Esileht Pereelu ja suhted Naisel meessõber

Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Teema: Naisel meessõber

Postitas:
Kägu

Üsane olema – olema igas olukorras rõhutatult emane.

No sellise väljendi sa mõtlesid nüüd küll ise välja. Ma tean väga hästi, mis on üsa, aga üsane omadussõnana on sinu nõme väljamõeldis.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvamus, et flirt käib sõpruse juurde, on “rõhutatult emane”?

Enamik inimesi nii ei arva tõenäoliselt.

No mina pole küll kuulnud, et mehed oma meessõpradega flirdivad, kuigi hiljuti lugesin artiklit, et mehed olla meestega seksist üha enam huvitatud, seega võibolla nad siis flirdivad. Tiinekad tegid omal ajal musipilte sõbrantsidega ja slaavi naistel on see ka väga kombeks. Isiklikult meeldib personaalruum ja ei lase isegi sõpradel-sugulastel end kallistada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

slaavi naistel on see ka väga kombeks.

No nemad teevad rohkem nagu näitemängu, et rikkam isane endale saada, sest pooled mehed ju mõtlevad nii, et kui naine juba teise naise peale õhinasse läheb, siis minuga voodis on ju lausa püss.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No nemad teevad rohkem nagu näitemängu, et rikkam isane endale saada, sest pooled mehed ju mõtlevad nii, et kui naine juba teise naise peale õhinasse läheb, siis minuga voodis on ju lausa püss.

Pole midagi sellist iial kuulnud, et mehed nii mõtleks või et see näitaks õhinasse minekut. Pigem on nad eluga rahulolevad, rõõmsameelsed, heatujulised, vabalt võtjad jne. Neil on hästi kõik, selles on asi.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole midagi sellist iial kuulnud, et mehed nii mõtleks või et see näitaks õhinasse minekut. Pigem on nad eluga rahulolevad, rõõmsameelsed, heatujulised, vabalt võtjad jne. Neil on hästi kõik, selles on asi.

Muidugi amelevad heteronaised omavahel meeste tähelepanu saamiseks, kui seda avalikult tehakse. Oled rumal, kui seda ei tea.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muidugi amelevad heteronaised omavahel meeste tähelepanu saamiseks, kui seda avalikult tehakse. Oled rumal, kui seda ei tea.

Iga selfi on tähelepanu saamiseks. Pilt naistega on samamoodi tähelepanu kerjamine, kui see üles laetakse. Kui seda üles ei laeta, siis on tegu lihtsalt inimestega, kelle on lõbusast olekust pildid.

Muidugi tean, ka naisstripparid tantsivad ju vahel naisega kahekesi ja ihas on naisi, kes on naisega pildil. Eesmärki mina ei küsi, mind ei huvita lihtsalt.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mina pole küll kuulnud, et mehed oma meessõpradega flirdivad, kuigi hiljuti lugesin artiklit, et mehed olla meestega seksist üha enam huvitatud, seega võibolla nad siis flirdivad.

Kas tõesti on nii raske aru saada lausest “see flirt on siis lihtsalt teise eesmärgiga, mitte seksuaalse suunitlusega”, ise pead end veel keeleliselt kõrgelt arenenuks?
Mõeldud oli, et sõpradega suheldes tunned kerget elevust, see suurendab rahulolutunnet. Sõprade vahel on teatud keemia, mida igaühega ei ole. Laiali minnes on hea olla.
Saan aru, et “flirt” ei ole selle kohta õige sõna, aga kui sina võid öelda “üsane”, siis mina võin öelda, et sõprade vahel käib ka omamoodi flirt.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tõesti on nii raske aru saada lausest “see flirt on siis lihtsalt teise eesmärgiga, mitte seksuaalse suunitlusega”, ise pead end veel keeleliselt kõrgelt arenenuks?
Mõeldud oli, et sõpradega suheldes tunned kerget elevust, see suurendab rahulolutunnet. Sõprade vahel on teatud keemia, mida igaühega ei ole. Laiali minnes on hea olla.
Saan aru, et “flirt” ei ole selle kohta õige sõna, aga kui sina võid öelda “üsane”, siis mina võin öelda, et sõprade vahel käib ka omamoodi flirt.

Ma pole kordagi väitnud, et olen keeleliselt kõrgelt arenenud. Samuti pole ma see, kes enne kommenteeris. Ma magasin sel ajal, seega mina ei saanud seda öelda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul ei ole ühtegi meessõpra ja mu mehel ei ole ühtegi sõbrannat. Minul on sõbrannad ja temal on sõbrad.

See on küll väga veider, nii armukadedad olete?

+2
-2
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Esileht Pereelu ja suhted Naisel meessõber