise vahel saab väga edukalt sõprus olla. Lihtsalt kõik peavad piire tunnetama.

+14
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On muidugi. Niisama lilli ei kingi ega kingitusi ei tee, aga sünnipäevaks võikülla tulles teinekord ikka. Koos käime söömas ja teinekord ühiste sõpradega väljas. Mees ei sega, sest ta teab, et meie sõprus nende meestega ei ole alanud seksuaalsest ahvatlusest. Olime kas klassikaaslased või kursusekaaslased, töökaaslased, jutt klappis. Kõik nad muidugi on kohtunud ka mu abikaasaga, aga miks teda igale poole kaasa tassida, kui lähme näiteks paari kursusevennaga kursuseõele külla? Mis saaks mu mehel olla ohtlikku selles, kui ma tunnikese pärast tööd kohvikus lobisen vana klassivennaga, kes on kodus käimas näiteks Inglismaalt?
Muidugi on ka mu mehel sõbrannasid, oli ammusest ajast. Minu poolest väga okei, targad ja toredad naised on.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on küll meessoost sõpru, aga lilli nad küll niisama ei kingi, kui siis ainult sünnipäeval vms tähtpäeval kui on kombeks lilli kinkida. Näiteks sain sõprade käest lilli ülikooli lõpetamisel.

Kahekesi mingi meessõbraga küll eriti kuskil ei käi, kui kokku saame, siis on ikka seltskond, mitte nagu kohting. Ehituspoes olen käinud sõbraga, kes aitas valida spetsiifilist toodet. Muudes poodides mitte. Teatris olen käinud ühe pooltuttava sõbraga lausa, tal oli pilet üle ja mul oli sel momendil vaba aeg. Aga selline kokkusattumus on pigem erand. Enamasti organiseerime ikka 4-5 inimest koos midagi, oma mees ei tule iga kord kaasa.

kui naisel on mingi meessoost sõber, kes niisama lambist lilli kingib, siis pigem ikka loodab see mees midagi enamat või siis neil ongi kõrvalsuhe.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt nimetan paljusid inimesi suht lihtsasti enda sõbraks. Ja ma ei saa aru, mis peaks meest häirima ja miks. Tema enesekindlusprobleemid on tema probleemid.

Naise sõbrannad ei häiri ja meie koju on nad alati welcome.

Võib-olla mõtled liiga palju seksist ja taandad enamus suhtlemist sellele? Usu, on väga palju inimsuhteid ilma seksita.

 

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on üks kahest parimast sõbrast meesterahvas.

Aga mingeid lilli ja kinke ta mulle küll ei too, ainult sünnaks või paar korda on reisilt ka mingit nänni (küpmkapimagnet jm sarnane) toonud. Samamoodi ei too niisama minu parim sõbrants mulle kinke. Pigem teeme lastele kingitusi, kui külas käime teineteisel – ikka võtad värviraamatuid, kommipaki, väikse mänguasja vōi midagi kaasa.

Tõsi küll, ehituspoes ikkagi olen paar korda käinud temaga koos, kui mul on abi vaja olnud.

Aga nooo….selleks ei pea just sügavat selgeltnägemisvõimet omama, et aru saada, mis toimub, kui üks meesterahvas hakkab lilli ja kinke tegema ja teatrisse/kinno ja mujale kutsuma. See ei ole sõprus.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ei ole ühtegi meessõpra ja mu mehel ei ole ühtegi sõbrannat. Minul on sõbrannad ja temal on sõbrad.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On selline sõber, tekkis tööreisil kui põgesin totakate kolleegide eest. Käisingi temaga ehituspoes ja niisama söömas hiljem. Minu jaoks läks juba veidraks… kuni sain teada, et ta gei on. Kuidagi väga hästi suutis seda aasta otsa varjata. Mul läks sellel esimesel aastal mees vist veidi närvi ta peale, igatahes mees ükskord küsis: milleks sa tarbid teda? Praeguseks teab mu abikaasa ka, et teda huvitavad mehed ja temast on saanud meile tore peresõber. Suurepärane suure südamega inimene kuid mingi osa seltskondade eest ta varjab oma sättumust, palus minul ka mitte rääkida….

