Esileht Pereelu ja suhted Naisel meessõber

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Teema: Naisel meessõber

Postitas:
Kägu

Aga püänt on see, et ühe armukadetsemise ajal lõpetas minuga suhte. Seega selline mees, et tahtis ainult minuga olla, sõi sõbrad minu kõrvalt ära ja pani siis ka ise minema.

Ta on lihtsalt õnnetu inimene, kellel on probleem usaldussuhetega. See polnud tal ilmselt eesmärgiks sind jätta, vaid ta ei suutnud oma usaldamatusega kuidagi toime tulla ja reaalselt uskuski ilmselt, et sa pidevalt petad. Mul on ka üks selline suhe olnud, kus lõpuks tekkis tüli juba sellest, kui ma tänaval kasvõi tühja pilgugagi korraks mõnele mehele otsa või järele vaatama jäin.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga püänt on see, et ühe armukadetsemise ajal lõpetas minuga suhte.

Kandis oma tegevust sulle üle süümekate tõttu. Mulle teevad alati nalja avatud suhted, kus mees tahab naisi lisaks, aga naine mehi võtta ei tohi. Naised sageli lepivad, sest nad ongi leplikumad enamasti.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga püänt on see, et ühe armukadetsemise ajal lõpetas minuga suhte. Seega selline mees, et tahtis ainult minuga olla, sõi sõbrad minu kõrvalt ära ja pani siis ka ise minema.

Ta on lihtsalt õnnetu inimene, kellel on probleem usaldussuhetega. See polnud tal ilmselt eesmärgiks sind jätta, vaid ta ei suutnud oma usaldamatusega kuidagi toime tulla ja reaalselt uskuski ilmselt, et sa pidevalt petad. Mul on ka üks selline suhe olnud, kus lõpuks tekkis tüli juba sellest, kui ma tänaval kasvõi tühja pilgugagi korraks mõnele mehele otsa või järele vaatama jäin.

Kusjuures nii see arvatavalt oligi. Hästi kurb tegelikult, sest see oli teema, kus ta oleks endaga pidanud tegelema, mitte minus vigu otsima. Kui järgmine kommenteerija arvab, et juu mees pani kõrvalt, selle pärast armukadetseski oma rikutuse tasemel, siis võib see nii olla, kuid nt mina selliseid tundeid ei tundnud. Mina võtsin, et kui tahab kedagi teist, siis pean leppima (kindlasti teeb ka haiget), kuid nii enesekindel olen ma küll ja elukogenud, et miski piiramine ja armukadetsemine suhtele kasuks ei tule, seega seda ei harrasta.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seega mina ütlen, et kui on lihtsalt sõprus, siis on see mehe ja naise vahele võimalik. Partner võiks igati mõistev olla, kui see on lihtsalt mõnikord väike suhtlus.

Konks on selles, et partneril on võimatu päriselt teada, kas on lihtsalt väike suhtlus või lootus millelegi enamale. Igaüks ilmselt ei suuda usaldada ja mis seal salata, eks neid pimesi usaldajaid naerdakse ka tihtipeale.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei usu sellist sõprust. Võtame, et sel juhul peab olema sõprus justkui sootu. Sama, mis omasoolisega. Puuduma flirt igas mõttes. Ja puuduma soov selleks. Välistatud.ja kui võtta vastassoost sõbrad, kes raiuvad, et see on sõprus, aga kunagi muutub see suhteks. Selle peale tavaliselt öeldakse, et see lihtsalt läks nii…. ja mitte keegi ei soovi enam arutada teemal – “aga te pidite ju vaid sõbrad olema, sa lubasid ju”.
Nii et kas on sõprus või mitte, seda näitab vaid aeg. Ja kui aeg näitab midagi muud, siis oli see paras susserdamne püsisuhte kõrval, sõpruse nime all.
Minul pole olnud sellist sõpra, ja ma ei tea keadgi kellel oleks olnud. Nooruses arvasin, et üks abielumees oli sõber oma töökaaslasega, sest nii nad seda kuvasid kõigile, ka mehe naine laskis mehe sõbrannast töökaaslase oma koju. Pärast selgus, et olid armunud ikka, lisaks heitis mees veel selle sõbranna õelegi silma.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Iga inimene elab oma maailmapildiga. Minul on meessõpru, kellega mul ei ole suhet olnud, ei tule, isegi salaja ei ole soovinud. sest nad on lihtsalt sõbrad. Need sõbrad võivad oma peas võib-olla midagi mõelda, kuid nad on ja jäävad sõpradeks. Just eile käisin ühe sõbraga sõitmas. No tore oli, kuid see oli selline ajaveetmine, mitte armuelu edendamine.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just eile käisin ühe sõbraga sõitmas.

