Esileht Hobinurk Naiskodukaitse

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Naiskodukaitse

Postitas:
Kägu

Oskab keegi öelda, et milleks neil on vaja saata neile kogu elulugu. Nagu tööle kandideeriks CV-ga?

Kui soovitajat pole, et siis ei saagi liituda? Mul isiklikult pole ühtegi tuttavat seal.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saab küll liituda kui soovitajaid pole. Minul liitudes ka polnud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu kogemus: ei saanud!

Siit küsimus, miks nii on? Liituda enam ei soovi. Läks üle, kui see nii raske on

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas soovitajaks ei sobi  niisama sõber, kes kiidaks kui tubli sa oled?

See, et sa liituda ei saanud võib kinni olla tegelikult milleski muus. Sinu hoiakud ja vaated, sinu taust jne. Aga ei saa öelda ju, et vaatasime sinu fb  postitusi ja sa ei sobi.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

<span style=”font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 17px;”>4. Leia endale organisatsiooni seest 2 soovitajat (vähemalt 1 soovitaja peab olema naiskodukaitsja, teine võib olla ka kaitseliitlane). Kui Sul soovitajaid ei ole, siis pea nõu oma ringkonna instruktoriga, tema aitab leida lahenduse.</span>

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<span style=”font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 17px;”>4. Leia endale organisatsiooni seest 2 soovitajat (vähemalt 1 soovitaja peab olema naiskodukaitsja, teine võib olla ka kaitseliitlane). Kui Sul soovitajaid ei ole, siis pea nõu oma ringkonna instruktoriga, tema aitab leida lahenduse.</span>

Ja nis sellesr kasu? No ei.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siit küsimus, miks nii on? Liituda enam ei soovi. Läks üle, kui see nii raske on

Ja mida imet sa seal naiskodukaitses üldse teeksid, kui isegi see väike asi sinu jaoks nii raske on??? Selliseid polegi vaja sinna.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mida imet sa seal naiskodukaitses üldse teeksid, kui isegi see väike asi sinu jaoks nii raske on??? Selliseid polegi vaja sinna.

Raske? Sinu meelest peaksin mööda linna kerjama sõpru, et soovitage, äkki siis meeldin neile?

Vaagisin seda otsust neli aastat ja tulemus, et pole vaja. Ei tunne siin linnas mitte kedagi.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja nis sellesr kasu? No ei.

Pidasid ringkonna instruktoriga nõu ja ei olnud kasu?

+2
-1
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Hobinurk Naiskodukaitse