Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Teema: .

Postitas:
+16
-45
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 15:34; 24.06 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub muidugi mehevalikust. Kui valida mees kes ei tee kodus midagi ja vastutust laste eest ei võta ei ole naisel võimalik tööle pühenduda.

+24
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 15:41; 04.07 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:
+8
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 15:34; 24.06 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naiste edukus sõltub mehevalikust

Bullshitt.

Pigem on vastupidi: iga eduka mehe selja taga seisab hea naine.

Ja kui hea või mille poolest hea, see on juba erinev, aga kindel on: selle konkreetse mehe jaoks hea.

+29
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 16:09; 24.06 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tutvusringkonnas pole ühtegi naist, kes oleks mehe jõukuse järgi valinud. Kõik on ikka ise idiviidid ja end elus üles töötanud. Meil pole isegi selliseid ameteid, mida tänu mehele oleks saavutatud. Ikka kõrgkool ja sealt edasi karjäär. Üks näide on küll naisest, kes riigiasutuses 15+ aastat keskastme juhina töötanud, kuid sügisest läheb kooli õpetajaks, ütles, et vajab rahulikumat tööd, mees on ettevõtja ja ma ei tea kuidas nad majanduslikult klapitavad, et kas ta on siis ka mõttetu naine, kes mehe kulul elab? Ma nagu ei näe seda nii…

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 16:10; 24.06 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, ma tunnen väga paljusid üksikuid edukaid naisi. Muidugu võib olla, et nende edukuse taga on see, et meest pole, mees on segav tegur.

+29
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus oleksite teie oma elus, kui teil kõrval meest ei oleks?

Paraku on see nii, et naise edukus sõltub vaid sellest, kui hästi nad omale kõrvale mehe valivad.

Uhked majad, reisid, kallid riided ja autod on kõik vaid edukas mehe valiku tulemus. Ja siis räägitakse uhkelt “meie majast” ja nõutakse seda lahutades omale. Maja, mille on nende jõukas mees ehitanud.

Uhkustatakse küll, et naised on meil väga kõrgelt haritud siin Eestis, aga tegelikult ei saavuta nad oma elus suurt midagi ju, töötavad ikka madalatel ametikohtadel ja “saavutavad” kõik eluhüved tänu oma edukatele meestele.

Kurb, aga tõsi. Vaid mõni üksik vastupidine näide elust tuua paraku.

Naise edukus sõltub õppimisvõimest ja haridusest. Ja siis on vaja mees kõrvale, et poleks vägivaldne. Edukas naine on majanduslikult edutu naine. Võivad olla uhked majad, kallid riided, autod ja reisid, aga piisab kasvõi ühest kriisist, et kõik see saab hetkega otsa. Edukas on see naine, kes teab, ta saab üksi hakkama. Ta saab hakkama igas olukorras, suudab kohaneda ja leida parimad lahendused. Sõltuvussuhe seda ei võimalda. Inimene, kes koduaeg peab mõtlema, mis saab siis kui mees leiab teise, või mees invaliidistub või sureb. Mehest sõltuv naine pole kindlasti edukas.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küll palju vastupidiseid näiteid elust tuua. Tundub, et teemaalgatajal on hoopis selline tutvusringkond, et naised on puha abitud? Ja eks öeldakse ju, ütle, kes on su tuttavad ja ma ütlen, milline oled sa ise 😛

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda elule mõeldes siis jah valiku olen valesti teinud. Mees on minu arengut pidurdanud. Andis lootust, et kui laps sünnib siis võin vabalt lapsega nii kaua kodus olla, kui ise õigeks pean. Reaalsus oli see, et laps oli alla kahene, kui tööle läksin. Tahtsin edasi õppida, millele tõmbas mees rasvase kriipsu. Ilma oma valitud meheta oleksin kordades edukam, aga siis poleks mul ka imearmast lapsukest.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus naisi on saanud eluaseme mehe kaudu.

+8
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma poleks edukas, kui ma iga provokatsiooni peale põlema läheks. Nii on.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja otse loomulikult lasid need edukad, targad, haritud supermehed lohhist naistel end vägisi rõngastada. Eks käsi peseb siinkohal kätt, need mehed on vastu saanud midagi väga head.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

edukas mees tuleneb heast naisest.
halva naise kõrval ei saa ükski mees edukaks.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

edukas mees tuleneb heast naisest.

halva naise kõrval ei saa ükski mees edukaks.