… Sõitmas?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei usu sellist sõprust. Võtame, et sel juhul peab olema sõprus justkui sootu. Sama, mis omasoolisega. Puuduma flirt igas mõttes. Ja puuduma soov selleks.

Ja nii ju ongi. Kui sinu eluviisi sobitub vaid flirtiv meessuhe, kahju. Kas sa tõesti ei oska mõne mehega sõbrustada kui lihtsalt inimesega? Ja kõik mehed absoluutselt flirdivad sinuga?

Ma ei saa küll aru. Mis vahet on, kui inimesega lihtsalt näiteks elu, teatritüki, poliitika, puhkusereisi vms üle arutleda, et missugune suuorgan tal on? Mis see sugu siia üldse puutub.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei usu sellist sõprust. Võtame, et sel juhul peab olema sõprus justkui sootu. Sama, mis omasoolisega. Puuduma flirt igas mõttes. Ja puuduma soov selleks.

Ja nii ju ongi. Kui sinu eluviisi sobitub vaid flirtiv meessuhe, kahju. Kas sa tõesti ei oska mõne mehega sõbrustada kui lihtsalt inimesega? Ja kõik mehed absoluutselt flirdivad sinuga?

Ma ei saa küll aru. Mis vahet on, kui inimesega lihtsalt näiteks elu, teatritüki, poliitika, puhkusereisi vms üle arutleda, et missugune suuorgan tal on? Mis see sugu siia üldse puutub.

Vastasin mulle siis. Kui ma kirjutasin siia, siis ei samastanud ennast üks ühele. Kirjutasin sekka ka üldist, mida elus näinud olen. Just selle flirdi osas. Mina ei oskagi flirtida, ega oska ka flirti vastu võtta. Pole seda kunagi osanud. Nii et see osa ei olnud otseselt minust. Kirjeldasin nö kokkuvõtvalt elus nähtut.
Olen niisama uudishimulik. Ja sp huvitaks ka see, et kui nii ongi…selle sugudevahelise sõprusega, et ongi sootu? Siis ma ütleksin, et see on ehk rohkem erand? Või ma eksin? Kui ongi sootu, siis see välistab ju igasuguse võimaluse millekski, mis meenutaks suhet? Kes vastutab, kui see muutub intiimseks? Vastan ise. Ei vasutata mitte keegi. Öeldakse, ups! ja kõik. Pärast ei imesta., kui mõni ajab veel hingesugulase iba ka osta, täismäng 🙂

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja sp huvitaks ka see, et kui nii ongi…selle sugudevahelise sõprusega, et ongi sootu? Siis ma ütleksin, et see on ehk rohkem erand? Või ma eksin? Kui ongi sootu, siis see välistab ju igasuguse võimaluse millekski, mis meenutaks suhet?

Ei, see on täiesti sootu. Muidugi ma näen, kas ta näeb kena välja vms, aga seda näen ma ju ka omasooliste inimeste puhul. Ja meeste-naistejutte ka ikka räägime, on siis sõbral vaja oma naissuhetes nõu või minul mingite meesteasjadega.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui nii ongi…selle sugudevahelise sõprusega, et ongi sootu?

