Esileht Pereelu ja suhted Naiselik suhtlemine

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Naiselik suhtlemine

Postitas:

Mida teie arvate sellest jutust? Link

Ma tavaliselt isehakanud elu- ja suhteasjatundjate nõuandeid ei loe. Aga selle jutukese lugesin läbi. Kaunis pilt juures ju, ja… Iseenesest, see kõik, mida ta räägib on ju ilus ja kohati ka õige. Teisalt… Päris elus ju enamasti niimoodi ei ole. Saan aru, et ta on alles oma pereelu algusteel. On siiralt õnnelik ja armunud. On kindel, et kõik läheb vastavalt soovitule, kui naine on armastav, hooliv, andestav ja sõnakuulelik.

Aga, mis kogemuste ja salanippide jagaja on neiu, kes ise ei ole veel oma täiskasvanuea pereelu – mehe-naise suhet ja lapse kasvatamist erinevates eluetappides kogenud?

Tegelikult ei saa me ju oma elu ja suhte kujunemist alati täiel määral suunata. On ju palju asju, mis meist ei sõltu. Praegu mõtlen, kas mina olen kibestunud vanatädi või mis, aga mulle tundub see jutt kohati naiivne ja läbi roosade prillide. Eks tegelikult peabki suhtes oleme heade ootuste ja tunnetega. Aga hakata teisi nõustama teemal, milles endal veel kogemusi ei ole?

Ma olen oma mehega koos elanud 35 aastat. Sellest 29 aastat abielus. Meil on neli last. Aga no mitte ei julgeks teistele suhtealaseid näpunäiteid jagada.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 21:01; 18.05 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidagi eluvõõras hõljumine. Ükski inimene ei peaks endale selliseid ülimussihte seadme, et üdini naiselik, pühendunud ema jne. Kõigil on head ja vead, et tuleb isiklikke ja perekondlikke madalseise jne. Kui eitada seda, et inimeses on ka negatiivne pool, üritada ainult see kõige parem olla, põleb mingi aeg lihtsalt läbi. Selline roosamannaõpetus on pastakast välja imetud ja tehislik. Suur teistele meeldida tahtmine ja ideaalile vastamise soov, aga arusaamatuks jääb, missugune on see inimene päriselt oma olemuselt.

Vaadates, mis etapid autor läbi on teinud, siis tundub, et kogu selle tema mulli sees on üks suur ports segadust. Väga imelikel viisidel on end leida üritanud. Ei saa väga tõsiselt sellist inimest võtta.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga, mis kogemuste ja salanippide jagaja on neiu, kes ise ei ole veel oma täiskasvanuea pereelu – mehe-naise suhet ja lapse kasvatamist erinevates eluetappides kogenud?

See on ju lasteraamat ja lastele kirjutatud.
Las nemad ostavad, pole ju mõtet selle üle targutada, kas see on tõde või mitte. Selge see, et pole.
Aga talgi on oma lugejaskond ja nii on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bla-bla-bla
Jummel, kas ta on terve raamatutäie sellist teksti kirjutanud? Kas keegi tõesti viitsiks seda lugeda?
<lähen võtan külmkapist ühe hapukurgi>

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Olen ligi 50. Ma olen elanud kahes pikas abielus, mõlemad üle 12 aasta. Esimene oli samamoodi – naiselik andestav ja mis iganes muud. Kõik kasutati jõhkralt ära. Lõpuks oli kõik jamad – arveid maksin vaid mina, peteti, alkoholism, lõpus perevägivald jms. Naine aga peab ju naiselikkusega suunama ja andestama? Pläma.

Teise puhul olen julgenud öelda, mida mina tahan. Olen end kehtestanud, jamadest kohe rääkinud, pannud oma kanda maha – samas väga ettevaatlikult, et teist mitte alla suruda. Mitte, et see muidugi väga võimalik oleks, mul on väga mehelik abikaasa. Kokkuvõtteks – väga hea elu. Minuga arvestatakse. Mina arvestan abikaasaga.

Ehk selle lingi all on loll eluvõõras pläma, vabandust.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ajavad alati muigama need, kes on umbes 1 aasta emad olnud ja on kõvad soovitajad ja nõuandjad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga, mis kogemuste ja salanippide jagaja on neiu, kes ise ei ole veel oma täiskasvanuea pereelu – mehe-naise suhet ja lapse kasvatamist erinevates eluetappides kogenud?

See on ju lasteraamat ja lastele kirjutatud.

Las nemad ostavad, pole ju mõtet selle üle targutada, kas see on tõde või mitte. Selge see, et pole.

Aga talgi on oma lugejaskond ja nii on.

Kentsakas ongi see, et tema eelmisel raamatuesitlusel oli rahvast palju. Enamus neist sugugi mitte väga noored, mõjutatavad ja alles oma teed otsivad neiud, vaid adekvaatses vanused naised. Nende naiste vanuse järgi võiks eeldada, et neil on endal ka juba mingi arvamus maailma asjadest kujunenud. Piltide järgi on osad vanuses, kellel endal on kindlasti oluliselt rohkem elukogemust. Mida nad loodavad õppida noorelt neiult?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 21:01; 18.05 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Playboy kaanestaar-vaktsiinivastane-mms propageerija (dmso)-modell-lifecoach. Kõik, mis ma 1.lk googeldamisega teada sain. See inimene on oma noores elus juba nii sinna-tänna visklevaid valikuid teinud, et ei tundu tõsiseltvõetav see tema “tee”. Ja loomulikult on kõige kõvemad abieluõpetajad ja lapsekasvatuseksperdid õpetajad 2a abielus olnud 1a lapse emad (numbrid olid suvad)… vot vanatüdrukud ja lastetud on veel targemad ja teavad veel täpsemalt, kuidas peab.

“Rumal, kes teab ise, kui vähe ta teab, on juba pool geeniust.”

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta üldse abielus on selle eksootilise tantsuõpetajaga, kellega laps saadi? Vaevalt, et nende perelu saab võrrelda tema vanemate pikaajalise abieluga. Elagu, kuidas tahab, aga pole selge, mis kogemusi tal on teistega jagada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted Naiselik suhtlemine