See on küll lausvale.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem on vastupidi: iga eduka mehe selja taga seisab hea naine.

Seda need kodused täiskohaga emmed kipuvad rõhutama jah, et ilma nende panuseta poleks mees pooltki nii palju saavutanud. Miks ei oleks, ei tea? Pesumajad ja koristusteenus on leiutatud, toitu ei pea tänapäeval mitte kodus küpsetama ja ilma lasteta jääb kõvasti rohkem raha alles. Polegi vaja selliseid kodukatasid, kelle ainus panus mehe karjääri on nõusid pesta, koristada ja lapsi karjatada.

+9
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda elule mõeldes siis jah valiku olen valesti teinud. Mees on minu arengut pidurdanud. Andis lootust, et kui laps sünnib siis võin vabalt lapsega nii kaua kodus olla, kui ise õigeks pean. Reaalsus oli see, et laps oli alla kahene, kui tööle läksin. Tahtsin edasi õppida, millele tõmbas mees rasvase kriipsu. Ilma oma valitud meheta oleksin kordades edukam, aga siis poleks mul ka imearmast lapsukest.

Loodan, et vabanesid temast ja said oma unistused teostada.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda need kodused täiskohaga emmed kipuvad rõhutama jah, et ilma nende panuseta poleks mees pooltki nii palju saavutanud.

Sa ei saanud taas mitte millestki aru.

Toon siis mõned näited “täiskohaga ja koduse emme” kohta (pole vist kellegi vastuväiteid, kas nende (ka eks)mehed on edukad või mitte):

Tiina Mõis
Kristi Kallas
Heli Veskimägi
Ruta Kruuda

Nagu me kõik teame, on osad nendest “koduemmedest” ka mehe kõrvalt erinevatel põhjustel kadunud.
Mis koheselt on peegeldunud ka mehe edukuses või mitteedukuses.
Mis pidi, arva ise.

Kodukata – see oled pigem sina. Isegi, kui sa Koduekstra putka juhataja oled.

P.S. Need naised ei rõhuta iial midagi.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 16:09; 24.06 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda elule mõeldes siis jah valiku olen valesti teinud. Mees on minu arengut pidurdanud. Andis lootust, et kui laps sünnib siis võin vabalt lapsega nii kaua kodus olla, kui ise õigeks pean. Reaalsus oli see, et laps oli alla kahene, kui tööle läksin. Tahtsin edasi õppida, millele tõmbas mees rasvase kriipsu. Ilma oma valitud meheta oleksin kordades edukam, aga siis poleks mul ka imearmast lapsukest.

No mina läksin ka osa-ajaga tööle kuilaps oli poolteist. Ise tahtsin edasi areneda.
See, et sa edasi ei õppinud või et sa “edukas” ei ole- ei saa sa mehe süüks pana. Kõik valikud teeme ikka elus ise. Muidugi on mugavam süüdistada kedagi teist aga kui sina ega laps rakselt haige ei ole ei saa sa õppimata jätmist küll mehe süüks panna.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vastupidi. Kui ma poleks nii sitta meest võtnud, kes võlgu tegi ja tööd ei viitsinud teha, poleks ma pidanud meie maja päästmiseks ja meie 3 lapse elatamiseks rabelema hakkama. Aga pidin, tegin oma ettevõtte ja nüüd olen edukas. Mehe jätsin juba ammu maha ja mul läheb väga hästi 🙂

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus naisi on saanud eluaseme mehe kaudu.

Palun viidet sellele statistikale. Päris huvitav väide.

+14
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 16:10; 24.06 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav vaadata, kui paljud siin kiunatavad kohe. Ju siis saadi täpselt pihta.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, ma tunnen väga paljusid üksikuid edukaid naisi. Muidugu võib olla, et nende edukuse taga on see, et meest pole, mees on segav tegur.

Kõigepealt võtad mehe, siis saad lapsed, kes segavad veelgi rohkem. Olengi praegu neljanda lapsega kodukana, ma arvan küll, et kui mul poleks edukat meest, kes suudab kuut inimest ülal pidada, teeksin ma praegu hoopiski karjääri.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi see edukus on?
No on maja ja riided. Kes neid riideid ikka vaatab? Istud iga päev kohvikus ja kõik?
Mina kirjutan õigusakte. Kasvõi odavas dressis. Kujundan riiki.