Jah, on sootu. Ma üldse inimestega suheldes ei mõtle nende soole või vanusele – see on kusagil olemas, aga ei mõjuta. Ja ma ise ka ei ole huvitatud, et minus nähtaks eelkõige naist, mitte inimest.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on päris mitu lähedast meessõpra, 2 neist on geid, 3 heterod. Kinos ja teatris käin kõigiga neist, kohvikus ja jalutamas samuti, poodides käimist pean nii tüütuks tegevuseks, et ei soovi sellega karistada ühtegi inimest, sõprusastmest või soost sõltumata. Ühe heterosõbraga seob mind sarnane muusikamaitse, temaga käime sageli koos kontsertidel, teisega on meil ühine spordiharrastus. Suhtlen täiesti vabalt ka nende kaaslastega nagu  nemadki minu abikaasaga. Mees suhtub minu sõprussuhetesse meestega täiesti rahulikult.

Mehel on üks lähedane sõbranna ja temaga käivad nad üsna sageli veini joomas, rattaga sõitmas või kinos. Kuna olen normaalse enesehinnanguga ja omandihimu mind ei piina, siis ei näe ma mingit põhjust armukadeduseks. Pigem panen ise mehele südamele, et ta baaris või kinos arve enda kanda võtaks ja pimeda peale jäädes ikka sõbranna koduukseni saadaks.

Kokkuvõtvalt arvan, et kui ma oma sõprussuhteid inimeste soo, vanuse, seksuaalsuse või rahvuse pinnalt piiraksin, oleks mu maailm tohutult vaesem. Inimesega, kes teisiti arvaks ja kipuks otsustama, kellega ma tohin ja kellega ei tohi sõbrustada, ma paari ei heidakski.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei usu sellesse sõprusse mehega, mul oli aastaid taoline platooniline meessõber ja ta teadis, et oleme vaid sõbrad. Käisime väljas ja suhtlesime niisama ja mul oli selle aja sees mitu boyfriendi, eeldan, et ka temal oli naissuhteid. See sõprus aga lõppes, kui tüüp aru sai, et mul tõesti on tekkinud kindel mees. Ju ikka olid muud huvid.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ise olen pikalt vallaline ja mu parim sõber on näiteks ka just meessoost. Hetero. Ka vallaline ise. Mingit flirti meie vahel kunagi olnud pole, hetkekski. Ega üldse absoluutselt mitte mingisugust alatooni. Ja vähemalt mul pole mingit mõtetki, et kaaluks teda kuidagi romantilises või füüsilises võtmes. Tõmmet pole absoluutselt. Minu jaoks ta ongi nagu vend või naissoost sõbranna või pereliige. Lihtsalt ei näe teda mehena.

Ma ei näe mingit probleemi naiste-meeste vahelises sõpruses. Ise pole üldse selline flirtija ega koketeerija tüüpi ka. Meestesse suhtun üldiselt nagu naistessegi, lihtsalt inimesed, kellega neutraalselt suhelda. Kui keegi tõesti väga meeldiks ja atraktiivne oleks, siis oleks jah keeruline neutraalselt suhelda. Aga püüaksin mitte välja näidata. Enamus mehi siiski mingit huvi ei tekita.

Minu meelest osad inimesed on lihtsalt sellised, et ei suuda vastassugu inimesena näha. Kõigiga peavad koketeerima ja flirtima või siis ette kujutama, et teine on neist kindlasti huvitatud. Olen ise näinud sõbrannasid sellisena. Kõigi meestuttavatega koketeerivad ja flirdivad, normaalselt inimese kombel suhelda ei oska. Ja siis kurdavad, et mehed ajavad ligi. No ise saadad ju vastavaid signaale välja…

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on meessõbrad, kes vahel tulevad külla, istume tunde, ajame õlle taga juttu, minu mees on ka alati kutsutud/ teadlik. Vahel ühineb, vahel on ise mujal tegevuses. Aga mingeid kingitusi mu meessõbrad mulle ei tee, milleks? See oleks ikka üliveider.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vastasin mulle siis. Kui ma kirjutasin siia, siis ei samastanud ennast üks ühele. Kirjutasin sekka ka üldist, mida elus näinud olen. Just selle flirdi osas. Mina ei oskagi flirtida, ega oska ka flirti vastu võtta. Pole seda kunagi osanud. Nii et see osa ei olnud otseselt minust. Kirjeldasin nö kokkuvõtvalt elus nähtut.