Nüüdseks ei ela enam Eestis, suhtleme neti teel ja helistame pikki kõnesid, käisime talvel koos reisil.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on mehel naissõber. Ei meeldi mulle see asi mitte üks põrm, aga mees raiub, et on lihtsalt sõber, kellega on ühine hobi. No tõesti, armununa mu mees küll ei näi, kodus on vägagi kohal ja kuskil komandeeringutes või väljas ööbimas ei käi, aga ei usu mina, et see asi nii puhas on. Aga jah, ei meeldi mulle see asi mitte üks põrm, samas midagi teha ka ei saa. Ise ma samaga vastata ei soovi, see oleks juba perekonna surm.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on mehel naissõber. Ei meeldi mulle see asi mitte üks põrm, aga mees raiub, et on lihtsalt sõber, kellega on ühine hobi. No tõesti, armununa mu mees küll ei näi, kodus on vägagi kohal ja kuskil komandeeringutes või väljas ööbimas ei käi, aga ei usu mina, et see asi nii puhas on. Aga jah, ei meeldi mulle see asi mitte üks põrm, samas midagi teha ka ei saa. Ise ma samaga vastata ei soovi, see oleks juba perekonna surm.

Kunagi oli juttu armukadedast naisest, kes mingitel põhjustel tantsida ei saanud. Mehel oli tantsupartneriks teine naine. Miks peaks hobist loobuma, kui see piirdub hobi endaga? Mine rahvatantsutrenni, meheta ja olete tasa.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et see piir on individuaalne.
Meie puhul ei ole probleemi, kui teine oma sõbra/sõbrannaga peol tantsib. Üks-ühele kinos- ja teatriskäigud läheks siiski üle selle piiri. Vaba aega on töö- ja pereinimestele niigi vähe. Kui sellest piskust omaette ajast ka suur osa veel kellelegi kolmandale pühendada – see on probleem.
p.s. ei ütle, et iga minut peaks ninapidi koos olema, probleem ongi vastupidine (koosolemise aeg on loetud)
Kui olla kodused inimesed, koguaeg koos, siis võibolla tõesti sellised “sõbrad” kuluvad vahelduseks marjaks ära.
Aga niisama lilli mees naisele ikkagi ei kingi (sõbrana), see peaks selge olema.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi oli juttu armukadedast naisest, kes mingitel põhjustel tantsida ei saanud. Mehel oli tantsupartneriks teine naine. Miks peaks hobist loobuma, kui see piirdub hobi endaga? Mine rahvatantsutrenni, meheta ja olete tasa.

Ei pea hobist loobuma, miks peaks? Lihtsalt ma ei mõista, miks seda peab just koos teise naisega tegema. Oleks tegu tantsuga, siis mõistaks küll 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi oli juttu armukadedast naisest, kes mingitel põhjustel tantsida ei saanud. Mehel oli tantsupartneriks teine naine. Miks peaks hobist loobuma, kui see piirdub hobi endaga? Mine rahvatantsutrenni, meheta ja olete tasa.

Ei pea hobist loobuma, miks peaks? Lihtsalt ma ei mõista, miks seda peab just koos teise naisega tegema. Oleks tegu tantsuga, siis mõistaks küll ????

Seda oskab sinu mees sulle vastata. Mina annaks mehele aususe eest plusspunkte, sest kui midagi oleks, ta varjaks ja oleks kodunt ära.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küllaga. Vabalt ka 15 a nooremad, kas eks kolleegid või ka müne sõbranna mees. Nt käime jalkat vaatamas või lihtsalt kuskil joomas, stand-uppidel jne

Lilli ja kinke tuuakse küll vaid sünnipäevaks. Romantilises plaanis pole kunagi midagi olnud ega tule ka .

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pigem ei ole tavaline, et naisel või mehel on vastassoost sõber. Kinkide tihe tegemine ja pidev välja kutsumine ka pole tavaline.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen talle olnud kaaslaseks üritusel, kuhu on kutsutud +1. Lilli toob vahest külla tulles, sünnipäevaks. Niisama kinke ei tee. Saab hästi läbi mu mehe ja lastega. Lapsed arvavad, et ta meil pereliige ja kutsuvad onuks. Paraku sõbral peret pole, mingisugused veidrad naissuhted, aga püsivaid elukaaslasi pole olnud.

Kui olete nii lähedased, siis peaksid teadma põhjust, miks tema naissuhted ei püsi. Miks need “veidrad” on olnud?
Kui sõbral on suhe tekkinud, kas oled tagasi tõmmanud veidi oma suhtlemisega, “kinos ja kohvil” käimistega?
Tundub, et sinu sõber on sinusse armunud ja see on eluaeg takistanud tal tõsist suhet kellegi teisega loomast.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen talle olnud kaaslaseks üritusel, kuhu on kutsutud +1. Lilli toob vahest külla tulles, sünnipäevaks. Niisama kinke ei tee. Saab hästi läbi mu mehe ja lastega. Lapsed arvavad, et ta meil pereliige ja kutsuvad onuks. Paraku sõbral peret pole, mingisugused veidrad naissuhted, aga püsivaid elukaaslasi pole olnud.

Kui olete nii lähedased, siis peaksid teadma põhjust, miks tema naissuhted ei püsi. Miks need “veidrad” on olnud?