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 20:10; 24.06 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

15+ aastat keskastme juhina töötanud, kuid sügisest läheb kooli õpetajaks, ütles, et vajab rahulikumat tööd

Hahaha! 😀 Palju õnne! Õpetajad on tõesti need kõige rahulikuma töö peal, ta on kõigest õigesti aru saanud!

Ilma oma valitud meheta oleksin kordades edukam, aga siis poleks mul ka imearmast lapsukest.

Siis oleks sul ilmselt mõne teise mehega laps, kes poleks mitte vähem imearmas.

Mina arvan, et olen endale ambitsioonikuselt ja edukuselt võrdväärse partneri leidnud. Eluaseme saime tänu minule, sest mul oli kinnisvara olemas juba enne kaasaga kohtumist, kuid muus osas areneme kordamööda. Väikeste laste kõrvalt tegi kõigepealt mees magistri. Kuii noorem oli aastane, läksin osalise koormusega tööle ja ise magistrisse. Peale magistrit vahetasin töökohta, sain mitu korda parema palga. Veidi aja pärast vahetas ka mees töö huvitavama koha ja parema palga vastu. Me areneme koos ja toetame üksteise arengut. Ma ei tea, kus me oleks ja mida me teeks, kui meil oleks teistsugused kaaslased, aga praegu tunnen küll, et me mõlemad oleme edukamad, kui me ilma üksteiseta oleks.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütleme et on üks suur naiste kollektiiv. nt haigla või kaubanduskeskus. naised kes seal töötavad saavad oma sama ametinimega kolleegidega ühesugust palka. aga nende naiste majanduslik seis pole ühesugune tänu meestele /või meeste pärast/ või koguni meeste puudumise pärast.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks tänu meestele? Ehk tänu vanematele? Või tänu vanavanemate pärandusele?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 20:10; 24.06 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea näide on enda suguvõsast. Mees on kaks korda abielus. Esimese abielu jooksul osteti ridaelama, tehti seal väga korralik remont, väga kena elamine oli.Lahutades jättis selle naisele. See aga lasi elamise käest, siis müüs selle maha, otsis endale korteri jne. Ometi jäi temale ilus, korras ja laenuvaba elamine. Rohkem vara sel naisel enam ei ole, kui see 2 -toaline korter.
Mees abiellus uuesti, naisel oli vanaemalt päranduseks saadud vana maja – see tehti korda, siis osteti ajapikku 3 korterit väljaüürimiseks – naine otsib soodsa korteri, siis teevad seal selle korda jne. Nüüdseks on neil laenuvaba kodu + igakuine üüritulu. Palgad on mõlemas kõvasti üle Eesti keskmise, saavad perega reisida mööda ilma jne.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et oleksin oma elus palju rohkem saavutanud kui praegu.
Mu mees teab väga hästi, et ilma minuta või teise minusuguse naiseta, oleks ta joodik ja kaelani võlgades.
Mina kandsin üksi hoolt kodu ja laste eest kui tema sai teha tööd ja teenida raha. Mina maksin piskust tema võlgasid. Kolisin teise riiki elama koos lastega, et tema saaks edasi areneda. Praeguse seisuga olen ümmargune null ise, sest olen mõelnud ainult teiste peale. Loll naine, tean seda isegi. See, et ma null olen, ei tähenda seda, et mu varaline seis kehv oleks, seda mitte.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks tänu meestele? Ehk tänu vanematele? Või tänu vanavanemate pärandusele?

Mehed saavad pärandusi ja naised mitte?

Mis mõnele tundub pärandusena tasuta saadud ei pruugi olla tasuta. Päranduse saaja võis väikesest peale näha vaeva selle päranduse kokkuajamiseks oma vanematele. Täitsa loogiline kui see päranduseks saadakse. Perefirmades tavaline et lapsed töötavad perefirmas. Kõrvalt vaatajale tundub, et antakse kõik kandikul

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei ole näiteks meest ja olen endale ostnud välja korteri uude majja, mul on auto liisingus ja oma äri. Kõik mis olen saavutanud on tulnud läbi oskuste ja läbi minu töö. Olen alati tahtnud olla iseseisev ja mulle just meeldib kui ma saan endale ise asju lubada enda teenitud raha eest. Muidugi oleks lihtne olla eduka mehe kõrval ja mees teeb kõik ette taha ära, näen sellist paari oma lähisugulaste hulgaski. Mees rabab tööd teha, naine kulutab, kasvatab lapsi ja mängib uusrikkurit.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.