Aga miks sa siis väidad nii kindlalt, et ainult sootult ilma igasuguse flirdita saab sõber olla? Tegelikult sa ei tea ju. Minu meelest käib väike flirt sõpruse juurde, isegi samasoolistel (see flirt on siis lihtsalt teise eesmärgiga, mitte seksuaalse suunitlusega)

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest käib väike flirt sõpruse juurde, isegi samasoolistel

Midagi nii üsast pole ammu lugenud.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

üsast

“Üsast”?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just, üsast. Sõnast üsa.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just, üsast. Sõnast üsa.

ise mõtlesid selle väljendi välja w?

mida see tähendama peaks?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just, üsast. Sõnast üsa.

Vat kui laiendad natuke oma sõnavara, saad teada 🙂 Sa võiksid seda sõnavara parandamist ja keletunnetuse arendamist niikuinii teha, sest sinu küsimused peegeldavad, et hädasti oleks vaja.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vat kui laiendad natuke oma sõnavara, saad teada 🙂 Sa võiksid seda sõnavara parandamist ja keletunnetuse arendamist niikuinii teha, sest sinu küsimused peegeldavad, et hädasti oleks vaja.

Sellist väljendit pole samuti kuulnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veidi raske on aru saada, kuhu suunda ja kuidas see üsk sul laienenud on. Ja miks see on halvustavaks muutunud. Või oli positiivne?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just, üsast. Sõnast üsa.

Mis siis ikka, contrafibularities!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igaüks, kes ise sõnu välja mõtleb, pole veel keeleteadlane, aga edu sulle!

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just, üsast. Sõnast üsa.

Üritangi laiendada. Aga palun seleta siis mulle ja teistele, kes seda väljendit ei tea. Ei tahaks lollina surra ju.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üsk. Naise süli, rüpp. Naiseihu. Mõnikord kasutatakse ka tähenduses emakas või naissuguorganid laiemalt.
Näide:

“Siia ilma oleme kõik tulnud naise üsast. Hoidis kätt juba kummunud üsal. Naine vananes, ta üsk polnud enam sigiv. *Neil oli olnud neli last, rohkemat õnnistust polnud Aia üsa peale langenud. R. Raud.”

Üsane olema – olema igas olukorras rõhutatult emane.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üsk. Naise süli, rüpp. Naiseihu. Mõnikord kasutatakse ka tähenduses emakas või naissuguorganid laiemalt.

Näide:

“Siia ilma oleme kõik tulnud naise üsast. Hoidis kätt juba kummunud üsal. Naine vananes, ta üsk polnud enam sigiv. *Neil oli olnud neli last, rohkemat õnnistust polnud Aia üsa peale langenud. R. Raud.”

Üsane olema – olema igas olukorras rõhutatult emane.

Arvamus, et flirt käib sõpruse juurde, on “rõhutatult emane”?

Enamik inimesi nii ei arva tõenäoliselt.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei usu sellesse sõprusse mehega, mul oli aastaid taoline platooniline meessõber ja ta teadis, et oleme vaid sõbrad. Käisime väljas ja suhtlesime niisama ja mul oli selle aja sees mitu boyfriendi, eeldan, et ka temal oli naissuhteid. See sõprus aga lõppes, kui tüüp aru sai, et mul tõesti on tekkinud kindel mees. Ju ikka olid muud huvid.

Kui inimesel tekib püsipartner, hülgab ta ise tavaliselt sõbrad. Eriti naiste puhul. Kutsud korra välja, kutsud teise, ikka tuleb “ei”. Kaua ei viitsi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvamus, et flirt käib sõpruse juurde, on “rõhutatult emane”?

Enamik inimesi nii ei arva tõenäoliselt.

Jah, võimalik. Osa naisi flirdib näiteks tundide kaupa isegi peegliga. Olen näinud naisi, kes flirdivad isegi kojamehe, kelnerite ja vaateakendega. Sest nad on nii naised – nii naised.

+1
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Esileht Pereelu ja suhted Naisel meessõber