Kui sõbral on suhe tekkinud, kas oled tagasi tõmmanud veidi oma suhtlemisega, “kinos ja kohvil” käimistega?

Tundub, et sinu sõber on sinusse armunud ja see on eluaeg takistanud tal tõsist suhet kellegi teisega loomast.

Mina arvan, et sõber on kelgunöör, kes kuulab halvustavaid meeldivate hinnanguid naiste kohta ja ei saagi suhet luua. Olgugi et ei ütle otse, ütleb läbi lillede, et naisevalik jälle kõlbmatu. Ja selline nõudlik sõbranna hoiab nagu matroon meest kinni, ise sellest aru saamata, aga mnjah.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen talle olnud kaaslaseks üritusel, kuhu on kutsutud +1. Lilli toob vahest külla tulles, sünnipäevaks. Niisama kinke ei tee. Saab hästi läbi mu mehe ja lastega. Lapsed arvavad, et ta meil pereliige ja kutsuvad onuks. Paraku sõbral peret pole, mingisugused veidrad naissuhted, aga püsivaid elukaaslasi pole olnud.

Kui olete nii lähedased, siis peaksid teadma põhjust, miks tema naissuhted ei püsi. Miks need “veidrad” on olnud?

Kui sõbral on suhe tekkinud, kas oled tagasi tõmmanud veidi oma suhtlemisega, “kinos ja kohvil” käimistega?

Tundub, et sinu sõber on sinusse armunud ja see on eluaeg takistanud tal tõsist suhet kellegi teisega loomast.

Mina arvan, et sõber on kelgunöör, kes kuulab halvustavaid meeldivate hinnanguid naiste kohta ja ei saagi suhet luua. Olgugi et ei ütle otse, ütleb läbi lillede, et naisevalik jälle kõlbmatu. Ja selline nõudlik sõbranna hoiab nagu matroon meest kinni, ise sellest aru saamata, aga mnjah.

Mõni mees ei tahagi endale suhet luua ega soovi ka lapsi ja siis sobib selline sõbranna ka. On näiteks elupõline vanapoiss, sest tahab olla, mitte et naist ei leiaks. Saab naisega suhelda, saab suhelda naise perega, saab minna koju ja olla vanapoiss edasi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pole. Aga vahest tunnen et tahaks. Mina ei tea kas see normaalne on ja savi ka aga naisena mulle meeldib meesterahvaga sügavat juttu ajada. Lapsest saati on poistega põnevam olnud. Pole väga draamasid ja klatsimist. Lisaks muule on mehed lahkemad ja vabamad. Ei võistle. Mul sellist sõpra enam pole peale seda kui suhtesse läksin. Muidu oli see mu mees aga ta kuidagi on “ära kuivand” ja rääkida pole väga millestki. Või noh mul oleks aga tema möhh ahh ok jne ei ole eriti põnevad. Seega kui selles sõpruses ei olr armusuhteid siis on selline sõbrasuhe naisele igati tervendav. Ilmselt jääb kodus midagi puudu. Selline sõbrasuhe ma mõtlen. Aga kui kumbki osapool loodab mingile seiklusele siis see enam ok ei ole.

Mind panevad alati muigama naised, kes räägivad, kuidas neil ikka meestega on põnevam ja kuidas mehed on palju ägedamad sõbrad kui naised.  Tegelikkus kipub olema see, et see on see tüüp naisi, kes meestega kangesti semutsema kipuvad ja end nende seltskonda omamehetsema topivad.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind panevad alati muigama naised, kes räägivad, kuidas neil ikka meestega on põnevam ja kuidas mehed on palju ägedamad sõbrad kui naised. Tegelikkus kipub olema see, et see on see tüüp naisi, kes meestega kangesti semutsema kipuvad ja end nende seltskonda omamehetsema topivad.

Eksid.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni mees ei tahagi endale suhet luua ega soovi ka lapsi ja siis sobib selline sõbranna ka. On näiteks elupõline vanapoiss, sest tahab olla, mitte et naist ei leiaks. Saab naisega suhelda, saab suhelda naise perega, saab minna koju ja olla vanapoiss edasi.

Olen nõus. Tean selliseid mehi küll, aga nad kõik välismaalased, miks mitte eestlaste seas ka.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paraku on see normaalne ainult tänapäeva rikutud inimeste silmis. Inetu on selliselt partnerit lisaks pidada. Autu. Lase sel emasel minna ja otsi inimene asemele.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen talle olnud kaaslaseks üritusel, kuhu on kutsutud +1. Lilli toob vahest külla tulles, sünnipäevaks. Niisama kinke ei tee. Saab hästi läbi mu mehe ja lastega. Lapsed arvavad, et ta meil pereliige ja kutsuvad onuks. Paraku sõbral peret pole, mingisugused veidrad naissuhted, aga püsivaid elukaaslasi pole olnud.

Kui olete nii lähedased, siis peaksid teadma põhjust, miks tema naissuhted ei püsi. Miks need “veidrad” on olnud?

Kui sõbral on suhe tekkinud, kas oled tagasi tõmmanud veidi oma suhtlemisega, “kinos ja kohvil” käimistega?

Tundub, et sinu sõber on sinusse armunud ja see on eluaeg takistanud tal tõsist suhet kellegi teisega loomast.

Mina see, kelle postitust tsiteerid. Muidugi ma tean miks need suhted pole püsinud, aga seda ma nüüd siin küll lähemalt lahkama ei hakka. Lihtsalt ta valib ühte tüüpi naisi ja kõik lõppeb ühte moodi. Olen korduvalt soovitanud mustrit muuta ja vaadata teistsuguseid naisi. Õnneks need naised ei ole mitte kuidagi mulle sarnased, et saaks väita minusse armumist või koopia otsimist. Ma olen täiesti kindel, et ta minusse armunud pole. Mina pole ühtegi tema suhet halvustanud ega oma hinnangut andnud. Probleemid on mujal ja mina sellega seotud pole. Me elame erinevates linnades ja seda kohvi/dringile minekut juhtub väga harva. Pigem planeeritult 3-4 korda aastas. Suhtlemine on samal tasemel alati olnud. Ma küll ei suhelnud oma sõpradega oluliselt vähem kui mehega kohtusin. Ikka leidsin nende jaoks aega ja leian ka nüüd.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kallid suhtes/abielus olevad naised. Kui paljudel teist on selline meessõber, kellega te ühiselt poes, kinos või teatris käite. Toob teile vahel lilli ning teeb kingitusi. Kas see on üldse normaalne nähtus ja kuidas teie mehed sellesse suhtuvad? Kui teil on taoline meessõber, kuidas te ise sellesse suhtute kui teie kaaslasel oleks sarnane sõbranna?

Asja iva on selles, et kas teine pool tunneb, et see “sõber” on temast kallim, tähtsam, kulutatakse ebaproprtsionaalselt palju aega või muid ressursse sõbrale vms. Kui ei, siis tavaliselt normaalsetel suhteosalistel /kes ei ole haiglaselt armukadedad vms) ei ole sõpradest probleemi. On muidugi inimesi, kes usuvad, et mehe ja naise vahel ei saagi mingit sõprust olla ja esimesel võimalusel ronitaks voodisse (mõnikord on neil ka õigus, paljud need “jääme sõpradeks” suhted on ka voodis ära käinud).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No minul on ikka meessõpru olnud. Enamus on töökohtadest tekkinud, kellegiga pole midagi seksuaalset olnud. Noh, mõni on vist natuke huvitatud olnud, kuid nagu siin üks targalt ütles, siis naine otsustab, kas võtab mehe, seega oli nii, et mina soovisin vaid sõprussuhet, nii ka kujunes.
Aga mul oli ka kaaslane. Ta mulle ikka väga meeldis, mina meeldisin talle ka. Aga siis hakkasid tema pool piirangud ja armukadetsemistseenid, et mina ei tohi nendega meessõpradega suhelda, kuulas mind igati pidi üle jne. Aga nagu ütlesin, siis see mees mulle väga meeldis, seega jäi kogu see meessõpradega sõbrustamine totaalselt tahaplaanile. Kõige veidram oli, et kuna minu jaoks need suhtlused nii olulised polnud, siis ma ka sageli unustasin, et kas näiteks keegi mind naistepäeva puhul õnnitles, kuid ülekuulamiste ajal siis mees tõmbas mind jube “kavalalt” vahele, et küll ma ikka vassin :-D.
Sel ajal ei saanud kellegiga ka kokku, vaid ühega, sest see meessõber oli mingil segasel põhjusel lubatud, kuigi minu arvates on see üldse kõige põnevam sõber. Ja nii läkski, et see mees süstemaatiliselt sõi minu kõrvalt mehi välja. Aga püänt on see, et ühe armukadetsemise ajal lõpetas minuga suhte. Seega selline mees, et tahtis ainult minuga olla, sõi sõbrad minu kõrvalt ära ja pani siis ka ise minema. Aga õnneks nii, et enamus minu sõbrad on minu elus nüüd tagasi, sest nad on igati mõistlikud inimesed. Seega mina ütlen, et kui on lihtsalt sõprus, siis on see mehe ja naise vahele võimalik. Partner võiks igati mõistev olla, kui see on lihtsalt mõnikord väike suhtlus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 76 )


Esileht Pereelu ja suhted Naisel meessõber